Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leoniu

leoniu

#4561021 Napisano: 25.07.2011 06:49:10 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

ziolko napisał(a):

benasia napisał(a):

ja w nocy to co 2-3 godziny się budzę na siku, bo nawet jak za bardzo mi się nie chce to wydaje mi się że się chce emotka


a nie masz zapalenia pęcherza?? wtedy właśnie są takie obajwy, że jest parcie na pęcherz a w wc ledwo jaki efekt


chyba nie mam bo nigdy nie miałam raczej a przynajmniej nie wydaje mi się, zwłaszcza że w dzień to normalnie mam emotka
choć czasami (rzadko) zdarza mi się że brzuch mnie boli jakby bardzo mi się chciało a gdy przychodzi co do czego to nic...



Możesz, jeśli to zapalenie, brać Urosept, albo coś na bazie żurawiny - żurawit na przykład. Albo faktycznie je jeść, jak mówi Dianek...
Ja w każdym razie mogłam, czy raczej musiałam je brać.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4533817 Napisano: 14.07.2011 08:30:52 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

benasia napisał(a):

czyli czy się rejestruje czy nie to po urodzeniu się dostanie w szpitalu emotka


tak wypełnia sie takie karteczki i dostaje pudełko(tam gdzie ja rodziłam 2 lata temu dostawało sie 2 niebieskie i różowe). Pomine fakt, ze gazetki w nim były o rok do tyłu:) rodziłam w maju 2009 a gazety były lipiec 2008 emotka



W Poznaniu na Polnej nie ma pudełek emotka to jakby ktoś tam planował emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4475163 Napisano: 23.06.2011 10:05:31 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

tato999 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

heh a mnie wkurzają rodzice. Tak się ucieszyli z wieści o dzidzi, że ślub chcą robić... Tylko ze znów będzie walka o to żeby było po mojemu!




ale czy wy chcecie tego ślubu?



Oczywiście, jesteśmy razem 7 lat. Pierścionek mam na palcu od 3 lat, ale jak dotąd nikt nie zaprzątał sobie głowy ślubami.


To po co ślub?
Pytam niezłośliwie, bo my jesteśmy razem 12 lat... I branie ślubu z powodu chcianego i planowanego dziecka wydaje mi się dziwne...
Z powodu nieplanowanego, ale chcianego też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4470482 Napisano: 22.06.2011 07:58:14 w Konkursowiczki w ciąży
kotek11 napisał(a):

grusia napisał(a):

Kotek prawo to jedno a szpitale i tak robią swoje - a podczas porodu nie ma czasu na awantury z personelem wiec prawo sobie a szpitale sobie niestety.No i czesc z nich ma swoje wewnetrzne prawa i to nimi sie kieruja.

Prosty przykład - wg prawa ciezarna ma prawo do darmowego badania USG miedzy 10 a 14 tyg. w praktyce bardzo czesto jest ono wykonywane tylko odpłatnie, nawet dziewczyny tu o tym pisały. Ot nasza polityka emotka

grusia fakt. jednak im więcej kobieta wie o swoich prawach tym więcej może wymagać. warto też dać to do poczytania osobie, która będzie z nami przy porodzie ( jeśli się decydujemy na taki krok).. wtedy on będzie mogła wymagać czegoś w naszym imieniu.



Moja lekarz rodzinny i mój ginekolog powiedzieli mi, że ja jestem klientem, który - de facto - przez ubezpieczenie płaci. I jako klient mam prawo żądać. Wiem, że im łatwo tak powiedzieć. Ale zobaczcie - skoro lekarze mówią tak o innych lekarzach, to coś musi być na rzeczy... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4460590 Napisano: 18.06.2011 09:54:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wziął ze sobą lampki, druciki, lutownice!
Tym razem JA - Wściekły - jury zachwycę! Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4460511 Napisano: 18.06.2011 09:21:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tej, Wściekły, one się tRykają emotka to raz, dwa - właśnie się zorientowałam, że kupiłam Magne B6, zamiast Magnefaru... Bo to jednak nie jest to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4453964 Napisano: 16.06.2011 02:44:54 w Konkursowiczki w ciąży
Dzięki wielkie dziewczyny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4452575 Napisano: 16.06.2011 08:34:36 w Konkursowiczki w ciąży
A.... i jeszcze miałam dodać, że oszaleję z tym wózkiem. Teutonia? Czy może inny??? Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4452571 Napisano: 16.06.2011 08:33:46 w Konkursowiczki w ciąży
misiulka napisał(a):

benasia napisał(a):

ale wtedy podobno tak czytałam widać już dokładne rysy dziecka i jak ssie kciuk i takie ładne duże jest emotka



benasia- ale to jak urodzisz będziesz widziała na żywo i to codziennie - jak ssie kciuk, jak ssie nóżki, i jakie jest ładne emotka
no i jak ładnie i głośno krzyczy - tego w 4 d nie zobaczysz
emotka




emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4444304 Napisano: 13.06.2011 08:47:09 w Konkursowiczki w ciąży
A ja mam pytanie, właściwie prośbę o radę, tylko już nie krzyczcie... Swego czasu była tu dyskusja o wózkach i ktoś pisał (i jakoś mi to utkwiło w pamięci) o Mercedesie wśród wózków i podawał markę... Pamiętacie?
Bo przeszukuję i mi same auta do wygrania wychodzą. A mnie chwilowo wózek bardziej interesuje!
A - i pytanie nr dwa, czy te zachwyty to są prawziwe nad tym wózkiem, czy przereklamowane??? Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4440797 Napisano: 12.06.2011 09:28:57 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

We wrzesniu skonczy 4 lata.I przez te 4 lata gromadzilam ciuszki emotka najwiecej z okresu niemowlecego bo potem juz sprzedawalam czesc ale i tak sie nazbieralo emotka .

Mialam robione 2D,3D i 4D - kurcze jak tehcnika idzie do przodu emotka . Mala strasznie podobna do swojego brata emotka Taki mały pucus emotka



Grusiu, gratuluję dziewczynki... Ale tak się zastanawiam - z jednej strony taki rygoryzm jeśli chodzi o kwestie alkoholowo-płynowozębowe itp. Z czym się w sumie zgadzam.
A z drugiej - hurtowe ilości usg, które zdaniem niektórych w nadmiernej ilości też nie jest zdrowe... Z czym też się w sumie zgadzam... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4411530 Napisano: 01.06.2011 09:30:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
sn00ze napisał(a):

piłka z Marleya z wczorajszej wygranej emotka


do mnie też emotka i też się dziwię! Co za tempo!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4403602 Napisano: 29.05.2011 12:32:50 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie wystawiający opinię na Allegro, w tym kretyńskim systemie gwiazdkowym. Zły opis. Jak do diabła mogę mieć zły opis, jak sprzedawałam nowe książki i płyty??? A opisy, cóż, rzekłabym, dawałam oficjalne!!! No i za długi czas wysyłki. Kupi wieczorem, wysyłam zwykle kolejnego dnia przed 15-tą i też za długo emotka emotka emotka
A jak ja czekam tydzień na kasę to nic. Mogę sobie poczekać...
Uch, jak mnie to wkurza!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4370057 Napisano: 16.05.2011 07:00:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wygrany-dotarły:)-wydany bon pawełkowy i filary ziemi na dvd Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4369682 Napisano: 16.05.2011 04:38:39 w Wkurza mnie...
chmurka napisał(a):

leoniu napisał(a):

goralecka napisał(a):

Na mnie działa solpadeine (do rozpuszczenia w szklance wody). A te wszystkie apapy, ibupromy itp to się nie nadają do niczego. Chyba, że jak mało boli ale wtedy to można i bez tabletki wytrzymać - szkoda łykać i niszczyć organizm.



fakt, to działa skutecznie... nie wiem, co to za świństwo, ale mnie zawsze pomagało.



Zawiera narkotyk kodeine emotka



chyba wolałam nie wiedzieć emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4369649 Napisano: 16.05.2011 04:22:10 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

Na mnie działa solpadeine (do rozpuszczenia w szklance wody). A te wszystkie apapy, ibupromy itp to się nie nadają do niczego. Chyba, że jak mało boli ale wtedy to można i bez tabletki wytrzymać - szkoda łykać i niszczyć organizm.



fakt, to działa skutecznie... nie wiem, co to za świństwo, ale mnie zawsze pomagało. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4365598 Napisano: 15.05.2011 10:20:41 w Konkursowiczki w ciąży
Ja się zgadzam z grusią, skoro nie wiadomo ile jest bezpieczne to nie piję wcale. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4360233 Napisano: 12.05.2011 09:29:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
Tu nie chodzi o to, że wygrałaby na pewno, tylko o to, że nie miała szansy nawet wystartować w konkursie, bo jej praca tam nie dotarła.
A wg obietnicy Pani z banku miała, tout simplement! Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4355975 Napisano: 11.05.2011 01:00:28 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

lale3ka - 10-15 lipca
fryteczka - 7-12 sierpnia
agulecece - 25 pazdz.
katrin22 - 9 listopad
benasia - 15 listopad



leoniu - 14 - 17 lipca Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4332874 Napisano: 03.05.2011 12:50:19 w Wkurza mnie...
jarko44 napisał(a):

leoniu napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie,ze przed chwila dopiero wstalam emotka i ciagle mam chec na sen / Wsciekly- czekolada nie pomaga emotka
Ale dzis Legiunia zgarnie Puchar Polski i bedzie git emotka emotka emotka emotka



Kto zgarnie to zgarnie emotka
Piłka jest okrągła, bramki są dwie emotka
A Lech jeden emotka

Wkurza mnie trener Lecha i już nie wiem, co lepsze, czy chcieć pucharu, czy liczyć, że jak nie będzie tego pucharu to pan trener też zniknie.



Także wkurza mnie Bakero- trener na bakier z taktyka i logika emotka
Ale on jest juz na wylocie, a następcą ma być...Skorża emotka

Generalnie się tak bardzo nie wkurzam, bo u mnie nie ma ani śniegu, ani deszczu emotka A wieczorem Barca klepnie Real 3:0 emotka



Skorża też mnie wkurza! Był Smuda, było dobrze, ale oczywiście musiało być lepiej.
Co do Barcy emotka ba, absolutnie się zgadzam!
Wyświetl w wątku >>
0 0