Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika escada

escada

#6774848 Napisano: 12.04.2021 11:45:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magiczny wątku - spalił mi się dawno wygrany ekspresik do kawy:( poproszę o nowy, chyba już najwyższy czas na jakąs nagrodę po serii porażek? Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6770652 Napisano: 18.03.2021 14:52:48 w Wkurza mnie...
pawelkoo napisał(a):

escada napisał(a):

no tego to jeszcze nie ćwiczyłam - zbieram się do wyjazdu pod miasto do Intermarche (u nas nie ma)z dawno wygranym bonem bo trzeba przecież w końcu zrealizować i rzucam okiem a tam jak byk waznośc do 15 marca, skąd mi się wzięło że do końca????  podarłam i wyrzuciłam, bolało:(

Chyba niepotrzebnie podarłaś emotka ja też raz przegapiłem ważność bonu do intermarche ale napisałem do nich maila, odpowiedzieli żeby wysłać niezrealizowane bony do nich listem i po tygodniu wysłali mi nowe z nową datą ważności emotka

na to nie wpadłam, no teraz to już się całkiem zapłaczę , echhh Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6770646 Napisano: 18.03.2021 14:45:25 w Wkurza mnie...
no tego to jeszcze nie ćwiczyłam - zbieram się do wyjazdu pod miasto do Intermarche (u nas nie ma)z dawno wygranym bonem bo trzeba przecież w końcu zrealizować i rzucam okiem a tam jak byk waznośc do 15 marca, skąd mi się wzięło że do końca????  podarłam i wyrzuciłam, bolało:( Wyświetl w wątku >>

escada

#6769911 Napisano: 15.03.2021 10:26:43 w SZUKAM....
la-princessa napisał(a):

Szukam fajnego sklepu internetowego z wyposażeniem kuchni i jadalni, z ciekawymi, oryginalnymi akcesoriami do pieczenia, naczyniami, dekoracjami stołu, itp... ale też z rozsądnymi cenami emotka  Czy ktoś może coś polecić? 

ja lubię garneczki.pl, czasem(nie pamiętam kiedy) zdarza się darmowa dostawa Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6769766 Napisano: 14.03.2021 10:23:14 w Wkurza mnie...
zmarnowany paragon, konkurs do wczoraj ,a mnie olśniło dzisiaj, wrrr, tak to jest jak się zwleka do ostatniej chwili Wyświetl w wątku >>

escada

#6769255 Napisano: 11.03.2021 12:20:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dobija mnie Lisner:( Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6766845 Napisano: 26.02.2021 12:46:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaluna napisał(a):

escada napisał(a):

edzia21 napisał(a):

escada napisał(a):

i jeszcze Wawel - czy na wejście do gry o samochód pozwala1 paragon z 3 czekoladkami czy także 3 oddzielne z jedną czekoladką? mam wrażenie że muszą być 3 szt na jednym paragonie ale  znowu wolę się upewnić

3 sztuki na 1 paragonie

dziękuję:) no to mam jasność i znowu ktoś się ucieszy z tych batoników, bo tym razem obiecuję osobiście ich nie jeść:))

Mogą być na oddzielnych paragonach  emotka  
Uczestnik, który dokonał zakupu co najmniej 3 MINIczekolad uprawniony jest do włączenia się o rywalizację o nagrodę, o której mowa w pkt 4.3. (nagroda główna) niezależnie czy MINIczekolady zostały kupione w ramach jednej transakcji czy w ramach odrębnych transakcji (w takim przypadku liczba kupionych MINIczekolad podlega zsumowaniu)."

no to ważna różnica, nie doczytałam, dzięki:) Wyświetl w wątku >>
1 agaluna 0

escada

#6766842 Napisano: 26.02.2021 12:33:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

escada napisał(a):

i jeszcze Wawel - czy na wejście do gry o samochód pozwala1 paragon z 3 czekoladkami czy także 3 oddzielne z jedną czekoladką? mam wrażenie że muszą być 3 szt na jednym paragonie ale  znowu wolę się upewnić

3 sztuki na 1 paragonie

dziękuję:) no to mam jasność i znowu ktoś się ucieszy z tych batoników, bo tym razem obiecuję osobiście ich nie jeść:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6766838 Napisano: 26.02.2021 12:25:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
i jeszcze Wawel - czy na wejście do gry o samochód pozwala1 paragon z 3 czekoladkami czy także 3 oddzielne z jedną czekoladką? mam wrażenie że muszą być 3 szt na jednym paragonie ale  znowu wolę się upewnić Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6766835 Napisano: 26.02.2021 12:14:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
po wygraniu w Haribo w 1 etapie można nadal grać (i wygrac) w drugim? nie widze ograniczen w regulaminie ale wolę u Was potwierdzić emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

escada

#6765096 Napisano: 16.02.2021 12:11:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pikawka napisał(a):

pati12b napisał(a):

Versus przysłał prezent jubilerski Apart z konkursu Nivea w biedrze
kurier dpd

U mnie również. 

mój tez wreszcie dotarł - ładnie zapakowany, wazny do 31pażdziernika 2021 Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

escada

#6764906 Napisano: 15.02.2021 14:24:55 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
a nagród z Apart jak nie było tak nie ma? (Nivea Biedronka) Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6764401 Napisano: 11.02.2021 14:51:48 w Wkurza mnie...
przegapiłam koniec konkursu w hebe, paragon do kosza, wrrrr Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6764400 Napisano: 11.02.2021 14:41:13 w SZUKAM....
banka-manka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

ladyinred napisał(a):

tereniagno napisał(a):

jokan napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Dlaczego nie chce mi wysłać na piniatę?
Już zmniejszyłam paragon do minimum i nadal nie chce.
Hasło też nie jest długie?
Już mnie to wkurza, chciałam chociaż na koniec coś wygrać emotka

moze zmniejszyc zdjecie trzeba? Albo z innej przegladarki?

No, całkowicie zmniejszyłam fotkę, choć i tak był mały paragon.
Już wysyłałam w styczniu.Też miałam ten sam problem,potem weszło normalnie.
Wkurza już mnie to emotka

A nie wysyłasz z komórki? Bo mi nigdy z komórki nie poszlo, tylko z laptopa

Z komputera stacjonarnego.Mam nowy,więc nie powinno być problemu.
Cały czas gdy wysyłam pojawia się "PROSZĘ CZEKAĆ" i na tym koniec emotka

Miałam ten sam problem. 
Zgłoszenie przechodziło tylko gdy dodawałam paragon z opcji 'zrób zdjęcie' - fota na świeżo, z biblioteki zdjęć cały czas nie przechodziło.

może trzeba zmienić zapis pliku? w któryms  konkursie  przechodziło mi zdjęcie ( z dysku laptopa) dopiero po zmianie jpeg na jpg (chociaż to teoretycznie żadna róznica, a jednak)  Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6763584 Napisano: 08.02.2021 11:25:37 w co chcielibyście wygrać?
1.kasa
2.kasa
3.kasa
4.porządny ekspres do kawy ze spienianiem mleka 
4.wypasione Spa  Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6761616 Napisano: 28.01.2021 12:58:38 w Wkurza mnie...
escada napisał(a):

kumulacja napisał(a):

escada napisał(a):

wkurza mnie,że nie umiem się oprzeć pokusie zagrania w słodyczowych konkursach, wiadomo,ze się gra o główne nagrody, ale szans a na główną jest mizerna a te słodycze czasem się odda komus ale często jednak zje:( a za chwilę Star i będzie to samo emotka   dobrze że chociaż piwnym się jeszcze opieram

A ja zaczęłam się opierać słodyczom i ... kupuję paragony. Podobnie jest z piwem i z chipsami. 
Czasem coś tam kupię i zostawiam na parapecie za sklepem

tez się staram opierać,ale jednak upadki zaliczam... i tak nie puszczam na konkurs więcej niż 2-3 zgłoszenia-przy bardzo atrakcyjnych głównych  a zwykle tylko 1 żeby dac sobie szansę...kiedyś kupiłam z rozsądku konkursowego piwo, siedzę na przystanku i skacowany facet zaczyna sępić parę groszy na piwo...popatrzyłam na gościa, powiedziałam:i teraz będzie cud i wręczam gościowi puszkę..jego mina bezcenna;)))
oczywiście konkursy typu  kup piwo żeby wygrac więcej piwa (słodyczy) sensu dla mnie nie mają

Wyświetl w wątku >>

escada

#6761590 Napisano: 28.01.2021 12:09:22 w Wkurza mnie...
wkurza mnie,że nie umiem się oprzeć pokusie zagrania w słodyczowych konkursach, wiadomo,ze się gra o główne nagrody, ale szans a na główną jest mizerna a te słodycze czasem się odda komus ale często jednak zje:( a za chwilę Star i będzie to samo emotka   dobrze że chociaż piwnym się jeszcze opieram Wyświetl w wątku >>

escada

#6761440 Napisano: 27.01.2021 19:32:26 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie agencje zbierające dane od wszystkich uczestników a nie samych  laureatów...po co tym od Burna adres na etapie wysyłania zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>

escada

#6760871 Napisano: 25.01.2021 15:46:14 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

escada napisał(a):

czy z tego konkursu https://www.e-kon...ea.html#.YA7QzEBFxMs już były wyniki (zakup Nivea za 20zł)? bo paragon biedronkowy z Nivea trzeba odesłać do Versusa, a służył mi  tez do tego ogólnopolskiego (zresztą tez Versus), jak pewnie większości konkursowiczów:)

Tak były wyniki jakiś czas temu. 

dziękuję, to spokojnie odsyłam,  Wyświetl w wątku >>
0 0