Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#2168655 Napisano: 12.02.2009 01:08:27 w Poczta kradnie
jarecki14 napisał(a):

ziolko napisał(a):

facet mówi przy 100 tysiącach osób zatrudnionych zawsze znajdzie się JEDNA czy DWIE osoby, które nie będą realizowały tej usługi zgodnie z naszymi oczekiwaniami emotka na samym końcu filmu...


kurczę blade.. przecież na 100 tys jest takich złodziei co najmniej kilkuset, jesli nie więcej! emotka emotka


powinno być tak
przy 100 tysiącach osób zatrudnionych zawsze znajdzie się JEDNA czy DWIE dziesiątki tysięcy osób, które nie będą realizowały tej usługi zgodnie z naszymi oczekiwaniami


w to już prędzej uwierzę emotka

eeej... nie straszcie tak, bo w tym roku czeka mnie przeprowadzka i nie znam snowego listonisza emotka wiem tylko, że jest jakiś młody, a pocztę mam w szpitalu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2168625 Napisano: 12.02.2009 12:54:52 w Pomocy!!!!
iziosek napisał(a):

Witam,

Mam taki problem :

Chciałem zagrać w konkursie http://topgear.burdamedia.pl/mazda.php

Regulamin
http://burdamedia.pl/regulamin.php?k=532

Wykupiłem opłaciłem prenumerate topgear 10 lutego a odpowiedz chcialełem
wysłać 11 lutego jednak gdy chcialem wysłać zgłoszenie o godzinie 19:00
juz konkurs został zakończony i nie mam możliwości wpisania swojego
zgłoszenia a zgodnie z reuglaminem konkurs konkurs trwa do 11 lutego cytuje:

Konkurs rozpoczyna się wraz z ukazaniem się styczniowych wydań
magazynów In Style oraz Top Gear. Dla Top Gear 10 grudnia 2008 r. dla In Style17
grudnia 2008 r. i trwa do 11 lutego 2009 r.

Jeśli konkurs trwa do 11 lutego i nie ma podanej godziny
to jego zakończenie wiąże się z końcem podanego dnia czyli 11.02.2009
godzina 23:59

Powiedzcie czy mam racje? bo już zgłosiłem reklamacje do organizatora



miałam kiedyś taki sam problem w innym konkursie... podane, że do któregoś dnia, np 10 września.. a okazuje się, do 10 wrzesnia ale w sensie, 9/10. Czyli o pólnocy w pierwszej sekundzie 10 września się kończy. Ale najczęściej jest to ujęte w regulaminie. Jak masz jakieś wątpliwości to napisz do organizatorów, niech Ci wyjaśnią, co to znaczy dla nich Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2168580 Napisano: 12.02.2009 12:33:11 w Poczta kradnie
facet mówi przy 100 tysiącach osób zatrudnionych zawsze znajdzie się JEDNA czy DWIE osoby, które nie będą realizowały tej usługi zgodnie z naszymi oczekiwaniami emotka na samym końcu filmu...


kurczę blade.. przecież na 100 tys jest takich złodziei co najmniej kilkuset, jesli nie więcej! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2168558 Napisano: 12.02.2009 12:20:10 w Poczta kradnie
jarecki14 napisał(a):

nikusia1101 napisał(a):

rachel napisał(a):

mi ukradli świetlówki ale nie ma na nich rady pisałam juz z 10 reklamacji i nic




moje świetlówki też pewnie świecą na poczcie!


tak, tylko wy nie macie nawet potwierdzenia ze takie zarowki zostaly do was wyslane. wy powinniscie sie ubiegac u organizatora a dopiero on do poczty

znalazłem taki oto filmik związany ze złodziejstwem poczy polskiej
http://www.wykop.pl/link/72331/poczta-polska-kradnie


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2168203 Napisano: 12.02.2009 09:21:57 w Poczta kradnie
ciekawe ile takich pustych kopert ma na koniec każdego obchodu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2166932 Napisano: 11.02.2009 04:27:19 w Rossmann
arta napisał(a):

ziolko napisał(a):

krzysieq napisał(a):

ziolko napisał(a):

dokładnie tu http://www.rossne...d=33639&tab=ph#1 jest zdjęcie

i co z tego, jak wygram gre w konkursie na onecie to nie moge jej sprzedac, bo kots wklei zdjecie z konkursu na onecie!! Chyba sobie zartujecie... Po drugie to mam nadzieje ze zajmiecie sie wyslaniem ok. 100 tys. maili do Allegro ze wzgledu na sprzedawanie dodatkow do gazet, ktore sa przeciez gratisem BEZPŁATNYM, po trzecie to chyba jestem slepy bo nie widze zeby pisalo z tylu probka NIE NA SPRZEDAZ... Koles wystawil probki jego sprawa... ale jak zwykle komus cos przeszkadza
emotka


tu nie chodzi o grę emotka poza tym masz na niej napis produkt bezpłatny??

tu chyba chodzi o to, że ktoś po prostu przesadził. Z ilością i na sprzedaż



każdy jakoś inaczej to ocenia, mnie interesuje tylko, czy tej osobie nie było GŁUPIO wejść do Rossmana i podać sto kuponów, prosząc o próbki...


ja już się nie wypowiadam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2166905 Napisano: 11.02.2009 04:09:47 w Rossmann
krzysieq napisał(a):

ziolko napisał(a):

dokładnie tu http://www.rossne...d=33639&tab=ph#1 jest zdjęcie

i co z tego, jak wygram gre w konkursie na onecie to nie moge jej sprzedac, bo kots wklei zdjecie z konkursu na onecie!! Chyba sobie zartujecie... Po drugie to mam nadzieje ze zajmiecie sie wyslaniem ok. 100 tys. maili do Allegro ze wzgledu na sprzedawanie dodatkow do gazet, ktore sa przeciez gratisem BEZPŁATNYM, po trzecie to chyba jestem slepy bo nie widze zeby pisalo z tylu probka NIE NA SPRZEDAZ... Koles wystawil probki jego sprawa... ale jak zwykle komus cos przeszkadza
emotka


tu nie chodzi o grę emotka poza tym masz na niej napis produkt bezpłatny??

tu chyba chodzi o to, że ktoś po prostu przesadził. Z ilością i na sprzedaż Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2166872 Napisano: 11.02.2009 03:45:17 w Rossmann

ziolko

#2166860 Napisano: 11.02.2009 03:39:59 w Rossmann
paolka napisał(a):

bartol011 napisał(a):

ziolko napisał(a):

bartol011 napisał(a):

maciu13 napisał(a):

iskierka napisał(a):

bartol011 napisał(a):

znalazłem na allegro aukcje z próbkami c-thru z rossmana ... 3 zł sztuka emotka


już wszystkie produkty z prezentu pojawiły się na allegro po 1zł emotka


ALe ile sztuk emotka po 100 sztuk każdego produktu http://www.allegr...ions.php?uid=5814581 emotka


no to chyba trzeba do allegro zgłosić... ehhh ludzka wyobraźnia emotka



powiem krótko - BEZCZELNOŚÆ emotka


@ do allegro już wysłane... ciekawe czy usuną



dlaczego maja usunac? jak im udowodznisz ze to z rosmana, kazdy moze sprzedawac co chce przeciez i ile chce


przeciez n a stronie rossnetu jest zdjęcie prezentu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2166843 Napisano: 11.02.2009 03:34:40 w Rossmann
bartol011 napisał(a):

maciu13 napisał(a):

iskierka napisał(a):

bartol011 napisał(a):

znalazłem na allegro aukcje z próbkami c-thru z rossmana ... 3 zł sztuka emotka


już wszystkie produkty z prezentu pojawiły się na allegro po 1zł emotka


ALe ile sztuk emotka po 100 sztuk każdego produktu http://www.allegr...ions.php?uid=5814581 emotka


no to chyba trzeba do allegro zgłosić... ehhh ludzka wyobraźnia emotka



powiem krótko - BEZCZELNOŚÆ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2164719 Napisano: 10.02.2009 01:40:58 w Rossmann
czy odbierał ktoś w Kaliszu na Śródmiejskiej?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2164666 Napisano: 10.02.2009 01:10:33 w edipresse i problem z otrzymaniem nagrody
Monika11 napisał(a):

ziolko napisał(a):

smoczyca napisał(a):

ja niestety dwie nagrody z Vivy i Vity już odpuściłam
nie maiłam siły się użerać



a ja im nie odpuszczę emotka vita i uroda


ja z vity mam z numeru 06 wygraną i dzisiaj dzwonię i dzwonię i ciągle zajęte emotka


tam cudem można się dodzwonić emotka poza tym napisałam do vity maila z prośbą o przesłanie mi regulaminu w mailu, to mi odpisali, że regulamin jest do wglądu w redakcji emotka następna sprawa... pod konkursami jest napisane, że mogę grać o wszystkie nagrody to zadałam im pytanie z ciekawości, czy jedna osoba może wygrać np 2 nagrody w jednym numerze np przyjaciółki czy vity, odpisali, że NIE.. to po co piszą inaczej? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2164639 Napisano: 10.02.2009 12:59:52 w edipresse i problem z otrzymaniem nagrody
smoczyca napisał(a):

ja niestety dwie nagrody z Vivy i Vity już odpuściłam
nie maiłam siły się użerać



a ja im nie odpuszczę emotka vita i uroda Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2152447 Napisano: 04.02.2009 07:02:55 w Poczta kradnie
lisek311 napisał(a):

Złożyła koleżanka reklamacje, ale co z tego? Czy to wogóle coś wyjaśni? Z tego co wiem to awanturę tam zrobiła, ale na razie i to nic to nie dało...



hmmm... musi coś dać,.. jeśli złożyła reklamacje to poczta MUSI dać jej odpowiedź na piśmie czy uwzględnia ją i wtedy wypłacane jest odszkodowanie w wysokości takiej, jaką podała plus koszty przesyłki. A jeśli nie uwzględniają to tez muszą uzasadnić dlaczego.
Jeśli list się odnajdzie to dojdzie, a jak nie to znaczy, że zaginął, albo ktoś go ukradł, albo został tak zniszczony, że nie zostanie doręczony. W każdym razie ODPOWIED¬ MUSI BYÆ Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2152356 Napisano: 04.02.2009 06:26:58 w Poczta kradnie
lisek311 napisał(a):

Możliwe żeby ukradli nawet strój dla dziecka na bal karnawałowy??? Koleżanka z południa przesyłała mi listem poleconym priorytetowym używanego supermana dla synka i już 3 tygodnie ani widać ani słychać emotka
Oczywiście musieliśmy coś innego wymyśleć, ale mały był niepocieszony...



niech koleżanka złoży reklamację na poczcie, wtedy będzie musiała podać kwitek na polecony, napisać co było w liście, jak było zabezpieczone itp... poczta ma 15 dni na rozpatrzenie, ale najcześciej jest to 30 dni. Wtedy albo list się znajdzie albo otrzymasz rekompensatę (albo ta koleżanka, chyba, że Ciebie wskaże jako odbiorcę)

jeśli list polecony priorytetowy nie dotarł w ciągu 14 dni to 15 dnia można składać reklamację Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2152337 Napisano: 04.02.2009 06:15:35 w Firmy kurierskie
aanicha napisał(a):

Zginęły mi dwie paczki, tu piszemy o firmach kurierskich, więc u mnie to był UPS... Pościel dla chrześniaczki emotka


składaj reklamacje w firmie kurierskiej Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2149216 Napisano: 03.02.2009 11:43:38 w Dowcipy
- Siema, Lechu!
- Siemasz, Witek.
- Mówię ci, Leszek, ale cenzurancję wczoraj wyrwałem na czacie! 17 lat, ale już doświadczona. Lubi seks. Wysoka, blondyna, duży cyc. Kocha surfing, clubbing, curling i peeling!
- Miała nicka Izolda_78?
- Tak! Skąd wiesz?!
- Eeeee... witaj... eee... Romeo_25cm... Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2147962 Napisano: 02.02.2009 08:09:02 w Pomocy!!!!
hmm... w mailu mam coś takiego

Z przyjemnością informujemy, że wygrała Pani
10% RABATU na zamówienie
w konkursie Wszystkie mamy wygrywają
na www.agagu.pl

i ta strona też nie działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2147956 Napisano: 02.02.2009 08:06:47 w Pomocy!!!!
yoruba napisał(a):

ziolko napisał(a):

czy wam tez nie wyświetla się strona http://www.agagu.eu/index.php?a=konkurs ?

bo ja mam komunikat User 'agagu' has exceeded the 'busy_time' resource (current value: 600000000)
select * from sklep_jezyki order by id_jezyka;

czyżby przeciążenie??



nie chodzi przypadkiem o www.agagu.pl ? z koncowka .eu nie dziala


no wlaśnie prawidłowy link to ten co podałam.. aż sprawdzałam w historii
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2147936 Napisano: 02.02.2009 07:59:30 w Pomocy!!!!
czy wam tez nie wyświetla się strona http://www.agagu.eu/index.php?a=konkurs ?

bo ja mam komunikat User 'agagu' has exceeded the 'busy_time' resource (current value: 600000000)
select * from sklep_jezyki order by id_jezyka;

czyżby przeciążenie?? Wyświetl w wątku >>
0 0