Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leoniu

leoniu

#5611107 Napisano: 12.03.2013 18:20:50 w Rossmann
agamaty napisał(a):

edzia21 napisał(a):

polarniczka napisał(a):

anava napisał(a):

12.03 Konkurs zgranych par

wyników nie ma?




gdzie?:)



w topie Wyniki



W wyniki wrzuciłam sekrety udanego związku... Nie mam pojęcia, co ze zgranymi parami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5607909 Napisano: 08.03.2013 23:12:28 w Rossmann
ladygryf napisał(a):

saloema napisał(a):

Dostał już ktoś maila w sprawie odbioru karnawałowego Olaya?



ja również nadal nic nie dostałam.. napisałam do nich wczoraj ale nie odpisali..



Ok, już widzę... nie doczytałam... Też pisałam, też nie odpisali. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5607907 Napisano: 08.03.2013 23:11:26 w Rossmann
Dziewczyny, a ja mam pytanie - czy wygrała któraś w tym konkursie Olay? Nie Mediolan, kremy emotka Dostałyście maila od Rossmana, czy jeszcze nie... Bo te 14 dni minęło i u mnie cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5607898 Napisano: 08.03.2013 23:00:33 w Konkursowiczki w ciąży
Size - święta (coby nawiązać do tematu) racja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5607894 Napisano: 08.03.2013 22:43:27 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

leoniu ale jakiego kłamstwa ? Życie w związku nieformalnym nie wyklucza bycia chrzestnym i nie jest grzechem. Rozmawiałam o tym z księdzem, bo sama nie mając jeszcze ślubu ( a był już Dominik) byłam chrzestną



Ale - i tu pytam - chrzest wymaga spowiedzi, spowiedz postanowienia poprawy... Jakiej? Że zostawi dziewczynę, że nie będzie z nią sypiał itp.?
Kalisto, ja wiem, że księża się zgadzają itp. Ale dla mnie, dla mnie samej, jest to jakieś kłamstwo... Dla mnie, więc jeśli on mówi prawdę, to go rozumiem. Jeśli sobie wymyślił, bo nie chce płacić kasy - to jest to żałosne...

Ale to jest moje zdanie i tylko teoretyczne, bo - jak wspomniałam - problem mnie nie dotyczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5607884 Napisano: 08.03.2013 22:32:28 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dolly napisał(a):

agasiam napisał(a):

Ale jestem dziś wkurzona i to przez facetów. Synek daje do wiwatu, męża nie ma- jak zwykle, a ojciec chrzestny właśnie zadzwonił że nie może być chrzestnym bo żyje w związku nieformalnym. Jak go prosiliśmy to nie był ale własnie poznał dziewczynę. no i ma problem bo się nie wyspowiada.I nie jest tu problemem ksiądz tylko jego sumienie. Jest mi BARDZO przykro.



Przepraszam, ale padłam. Niech się wyspowiada i do czasu Chrztu sexu nie uprawia.... ale nie sądzę, że Jego decyzja ma związek z tym co powiedział.. przykre to



Ale wyspowiadać to się może nawet przed mszą emotka Nie zdążyłby nagrzeszyć emotka

dobrze dziewczyny mówią, aż buzie rozdziabiłam emotka



Bez sensu - z całym szacunkiem - mówią. Skoro wejście do religii zaczyna się od kłamstwa - a to miałby zrobić ten chłopak, to jaki to ma sens???
Jak może wychowywać - jakby co - dziecko w duchu katolickim, skoro tak nie żyje??? Dwa - czy wy aby nie sugerujecie spowiedzi świętokradczej? Tam są zdaje się dwa kryteria: żal za grzechy i postanowienie poprawy. I jak on ma postanawiać tę poprawę??? Absurd...

Bez względu co nim kierowało do mnie to akurat przemawia.
I gwoli jasności - ja opuściłam tę szanowną instytucję, jaką jest KK parę lat temu.

Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5597539 Napisano: 27.02.2013 22:10:27 w Wkurza mnie...
sylwika76 napisał(a):

że czekałam z konkursami na ostatni dzień emotka


Ja też, a skrzynka nestle przepełniona!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5583874 Napisano: 13.02.2013 21:47:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
asiakali napisał(a):

Revitacell z uroda.com


Wreszcie emotka u mnie również... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5580106 Napisano: 10.02.2013 07:29:53 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

No i nie ma co przesadzać z ciuszkami w małym rozmiarze, bo może się okazać, że się wcale nie przydadzą.


Albo okaże się, że dziecko ma 48 cm i 2 kg, i wszystko musisz dokupić, bo ty masz na 56 i 3,5 kg
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5579552 Napisano: 09.02.2013 09:55:47 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Dziewczyny czy można dziecka nie szczepić na odrę, świnkę i różyczkę? Tyle się nasłuchałam na temat tego szczepienia, że mam mieszane uczucia.


Ja jestem za szczepieniem. Dodatkowo uważam, że nieszczepiących rodziców powinno się - gdyby dzieci zachorowały na którąś z tych chorób - obciążać kosztami leczenia.

Kurcze, moja sąsiadka nie szczepi i nie posyła dzieci do szkoły (bo szkoła nie odpowiadała oczekiwaniom Zuzi, co Zuzia stwierdziła po miesiącu chodzenia!). Małe uczą się w domu i zdają egzaminy, w sumie nie wiem jak im to idzie.

I nie wiem, ale mnie sie wydaje, że szkoła nie tyle ma uczyć (choć powinna), co socjalizować. Bo dziecko ma wiedzieć, że ludzie są tacy i tacy i tacy, i że trzeba z nimi wszystkimi funkcjonować.

Ale może ja skażona jestem, bo pracuję w tym systemie... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5575601 Napisano: 05.02.2013 09:55:07 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

leoniu napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

ja osttanio jak piekłam biszkopt wyczytałam ze trzeba nim rzucic o ziemie zeby nie opadł, sprawdziło sie:)



Ja nie rozumiem emotka Albo nie umiem sobie tego wyobrazić emotka że czym niby się rzuca????

Ja proszę o wyjaśnienie emotka


Biszkopt wyciągasz z piekarnika i zrzucasz go np. z wysokości 1 metra na podłogę. JA próbowałam raz i przypaliłam dywan emotka ale nie pomyślałam, że blacha gorąca i stopi włókno emotka



Z blachą????? emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5575595 Napisano: 05.02.2013 09:49:20 w Konkursowiczki w ciąży
keiti78zg napisał(a):

ja osttanio jak piekłam biszkopt wyczytałam ze trzeba nim rzucic o ziemie zeby nie opadł, sprawdziło sie:)



Ja nie rozumiem emotka Albo nie umiem sobie tego wyobrazić emotka że czym niby się rzuca????

Ja proszę o wyjaśnienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5573400 Napisano: 03.02.2013 10:16:55 w Dziś w telewizji polecam film...
slavek napisał(a):

Ostatni król Szkocji o 22.00 na TV4 podobno fajny


Doskonały!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5570624 Napisano: 31.01.2013 11:08:31 w Kaufland konkursy
Mam pytanie (laika, bo ja w sumie sie nie bawiłam w promocyjne): wysłałam im co trzeba mailem - z potwierdzeniem odbioru.
I nie mam odkliknięcia, że komuś to się wyświetliło/przeczytał...
To jest norma, czy coś zawaliłam? Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5567988 Napisano: 29.01.2013 10:42:26 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

ja kanałówkę szóstki też robiłam bez znieczulenia:> bolało znacznie mniej niż wbijanie igły pod znieczulenie emotka



To jest, Dianek, jakaś psychoza emotka ten strach przed igłami. Gdzieś o tym podczytywałam, bo sama - podejrzewam - to mam emotka
Żadnych igieł!!!
Słyszałam co prawda, że sa ludzie, którzy przy zwykłym plombowaniu chcą znieczulenia, ale to nie może być chyba prawda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5566144 Napisano: 28.01.2013 01:50:32 w Kaufland konkursy
Mam paragon z Wągrowca... jeden. Na drugi na szczęscie wygrałam. Chyba jednak zacznę bawić się w promocyjne... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5564491 Napisano: 26.01.2013 09:41:40 w Konkursowiczki w ciąży
Nie masz sumienia. One mi tu nawet pachną z tego zdjęcia... Potworność!!!
A ktoś tu o śliwkach w boczku zaczyna...

Uciekam... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5564422 Napisano: 26.01.2013 08:41:29 w Konkursowiczki w ciąży
Świetnie!!!! Weszłam, a wy tylko o jedzeniu!!! A ja sobie założyłam, że dziś wieczorem to już tylko jabłko i koniec. Keiti... sumienia nie masz o tych chruścikach pisać, to nieludzkie jest!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5549810 Napisano: 12.01.2013 09:40:47 w Konkursowiczki w ciąży
dejzi napisał(a):

Na NIE WOLNO jeszcze nie reaguje...
Jak wy sobie radzicie by Was dzieci słuchały i nie tykały rzeczy?



emotka Moja na nie wolno reaguje kwikiem... Nie robi tego, czego ma nie robić, ale piszczy zołza jedna... Ba, dwa razy mi się połozyła na podłogę. Podirytowana jednakowoż brakiem reakcji wstała i obrażona poszła do stolika pisac...
Myślałam, że to się dzieje, jak bobas ma dwa lata, nie 19 miesięcy emotka
Kurcze, fascynuje mnie moje własne dziecko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5548124 Napisano: 10.01.2013 11:14:29 w Wkurza mnie...

kurlandzki napisał(a):

W poznaniu ma być 20 zł od osoby miesięcznie.... emotka


W Poznaniu to ostatnio przeginają, sam pewnie wiesz... Rozważam ucieczkę emotka I wkurza mnie, że nie mogę się zmobilizować, żeby zacząć czegoś szukać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0