Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#6805658 Napisano: 02.09.2021 19:07:03 w Szybkie konkursy na Facebooku
https://www.faceb...sts/4835342993160042
Jedna osoba, której komentarz najbardziej nam się spodoba, wygrywa dekorację ścienną do której link wkleiła w odpowiedzi Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6805646 Napisano: 02.09.2021 18:23:15 w Wkurza mnie...
slavek napisał(a):

nie chcę robić zamieszania, ale gdy byłem w okresie szkolnym nikt nie dawał moim rodzicom wyprawek, 500+ itd., nigdy rodzice nie mieli takiej pomocy od państwa jak teraz


Po pierwsze, nie było takiej pomocy (czyli rozdawnictwa), a po drugie - książki przechodziły z rocznika na rocznik. Wiele kolejnych klas uczyło się z tych samych książek. Można było mieć książki za darmo albo za niewielkie pieniądze...  A teraz??
Jak widzę po znajomych, to co roku są nowe książki. Czasami są w nich takie bzdety, że głowa mała.
Ale ktoś musi na tym zarobić... Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6805211 Napisano: 01.09.2021 11:09:56 w Wkurza mnie...
Od dziś IPLA TV zmieniła się w POLSAT BOX GO. 
Pakiety znacząco podrożały. To, co wcześniej było po 10-12 zł, to teraz kosztuje 30 zł na miesiąc.
Dobrze, że mam ten pakiet ważny rok... 
I to mnie właśnie wkurza, że jak podnieśli ceny to nie o kilkanaście procent, tylko o 300emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ziolko

#6804299 Napisano: 27.08.2021 19:22:27 w WC - rozmowy o wszystkim
inska napisał(a):

Żeby robić zakupy w Makro trzeba mieć kartę na firmę tam wyrobioną? 

Firma może mieć kartę, a Ty możesz mieć jako pracownik tej firmy. 
https://www.makro.pl/zostan-klientem
https://gazetki-p...akro-bez-tajemnic/  Wyświetl w wątku >>
1 inska 0

ziolko

#6804173 Napisano: 27.08.2021 13:51:59 w SNICKERS
barcza napisał(a):

kreatia napisał(a):

a pamiętacie konkurs, w którym dla ostatniej osoby w danej minucie był telefon z klapką? już nie wiem czy to był konkurs jakiejś sieci, czy telewizji. sms kosztował jakieś 2 zł + VAT i całe forum zgarniało samsungi w szampańskim kolorze. ah, to były czasy.
edit: jeżu, nie ten wątek, ale dobra emotka

Może to był ten konkurs w TV chyba Polsat na Sylwestra co 15 minut był telefon, chyba całe forum wygrało te telefony 

Nie całe. Ja NIE wygrałam Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ziolko

#6803891 Napisano: 26.08.2021 12:44:44 w Punkty karne
superloser +1 punkt za "czepianie się" forumowiczki, do tego upublicznianie prywatnej rozmowy - trochę słabo.
Punkt ostrzegawczy, następnym razem będzie więcej. Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6803175 Napisano: 23.08.2021 18:30:42 w Wkurza mnie...
nanajka81 a już myślałam, że napiszesz o kartonach emotka  bo jedna para też słynie z tego, że wszędzie wstawiają badziewne kartony z różnymi napisami. I do tego zdjęcia bardzo słabej jakości. Ale wygrywali emotka Wyświetl w wątku >>
1 reniii 0

ziolko

#6803162 Napisano: 23.08.2021 17:51:20 w Wkurza mnie...
southlander mnie zniechęca to, że wiele osób wysyła te same zgłoszenia na różne konkursy, tylko podmienia nazwę produktu.
Wystarczy wejść na profil pierwszej lepszej takiej osoby, prześledzić konkursy, w których bierze udział i popatrzeć na zgłoszenia. 
Wszędzie to samo zgłoszenie. Nawet jeśli jest wymagane JEDNO zdanie, czyli kilkanaście słów, to te osoby z reguły mają jakieś pseudo wierszyki okraszone zdjęciami i masą pochlebstw... emotka
I to są te "kreatywne" zgłoszenia wg niektórych organizatorów. emotka
Dlatego nie biorę udziału w takich konkursach, bo szkoda mojego czasu i nerwów... 
I dlatego nic nie wygrywam od miesięcy emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6803141 Napisano: 23.08.2021 17:14:59 w Wkurza mnie...
southlander - może organizatorzy nie znają znaczenia niektórych słów, w tym słowa "kreatywność"? emotka  
To by tłumaczyło takie zachowanie, o jakim piszesz...  Wyświetl w wątku >>
1 reniii 0

ziolko

#6803098 Napisano: 23.08.2021 16:09:59 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Wkurza mnie poczta wp, nie mogę się od 10 minut zalogować, czy tylko ja tak mam?

Wp i o2 nie działają 

Faktycznie.
WP i O2 to jeden właściciel.  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ziolko

#6802884 Napisano: 22.08.2021 16:37:44 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

90% zabiegów stomatologicznych jest nierefundowana to się dentystom nawet nie opłaca z nfz podpisywać umowy, trzeba iść do takich co mają podpisane umowy z nfz

https://www.faceb...11/2988248111432989/

No to teraz już wiem, dlaczego moja dentystka na nfz miała gdzieś moje zęby, dzięki czemu nie mam dwóch zębów przez nią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6802808 Napisano: 21.08.2021 23:10:59 w Wkurza mnie...
nanajka81 to zależy. Kuzynka miała w ub roku wyrywaną ósemkę, to płaciła 150 zł.
Pytałam się u innej dentystki, to proste rwanie 200 zł. Gdyby ktoś chciał dodatkowy gaz rozweselający, to koszt 200 zł. 
FBmonika33 wiem, że można na NFZ. Jak ostatnio miałam usuwaną inną ósemkę (kilkanaście lat temu), to musiałam mieć skierowanie od mojej dentystki. 
Nie wiem, jak jest teraz.
Poprzednie zęby (7 i 8) łatwo poszły, teraz chyba będzie trudniej, bo właściwie nie ma za co go złapać emotka
Moja poprzednia dentystka leczyła mi go kanałowo kilka czy kilkanaście lat temu i nawet nie wiedziałam, że miałam aż tak wielkie wypełnienie emotka
Echh... Wiem, że ludzie mają większe problemy z zębami, ale i tak się trochę obawiam  

sydariameki dzięki za info w sprawie skierowania Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ziolko

#6802639 Napisano: 20.08.2021 17:06:54 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie moje zniechęcenie, apatia i to, że ogólnie wszystko jest do du.py emotka emotka
W pracy mi nie idzie, od dawna nic nie wygrywam... do kitu to wszystkoemotka

Edit. W dodatku właśnie wyleciała mi duża plomba z ósemki emotka emotka  Przez zakichane tofflairsy emotka
Obawiam się, że ząb będzie do wyrwania emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ziolko

#6802149 Napisano: 18.08.2021 17:26:21 w Wkurza mnie...
wojteke-konkursy Kontaktowałeś się z CEDC International sp. z o.o. czy CONSULTING & MORE sp. z o.o.? 
Wg regulaminu "Podmiotem odpowiedzialnym za wydanie Nagród oraz odprowadzenie należnych podatków jest Organizator", czyli w tym przypadku Consulting. 
Masz jakieś informacje na piśmie o zamianie nagrody na pieniądze? 
Im szybciej ruszysz sprawę, tym większa szansa na to, że dostaniesz nagrodę.

PS. Konkurs był w bazie? emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ziolko

#6801761 Napisano: 17.08.2021 14:16:35 w Wkurza mnie...
@pusheen nie zapisałaś go u siebie na komputerze/telefonie? 
Jeśli otwierałaś w telefonie, to teoretycznie powinnaś mieć w pobranych plikach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6801556 Napisano: 16.08.2021 15:30:26 w Wkurza mnie...
pusheen napisał(a):

Wkurza mnie podmiana regulaminu w trakcie konkursu i redukcja nagród o połowę. Chodzi o ten konkurs: Wygraj rower od Gosh w Konkursy promocyjne - zakończone (e-konkursy.info). Najpierw rozdawali 60 nagród, a później zmienili na 33 i to z podziałem na 3 nagrody na każdą drogerię.  emotka

Jeśli masz poprzedni regulamin, to możesz napisać oficjalną reklamację do organizatora, że regulamin i ilość nagród nie powinny być zmieniane w trakcie konkursu, bez oficjalnego powiadomienia uczestników.

Kiedyś jeden organizator przedłużył konkurs, bo wg niego wpłynęło za mało zgłoszeń. Napisałam reklamację i nawet przyznali mi z tego powodu jakąś nagrodę emotka  Nie pamiętam, czy oficjalną, czy "na przeprosiny".  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ziolko

#6801104 Napisano: 13.08.2021 16:25:02 w Połączenia nieodebrane
@bruce - wiem emotka
Mam zapasowy telefon z dwoma numerami na kartę i dziś potrzebowałam wykonać połączenie z simplusa, więc wyłączyłam orange.
A jak włączyłam znowu numer w orange, to okazało się, że miałam 2 połączenia z tych numerów, co napisałam wyżej. 
Później ten 67 znowu dzwonił i stąd wiem, co to było. 
Pytam się, skąd mają mój numer? A babka na to, że "od kontrahenta i jak coś, to mogę napisać maila na adres iodo" i mi podała. Nie wiem, czy prawdziwy. 

Ps. Prawidziwy. http://eurocallcenter.pl/kontakt/

"Administratorem Państwa danych osobowych jesteśmy my, czyli spółka pod firmą Euro CallCenter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zaporożu (Ukraina) przy ul. Elektrozawodska 3, 69065 Zaporoże, prawidłowo zarejestrowaną zgodnie z prawem ukraińskim w Krajowym Rejestrze Osób Prawnych, Osób Fizycznych-Przedsiębiorców oraz Organizacji Społecznych, prowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości Ukrainy pod numerem 42021080, działająca poprzez swój oddział w Polsce:
Euro CallCenter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Podgórnej 15, 61-828 Poznań, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000799789, dla którego akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 2090005136, REGON: 384277103." Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ziolko

#6801046 Napisano: 13.08.2021 14:15:04 w Połączenia nieodebrane
Ktoś kojarzy te numery? 724 662 783 oraz 67 350 71 24.
Dodam, że sprawdziłam w necie, ale nic konkretnego nie znalazłam a nie chcę oddzwaniać, żeby ewentualnie kasy nie stracić (nie chodzi o zwykłą opłatę za połączenie, tylko o większą sumę) 

Ok, już wiem. ten 67 to "śląskie centrum medyczne", czyli naciągacze Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ziolko

#6799827 Napisano: 06.08.2021 16:50:27 w Wkurza mnie...
karolina651 napisał(a):

Wkurzają mnie ludzie co narzekają w lato, że za gorąco. emotka  Tak mało mamy tego ciepła, że po 10 miesiącach zimna, chłodu wyć się chce. 6 sierpnia i trzeba grzańca wypić wieczorem bo boli mnie gardło! Jeszcze kilka dni takich deszczowych i oszaleje w domu z nudzącymi się dziećmi..  emotka emotka

Różni są ludzie i mają różne odczucie zimna i ciepła.
Lubię ciepło, ale max do 25 stopni w cieniu, bo inaczej źle się czuję, łącznie z migrenowymi bólami głowy.
Jak jest zimno, to można się ubrać, a jak jest za gorąco, to co mam zrobić? Zdjąć skórę??
Dlaczego nie wypuścisz dzieci na deszcz? Przecież nie są z cukru emotka  
Niech założą pelerynki przeciwdeszczowe, kalosze i będą miały zabawę emotka Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6799320 Napisano: 04.08.2021 16:38:42 w WC - rozmowy o wszystkim
honcia4 napisał(a):

Czy ma ktoś adres loterii szczepionkowej???

Wujek Google mówi, że tu https://pacjent.g...zep-sie-i-wygrywaj 

i tu https://www.gov.pl/web/loteria#_blank  Wyświetl w wątku >>
0 0