Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kasiaj110

kasiaj110

#6559470 Napisano: 28.12.2018 18:03:38 w Wkurza mnie...
Zbliża się konie roku więc oto moja litania "Wkurzam się bo" :
- czy normą już jest jak się wysyła życzenia na fejsbooku to wysyła się zdjęcie własnej choinki z prezentami- jak mnie się to nie podoba!!!!!! Wszystkie życzenia jakie dostałam miały właśnie takie zdjęcia- miałam ochotę odpisywać nawzajem emotka i uj mnie obchodzi jaką choinkę masz w domu! 

- nagonka na petardziaży emotka - osobiście nie wypuszczam forsy w powietrze ale jak ktoś chce - wolny kraj- człowiek istota rozumna i powinna wiedzieć w jaki sposób ma ze swojego mózgu korzystać! Mam w domu i koty i psa i wiem co to znaczy stres u zwierzaka - dlatego dbam o to by zapewnić im  bezpieczeństwo - ale nie wyzywam nikogo od debili bo w sylwestra strzela...  
Popadamy w jakieś skrajności których mój wsiorski rozum nie potrafi ogarnąć - może i nawet nie chce tego ogarniać ...

- wkurza mnie pogoda- jak ja nie cierpię deszczu

- wkurzają mnie dyskusje na forum- uszczypliwości i nieżyczliwość- to są tylko konkursy- powinny być dobrą zabawą - a jeśli uda się coś wygrać - to rewelacyjnie! Pogratulujmy sobie nawzajem - pomóżmy jeśli możemy, ochrzańmy jeśli jest taka potrzeba ale pozostańmy ludźmi!!!! Prawdziwe oblicze konkursowicza wychodzi w momencie przegranej!  Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6558253 Napisano: 20.12.2018 12:58:49 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

wkurza mnie totalnie  moje " nie chce mi się " - już nawet kafki nie idę sobie zaparzyć emotka  
Wkurza mnie  brak prezentu dla syna - drugi tydzień poluję na coś ale jeszcze nie wiem na co emotka
 Skarpety dopadają - już mam emotka - z mojego ulubionego sklepu - gryfnie emotka który serdecznie polecam emotka  


A on czasem nie czeka na PS? emotka

Również mam słabość do asortymentu w Gryfnie... oraz Qdizajn emotka Ino bym musiała kiedyś dokładnie oblukać, czy czasem nie sprzedają chińszczyzny - o ile to możliwe, staram się jej nie kupować. 

Sprawdziłam metki- pisze że wyprodukowano w  Polsce emotka - nie wiem jak na innych produktach ale koszulki z takimi metkami są. 
U nas króluje Bebok emotka   Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kasiaj110

#6558064 Napisano: 19.12.2018 17:42:04 w Wkurza mnie...
wkurza mnie totalnie  moje " nie chce mi się " - już nawet kafki nie idę sobie zaparzyć emotka  
Wkurza mnie  brak prezentu dla syna - drugi tydzień poluję na coś ale jeszcze nie wiem na co emotka
 Skarpety dopadają - już mam emotka - z mojego ulubionego sklepu - gryfnie emotka który serdecznie polecam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6554585 Napisano: 07.12.2018 18:25:00 w Wkurza mnie...
pomarudzę Wam tutaj troszeczkę - a miało być tak pięknie! Wczoraj widziałam siebie oczami wyobraźni na samotnym szopingu- kurcze ciuszki, torebki hmmm a tu z rana syn chory- zasmarkany a w gratisie jakiś taki dziwnie opuchnięty - chyba świaniaka załapał emotka ale to się okaże dopiero jutro. A co jak mój małżonek się zarazi? Ja się pytam co wtedy? Mąż do garażu poleciał- tam czuje że jest bezpieczny emotka on i jego "ekipa"  chyba spędzą weekend w samotności na odkażaniu się tyskim z biedry emotka hehe ale z tego piwnego napoju to chyba tylko sra...i dostanie emotka  

Ale wiecie co ja chyba jakaś nienormalna jestem! Ale tak raczej zdrowo cenzura....a emotka - kupiłam synowi wczoraj w prezencie  - żel pod prysznic w kształcie stormtroopera - i myślałam ze mnie oszukano emotka . Niby jest karteczka że płyn itp. ale jak to się dziadostwo otwiera- to nie miałam pojęcia! Dałam synowi mówię- masz płyn- och i ach super ale syn też ciągnie, naciska, kręci i nic- to się nigdzie nie otwiera. Mówię - ryzyk-fizyk- ukręcę mu głowę- jak popsuję to kupię nowy emotka . Nieźle mu tą głową musiałam poszarpać by udało się hełm zdjąć emotka . Muszę przyznać że figurka solidnie wykonana emotka a płyn fantastycznie pachnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kasiaj110

#6554128 Napisano: 06.12.2018 14:37:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
katake napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

Pytanie odnośnie sms z konkursu Jesienne porządki z ITM- czy wiadomo jaki bon się wygrało? Mam sms ale nie ma wzmianki o tym co się wygrało emotka  

Pytałam o to samo na innym wątku...o wartości ponoć dowiadujesz się,jak dociera kurier.

dziękuję za odpowiedz emotka to czekamy na niespodziankę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6554125 Napisano: 06.12.2018 14:31:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
Pytanie odnośnie sms z konkursu Jesienne porządki z ITM- czy wiadomo jaki bon się wygrało? Mam sms ale nie ma wzmianki o tym co się wygrało emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6554116 Napisano: 06.12.2018 14:22:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie coś na od Mikołaja  - bonik z Jesienne porządki  emotka ITM Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6549686 Napisano: 21.11.2018 22:11:11 w co chcielibyście wygrać?
marzy mi się bilet na koncert Backstreet boys w 2019 emotka - a na teraz to cokolwiek emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6544986 Napisano: 07.11.2018 12:13:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carissma napisał(a):

mampytanie napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Tyle co otworzona paczka nestle, a info, że kod użyty/błąd. Ktoś tak miał? Co zrobił?

Miałam tak w niedzielę. Pisałam do nich na kontakt- wczoraj odpisali by odesłać im ten kod w wiadomości. Na obecną chwilę to tyle. 

Dziękuję za info! ️

też tak miałam. Pisałam od razu do nich. Kazali mi odesłać zdjęcia opakowania z każdej strony oraz zdjęcie paragonu (nie wiem czemu) i okazało się, że wygrałam tym kodem. Minus jest taki, że wygrana była 12.10 a do dzisiaj próbuje załatwić sprawę.

Właśnie dostałam odpowiedz że kod użyty w październiku (ja kupiłam 3.11) !!!! Napisałam im co myślę o tym wszystkim  a że trochę nerwy mu puściły to mają co czytać emotka !!!!! Napisali że dany kod nie jest wygrany ale mnie tak naprawdę nie interesuje że nie jest wygrany ale kto go użył!!! Kod widoczny tylko w środku- z zewnątrz go nie widać - czyli mogę sobie wymyślać różne teorie spiskowe co im w moim liscie zaprezentowałam emotka   - pracowniku nestle oddaj mój kod!!!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6544851 Napisano: 07.11.2018 08:12:32 w WC - rozmowy o wszystkim
Claudia77 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Nie dajmy się zwariować ...świat do góry nogami się przewraca....!!! 

"W sytuacji, kiedy nauczyciel postawi dziecku ocenę za brak pracy domowej, rodzic ma prawo żądać pisemnego uzasadnienia i złożyć zażalenie do kuratorium, a nawet pójść do sądu - powiedział w Polsat News Mariusz... jakiś tam, organizator akcji "Dom nie jest filią szkoły". Podkreślił, że dzieci i ich rodzice nie mają obowiązku realizowania za szkołę podstawy programowej w domach"

U mnie w szkole dawali jedynki za brak pracy domowej i jakoś wszyscy przeżyliśmy.Te współczesne dzieci to są takie wyszczekane i mają tendencję roszczeniową.Nic tylko: "daj", "kup", "za mnie zrób", "bo mi się wszystko należy". Nic tylko by chcieli,aby im przyklaskiwać, ustępować we wszystkim, a potem wyrosną takie życiowe ciaparygi, nieprzystosowane do życia w społeczeństwie,ech.

ale czasami dochodzi w szkołach do naprawdę absurdów, u syna w szkole to nawet kleju  nie można zapomnieć bo zaraz jest jedynka

Wtrącę swoje trzy grosze emotka - syn 4 klasa- zadań naprawdę sporo- co dzień polski, matematyka plus przyroda, historia... no ze wszystkiego zadania domowe- czasem myślę sobie "łożesz matko czy pan/pani nauczyciel przypadkiem nie jest sadystą? " jednak nie wypowiadam tego na głos a zaganiam syna do pracy i nie raz walczymy razem! Bo kij ma dwa końce! Jeżeli nauczyciel chce odpowiednio przejść przez program to w czasie lekcji szkolnej nie ma czasu na powtórki więc to powtórzenie zostaje zrobione w domu/ zadane do domu. Jedno dziecko "zakapuje" na lekcji i w domu zadanie odrobi w mig a jedno dziecko dopiero w domu się tego nauczy albo i nie!  
Dziecko powinno być świadome swoich obowiązków a nie tylko praw -  w klasie syna są dzieci notorycznie nie odrabiające zadań, nie przynoszące przysłowiowego kleju na plastykę, czy po prostu książek czy zeszytów - są np., bz., a w ostateczności 1 i bardzo dobrze bo są pewne zasady i normy do których trzeba się przyzwyczaić. Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6544841 Napisano: 07.11.2018 07:42:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

Tyle co otworzona paczka nestle, a info, że kod użyty/błąd. Ktoś tak miał? Co zrobił?

Miałam tak w niedzielę. Pisałam do nich na kontakt- wczoraj odpisali by odesłać im ten kod w wiadomości. Na obecną chwilę to tyle.  Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6544281 Napisano: 05.11.2018 13:55:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jak tak dalej pójdzie to mi szafki porozrywa z tych wszystkich zapasów słodkości i kaf emotka a wygranych z tego brak emotka   Wyświetl w wątku >>
1 noska81 0

kasiaj110

#6544078 Napisano: 04.11.2018 17:59:15 w Pomocy!!!!
@gnieszk@ napisał(a):

nikos napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Potrzebuję pomocy w następującym temacie:
Znajoma starsza pani ma telefon na kartę w T-Mobile. Nie wiem jaka taryfa, ale żeby konto było aktywne musi je co miesiąc doładować i w związku z tym ma na koncie prawie 200 zł, a i tak musi je za kilka dni ponownie doładować żeby móc wykonywać połączenia.
- Może ktoś się orientuje czy w tej sieci jest opcja "rok ważności konta" a jeśli tak to jak ją aktywować i czy nie spowoduje to utraty środków?
- Lub (wersja B) czy można te środki jakoś wykorzystać (przekazać innemu użytkownikowi, gdzieś nimi zapłacić itp.) Mogłaby przenieść numer np. do Play gdzie jest rok ważności konta, ale szkoda tych środków.

Niech zmieni taryfę na Free a następnie włączy pakiet BEZ LIMITU za 1zł dziennie.
Jeśli wykona jakieś połączenie w ciągu dnia nawet na 1 sekundę płaci 1zł, jednak jeśli będzie rozmawiała 24h/h nie zapłaci więcej niż tą złotówkę. W tym są również SMS i pakiet internetowy, jakiś niewielki, ale jest. Jeśli w ciągu dnia nie będzie miała żadnego połączenia / SMS nic nie płaci. I co najważniejsze, ma rok ważności konta.

Właśnie podobnie zostało to w końcu zrobione. Okazało się, że ona ma właśnie tą taryfę "Frii" już włączoną, więc nie mogła skorzystać z tego roku ważności konta po każdej rozmowie, ani z tych 300 minut do wszystkiej sieci, bo one są dedykowane dla tych starszych taryf typu Tak Tak itp.  Ale włączyłam jej w końcu pakiet za 25 zł rozmowy i sms bez limitu (internet też nawet 10 gb ale i tak nie korzysta). Co najważniejsze opłata będzie pobierana z tych nagromadzonych środków, więc na kilka miesięcy ma spokój, a potem może pomyślimy o przeniesieniu do Play. No i nie musi kolejny raz bez sensu doładowywać konto, tylko po to żeby przedłużyć ważność konta.

taką samą sytuację mam u syna- ma sporo pieniążków na koncie a cały czas "straszą" zablokowaniem i usunięciem numeru emotka . Staram się na czas doładowywać mu konto by te konto zachować ale czasem zdarza się że syn nie mówi ze już dostał sms że trzeba doładować i wtedy blokują mu konto.
Poszłam na t-mobile bo był fajny pakiet z internetu ale teraz już sama nie wiem co mnie tam trzyma... Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6544076 Napisano: 04.11.2018 17:44:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baska1505 napisał(a):

mamimamu napisał(a):

carissma napisał(a):

Wpisuje kod z płatków nestle na stronce i wyskakuje mi błąd. Wszystko wpisuje poprawnie. Ktoś tak miał?

Tak, mi pojawiał się błąd: kod wykorzystany lub nieprawidłowy. Napisałam do nich i się okazało, że kod maja juz zarejestrowany w systemie (co ciekawe zostal zgloszony 2godz przed tym, jak kupilam to promocyjne opakowanie). I choc ida w zaparte, ze kody sa unikatowe, to chca wyjasnic sprawe. Jesli wiec o takim bledzie mowisz, to proponuje sie do nich odezwac:) 

Wczoraj kupiłam płatki, dziś chciałam zarejestrować-a tu niespodzianka -  kod wykorzystany- ale jak to możliwe jeśli kody są wewnątrz opakowania? 
Możecie powiedzieć czy u Was coś ruszyło po napisaniu do nich?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6541358 Napisano: 23.10.2018 19:32:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Almette i kawy itm - okazały totalną porażką  , ferrerrrro kupowane  regularnie też nie było łaskawe emotka  
choć "gram" tylko z doskoku to i tak jakoś smutno i żal a pogoda potęguje moje rozczarowanie  Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6539224 Napisano: 17.10.2018 13:55:24 w Dziś cieszę się z.....
Zaliczyłam "szlifa" na skuterze - prócz pobrudzonych spodni i przerysowanej bestii - nic mi się niestało z czego ogromnie się cieszę!  A najzabawniejsze że skuter leży ja się zbieram a nikt z "objeżdżających" mnie kierowców nawet nie przystanął - tylko jakiś pan na rowerze się zapytał czy pomóc i czy mi nic nie jest .  Wyświetl w wątku >>
2 nkba, mimoza39 0

kasiaj110

#6536562 Napisano: 10.10.2018 09:02:38 w Wkurza mnie...
Przy porannej kawusi sobie siedzę- a ta  kawa wrrrr okropna i już lekkie podenerwowanie że z fajnego "mojego" rytuału w ciszy, samotności i kubkiem kawy robi się mi bagno ach dziękuję Ci biedronko żeś mnie namówiła na kuszącą aromatyczną kawę z orzechową nutą ( i nie chodzi mi tu o Egbertsa które jest wyborne emotka ).
Drukarka się obraziła i odmówiła współpracy - pogłaskałam, poklupałam nawet po pleckach by się przypadkiem tuszem nowym nie zadławiła ( od 4 latach na wygnaniu była bez dostępu do wodopoju) ale nawet widmo nadjeżdżającej  śmeciarki nie pomogło emotka .

ach no i zapomniałabym dodać że mam "presję" na wygraną nagrodę do końca roku emotka - jakiekolwiek plajstajszon abo iksboksy na wagę złota! Syn nazbierał sobie kasy i już by sobie kupił tego wyśnionego łana es z majcrafta - już w wózku cudo nam siedziało ale jednak synek mówi nie- pomyślę, zastanowię się . Miesiąc minął w skarbonce został "osad" z drobniaków i zdziwienie- kaj je mój tysiak? Przejedzony i udany na pierdoły!!!!!!! Przecież nie mogę "kazać" - bo to jego forsa! I się podbierał po 20, po 50 a to ostanio stówka! No i kasy brak! A teraz się zaczęło myślenie- jego 360 szwankuje, chyba za chwil kilka przejdzie za tęczowy most i syn zostanie z niczym emotka   i teraz wznosi modły - mama pomocy! Ratuj i wygraj coś! No tak bo ja sobie wyślę jedno zgłoszenie na konkurs i siup xboxy świata moje emotka hehehe . Na dobranoc zasłyszałam jeszcze- że do świąt powinnam się wyrobić emotka ach coż czuję że te święta będą wyjątkowe emotka - skarpetki też są mega fajne!  Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6535850 Napisano: 08.10.2018 11:19:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł karta Wedel Intermarche emotka   Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6529332 Napisano: 18.09.2018 09:32:47 w Przedszkolaki i przedszkola :)
wtrącę swoje trzy grosze - jak mój miał 4 lata zapisałam go do przedszkola- chodził na 2 zmianę czyli na 13. Potwornie płakał i nie chciał tam chodzić , jak go zaprowadzałam był ryk aż ja sama zawsze wychodziłam zapłakana. Minęło kilka dni - ja prócz odprowadzenia syna do przedszkola musiałam zawitać do sekretariatu i wtedy po wyjściu widziałam scenę kiedy to pani salowa ciągnęła za obie ręce mojego płaczącego syna do łazienki "by go ogarnąć" . Wtedy we mnie zawrzało - zrozumiałam że nie tędy droga a takie metody mi się nie podobają! To był ostatni dzień w tym przedszkolu! Rok później musiał iść jako 5 latek do zerówki i nie było problemów-  od samego początku chodził zadowolony emotka Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6517706 Napisano: 09.08.2018 08:04:31 w Wkurza mnie...
wkurza mnie moja własna osoba- brak zaangażowania i determinacji i to nie tylko konkursowo! Nie mogę się zmotywować , nie chce mi się walczyć... upadłam bardzo nisko -wiem bywało dużo gorzej ale teraz jest mi naprawdę źle emotka - jest mi źle ale nie mam już sił tego zmieniać, a dokładnie to nie chce mi się bo wiem że walka będzie długa ….

  Za kilka dni mam urodziny- i planuję "schlać mordę" jak nigdy w życiu - w samotności!!!!!!!! Żadnej kawy dla teściowej i rodzinki- nic nie będę robiła!!!! Zawsze zaiwaniam jak dziki osioł bo urodziny trzeba wyprawić ale nie w tym roku! Kino, zakupy a wieczorem butelka dobrego wina( w ostateczności stock z konkursu też może być emotka ) - syna z mężem zamknę w piwnicy, telefon wyłączam i tyle !!!! I chyba tylko taka wizja imprezy urodzinowej mnie nie wkurza- może jedynie liczba przeżytych lat trochę dołuje emotka   Wyświetl w wątku >>