Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leoniu

leoniu

#5444597 Napisano: 10.11.2012 09:05:26 w Wkurza mnie...
Tu nie ma co wkurzać, dziewczyny. To jest po prostu przerażające - w każdym aspekcie. A - przypominam - już pojawiła się kolejna sprawa...
Kurna, x-letnie dyskusje o zarodkach i in-vitro, a jak się dziecko urodzi, to wszyscy umywają ręce... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5443403 Napisano: 09.11.2012 10:00:44 w Konkursowiczki w ciąży
A co do imion, bo tak podczytałam, myśmy mieli imię dla dziewczynki, zanim zaczęliśmy starać się o dziecko... Potem była chwila stresu, bo lekarz zobaczył chłopca (Adaś? Jaś? Antek?), ale ostatecznie okazało się, że dziewczynka, więc nie było problemu...
Co do imion w rodzinie - ja uczę, więc mi się imiona też z dzieciakami kojarzą, i tak na przykład przepadła z kretesem Jagoda, imię, które kiedyś bardzo mi się podobało, bo jak sobie przypomnę ile mi to dziecko krwi napsuło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5443391 Napisano: 09.11.2012 09:55:26 w Konkursowiczki w ciąży
Rachel, a w wózku nie zaśnie? Moja mała też usypia tylko przy piersi (wieczorem), no ale ja się zaparłam i jeszcze karmię. Natomiast jak raz się zdarzyło, że nie mogłam - to dało się ją uwózkować. W dzień też tak zasypia.
Tyle, że mnie odpadł stres z nianią, bo mama jest z tatą w domu emotka I czasami im tego sam na sam zazdroszczę. Pewnie, że jak M. siada do pracy do komputera po moim powrocie, to mam ją dla siebie, ale to nie do samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5436978 Napisano: 06.11.2012 07:54:36 w Konkursowiczki w ciąży
Ze się wtrącę emotka dla mnie Dianek drugie... lżejsze i naturalniejsze... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5432310 Napisano: 03.11.2012 09:18:03 w Wkurza mnie...
jola29k napisał(a):

madzia34 napisał(a):

wyniki z danonek emotka
100 walizek i nie udało sie:(


emotka emotka emotka mi też nie




Mnie też nie!!!! Zwłaszcza, że sprawdzałam ilość zdjeć ostatniego dnia przed północą i szanse, żeby wygrać były na prawdę duuuuuże emotka
Wkurza mnie to, że marny ze mnie fotograf.
A jeszcze bardziej wkurza mnie to, że mam maksymalny katar, zatkane (exceuse-moi) obie dziurki od nosa, skórę od wycierania podrażnioną do krwi, boli mnie gardło i nie mogę niczego sensownego wziąć - bo karmię jeszcze małą i wszystkie skuteczne świństwa są dla mnie zakazane emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5401706 Napisano: 14.10.2012 01:50:47 w Rossmann
krzyszu napisał(a):

No to mam chyba problem emotka A wydali kiedyś komuś nagrodę bez kodu?



Mnie. Wszystkie trzy emotka tzn., nie szczoteczki, ale nagrody. Ba, nawet o ten kod nie pytali. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5395283 Napisano: 09.10.2012 09:21:43 w Konkursowiczki w ciąży
Właśnie widzę, że wygrałam wyprawkę w konkursie bebilonu https://www.bebil...ygotowania_do_porodu

kurde no, celowałam w bransoletkę!!! ktoś chętny... Zostawiłabym sobie tylko szampon i płyn do kąpieli... wrrrrrrrrrrrr... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5393797 Napisano: 08.10.2012 08:48:03 w Konkursowiczki w ciąży
Co do tych kredytów... Ja brałam na 15 i jestem już poza połową emotka Zaparłam się. Odliczanie do 30 mnie przerażało. I okazało się, że dajemy radę. A różnice w racie nie były jakieś ogromne... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5393781 Napisano: 08.10.2012 08:39:28 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Ja myślałam o gotowym rozwiązaniu http://www.sendom.pl/


a można, fajne domki, jeśli ktoś nie planuje jakiejś pasywnej chałupy to czemu by nie

no i to w ogóle do startu do zamieszkania w pół roku na luzie

chociaż w PL mało popularne, bo ludziom się wydaje, że drewniane domy to w ogóle wiatr zdmuchnie, złodzieje na plecach wyniosą itp emotka



Kurcze, a ja to oglądałam, i o ile do drewna mnie przekonywać nie trzeba, to jak policzyłam z kalkulatorem co i jak, to wyszło drożej niż tradycyjny...

Któraś z was mieszka w takim domu??? Ciekawam opinii.

Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5393558 Napisano: 08.10.2012 05:45:37 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 bezczelnie kradniesz moje argumenty... no żeby tak słowo w słowo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5393397 Napisano: 08.10.2012 04:07:07 w Konkursowiczki w ciąży
Dianek, ale ty jesteś profesjonalistką. Dwa - nie przewidzisz sąsiadów z przeciwka... Zawsze też może być tak, że po prostu fajni sąsiedzi się wyniosą i trafią ci się jacyś idioci.

A ja chcę dom z działką. I z takim tarasem do picia kawy rano w piżamie emotka Raczej pod miastem niż w mieście.

Póki co mam swoje mieszkanie kupione zaraz po studiach. Wynajmowanie - bez urazy - wydaje mi się wyrzucaniem pieniędzy w błoto, zwłaszcza kiedy rata kredytu wychodzi mniejsza niż czynsz za wynajem... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5392136 Napisano: 07.10.2012 09:06:00 w Konkursowiczki w ciąży
Katrin22 zazdroszczę. Dianek, łatwo powiedzieć. Mieszkania się kupuje, sprzedaje, wynajmuje... Spróbuj przewidzieć... Nie da się.

Kurcze, my chcemy kupic dom i sprzedac mieszkanie... Mam nadzieję, ze się uda. To, co było super dla pary, w centrum, to już nie jest fajne, jak się pojawił bobas. No i metraż. Ja już się nie mieszczę na 60m. Tylko mi nie piszcie, ze to kwestia organizacji... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5389299 Napisano: 04.10.2012 09:47:32 w Konkursowiczki w ciąży
Moja kiedyś też tak miała. I znajoma babka, która fachowo zajmuje się laktacją, powiedziała mi, że niekiedy dzieci tak mają, że dzień albo dwa potrafią jeść trochę mniej. I kazała sprawdzać pieluszkę. Jak siusia to wszystko jest ok i sytuacja powinna wrócić do normy. A jak nie wróci to 3 dnia do lekarza. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5389264 Napisano: 04.10.2012 09:15:20 w Konkursowiczki w ciąży
minia- nie ma szans. Tego też próbowaliśmy... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5387705 Napisano: 03.10.2012 07:18:34 w Konkursowiczki w ciąży
quaqua napisał(a):

leoniu napisał(a):

Niestety, wersja nr 2, czyli: w zasadzie nie jem. Najlepsze jest to, że ja staję na uszach i gotuję cuda niewidy i nic. A wpadamy do moich rodziców, albo do rodziców Michała i Jagienka je jak dzika babciowe rosołki, pomidoróweczki, pulpeciki. Nie wiem, co jest z naszymi zdolnościami kulinarnymi nie tak emotka



Współczuję i łączę się w bólu. U nas to samo. Córa 2 lata zaraz skończy, a waga - 10700g ... Też staję na głowie, wymyślam. Ona łaskawie zje czasem omleta i pomidorówką nie wzgardzi. Nie ma dodatkowo znaczenia, kto jedzenie przygotuje, ja, mąż, babcie, czy restauracja emotka Gitara po prostu! emotka



Wiesz, jednak trochę mnie pocieszyłaś emotka i jakoś mniej samotnie się czuję. Moja jedzenia restauracyjnego wybitnie nie toleruje emotka Moja pediatra mówi, że dziecko z głodu nie umrze. Może i tak. Ale ja bym na prawdę chciała, żeby ona jadła. A nie chcę jej wmuszać, żeby nie wyrobić w niej złych nawyków...

Tak na marginesie - ciekawy artykuł jest o dzieciach z nadwagą w dzisiejszej Polityce. Mogliby więcej, ale i tak smutno się to czyta, bo grubasków coraz więcej, a dzieci wobec takich są wyjątkowo niedobre...
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5386243 Napisano: 02.10.2012 08:45:25 w Konkursowiczki w ciąży
No tego, że mała ma to po tatusiu, to ja jestem pewna! A tatuś u niej się dziwi i denerwuje, a na siebie z lekkim dystansem spojrzeć nie raczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5386233 Napisano: 02.10.2012 08:38:13 w Konkursowiczki w ciąży
Niestety, wersja nr 2, czyli: w zasadzie nie jem. Najlepsze jest to, że ja staję na uszach i gotuję cuda niewidy i nic. A wpadamy do moich rodziców, albo do rodziców Michała i Jagienka je jak dzika babciowe rosołki, pomidoróweczki, pulpeciki. Nie wiem, co jest z naszymi zdolnościami kulinarnymi nie tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5386217 Napisano: 02.10.2012 08:24:29 w Konkursowiczki w ciąży
Mała ma 15 miesięcy i oscyluje w okolicach 9 kg, ostatnio miała 9500, ale ważenie było domowe, na profesjonalne jesteśmy umówieni w listopadzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5386199 Napisano: 02.10.2012 08:09:53 w Konkursowiczki w ciąży
Nie napiszę, ile waży moja mała, bo jestem przerażona, jak czytam te cyfry, które wy piszecie. Lekarka mówi, że jest ok, mieści się w dole siatki centylowej... Więc może taki jej urok.

Co do zabawek, to też jestem za fisherem. Tylko mała ma czasami inne zdanie emotka kupiliśmy jej szczeniaczka uczniaczka, przyjechał, poświęciła mu 5 minut, a kolejne 30 bawiła się babcinymi zakrętkami od słoików emotka
Wysoce ekonomiczne dziecko emotka Ale tak na poważnie - grusia ma rację, nie zawsze zabawki robią taką furorę, jakiej my - dorośli - się spodziewamy... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5385078 Napisano: 02.10.2012 08:16:06 w Połączenia nieodebrane
a: 717710835?
coś waznego, czy zignorować? Wyświetl w wątku >>
0 0