Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jenny21

jenny21

#4470064 Napisano: 21.06.2011 09:40:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
ewaewa napisał(a):

jakby się okazało, że to jej własny przepis to już w pierwszej minucie by się tu pojawiła i broniła (wątek na pewno czyta, bo dziś się tu wpisała, tyle że to było jeszcze przed tą kompromitacją), ale w tej sytuacji... widocznie nie ma odwagi emotka

zresztą, pewnie teraz ma żal sama do siebie, taka wycieczka przepadła jej przez własną głupotę emotka ciekawe co by prof. Miodek na to powiedział? emotka



tez myslalam ze wyslala Okrasie przepis na konkurs i stad ma jego tresc ale jak obejrzalam filmik wiedzialam ze to plagiat bo nie daloby sie slowo w slowo tak smao napisac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4469490 Napisano: 21.06.2011 06:55:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
evika0 napisał(a):

powinna sprawdzic przed ogłoszeniem wyników, ale dobre i to



pewnie nie mysleli ze ktos kto wydal 100 zl polasi sie na cudze zdjecia i bedzie mial odwage emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4469472 Napisano: 21.06.2011 06:51:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
no to teraz ciekawe co z 1 miejscem bedzie... goralecka moze masz szanse:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4469287 Napisano: 21.06.2011 05:50:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
zmysam piec ciasto z rabarbarem emotka śledztwo zakonczone emotka sherlockowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4469255 Napisano: 21.06.2011 05:43:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

kambria napisał(a):

ale wstyd! kurde, już bym na te wycieczkę nie pojechała, nawet gdyby mi nie odebrali


nie mów hop emotka

nie wiadomo, co Alma powie, Okrasa... a poza tym szkoda, aby wycieczka się zmarnowała emotka


hehe, coz raczej zmienia laureatow, wiec ci co brali udzial moga miec nadzieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4469248 Napisano: 21.06.2011 05:41:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
na stronie Almy24 tez jakas p.Julia napisała ad 2 miejsca, (fotka ze strony sagacook) - Julia Brodaś
Bardzo fajnie i miło mi, jako klientce Waszego sklepu, że nagrodziliście w konkursie przepis, który można znaleźć na stronie producenta papieru do pieczenia, oczywiście wraz ze zdjęciem. Wątpię by przepis ten zgłosił do konkursu właściciel tej firmy ;/ czuję lekki niesmak. Spodziewałam się po Was czegoś więcej. Mimo wszystko pozdrawiam i w przyszłości życzę już samych mądrych decyzji. Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4469234 Napisano: 21.06.2011 05:39:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
Z fb Karola Okrasy Karol Okrasa na pewno bedziemy wyjasniac te sytuacje. Przepis nagrodzony pierwszą nagrodą jest niemal dosłownym plagiatem ze strony Smaków czasu. Raz jeszcze dzięki za info! Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4469212 Napisano: 21.06.2011 05:31:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
cudaczek121 napisał(a):

Ta cała wiolafasola wygrała już kiedyś wycieczkę znacznej wartości,fotki widziałam na fb.W konkursie jakiegoś wina to było chyba emotka


Tez plagiat emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4469204 Napisano: 21.06.2011 05:28:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

https://www.facebook.com/KarolOkrasa


Dzieki,przeczytalam wlasnie czyli Okrasa potwierdzil!!! Ostro! Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4469184 Napisano: 21.06.2011 05:23:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
kambria napisał(a):

Jenny, ale nawet jak wysłał nagrode to osoba niesłusznie nagrodzona powinna zwrócić, prawda?
same szanowne komisje lubujące sie w grających laurkach nie poswięcające minimum czasu na przeczytanie prac a co dopiero sprawdzenie, przecież można było wpisać nazwy potraw w google, same komisje w ten sposób udzielają pozwaolenia na rózne swiństwa, nie znaczy ze gracze powinni je popełniać ale jak furtka otwarta to niejeden wejdzie,
w tym przypadku mam nadzieję ze okaze sie to jakimś nieporozumieniem, i że Wiolafasola uczciwie wygrała



W zasadzie mi nic do tego bo i tak w tym konku nie gralam, ale jako jedna z niewielu myslalam ze to pomylka. Ale po obejrzeniu filmiku, hmmm to jednak mi sie nie wydaje, Chodzi o uczciwosc, ugotuj sam, wysil sie,m wtedy nagroda cieszy emotka !! A tak bac sie ze ktos cie namierzy?? bez sensu

Ale ktos wyslal cos do almy czy Okrasy? Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4469139 Napisano: 21.06.2011 05:12:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

no właśnie

ale co mogło nią kierowac, że zrobiła coś takiego??

przeciez wiadomo, że prędzej, czy później by to wyszło na jaw. Na szczęście Alma zamieściła zwycięskie prace i oliwa wypłynęła (cóż za kulinarne porównanie emotka )



Nie mam pojecia to bylo bardzo glupie zwlaszcza ze wystarczy wpisac jej tytul potrawy w google i pierwszy link to link do Okrasy! Żenada. Jak dla mnie powinien wygrac torcik tezn a'la Paris, strasznie fajny emotka Alma powinna wybrac innego laureata. No ciekawa jestem jak to sie skonczy..
Sama kiedys bralam udzial w konku (gdzie wygralam wiec to nie zawisc) gdzie jedna osoba wygrala nagrode o duzej wartosci (plagiat nieudolny) ale organizator juz jej wyslal wygrana, niesprawiedliwe to bylo. Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4469116 Napisano: 21.06.2011 05:03:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

żeby się bronić, trzeba mieć jakieś argumenty emotka



Dopiero obejrzalam z dzwiekiem program Okrasy, bo wczesniej nie mialam glosnikow, ten przepis jest przepisany slowo w slowo co mowi Okrasa... jej bije sie w piers to chyba rzeczywiscie hardkorowy plagiat!! Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4469097 Napisano: 21.06.2011 04:59:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
wrrrryyy napisał(a):

ziolko napisał(a):

jenny21 napisał(a):

Ja mysle ze skoro znacie te wiolefasole z forum i to ona jest autorka tego zdjecia to moze niech ktos do niej napisze zanim odrazu do Okrasy pisac ??? Takie fair play troche byloby to, bo moze rzeczywiscie brala udzial w konku Okrasy w programie i to jest jej przepis?? Moze ma bloga czy cos... w koncu to osoba z forum..
Moze rzeczywiscie nie mamy racji, a potem dopiero...



Wiolafasola JEST na forum, więc pewno to czyta. I NIE odzywa się



Dziewczyna pewnie już na wycieczkę się pakuje i tą całą dyskusję ma gdzieś.
Niestety najczęściej taka jest natura plagiatorów, zero skrupułów i zasad emotka



Wyslalam jej wiad. na skrzynke, niech dziewczyna poczyta i ma szanse obrony. Mam dobre serduszko dzis emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4468781 Napisano: 21.06.2011 03:34:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
U mnie na studiach byl Program Plagiat akurat gdy zdawalam pierwszy rok, ludzie zamieniali kolejnosc slow i nie wykrywal.
Ale np. dziewczyna jako zalacznik do pracy - opisany w bibliografii itd dodala tekst ustawy - plagiat podkreslil a glupie panie z dziekanatu powiedzialy Plagiat, szok! Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4468201 Napisano: 21.06.2011 01:08:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
Rozumiem Cie ziolko i zgadzam sie, plagiat, kopiowanie to ladne okreslenia a tak naprawde to kradziez praw autorskich. Tylko moze wlasnie to Okrasa wykorzystal jej przepis, bo go wyslala na jakis konkurs w jego programie?

Bo chyba trzeba byc mega glupim aby skiopiowac przepis znanego kucharza?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4468176 Napisano: 21.06.2011 01:02:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja mysle ze skoro znacie te wiolefasole z forum i to ona jest autorka tego zdjecia to moze niech ktos do niej napisze zanim odrazu do Okrasy pisac ??? Takie fair play troche byloby to, bo moze rzeczywiscie brala udzial w konku Okrasy w programie i to jest jej przepis?? Moze ma bloga czy cos... w koncu to osoba z forum..
Moze rzeczywiscie nie mamy racji, a potem dopiero... Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4467702 Napisano: 21.06.2011 10:56:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
goralecka napisał(a):

isiulka napisał(a):

Niekoniecznie plagiat, to że zdjęcie występuje na innej stronie nie oznacza, że nie jest autorstwa jednej i tej samej osoby. Nie tylko zdjęcie nr 2, pojawią się w internecie emotka niektóre można znaleźć na kilku innych stronach zagranicznych, no ale tineye wam tego nie pokaże emotka


i nagle wszyscy Polacy są tak genialni i robią tak świetne zdjęcia, że sprzedają do nich prawa zagranicznym firmom emotka Ja rozumiem to, ze ktos moze gotowac, prowadzic bloga czy wklejac przepis na rozne stronki z przepisami. Ale ta sytuacja jest troche inna emotka

a w ogole to zauwazylam, ze nagradzali głownie osoby ktore pozglaszaly z jednego konta po kilka przepisow. A do kazdego trzeba miec paragon.



Znalazłam jeszcze jedną stronę z tym przepisem:

http://www.niam.p...i_z_trawy_cytrynowej

Na górze widnieje napis ze przepis przygotowany przez zespol saga cook. Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#4467405 Napisano: 21.06.2011 09:26:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

jenny21 napisał(a):

goralecka napisał(a):

http://www.konkur...t.pl/Nagrodzone.aspx miejsce 2

http://www.sagaco...hellfishlemongr.aspx

emotka emotka



plagiat?



plagiat emotka


Tez nie brałam udziału ale zgadzam sie ze organizator powinien zweryfikowac, czy to plagiat czy nie, dlaczego ktos za nie swoje zdjecie ma wygrac wycieczke ???!! Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

jenny21

#4453204 Napisano: 16.06.2011 11:10:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy ktos wygral w tym konkursie?
http://www.pudlis...towanie/konkurs.html
We 14.06. wyslali prosbe o przesylke danych, a jak sie nie wyslalao 15.06. to juz nagroda przepada..Troche dziwnie malo czasu na odeslanie danych, co?
No ja niestety odebrałam dopiero dzisiaj wiec chyba keczupow i ksiazki nie bedzie.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0