Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika escada

escada

#7112858 Napisano: 31.07.2023 10:01:03 w Dziś cieszę się z.....
dzięki cennym poradom forumowym na temat delikatnego odrywania zawleczki z puszki piwa oderwałam 4 ładnie a 4 niestety nie, więc jak by nie było jest 50%sukcesu:)))
(obserwacja - lepiej mi szło odrywanie przy obrocie zawleczki o 90* a nie 180*)
a wklepanie kodów zostawiam na wieczór, coby się tak od razu nadziei nie wyzbyć z samego rana;)) Wyświetl w wątku >>

escada

#7109477 Napisano: 17.07.2023 16:33:59 w Wkurza mnie...
uwielbiam nasze forum, zawsze znajdzie się rada i pomoc, a konkursowicze to kreatywne bestie:)

a żeby nie odbiegać od tematu wątku to wkurza mnie upał Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

escada

#7109467 Napisano: 17.07.2023 16:29:07 w Wkurza mnie...
no proszę, w sumie to nie jest jakaś pancerna blacha, tez s[próbuję:) mam tego chyba ze 3 4-paki to może nie wszystkie zmarnuję:) Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7109464 Napisano: 17.07.2023 16:23:38 w Wkurza mnie...
serio? tej sztuki nie próbowałam ale fakt, może jest to jakies wyjście:)) dzięki za pomysł;) Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7109460 Napisano: 17.07.2023 16:16:54 w Wkurza mnie...
wkurza mnie dylemat który sama sobie głupio stworzyłam - kupiłam trochę konkursowego piwa w swoim czasie (jedynie słuszny Zatecky) coby miec kody na loterię a piwo do rozdania. Nie pomyślałam w szale zakupów, że tego się NIE DA pogodzić, no przeciez nie powiem, masz tu piwo tylko oddaj zawleczkę. I teraz albo to całe piwo wyleję i odzyskam zawleczki  albo porozdaję i się będę zastanawiac pod którą zawleczką była głowna wygrana, wrrr. A koniec loterii się zbliża Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7106964 Napisano: 07.07.2023 16:14:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw gadżetów z Hortino, całkiem milutki, znaczy ta deska i łopatki drewniane milutkie , i moze mam skleroze, ale nie pamiętałam że tam jest tez biały podkoszulek Wyświetl w wątku >>
2 aja, mili05 0

escada

#7106961 Napisano: 07.07.2023 16:11:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wątku ratuj, gdzie mój sms od Smolara?
 a już uwierzyłam że zaczynamy się lubić Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7106138 Napisano: 04.07.2023 19:35:36 w moje dzisiejsze wygrane :)

escada

#7103833 Napisano: 27.06.2023 10:47:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
odkopałam wszystkie 3 paragony z 7Days w DC i wszystkie mocno wyblakłe, jak myślicie można delikatnie wzmocnić te wyblakłe literki czy lepiej nie ruszac  i odesłąc takie blade? Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

escada

#7103399 Napisano: 25.06.2023 12:22:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

maverick napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

maverick napisał(a):

Pytanie:
Jak rozumiecie zapis w konkursie Wawel Carrefour?p
Do udziału w Konkursie uprawnia zakup jakichkolwiek produktów marki Wawel (w tym m.in. Fresh&Fruity). 
Czy wg Was chodzi oto, aby kupić 2 czekolady jak nie chce się Fruity, czy musi być 1 czekolada i jakikolwiek Fruity byle suma over 15zl?


Ja kupiłam tylko Michałki z Wawelu, bo "między innymi" to, oczywiście moim zdaniem, możliwość, a nie obowiązek, skoro jest mowa o jakichkolwiek produktach Wawel.
(w tym m.in. Fresh&Fruity).

Właśnie ja też tak to rozumiem, mam paragon z czekoladą i cukierkami na wagę i zagram 2in1 emotka

Dzwoniłam i pytałam,powiedział Pan że dowolne produkty

 może się komuś to przyda: 14 sztuk tych galaretek Fresh&Fruity waży 0,242 kg i kosztuje 9,66zł, no i są pyszne , nie da się ukryć:) Wyświetl w wątku >>

escada

#7103091 Napisano: 23.06.2023 15:55:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ani Dino ani Crunch Mix? wątku watku, jak możesz mi to robić Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7102623 Napisano: 22.06.2023 08:41:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konradowska napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Shifo napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Cześć,
Mam pytanie o odpowiedzi konkursowe w formie SMS. Czy „ znaki specjalne ” to polskie litery? Zauważyłam info w konkursie Lenor/ Rosmann : „wiadomość do 160 znaków (bez znaków specjalnych, w tym polskich liter)”Ciężko mi sobie wyobrazić odpowiedź, gdzie zamiast pokój mam napisać pokoj,  żaba - zaba..

u mnie w tel jak dodam polski znak to limit liter zmienia mi na 70 jako 1 sms, zamiast 160 . Wiec piszę  bez polskich znaków

Jak to widzisz? 
Ja pisze tekst w pages, potem wrzucam w licznik znaków ze spacjami i w ten sposób kontroluje długość tekstu …ale teraz sobie myślę, że może pisze za długie te SMS-y i nawet o tym nie wiem emotka

Ale wiesz, że to 160 znaków to limit na całą wiadomość łącznie z prefiksem o numerem telefonu? I chyba musisz sobie zacząć wyobrażać pisanie smsów bez polskich znaków, bo inaczej będzie ci cięło wiadomość w połowie i szansę na wygraną marne. Ludzie, w tym pracownicy agencji;) bez problemu odczytują smsy bez polskich znaków emotka

Tak oczywiście wiem to i  zawsze 10 razy sprawdzałam na różnych stronach  z licznikami znaków,  czy nie przekraczam tych 160 znaków z prefiksem. Do tej pory pisałam zawsze  SMS z polskimi znakami,  ale oświećcie mnie w jaki sposób to „rozbija wiadomość” , gdy użyje się polskich znaków ? 

Jeśli długość mojej odpowiedzi  miała  powiedzmy 156 znaków z polskimi znakami, to Organizator otrzymał mojego SMS w 2 częściach ?  

No to może się okazać że to wszystkie moje zgłoszenia poszły na marne…

Nawet jeśli dojdzie to nie powinni brać pod uwagę czyli jakbyś wysłała w odpowiedzi pół zdania. Czy dociera? Też się zastanawiam, zwrotki zawsze są, a człowiek pewnie musiał się gdzieś pomylić i wysłać z polskim znakiem.

nawet mając ten nawyk unikania polskich znaków trzeba bardzo uważać, bo czesto smartfon wie lepiej od nas co chemy napisać (wrr) i od razu pisze z polskim znakiem chociaz wklepaliśmy bez, czesto muszę nawracac i pisac 3 razy to samo słowo bez polskiego znaku zanim maszyna uwierzy że wiem co robie i nie próbuje mi "pomagać" Wyświetl w wątku >>

escada

#7102617 Napisano: 22.06.2023 08:21:01 w co chcielibyście wygrać?
bony spożywcze i gotówka na konto - wszystko inne bywa nietrafione albo kłopotliwe w realizacji, nawet zestawy słodyczy bo nie ma mocnych żeby tego nie zjesc  i nie odpokutować, chyba ze od razu na prezent pójdzie
po namyśle - wypasiony tablet:) Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

escada

#7101770 Napisano: 19.06.2023 10:29:31 w Informują
Informują z Konkurs Poltino "Rodzina smakoszy" II edycja

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
mail dzisiaj o 9.36, zestaw gadzetów Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7101762 Napisano: 19.06.2023 10:22:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
gadżety od Poltino, mail dzisiaj  o godz9.36 Wyświetl w wątku >>

escada

#7101472 Napisano: 17.06.2023 11:15:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wątku, udowodniłeś nieraz że działasz  i nam pomagasz, więc bardzo Cię proszę - zachowaj czujność chociaż  w tych ostatnich  3 konkach, na które czekam. Teraz sobie przez weekend odpocznij, emotka a od poniedziałku z nową energią działaj:) Wyświetl w wątku >>

escada

#7101293 Napisano: 16.06.2023 15:41:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ani Poltino ani Mieszko? no jak to tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7101190 Napisano: 16.06.2023 12:19:49 w Czy informują/ informowali?
czy z Poltino rozesłali maile z informacją o wygranej? bo lista wisi, ale jeszcze mają być maile Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7101183 Napisano: 16.06.2023 11:58:04 w Moje konkursowe początki...
absolutnie pierwsza wygrana w życiu, głeboka podstawówka - jakieś dni książki w parku i wylosowana ksiązka Ferdynand Wspaniały.
pierwszy świadomy udział w konkursie - nadal podstawówka,opowiadanie kryminalne (bez sukcesów) do jakiejś młodzieżowej gazety
pierwsza konkretna wygrana - wycieczka za hasło reklamowe, przy okazji kupowania pierwszej Nokii, rok chyba 2003
ulubiona wygrana - odnalezienie tego forum i bycie z Wami juz tyle lat, poznałam świetne osoby,uwielbiam czytać niektóre wątki, uwiebiam dowcipy i absurdy zrozumiałe tylko dla nas konkursowiczów, otwarte umysły, kreatywnosć i poczucie humoru.
Fajnie że jesteście:) Wyświetl w wątku >>