Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leoniu

leoniu

#5179392 Napisano: 10.05.2012 09:46:45 w Konkursowiczki w ciąży
Podobno z brzuszka na plecy jest trudniejsze - tak mówiła mi rehabilitantka, do której - z powodu lekkiego napięcia mięśniowego malutkiej - kiedyś zawitaliśmy.
Leżenie na brzusku, jak napisała Grusia, faktycznie jest najlepsze dla bobasa, bo z brzucha wszystko się zaczyna: poprawne siedzenie, wstawanie, pełzanie, raczkowanie... (znów wiedza rehabilitantki, nie moja)...

A co do noszenia - ja tam noszę, jak bobas chce. Chce ostatnio rzadko, bo woli ćwiczyć chodzenie w łóżeczku. Kiedyś chciała częściej.
A czy jest coś przyjemniejszego od wtulenia się w takiego doskonałego bobasa? No czy jest??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5140761 Napisano: 14.04.2012 08:29:18 w Wkurza mnie...
renatak0 napisał(a):

A mnie wkurzyła pani od angielskiego (chyba to nie TY ludzka_istoto?)a zarazem wychowawczyni mojego syna. Zrobiła extra zebranie na temat zachowania jego klasy. Mnie wezwała po zebraniu na dodatkowa rozmowę usłyszałam to samo ze szczególnym naciskiem na mojego syna.Przyszłam do domu dałam mu reprymendę, karę i bylam wściekła ,ze nie potrafie wychowac syna.Przez kilka kolejnych dni chodziłam od nauczyciela do nauczyciela z zapytaniem na czym polegają problemy z moim synem, bo chciałabym coś z tym zrobić.Wszyscy zdziwieni,bo nie odbiega od normy a nawet chwalili syna za systematyczność i podejście do przedmiotu.Ja sie pytam o co kaman?


wcześniejsze wpisy - na tej samej stronie wyżej

Ja w takiej sytuacji - jesli można się wtrącic - organizuję spotkanie: rodzic + dziecko + pedagog lub psycholog szkolny + ja.
Dziecko ma prawo wiedziec, co sie o nim mowi (uczę w gimnazjum i liceum), wychowawca tez powinien umiec powiedziec przy dziecku o co chodzi. A pedagog czy psycholog sa potrzebni - ot chociazby jako obiektywni swiadkowie rozmowy. Zdarzyło mi sie raz rozmawiac sam na sam z rodzicem i okazalo sie, ze powiedzialam milion rzeczy, ktorych nie powiedziałam emotka wiec teraz dmucham na zimne.

Trzecia osoba tez studzi emocje... Dziecko rowniez. Bo emocje - co by nie mowic - sa zawsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5127460 Napisano: 06.04.2012 08:27:02 w Wkurza mnie...
friq napisał(a):

hittmanka napisał(a):

ja zapłaciłam za 2 portfele 16 zł ( zapłaciłam 8 a za kilka dni był mail, że mam dopłacić jeszcze 8 ) a przyszło w jednej przesyłce...



Ja kupiłem 3 portfele, 2 z jednego konta, a trzeci z innego. Zapłaciłem 3x przesyłka, choć też 2 przyszły w jednej paczce. No, ale nie ma co się czepiać, jak dla mnie dosyć dobre te portfele jak za cene 8 zł.


Jak za cenę 8 zł - i owszem. Jak za większą - to raczej porażka emotka I to mnie wkurza... Ten mój ma jakąś skazę na tej skórze. Cóż, wyprzedaż po kosztach!!!
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5098475 Napisano: 25.03.2012 06:24:33 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Ale to chyba nadal ubezpieczenie dodatkowe ( w przypadku meza tak jest ) wiec nie kazdemu sie uśmiecha placic dodatkowej kasy. Osobiscie jestem przeciwna ubezpieczaniu sie specjalnie po to by dostac kase za dziecko - czyli tak jak pisalam zaczynamy placic chwile przed ciaza i po rezygnujemy.Jakie sto mi sie takie nie teges wydaje ale wiem ze sporo ludzi tak robi.



Gwoli jasności - bo mam wrazenie, że to do mnie... Stać nas na ubezpieczenie i oboje płacimy je nadal.
Ale cieszy wiara w człowieka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5097387 Napisano: 25.03.2012 10:13:16 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Leoniu a kiedy rodzilas? Ta karencja jest od niedawna.


Pod koniec czerwca. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5096839 Napisano: 24.03.2012 09:18:54 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a mi z PZU nie wypłacili bo musi być okres karencji i za krótki czas byłam ubezpieczona


Jesteś pewna? Ja byłam co prawda ubezpieczona w pzu od zawsze, ale mój m. ubezpieczył się tam jak już byłam w ciąży (4 miesiąc bodajże) i dostał też. Pan z pzu mówił, że to jest jedyna rzecz, jaka nie podlega karencji...
A przelew był wysoki, oj wysoki emotka bo becikowe, to kpina jest! Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5079489 Napisano: 16.03.2012 08:39:49 w Konkursowiczki w ciąży
Moja nie była miła. Skrytykowała brak butelek (jej zdaniem powinniśmy mieć minimum dwie), brak smoczka (ja nie wiem, co wy sobie - młode - wyobrażacie)i jeszcze parę innych rzeczy. Najwaznieszy był pesel malutkiej, a właściwie fakt, że go jeszcze wtedy nie wyrobiliśmy... Okropne babsko. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5072245 Napisano: 13.03.2012 08:15:29 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

leoniu jaka kruszynka emotka
Urodziła się jako wcześniaczek, prawda?


Urodziła się trzy tygodnie przed terminem, pierwszego dnia, kiedy oficjalnie wcześniakiem nie była. Ale wg pediatry miała cechy wcześniacze.

Ja się tylko strasznie cieszę, że obyło się bez inkubatora i jak tylko mnie obudzili to mi ją dali i już jej nie musiałam oddawać emotka

Jak teraz patrzę na zdjęcia, to sobie myślę, że strasznie była maleńka. Ale ponieważ to był pierwszy bobas w rodzinie od lat - nie miałam porównania, więc się tak bardzo nie stresowałam. A pewnie powinnam. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5072221 Napisano: 13.03.2012 08:07:59 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

beniaminowa musisz masować i odciągnij trochę pokarmu, ja ściągałam ręcznie, bo szybciej szło. Wejdź pod prysznic i masuj, możesz przy tym pokarm ściągać, najwyżej jak Kleopatra będziesz hihi miała kąpiel.
Kapusta w 99% pomaga, ale nie każdemu, mojej bratowej wręcz pogorszyła i masaż z ciepłą wodą pomógł.

dianek ma sporego maluszka
emotka Same duże dzieci tu się rodzą emotka
Tylko mój Kubuś jakiś mały był, bo 3300 i 56cm, za to dziś Go ważyłam i 7500kg, a nogi ma długie jak pająk emotka heheh, mój bąbelek mały.



moja najmniejsza
emotka
2990 i 52cm:)



2250 mojej malutkiej i 48 cm emotka sukces taki, że już wskakujemy w siatki centylowe emotka a kiedyś nie wskakiwałyśmy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5064231 Napisano: 09.03.2012 08:14:50 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

rachel ja od 3 tygodni rodzę, jak nie dłużej emotka

dajcie mi spokój z wszelkimi terminami, wróżeniami etc.

3h prawie siedzieliśmy w szpitalu - dwie kobitki zdążyły urodzić emotka

a u nas nuda - ładne skurcze, Bernard fika koziołki a mnie plery bolą jakbym właśnie zdjęła 10kg plecak po 2 tygodniach maszerowania....

jest bosko emotka

i wygrałam na ekomaluchu tą wyprawkę dla mojego eko-brzdąca http://ekomaluch....azwa=Nanaf%20Organic emotka wreeeszcie, po tylu dniach suszy



Dianek, ja już nawet w pracy sprawdzam, czy ty już... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5053176 Napisano: 04.03.2012 09:10:01 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia nie dawaj już butli chyba, że raz dziennie. Ja do 3 miesiąca karmiłam samą piersią, dawałam jedynie herbatkę emotka



Moja mała była do końca 6 miesiąca tylko na piersi... Nawet herbatki nie piła. Nie, żebym nie dawała emotka ale pić panna nawet nie raczyła. Teraz jest karmiona na życzenie piersią, ale wszystko inne od tego 6 miesiąca wprowadzamy (ma 8).
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5041793 Napisano: 26.02.2012 11:37:51 w Oddam za darmo
K7JMFF JHKPPF XF7N

a teraz? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5041768 Napisano: 26.02.2012 10:47:42 w Oddam za darmo
kody cocacolowe po 5 punktów:

RA4R3K 6PLKXX 4PM6

K7IMFF JHKPPF XF7N Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5040341 Napisano: 25.02.2012 07:40:38 w Konkursowiczki w ciąży
szunia napisał(a):

katrin22 napisał(a):

grusia napisał(a):

Moze byc ciezko emotka My przy synku stosowalismy tylko i wylacznie sliniaczki ceratkowe - nie ma klopotow z praniem - pod zlew dasz i czyste emotka zreszta gabeczka przetrzesz i blysk emotka .


Podłożyłam ręczniczek papierowy, mały kichnął, machnął ręką i wszystko na nim upaprane, a tak dobrze nam szło emotka wszamał pół słoiczka zupki i do tego właśnie marcheweczkę z Bobovity.
Muszę kupić te ceratkowe śliniaki tylko jak, jak człowiek w domu uwięziony emotka


Katrin, wypierz w zwykłym proszku i rozwieś na słońcu emotka plamy znikają, sprawdzone emotka

Beta karoten znika pod wpływem promieniowania UVA i UVB emotka


Szunia - tylko gdzie to słońce... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5039048 Napisano: 24.02.2012 09:05:13 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a jesli chodzi o bulte do karmienia to przerabialismy prawie wszystkie chyba: tomme tippe, avent, lovi, a na koniec dr brown -i ta w naszym wypadku okazała się najlepsza zwłaszcza przy kolkach....
ale każde dziecko jest inne emotka



My też dr Brown. Nie polecam natomiast medeli, mam laktator, ale butelka - która ma niby idealnie oddawać ssanie z piersi, to jakaś jedna wielka pomyłka.
Co do smoczka - nie uznaję, nie używamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5026556 Napisano: 19.02.2012 03:45:55 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

Gratulacje dla nowych mamusiek emotka
Agusia Twój Kamilek waży tyle co mój trzytygodniowy synek emotka Teraz przed Wami już sama radość z bycia MAMUSI¡ emotka



Gratulacje emotka
Beniaminowa - 3-tygodniowy emotka
Moja do takiej wagi dobiła po 2 i pół miesiaca emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5020744 Napisano: 15.02.2012 10:52:50 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

katrin - dostałaś leki uspokajające emotka właśnie z takiej serii głupiego jasia
jedni po nich nic nie pamiętają, drudzy pamiętają, że im było dobrze, inni jeszcze jakieś dziwne urywki, a inni - tak jak ja po prostu po nich śpią emotka



poproszę coś takiego emotka Wolę nie myśleć. Kasia a po jakim czasie bobo do łapek dostałaś?


Bobo przyszło na świat o 8.20, a zobaczyłam je jakoś popołudniu, około powiedzmy 17.00? już dokładnie nie pamiętam, ale przynieśli je jak przyjechał mąż z moją mamą, ale ja jak napisałam byłam uczulona na Tramal i płukali go ze mnie, dostałam z 10 kroplówek, odpływałam, pociłam się, nie dużo brakowało bym straciła przytomność.
Wstyd przyznać, ale w tym momencie jak byłam pół przytomna to nie myślałam o dziecku, bo nie miałam siły, wiedziałam, że jest bezpieczne, bo pytałam co chwila położnej czy wszystko OK.
Na drugi dzień po 30h wstałam jak już poszłam do Wc przynieśli mi małego już na stałe. Mogłam patrzeć na niego godzinami.
emotka



Późno malutkie dostałaś. Ja miałam narkozę pełną, tak między 4 a 5 rano. A malutka dostałam zaraz jak się wybudziłam, czyli koło 6 rano. I już mi jej nie odbierali. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5018749 Napisano: 15.02.2012 10:21:42 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Leoniu a zwykłej Bambino uzywałas moze ?
Chyba nie ma czegos co w 100% nie uczuli - wszystko zalezy od dziecka. Moze przejdz sie do apteki - moze maja probki ?Albo napisz do firmy - wiele z nich z checia wysyla probeczki emotka .

Dla wszystkich mam - moze ktoras zechce wyprobowac - probki do zamowienia: http://www.forte-...ic.php?_PageID=39121



Bambino nie... Ale może powinnam, bo chusteczki do pupy mają (moim zdaniem) najlepsze emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5018727 Napisano: 15.02.2012 10:14:55 w Konkursowiczki w ciąży
No nic, pewnie na oliwie z oliwek się skończy... Coś jeszcze kupię, zobaczę co do radzicie... A jak się nie uda - najwyżej zuzyję na sobie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5018691 Napisano: 15.02.2012 10:01:25 w Konkursowiczki w ciąży
Mam pytanie do dziewczyn już z bobasami. Jakich używacie oliwek do smarowania ciałka? Lubię robić małej masaż taki delikatny i muszę używać kremu bo po oliwkach dostaje wysypki. A kremem nie jest tak fajnie emotka j&j odpada, ziaja - odpada. Kupiłabym coś droższego, ale boję się, że skończy się tak samo. Używał ktoś Musteli? Biodermy? Czegokolwiek, co nie uczula? Wyświetl w wątku >>
0 0