Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#6818913 Napisano: 04.11.2021 19:05:00 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
mia - to nie Twój wpis spowodował problem, tylko apoccalips
Ale już edytowałam i naprawiłam emotka   Wyświetl w wątku >>
2 kumulacja, mia 0

ziolko

#6818900 Napisano: 04.11.2021 18:28:48 w WC - rozmowy o wszystkim
caramela nawet wcześniej wracają. Jak kupiłam tacie nowy numer w orange, to dzwonili do niego z Krakowa i Małopolski, żeby przyjechał po paczki. Sprawdziłam w necie, to jeszcze rok przed zakupem startera numer był podawany, jako numer kuriera.  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6818111 Napisano: 31.10.2021 00:55:33 w Wkurza mnie...
Mieszkanie w bloku ma też minusy...
Jest prawie 1 w nocy a ja nie mogę spać, bo dwa piętra wyżej jest impreza.
Basy przenoszą się po ścianach, słychać muzykę, krzyki i śmiech...
emotka emotka
Coś mi się wydaje, że tak szybko się nie skończy... 
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6817764 Napisano: 28.10.2021 17:18:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
emotka  PRZYPOMINAM - Z N O W U  - ŻE TO  N I E JEST TEMAT DO DYSKUSJI I PYTAŃ emotka   Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6817521 Napisano: 27.10.2021 16:47:05 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Też tak macie,że jak ruszycie się z chaty akurat wszystko się dzieje kurierzy walką drzwiami i oknami.Nawet prezydent by pewnie wpadł z nieoczekiwaną wizytą.Ruszysz się raz od wielkiego dzwonu i armagedon.A jak siedzę i czekam   cisza,spokój,nikogo.O albo wejść do wanny i zaraz mokra wybiegasz.Jak mnie to wkurza.

Standard emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6817384 Napisano: 26.10.2021 23:46:49 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Linki nie są skrócone, tylko baaaardzo długie. Przykład - szybkie konkursy na Facebooku.
Dodawane zdjęcia (pliki jpg) są bardzo duże. Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6817321 Napisano: 26.10.2021 18:18:09 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
kumulacja napisał(a):

Mnie się bardzo podoba to, że dzidziapiernik zamieszcza takie malutkie print screeny emotka  emotka

Nie tylko ona... każdy, kto zamieszcza jakieś zdjęcie czy screena (ogólnie plik jpg), to dodaje taką kobyłę emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ziolko

#6816607 Napisano: 22.10.2021 18:58:32 w Wkurza mnie...
budryska napisał(a):

Wkurza mnie, że na znalezionym w Lidlu paragonie na 575 zł nie ma ani jednego konkursowego produktu emotka emotka

Zawsze możesz zgłosić go do loterii Lidla emotka Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6816352 Napisano: 21.10.2021 17:04:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
LUDZIE, PISZCIE OD RAZU, JAKI KURIER WOZI, CZY BYŁO WCZEŚNIEJ INFO ITP, BO WIDZĘ, ŻE KTOŚ NAPISZE KRÓTKĄ INFORMACJĘ, CO PRZYJECHAŁO, ALE BEZ SZCZEGÓŁÓW, A PÓŹNIEJ MASA PYTAŃ emotka
JAKBY NIE MOŻNA BYŁO OD RAZU NAPISAĆ CO I JAK.  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6815879 Napisano: 19.10.2021 15:11:57 w SZUKAM....
Co dziś wozi Fedex? Dzwonił kurier, że ma przesyłkę dla mnie i zostawił u sąsiadki. 
Dodam, że niczego nie zamawiałam, a nie wiem, z którego konkursu ewentualnie wożą nagrody (nie miałam info o wygranej). Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6815699 Napisano: 18.10.2021 18:26:05 w Wkurza mnie...
tereniagno poszukaj w necie numerów, z jakich przychodzi spam. Jeśli to faktycznie coś od jasnowidzów, to powinien być regulamin na ich stronach i zapis, w jaki sposób można zablokować spam. Z reguły wystarczy wysłać smsa na bezpłatny numer (sprawdź, czy faktycznie) albo napisać maila w tej sprawie. Przy okazji możesz dowiedzieć się, skąd mają Twój numer - czyli zapytaj ich. 
Sprawdź też w regulaminie serwisu z pomaganiem przez sms, czy nie udostępniają numerów innym firmom. 
Tam też powinien być zapis o tym, jak można się wypisać ze spamu. 
W ten sposób wypisałam się z jakiegoś spamu od wróżek, bo już do szału doprowadzały mnie te smsy od nich emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

ziolko

#6814991 Napisano: 14.10.2021 17:13:12 w Wkurza mnie...
southlander bo jak się wychodzi, nawet na minutę, to trzeba  telefon nosić przy tyłku, bo inaczej zadzwoni...
Taka jest złośliwość losu... Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ziolko

#6814727 Napisano: 13.10.2021 16:03:50 w Pomocy!!!!
happybee napisał(a):

hej, proszę o pomoc, jak wpisywać paragon z sieci Carrefour, kiedy jest np nr wydr.  XXX/YYYY - czy wpisywać same numery XXX, czy same YYY czy ten nr co jest pod kwotą czyli "Nr. dowodu sprz:" 

Jeśli masz paragon z / i trzeba wpisać ten numer, co jest na linii daty, to wpisujesz całość, czyli 1234/567.  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6814531 Napisano: 12.10.2021 16:21:10 w Pomocy!!!!
sabanerro - tak.
Sugeruję też poczytać opinie o danej osobie, choćby w temacie https://www.e-kon...strona/296/#p6814372
Albo wejść w profil danej osoby i na dole jest info "Zobacz opinie o użytkowniku".  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6813692 Napisano: 07.10.2021 19:09:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stoonooga napisał(a):

Spotkaliście się z sytuacją, że sklep nie chce podbić paragonu? Tłumaczą że nie mają takiego obowiązku i nikt się pod tym nie podpisze.  Co w takiej sytuacji zrobić?

Oczywiście. Niestety... Jak jeszcze było tesco u mnie, to właśnie w tesco robili największe problemy. W intermarche tez. 
Wtedy napisałam do agencji, że nie ma opcji podbicia paragonu przez sklep i zacytowałam wypowiedź pani z bok.
Opcją jest zrobienie zdjęcia paragonu i zakupionego produktu. 
Ale musisz dopytać organizatora, czy takie coś może być, bo nie każdy może to respektować.  Wyświetl w wątku >>
1 stoonooga 0

ziolko

#6813408 Napisano: 06.10.2021 19:16:14 w WC - rozmowy o wszystkim
domika - jasne... umawiać się po pieczątkę emotka emotka
Jej pytanie dłużej trwało, niż przyłożenie pieczątki.  Wyświetl w wątku >>
1 domika 0

ziolko

#6813376 Napisano: 06.10.2021 17:26:10 w WC - rozmowy o wszystkim
basiag - nie neguję ostnienia covida czy innych chorób i związanych z tym obostrzeń, ale zauważyłam, że część urzędników ma teraz jak w raju. Ludzie nie plączą im się po urzędach, nie zawracają gitary...
A oni sobie siedzą... Niby pracują, czasami zrobią jakąś imprezkę w godzinach pracy (np. przejście kogoś na emeryturę czy coś innego). 
W ubiegłym tygodniu koleżanka czekała około godzinę na to, aż jedna pani zejdzie do niej, żeby mogła załatwić sprawę. 
Wcześniej dzwoniła i się umówiła. Poszła do urzędu i czeka... 20 minut i dalej. Z góry dobiegały śmiechy, rozmowy i ogólnie odgłosy imprezy.
Zadzwoniła znowu. Pani powiedziała, że już idzie. 
Znowu czekanie 20 czy 30 minut. Znowu telefon. Pani w końcu zeszła, roześmiana, zaaferowana, w imprezowej kiecce i komentarzem "ojej, a ja o pani zupełnie zapomniałam".
Dziwię się, że koleżanka nie zagotowała się w tym urzędzie.

Kiedyś dzwoniłam do geodezji w jednym mieście, 50 km ode mnie. Oczywiście kontakt tylko mailowy lub telefoniczny. 
Mówię facetowi, w jakiej sprawie dzwonię, że mapa miała być tydzień temu a on na to, że "mógłbym pani przygotować mapę, ale muszę odbierać telefony i nie mam na to czasu".
Czyli w domyśle - kończ babo, bo mi zawracasz gitarę a ja czasu nie mam na te bzdury. 
Gitara, czyli ocenzurowana tylna część ciała na 4 litery emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6813374 Napisano: 06.10.2021 17:16:28 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie niesłowność podwykonawców emotka
Człowiek zleca komuś płatną robotę, czeka na zakończenie, żeby zapłacić i przekazać dalej klientowi a ten ktoś olewa sprawę i nie odbiera telefonów ani maila. I nie wiadomo, czy ma tyle pracy, olewa nas, czy może coś mu się stało. I trzeba świecić oczami przed klientem, a klient już nie za bardzo wierzy w to, że ktoś nie wykonuje zleconej pracy. 
A jest za daleko, żeby jechać osobiście i sprawdzić, jak sprawa faktycznie wygląda. 
I tak kurde wygląda praca zdalna na zlecenie i odległość emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ziolko

#6813139 Napisano: 05.10.2021 18:02:12 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

ziolko napisał(a):

joan mogłaś podejść do BOKu i zapytać emotka  

Teoretycznie tak, ale miałam 2 torby zakupów, a kolejka do BOKu zacna emotka Mam serię Ingenio, lecz starszą i nie zadziała na indukcji, więc chciałam kupić nowy zestaw... W sumie mogę jutro podejść do BOKu (przed zakupami) emotka

No tak... Jak zwykle kolejka. Zawsze i wszędzie emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

ziolko

#6813137 Napisano: 05.10.2021 18:00:50 w Wkurza mnie...
@Claudia77 a ja mam większe problemy ze snem po covidzie. Wcześniej wybudzałam się w nocy max 1-2 razy w tygodniu, a teraz praktycznie codziennie... Od 15 minut do ponad 2 godzin. 
Kiedyś wspominałam o tym mojej lekarce, a ona przepisała mi psychotropy emotka emotka
Oczywiście najpierw sprawdziłam receptę i jak zobaczyłam, co to jest, to nie wykupiłam.  Wyświetl w wątku >>
0 0