Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#2305045 Napisano: 09.04.2009 07:46:15 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
mahuska napisał(a):

adivinanza napisał(a):

eduszo79 napisał(a):

baxter napisał(a):

byc może juz ktos o tym pisał ale uważam, że bardzo by się przydały w wiadomościach również wiadomości wysłane i przy opcji usuń wszystkie jeszcze dodatkowe potwierdzenie albo chociaż w innym miejscu strony umieścić ta opcję bo teraz jest bliziutko przy wybieraniu stron wiadomości i mozna przypadkowo usunąc - tak własnie dziś ja zrobiłam emotka




dokladnie, ja tez tak uwazam

wiadomosci wyslane - powinny byc emotka



podpisuje się pod tym rękami i nogami! emotka :)





koniecznie koniecznie wiadomości wysłane.... zaczynam się gubić hehe


ja też jestem za wysłanymi, bo później nie pamiętam do kogo wysłałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2305034 Napisano: 09.04.2009 07:40:39 w Wkurza mnie...
czarna2318 napisał(a):

KUPIŁAM PŁYN DO PŁUKANIA LENOR FIOLETOWY,NIE WIEM JAKI ZAPACH.DZISIAJ WYJMUJE PRANIE I CO SIÊ OKAZUJE,ŻE CAŁE PRANIE MA ZAPACH KADZIŁA,KTÓRE JEST ROZPYLANE W KOŚCIELE PODCZAS POGRZEBU,TAK WŁAŚNIE PACHNIE TEN PŁYN emotka I TO MNIE STRASZNIE WKURZYŁO emotka


hehe... zapach w sam raz na Wielki Piątek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2299682 Napisano: 06.04.2009 09:32:14 w Wkurza mnie...
co wy z tymi deskami robicie? emotka emotka

---

wkurza mnie, że muszę jutro wcześnie wstać a jestem śpioch.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2287150 Napisano: 01.04.2009 01:57:48 w Połączenia nieodebrane
mogła być luksusowa Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2287050 Napisano: 01.04.2009 01:11:19 w TESCO konkursy
do mnie nie emotka ale mają czas od 3.. tak zrozumiałam z regulaminu :zakrecony
iwek napisał(a):

Czy dzwonili dziś do kogoś z konkursu Velvet? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2285564 Napisano: 31.03.2009 09:13:07 w Romanse, amory i inne pierdoly :)
tunezja napisał(a):

hittmanka napisał(a):

tunezja napisał(a):

Co do romansów to mi się podoba Michał Żebrowski. Kto może mi umożliwić spotkanie z tym super przystojnym chłopakiem?


a mi się Paweł Małaszyński marzy....



Jedź do Białegostoku, on tam bywa w weekendy...
Serio zaś, to mam autograf od Michała Żebrowskiego, bo w Toruniu kręcili film z jego udziałem.
Chciałabym go spotkać kiedyś, ale marne szanse!
Pozdrawiam!


pamiętam jak w kaliskim empiku miał być kilka lat temu... to był taki dziki tłum już godzinę przed jego przyjściem, że dosłownie sardynki w puszce miały luz emotka zwykli klienci nawet nie mieli szans na jakiekolwiek zakupy... średnia wieku wielbicielek - grubo poniżej 20 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2281884 Napisano: 31.03.2009 06:02:44 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza dodawanie ogłoszeń allegro w dziale allegro emotka to jest wątek do różnych porad a nie do ogłaszania się.. do tego jest kilka innych... czemu ludzie nie potrafią tego zrozumieć?????

a później żeby znaleźć przydatną informację trzeba się przekopywać przez masę ogłoszeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2278075 Napisano: 29.03.2009 08:41:52 w Pomocy!!!!
schiraz napisał(a):

ola2493 napisał(a):

schiraz napisał(a):

kinga1 napisał(a):

schiraz napisał(a):

Ja wysyłałam w piątek w południe:(


oj,to dziwnie emotka



właśnie, i szkoda mi wysyłać dalej, dwa kody tak zmarnowałam, bo jak do tej pory nie odesłali to pewnie i nie odeślą nic, pozostałe leżą, bo boję się je wysłać w takiej sytuacji...


sieć plus?



tak, plus, a są z nią problemy??


no ba.. nie wiem jak inni ale ja od pierwszego dnia promocji nie dostałam zwrotki ani hasła do strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2271261 Napisano: 27.03.2009 09:36:00 w Połączenia nieodebrane
mogli też dzwonić z luksusowej.. Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2271222 Napisano: 27.03.2009 09:26:19 w TESCO konkursy
AgaAga napisał(a):

Muszą stawiać na oryginalność emotka Bo pewnie na tej podstawie będą chcieć nakręcić reklamy, pomysły sami im wysłaliśmy, za free emotka


no nie takie free... wycieczki są emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2271194 Napisano: 27.03.2009 09:19:29 w TESCO konkursy
może podacie swoje propozycje, co wysłaliście o zobaczymy co się powtarza, co wy na to? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2271193 Napisano: 27.03.2009 09:19:01 w TESCO konkursy
najdłuższe w Polsce... obojętnie co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2269819 Napisano: 26.03.2009 07:31:23 w TESCO konkursy
czy braliście udział w konkursie tesco velvet na najdłuższe miejsca w Polsce? jakie propozycje podawaliście? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2255304 Napisano: 23.03.2009 11:12:14 w Allegro.pl - bez linków
ludzie drodzy... ile razy ma być pisane, że TEN TOP NIE JEST DO OGŁOSZEÑ ALLEGRO emotka emotka
S¡ INNE W¡TKI OD TEGO TYPU RZECZY
Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2254621 Napisano: 23.03.2009 08:33:39 w Allegro.pl - bez linków
annna84 napisał(a):

krzyszu napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

krzyszu napisał(a):

Dostałem ostrzeżenie od allegro emotka
I chciałbym się dowiedzieć czy można jakoś sprawdzić na allegro ile ma się ostrzeżeń?


chyba nie
a po co Ci ta wiedza? emotka


bo ktoś mi mówił kiedyś że po trzech ostrzeżeniach blokują konto a kiedyś miałem jakiś problem jak sprzedawałem wózek od koleżanki i mi aukcje usuneli. Niepamietam tylko czy dostałem wtedy jakieś ostrzeżenie emotka
Teraz dostałęm ostrzezenie przez moja głupote emotka I niewiem czy to już przypadkiem niejest drugie ostrzeżenie emotka



Napisz do nich, to powiedzą Ci ile masz ostrzeżeń. Konto blokują po 3 ostrzeżeniach za niesfinalizowanie transakcji. W przypadku ostrzeżeń za inne przewinienia można mieć ich więcej.



hmm... ja kiedyś miałam sytuację, że w opcji kup teraz kupiłam jakiś drobiazg, po czym okazało się, że pomyliłam się z ilością i sprostowałam to później bezpośrednio ze sprzedającym. Dodam, że kupowałam jeszcze na wielu aukcjach u tej samej osoby. Sprzedający uwzględnił moją pomyłkę ale wystąpił o zwrot prowizji do allegro i jako powód podał pomyłkę w ilości - allegro przysłało mi maila informującego o tym i jednocześnie, że to jest ostrzeżenie. Więc wystąpienie o zwrot prowizji jest ostrzeżeniem dla kupujących, żeby ludzie nie kupowali czegoś pod wpływem chwili a później nie odmawiali zapłaty itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2243297 Napisano: 19.03.2009 10:40:06 w Wkurza mnie...
rdzando napisał(a):

cocunia napisał(a):

Wkurza mnie,że nie mogę schudnąć emotka emotka emotka emotka


i mnie i mnie!!!!!!!!!!!!!!! emotka emotka emotka emotka emotka emotka


a konkurs z batonami nie sprzyja odchudzaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2241478 Napisano: 18.03.2009 06:15:29 w Wkurza mnie...
mahuska napisał(a):

ola2493 napisał(a):

sasanka24 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

gfk- dostalam zaproszenie do ankiety ale czego bym nie wpisala to i tak juz mi dziekuja;/


Mi podziękowali, i dali na pocieszenie 10 punktów emotka co jest emotka


A domnie dzisiaj przyszły dwie ankiety i jedna 10 punktów,a za drugą normalnie bo się załapałam(chodziło o panele podłogowe)


a ja nic nie dostałam emotka


mój facet też nie dostał żadnej ankiety a jest budowlańcem, więc skoro jakiś tam kwestionariusz osobowy wypełniał i w związku z wykształceniem powinien dostać
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2241251 Napisano: 18.03.2009 05:15:47 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):



katmich napisał(a):

konkurs nalewka babuni.. pisze i piszę hasła i zeero.. nawet torby nie wygrałam emotka





ja tak samo emotka


jaki konkurs? nic nie widzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2232681 Napisano: 16.03.2009 02:20:28 w Wkurza mnie...
snupy3 napisał(a):

wkurza mnie mój komputer,najpierw wył jak opętany a teraz się złom jeden ciągle wyłącza.Sam.Czasem go muszę włączać 50 razy.Nigdy się nie podejrzewałam o takie pokłady cierpliwości. emotka


a mnie komp sam sie resetuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2223455 Napisano: 12.03.2009 06:44:48 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że ludzie pytają się o różne rzeczy w czy wysyłają juz nagrody z.. a nie czytają wcześniejszych wpisów emotka szczególnie dotyczy to woolstara.. czy tak ciężko przeczytać kilka postów wyżej?? emotka emotka emotka
emotka emotka w ten sposób jest 155 niepotrzebnych wpisów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0