Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leoniu

leoniu

#5011790 Napisano: 12.02.2012 09:28:06 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

Noc za nami emotka Duuużo spokojniejsza. Odstawiłam mleko i to chyba pomogło... Zobaczymy co będzie dalej. Wypiłam też herbatkę z kopru i na mnie działa emotka to i może na maleństwo też emotka
I pleśniawki smaruję Aphtinem. Ładnie schodzi ten kożuch z języka. Eh... Ile tego jeszcze przede mną...



Beniaminowa - nam pediatra nie dała Aphtinu, bo jest raczej za metodami bardziej naturalnymi - tylko poleciła nabyć witaminę c (Juvit to robi) i dawać dziecku po kropelce, dwie, trzy razy dziennie. Plesniawki nie lubią kwaśnego środowiska. Pomogło. Tylko nie od razu, tylko po jakiś 3 dniach zaczęły schodzić... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5005943 Napisano: 09.02.2012 04:15:14 w Oddam za darmo
4 punkty coca cola
H93LA4 FP9HX4 AX96 Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4959890 Napisano: 17.01.2012 05:36:58 w Konkursowiczki w ciąży
Mnie coś świta, że w Poznaniu to było sześćset... Nie płaciłam (cesarka), więc nie wiem na pewno. Ale jakoś mi się dużo wydawało. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4959676 Napisano: 17.01.2012 04:06:12 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

A od kiedy jest znieczulenie za darmo? bo w szoku jestem emotka


Z tego, co pamiętam są miasta, w których jest... Wrocław chyba... Wiem, bo kiedyś sprawdzałam. PRzynajmniej było w zeszłym roku... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4951167 Napisano: 12.01.2012 09:06:36 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

ehh to mnie pocieszyłyście bo wiedziałam o tym że wypadać maja, ale myślałam ze zaraz po porodzie chwila i spokój. U mnie takie mega wypadania zaczęło się jakieś 2-3tyg temu. emotka


Wg mojej rodzinnej takie wypadanie może trwać nawet do dziewiątego miesiąca po urodzeniu emotka i tak jak powiedziała Sonata - wypadają te, co w czasie ciąży nie wypadły.
I nie za wiele można na te włosy używać póki się karmi... Tylko te suplementy dla karmiących. Babka w zielarni powiedziała, że nic mi dać nie może, póki karmię.
Na szczęście po 4 tygodniach przestały... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4950748 Napisano: 12.01.2012 06:04:51 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

dianek napisał(a):

no jak za 10 euro to spoko emotka
przyjedzie to spróbujesz, najważniejsze żeby nie nosić dziecka twarzą do świata tylko do siebie emotka


Oglądałście film Babies o czwórce maluchów z róznych stron świata? Polecam emotka A jak sobie przypomnę podróż na skuterze noworodka z mamą i tatą przez stepy Mongolii... I raczkowanie z gołą pupą wśród zwierzątek przed jurtą emotka A my tu się tak rozczulamy nad tym, którą z 20 pieluszek wybrać...


Ja to widziałam emotka Mnie najbardziej rozbawiła słonina zamiast smoczka emotka No i przywązywanie bobasa sznurkiem za nogę, żeby się nie oddalił od jurty. A film faktycznie godzien polecenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4947408 Napisano: 10.01.2012 09:06:30 w Konkursowiczki w ciąży
leoniu napisał(a):

dianek napisał(a):

macie zabawę z tymi chrztami emotka ja za to będę miała zabawę z tłumaczeniem czemu nie chrzcimy - znów mnie rodzina wydziedziczy (po raz setny? emotka )




emotka oj znam ja tę zabawę, oj znam...


tę z tłumaczeniem, nie z chrztem, rzecz jasna...
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4947396 Napisano: 10.01.2012 09:03:21 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

macie zabawę z tymi chrztami emotka ja za to będę miała zabawę z tłumaczeniem czemu nie chrzcimy - znów mnie rodzina wydziedziczy (po raz setny? emotka )




emotka oj znam ja tę zabawę, oj znam...
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4939791 Napisano: 05.01.2012 09:20:20 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

dianek napisał(a):

w moim szpitalu wyganiają o 23 i pozwalają przyjść o 7 rano
ale jak kobitka w bardzo złym stanie psychicznym czy fizycznym to przymykają oko na nocnych mężów emotka


I tak powinno być! Jak słyszę, ze w niektórych szpitalach trzeba płacić położnej od 300 do 700 zł za opiekę, to mnie krew zalewa.


U mnie było tak, że 4 osoby po cesarce zgromadzili w jednej sali. Trochę mnie to wkurzało, bo wszystkie inne sale w szpitalu (dla kobiet z maluchami) to jedynki albo dwójki. Ale tu chodziło o to, by nas mieć pod kontrolą i pomagać. I pomagały - i położne, i doradca laktacyjny i dziewczyny, które miały tam praktyki. Natomiast wadą owej czwórki było to, że niekiedy zagnieżdżali się tam mężowie lub (i to było gorsze) mamusia. Koszmar jakiś. Okazało się, że jednak nie jestem tak asertywna, jak mi się wydawało i nie potrafiłam się jej pozbyć.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4935045 Napisano: 03.01.2012 08:27:58 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

leoniu napisał(a):

dianek napisał(a):

że białe szarzeją to wiem bo to mydło z orzechów jak to mydło poszarza rzeczy

z dopieraniem słyszałam różne opinie właśnie - i to mnie szczególnie interesuje, czy faktycznie taki orzeszek może doprać górę prania emotka



Moja znajoma bardzo-pro-eko z trójką małych (2-5 - 7 lat) dzieci stwierdziła, że nie dopiera... Ale inni piorący są zadowoleni. Tylko moim zdaniem, nie wiem, czy to już było wspomniane, to pranie dość specyficznie pachnie.



Powiedz wprost, że śmierdzi emotka


Cicho emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4934983 Napisano: 03.01.2012 08:09:23 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

że białe szarzeją to wiem bo to mydło z orzechów jak to mydło poszarza rzeczy

z dopieraniem słyszałam różne opinie właśnie - i to mnie szczególnie interesuje, czy faktycznie taki orzeszek może doprać górę prania emotka



Moja znajoma bardzo-pro-eko z trójką małych (2-5 - 7 lat) dzieci stwierdziła, że nie dopiera... Ale inni piorący są zadowoleni. Tylko moim zdaniem, nie wiem, czy to już było wspomniane, to pranie dość specyficznie pachnie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4921814 Napisano: 27.12.2011 08:46:16 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

dejzi dzięki za opinię o Medeli emotka właśnie się zastanawiam czy kupować ręczny, czy jednak się szarpnąć na mini electrica...



Ja mam mini electric medeli, jest ok, działa całkiem nieźle, choć głośno... Przez jakiś czas miałam taki profesjonalny Tufi... Komfort ściągania pokarmu nieco mniejszy, Tufi zdecydowanie cichszy... Ale w sumie ja jestem zadowolona. Używam, kiedy muszę wyjść - tak bez problemu mogę zostawić mleko. Ręcznie jakoś mi nie wychodzi emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4906611 Napisano: 16.12.2011 09:28:20 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

I jeszcze jedno mam do Was pytanko, tak przy okazji emotka Kubus od 2 dni nie robi kupki, nawet ciapeki nie ma żadnej, za to purka, czasem przy tym stęknie, ale brzuszek ma miękki i śpi normalnie.
Jest tylko na cycu jak na razuie daje radę, pije też 1 herbatkę dziennie.
Mam nadzieję, ze to normalne, czytam, ze niby jest normalne,ale sie martwie, bo do tej pory zawsze byly jakeis ciuapki i jedna porzadna dziennie.


jeśli śpi spokojnie i nie płacze, nie jest marudny wszystko jest ok. Moja Emi raz 4 dni nie robiła, ale w 3 już zaczęła się robić marudna, prężyć i następnego dnia poszedł w ruch czopek glicerynowy.


Jeśli karmisz tylko piersią, to do tygodnia nie trzeba się denerwować - jeśli dziecko zachowuje się normalnie. Natomiast czopków moja pediatra nie poleca, mówiąc, że rozleniwiają dziecko... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4882966 Napisano: 07.12.2011 10:47:42 w Wkurza mnie...
Wkurzyła mnie dziewczyna, od której kupiłam wygrany nr kaloszkowy... Numer był wygrany, i owszem, ale z pierwszego dnia promocji, a dnie z połowy października.
Cóż, tak mój paragon popłynął w niebyt, a zachłanność została ukarana! A tak chcialam je mieć emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4873470 Napisano: 03.12.2011 09:06:18 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

leoniu napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

noo.. pierwszy raz mnie spotkała taka sytuacja że ktoś coś chce pomóc... strasznie miłe emotka

a faceci to wiesz - albo nie zauważą, albo się wstydzą, albo w ogóle nie wiedzą o co chodzi emotka jak to faceci emotka



W markecie Real miałam ostatnio taką sytuację: stoję w kasie dla ciężarnych, przede mną facet z bułami w jednej łapie i gyrosem z grilla w drugiej łapie i patrzy raz na mnie, raz na napis kasa dla ciężarnych i tak w kółko i nic, ani me ani be emotka


Ja w tych kasach najpierw obczajałam, czy ktoś jest w takiej ciąży jak ja. Jak były kobiety to pytałam, czy któraś jest w ciąży. Zwykle nie było żadnej. Jak sami faceci to też pytałam. O dziwo - żaden z nich nie był ciężarny...
A potem wchodziłam bezczelnie pierwsza w kolejkę. Raz w życiu (no dobra, może kiedyś jeszcze drugi, a nawet i trzeci jak się uda emotka można.



Wiesz, ja nie mam w zwyczaju przepychania się, dziwi mnie jedynie, że takim panom nie robi się głupio, tylko udają, że nie widzą... A co do panów jeszcze, to czasem rzeczywiście ma się wrażenie, że ciężarni to oni są
emotka



Ja też nie mam - normalnie emotka Ale nie w siódmym miesiącu ciąży. I powiem ci, że facetów to może jeszcze wytłumaczę tak, że oni nie wiedzą, jaki to jest wysiłek, ten brzuch. Ale kobiety??? Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4873450 Napisano: 03.12.2011 09:01:11 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

noo.. pierwszy raz mnie spotkała taka sytuacja że ktoś coś chce pomóc... strasznie miłe emotka

a faceci to wiesz - albo nie zauważą, albo się wstydzą, albo w ogóle nie wiedzą o co chodzi emotka jak to faceci emotka



W markecie Real miałam ostatnio taką sytuację: stoję w kasie dla ciężarnych, przede mną facet z bułami w jednej łapie i gyrosem z grilla w drugiej łapie i patrzy raz na mnie, raz na napis kasa dla ciężarnych i tak w kółko i nic, ani me ani be emotka


Ja w tych kasach najpierw obczajałam, czy ktoś jest w takiej ciąży jak ja. Jak były kobiety to pytałam, czy któraś jest w ciąży. Zwykle nie było żadnej. Jak sami faceci to też pytałam. O dziwo - żaden z nich nie był ciężarny...
A potem wchodziłam bezczelnie pierwsza w kolejkę. Raz w życiu (no dobra, może kiedyś jeszcze drugi, a nawet i trzeci jak się uda emotka można. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4871694 Napisano: 02.12.2011 09:58:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
vilemo napisał(a):

kubek,książka,cukierki z bitwy warszawskiej - buziaki dla zarani emotka

ode mnie też całus emotka super ten zestaw, Zarania - merci mille fois emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4869033 Napisano: 01.12.2011 10:15:18 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

sonata napisał(a):

Urodzone siłami natury emotka
http://www.tvn24....-6-kg,wiadomosc.html


i jej 14 dziecko


wprawa emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4869011 Napisano: 01.12.2011 10:04:22 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

sonata napisał(a):

Benasia, mnie też na pewno czeka krojenie emotka



Ja zaczęłam widzieć zalety krojenia, mimo iż to poważny zabieg chirurgiczny:
1. Trwa krótko
2. Jesteś mniej zmęczona
3. Możesz ustawić się na konkretny dzień i godzinę (a nie żyć w niewiedzy)
4. Wiele dziewczyn dużo szybciej dochodzi do siebie po cesarce
5. Nie boli krocze, za to boli brzuch, ale na pewno nie jest dużo gorzej jak przy wyrostku.


agusia ja byłam uczulona na tramal i dawali mi coś słąbego to bolało jak cholera, nie chcę wspominać jak bolało jak miałam pójść pod prysznic, położna ciągnęła mnie na siłę, a mi łzy płynęły.



Podobno każdy ma inne uczucia i inne progi bólowe.



miernik bólu po cesarce jest dość prosty
wystarczy spojrzeć jakie leki przeciwbólowe zazwyczaj podają i jak to się ma do leków przy innych zabiegach czy chorobach


Dokładnie emotka moje pierwsze doświadczenie narkotykowe - morfina... Pierwszy dzień (mała urodziła się o 6 rano) wisiałam na telefonie i prowadziłam życie towarzyskie. Drugi... Spociłam się jak mysz idąc (choć jest to chyba zbyt mocno powiedziane, snując się raczej) pod prysznic. Koszmar jakiś. 3 ketonale dziennie to było mało emotka

Aczkolwiek nie wiem, jak się rodzi dziecko naturalnie, więc trudno mi gradować. W każdym razie dochodziłam do siebie przez 2 tygodnie jeszcze w domu. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4858912 Napisano: 27.11.2011 10:52:01 w Konkursowiczki w ciąży
To a propos wypowiedzi Anavy było emotka
leoniu napisał(a):

Moja - po trzech pierwszych tygodniach, kiedy przybrała tylko 100 g, czym doprowadziła mnie nieomal do depresji, potem przybierała tak 250 gramów na tydzień. Potem, w okolicach 3,5 miesiąca przystopowała i przybiera tak mniej więcej 600 g w 3 tygodnie.
Tylko ona urodziła się malutka, więc miała co nadrabiać emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0