Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maa

maa

#1796399 Napisano: 09.09.2008 12:44:03 w TESCO konkursy
ja mam paragony z tesco na pepsi

jak ktos nie ma to pisac na pw z propozycjami Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1796393 Napisano: 09.09.2008 12:42:58 w TESCO konkursy
mozektos poda wynik ktory obstawial i wygral? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1796389 Napisano: 09.09.2008 12:41:56 w TESCO konkursy
niuta71 napisał(a):

niuta71 napisał(a):

Hej mi już wysłali esemesa przed chwilą, że wygrałam lodówke ! a do Was przysłali ????



oczywiście chodzi mi o te lodówke turystyczną z Tesco - pepsi




gratki Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

maa

#1796081 Napisano: 09.09.2008 09:01:47 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
0 0

maa

#1796074 Napisano: 09.09.2008 08:58:56 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

ewazraju napisał(a):

postscript napisał(a):

ewazraju napisał(a):


wkurza mnie to, że w konkursach biorą udział i wygrywają Ci, którzy nawet nie pofatygowali się zakupić promocyjnych produktów.
Wkurza mnie ich nieuczciwość.



w regulaminie jest napisane, kto moze brac udzial w danym konkursie. jesli nie ma uwagi, ze musisz posiadac jakis paragon, czy cos w tym stylu, to mozesz startowac w czym tylko zechcesz.


Przecież to jasne, że mam na myśli konkursy, gdzie warunkiem wzięcia udziału jest zakup promocyjnego produktu.




Nio, i mnie to strasznie wkurza, bo czasami ślę smsy i nie wygram, a ktoś zaraz pisze na forum <potrzebuję paragon>. Nawet za wielką kasę paragonu nie oddam




Wiesz czasami jest tak ze ktos kupil produkt a paragon zaginal nieszczesliwie, dziecko poplamilo, piesl pogryzł itd. Nie wiem dlaczego wiec od razu wyzywasz ludzi od nieuczciwych. Naprawde nie wszyscy ktorzy zamieszcza informacje o paragon tacy sa.Tak wiec ja jak tylko mam paragon chetnie dziele sie z innymi - oczywiscie z tymi ktorych znam z forum, lubie, szanuje itd.

I zycze Ci zeby kiedys tez cos stalo sie z Twoim paragonem a wtedy ktos bezinteresownie Ci pomogl nie wyzywajac od nieuczciwych. Moze wtedy sama nabierzesz ochoty na pomoc??!!:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1793173 Napisano: 07.09.2008 09:13:17 w TESCO konkursy
kamil2s napisał(a):

ace napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

ace napisał(a):

hej Mam pytanie. Czy ktos z Was ma problem z wysylaniem smsów pod nr 7114?? bo ja juz kolejny raz nie moge wyslac na ten nr smsa emotka (moja sieć to play) nie wiem czemu tak sie dzieje emotka Pomożcie, prosze


też z playa nie mogłem:/ Tak samo z playa na konkurs w realu, gdzie żelazko do wygrania było:p


acha, dziekuje. Czyli taki urok playa emotka Trzeba kupic starter w innej sieci emotka


ja z sieci Plus,nie mam problemu z wysylaniem smsów pod nr 7114





no z plusa nie ma problemu problemy sa z play przeciez o tej sieci mowa a nie o plusie Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1793162 Napisano: 07.09.2008 09:10:53 w TESCO konkursy
rafi323raf napisał(a):

ace napisał(a):

hej Mam pytanie. Czy ktos z Was ma problem z wysylaniem smsów pod nr 7114?? bo ja juz kolejny raz nie moge wyslac na ten nr smsa emotka (moja sieć to play) nie wiem czemu tak sie dzieje emotka Pomożcie, prosze


też z playa nie mogłem:/ Tak samo z playa na konkurs w realu, gdzie żelazko do wygrania było:p




play ma ten numer zablokowany Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1793141 Napisano: 07.09.2008 09:05:26 w co chcielibyście wygrać?
szczupak napisał(a):

pralkę i to pilnie, bo moja akurat kaput, a góra prania się pwiększa emotka




no wlasnie moja tez padla....:( Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1788615 Napisano: 05.09.2008 02:50:26 w Wkurza mnie...
raf08 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Po to jest ta opcja, że jak ktoś nie chce klikać to z niej korzysta emotka


tak to prawda, ale...
kiedyś kogoś zablokowałem, bo mi ciągle słał prośby o klikanie /oczywiście mnie nie odklikiwał/ i co ??? .. awantura na forum i używanie niestosownych słów pod moim adresem.
I po co mi to było????




hehe nie sadze
zreszta jakos nie specjalnie znam Twoja osobe na tym forum....
ooo 32 posty przez 1,5 roku a to juz rozumiem:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1788611 Napisano: 05.09.2008 02:48:15 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

A ja uważam że Karolina ma sporo racji , z punktu widzenia nowego e-konkursowicza bardzo często wypadamy niefajnie i wręcz agresywnie. Nie napisała nigdzie że chce wziąć udział w waszym konkursie i że szuka informacji - napisała że dostaje linki na PW z prośbą o pomoc w konkursie o którym z uwagi na staż i małą ilość postów nie może poczytać , może chce wiedzieć w co klika i po co ? A tym czasem zamiast serdeczności dostaje od was baty i masę złośliwości.
Zapomniał wół jak cielęciem był !!

i teraz se mnie powyzywajcie , mam to w zadku emotka emotka emotka




mi pisala przez pw ze w zwiazku ze sama tam nie wezmie udzialu to nie bedzie nikomu pomagac.

Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1788251 Napisano: 05.09.2008 11:42:10 w Wkurza mnie...
mjane napisał(a):

wkurzają mnie tacy ludzie jak karolina007 która przychodzi, od wejścia tupie nóżkami, domaga się przywilejów a nie ma zamiaru w tym kierunku nic zrobić...

ludzie!! jeśli się nie udzielacie na forum to się nie udzielajcie. ale też nie czytajcie. to tak jak w życiu - wyobraź sobie, że rozmawiasz z grupą przyjaciół o czymś dla was istotnym. Przychodzi nowa osoba, staje z boku i podsłuchuje po to żeby wyciągnąć dla siebie korzyści, ale nie przyłącza się do dyskusji. Fajnie? Nie. Bardzo nie fajnie. Ale gdyby ta sama osoba odezwała się, przywitała, zamieniła kilka zdań z wami to pewnie bez problemu podzielilibyście się tematem na który rozmawiacie. Proste?

Rejestracja na stronie daje dostęp do wielu rzeczy, ale na dostęp do wszystkich tematów trzeba sobie zasłużyć. Minimalnie.

Karolina nie zauważyłam, żeby maleńka była nie kulturalna czy żeby wystawiła sobie świadectwo niskich lotów (w przeciwieństwie do ciebie, bo przyszłaś i zadzierasz nosa...)




Dokładnie w 100% zgadzam się z tym co piszesz.

Karolina007 trochę pokory i pracy a na pewno i Ty będziesz miała dostęp do wszystkich tutejszych tematów.

Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1787968 Napisano: 05.09.2008 08:56:16 w TESCO konkursy
ace napisał(a):

maa napisał(a):

martusiamj napisał(a):

maa napisał(a):

malenka89 napisał(a):

A czy do kogoś dzwonili już z konkursu carrefoura, co były do wygrania kosze kosmetyków i SPA?




czy ma ktos regulamin tego konkursu?


Wczoraj ktos się chwlił wyjazdem SPA więc niedługo powinni dzwonić w sprawie koszy - marketów jest 80 więc to może trochę potrwać emotka




a ma ktos regulamin?


Jesli to z tego konka ze skojarzeniami to regulamin byl tylko podobno do wgladu w punkcie obslugi klienta.podobno bo w moim carrefourze takiegoz nie mieli (mimo ze moj sklep bral udzial... emotka )




u mnie czesto nie ma zadnych regulaminow ajeszcze czescie Panie nie wiedza w ogole o co chodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1785968 Napisano: 04.09.2008 12:17:07 w co chcielibyście wygrać?
sweety162 napisał(a):

nowy komputer. - moj jest tak zawirusowany ze od 2 miesiecy dziala na awaryjnym. ;/ ehhhh




to moze wystarczy program antywirusowy:)? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1783707 Napisano: 03.09.2008 10:10:30 w TESCO konkursy
martusiamj napisał(a):

maa napisał(a):

malenka89 napisał(a):

A czy do kogoś dzwonili już z konkursu carrefoura, co były do wygrania kosze kosmetyków i SPA?




czy ma ktos regulamin tego konkursu?


Wczoraj ktos się chwlił wyjazdem SPA więc niedługo powinni dzwonić w sprawie koszy - marketów jest 80 więc to może trochę potrwać emotka




a ma ktos regulamin? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1783529 Napisano: 03.09.2008 08:32:15 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
piszczowata napisał(a):

mjane napisał(a):

na forum to ja siedzę 5 dni w tygodniu (pn-pt jak jestem w pracy), ale w konkursach gram raz może dwa razy w tygodniu, ale wtedy siadam i uzupełniam wszystko co się da emotka
rzadko biorę udział w konkursach gdzie trzeba zrobić jakąś fotę czy filmik bo zwyczajnie o tym zapominam.
ale staram się być na bieżąco z wynikami, pełna podniecenia otwieram e-mail za każdym razem licząc że coś wpadło i cieszę się jak głupia ilekroć uda się coś wygrać emotka


mam dokładnie tak samo!!!
wygrywam rzadko...nawet bardzo!jednak sam fakt oczekiwania jest jak nałog!!!

przestałam barc udział w konkursach gdzie trzeba zbierac glosy internautów bo nie mam szans...
przerzuciłam sie za to na zbieranie kodow itp... moze cos sie uda...




ja tez ostatnio zaczelam zbierac kody min z knorra Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1783507 Napisano: 03.09.2008 08:20:03 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
primrose napisał(a):

zaliczam opad zaangazowania i irytacji. No bo ile mozna tych fartuchow dostac i rekawic.To jakis tajemny znak od losu ze mam sie wziasc za gary emotka




hehe ja tez mam 4 fartuchy jeszze 3 i bede mogla miec kazdy na inny dzien tygodnia:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1783482 Napisano: 03.09.2008 08:04:31 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
z tym stopniem zaangazowania u mnie jest tak ze on ciagle rosnie:)juz jestem chyba na 4:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1783473 Napisano: 03.09.2008 08:01:24 w TESCO konkursy
malenka89 napisał(a):

A czy do kogoś dzwonili już z konkursu carrefoura, co były do wygrania kosze kosmetyków i SPA?




czy ma ktos regulamin tego konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1777817 Napisano: 01.09.2008 09:12:39 w TESCO konkursy
malenka89 napisał(a):

A czy do kogoś dzwonili już z konkursu carrefoura, co były do wygrania kosze kosmetyków i SPA?




nikt nie pisal Wyświetl w wątku >>
0 0