Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika swibek

swibek

#5756382 Napisano: 17.10.2013 10:03:36 w Wkurza mnie...
eciepecie napisał(a):

swibek napisał(a):

asante napisał(a):

anialistopad napisał(a):

wkurza mnie cały dzisiejszy dzień ,wszystko jest do du...............

No coś Ty, byłam przed chwilą w łazience a tam na butelce jest napisane "mydło do rąk" emotka

emotka a ja pastę do zębów używam emotka do du.. jeszcze nie próbowałam.. emotka emotka

Swibek, zawsze możesz spróbować z samą szczoteczką - na smarowanie pastą jeszcze przyjdzie czas emotka


eciepecie.. ja nie dożyje chyba czasów szczoteczki.. dziś mnie zawał goni od samego rana! emotka no nie wytrzymam już! emotka a jak puszczę to będzie smród! emotka wkurza mnie coś.. i to bardzo.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5756290 Napisano: 17.10.2013 00:08:07 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

anialistopad napisał(a):

wkurza mnie cały dzisiejszy dzień ,wszystko jest do du...............


No coś Ty, byłam przed chwilą w łazience a tam na butelce jest napisane "mydło do rąk" emotka


emotka a ja pastę do zębów używam emotka do du.. jeszcze nie próbowałam.. emotka emotka

wkurza mnie deszcz! na piątek zaplanowana wycieczka w przedszkolu.. a tu leje, chlapie i ciapie i nie zapowiada się żadna poprawa.. wrrr emotka szkoda dzieciaczków, potem będzie masowe pociąganie nosem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5755399 Napisano: 15.10.2013 18:48:41 w Wkurza mnie...
eveliina napisał(a):

anta napisał(a):

chciałam zadać pytanie w "szukam" i nie wyswietla mi mojej wiadomości - nie wiem co sie dzieje



ja też nie mogę dodać tam wpisu emotka



a ja widzę tam Twoje dwa wpisy.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5753519 Napisano: 11.10.2013 18:44:20 w Przedszkolaki i przedszkola :)
szprotka napisał(a):

Mnie się wydaje, że każde dziecko jest inne. Mój maluch był w przedszkolu w 5 i 6 latkach. Po prostu miałam tam zapewnioną opiekę do 16, gdyż pracuję. W przedszkolu nauczył się świetnie czytać i liczyć. Teraz jako pierwszoklasista także sobie dobrze radzi, na zajęciach z matematyki to nawet się troszkę nudzi, bo program wymaga liczenia do 10, a on świetnie już liczy do 100.


no własnie, Twój maluch był w przedszkolu w 5 i 6 latkach, a mój nawet w 5 latkach nie będzie.. więc jest drobna różnica, że Twój zdązył się nauczyć pewnego materiału i może się nudzić.. a teraz mój w grupie średniaków 4-latków uczy się poznawać cyferek i literek, żeby w zerówce szkolnej jako 5-latek mógł już sylaby składać.. Twój miał na to ponad rok więcej czasu by przyswoić to i owo a jednak mózg 4 latka a 6- latka jest inny.. to są tylko małe rozbrajające dzieciaki emotka i mnie martwi tylko fakt, ze sporo dzieci w grupie synka nie może się skupić na prostych piosenkach, wierszykach czy liczeniu, dzieci czekają na hasło: możecie się bawić! i autka, lalki, domki, sklepy, prędzej wycinanki, kolorowanki.. ale nie nauka. emotka a jeśli już złapią bakcyla do tej nauki to ten zapał kiedyś zniknie, jak zacznie się już rutuna dnia codziennego i będzie koniec dzieciństwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5753115 Napisano: 10.10.2013 23:40:43 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Mnie nie przeraża to jak te młodsze dzieci (ogólnie) poradzą sobie w zerówce tylko jak one poradzą sobie potem w szkole.. ile więcej teraz jest motłochu wiedzy i durnych wymagań. Pomijam fakt, że samo utworzenie gimnazjum było już beznadziejne, młodzi na siłę chcą być dorośli, szybciej dojrzewają ale mózgi są takie same. Ja chodziłam do 8 letniej podstawowej, zakres wiedzy był jaki był.. a jak dziś patrzę co muszą wiedzieć dzieci w gimnazjum z przedmiotów ścisłych to przecieram oczy ze zdumienia? a co przez te 20 lat zmieniło się w matematyce czy j.polskim? Bo historia to owszem, zmienia się w tempie zaskakującym, wyprzedza nawet moje myśli. emotka Poprostu żal mi tych beztroskich dzieciaków.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5753070 Napisano: 10.10.2013 22:39:32 w Przedszkolaki i przedszkola :)
emotka to tak jak mój.. też 4 latek z września.. i za rok zerówka w szkole, ponieważ w przedszkolu zerówki nie będzie, jedna grupa więcej dla 3 latków zostanie! Natomiast u nas jest jedzonko, gdyż zarówno przedszkole i szkoła ma ten sam catering, nie ma wprawdzie śniadań ale od czego jest Rada Rodziców emotka zgłosiło się już ten problem, teoretycznie jest rozpatrzony na korzyść więc pozostaje czekać do września i kontrolować sytuację. Ale nie zmienia to faktu, że ZDECYDOWANIE nie podoba mi się opcja posyłania 5 latka do szkoły. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5751733 Napisano: 09.10.2013 09:35:34 w Pomocy!!!!
marzenier napisał(a):

Mam takie pytanie w związku ze zielona jestem w tym temacie na razie emotka
Sytuacja czysto teoretyczna:zgłaszam swój udział w konkursie przez stronę int.wpisujac dane kontaktowe wpisuje tel kom z nr kierunkowym na pl(0048)bo w spodziewanym czasie ogłaszania wyników nie będzie mnie w kraju przez dłuższy czas
Myślicie ze oni informując o ewentualnych wygranych uwzględniają ten kierunkowy czy po paru nieudanych próbach połączenia olewaja spr??czy może wysyłają inf.na maila
Z góry dziękuje za odp.


Numer tel. komórkowego wpisujesz zawsze bez kierunkowego czyli tylko 9 cyfr. Organizator jest w kraju więc jeśli dzwoni na Twój numer to dzwoni na polską komórkę i ni epotrzeba mu kierunkowego, a Ty będąc na roamingu odbierasz i płacisz za to połączenie. emotka Zazwyczaj konkursy są organizowane na terenie RP więc nie widzę powodu wpisywania kierunkowych numerów, system może odrzucać.. W każdym razie kolega (grający aktywnie konkursowicz) często podróżuje służbowo poza granice kraju i kilka razy dzwonili, natomiast nie mam pojącia jakie są opłaty ale zawsze płacił on za te połączenia. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5725735 Napisano: 27.08.2013 10:06:02 w Pomocy!!!!
kluseczka napisał(a):

pomocy! Próbuję wysłać neokartkę i nie umiem za nią zapłacić mam już przygotowany projekt, wszystko wypisane, i co z tego skoro przeszukałam cały net i nigdzie nie umiem znaleźć info w którym momencie wysłać tego cholernego sms-a premium albo skorzystać z płacenia przez Tmobile niech ktoś poratuje


musisz miec gdzies guzik WYSLIJ KARTKE emotka podaj stronke sprawdzimy.. może przeglądarka nie wyswietla wszystkiego?
Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5722509 Napisano: 20.08.2013 16:40:40 w Wkurza mnie...
aerdna napisał(a):

swibek napisał(a):


5 zł tez mozna.. emotka

http://www.orange...Kredyt-,article.html

więcej info w regulaminie..

a na ten numer co cudaczek chce wysłac to wysłać będzie mogła.. emotka



https://www.faceb...osts/557552444264324

Do tej pory nic się nie zmieniło. Na numery premium nadal nie można wykorzystać kredytu.


no to już nie wiem.. pamiętam, że po to wzięłam "kredyt" żeby dane odesłać i wysłało.. a to był sms za 1,23zł.. Fakt, że to było z pół roku temu, jakos na początku roku.. no ale może tak mi się fuksło.. emotka nie mam pojęcia, wiem, że w tym celu korzystałam i się udało.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5722191 Napisano: 20.08.2013 10:57:28 w Wkurza mnie...
aerdna napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

swibek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzyłam się, bo załadowałam sobie rano konto Orange kwotą 5 zł,aby odesłać dane z Palmolive dn.Ok dane odesłałam raz za 1,23,ale danych drogerii już nie mogę odesłać, bo mimo że nie wysyłałam dziś z tego telefonu żadnego innego smsa, mam na koncie tylko 35 groszy emotka Na dodatek ten telefon mi się rozładował, a jak wrócę do domu, to będzie za późno na podanie danych, bo sms o wygranej dostałam wczoraj po 13, a na odesłanie danych są 24 godziny emotka


widocznie wygadalas wiecej niz mialas i zablokowali, a po doładowaniu odjęli to co brakowało czyli ten minus.. emotka poza tym masz coś takiego w Orange jak SOS i mozesz od nich pozyczyc na 24 godziny 1, 2 lub 5 zł.. emotka wtedy masz kase i mozesz wyslac, a po doladowaniu oni sobie to odliczą.. wiec zawsze jakieś rozwiązanie jest.. emotka emotka



dzięki, nie wiedziałam tego emotka



Pożyczyć możesz 1, 2 lub 3 zł. Jako Kredyt na nr 808

Ale, tego kredytu nie można wydawać na numery promocyjne typu 7... sms nie zostanie wysłany.



5 zł tez mozna.. emotka

http://www.orange...Kredyt-,article.html

więcej info w regulaminie..

a na ten numer co cudaczek chce wysłac to wysłać będzie mogła.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5722154 Napisano: 20.08.2013 10:20:18 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurzyłam się, bo załadowałam sobie rano konto Orange kwotą 5 zł,aby odesłać dane z Palmolive dn.Ok dane odesłałam raz za 1,23,ale danych drogerii już nie mogę odesłać, bo mimo że nie wysyłałam dziś z tego telefonu żadnego innego smsa, mam na koncie tylko 35 groszy emotka Na dodatek ten telefon mi się rozładował, a jak wrócę do domu, to będzie za późno na podanie danych, bo sms o wygranej dostałam wczoraj po 13, a na odesłanie danych są 24 godziny emotka


widocznie wygadalas wiecej niz mialas i zablokowali, a po doładowaniu odjęli to co brakowało czyli ten minus.. emotka poza tym masz coś takiego w Orange jak SOS i mozesz od nich pozyczyc na 24 godziny 1, 2 lub 5 zł.. emotka wtedy masz kase i mozesz wyslac, a po doladowaniu oni sobie to odliczą.. wiec zawsze jakieś rozwiązanie jest.. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5722065 Napisano: 19.08.2013 23:23:54 w Pomocy!!!!
kasiul jak jeszcze aktualne to chodź na PW.. podam Ci maila.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5717268 Napisano: 11.08.2013 22:39:48 w Pomocy!!!!
slavek napisał(a):

Czy ktoś mi powie jak zrobić by adres www w stopce był odnośnikiem? Dodam, że próbowałem [ url ] [ / url ] i nie zadziałało emotka



jeśli to ten adres co masz w stopce obecnie to oprócz tych nawiasów URL musisz wpisac przed www to słynne http:// (lub https// ) i powinno zadziałać! emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5716857 Napisano: 10.08.2013 19:13:59 w WC - rozmowy o wszystkim
emotka jest tak wydajny że starczy na rok i 2 miesiące.. emotka hihiiii.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5714272 Napisano: 06.08.2013 18:42:21 w Wkurza mnie...
ktosiu napisał(a):

asante napisał(a):

Boże, jaki straszny dzień, niech mnie ktoś dobije...


Nie przejmuj się emotka Jutro znów zaświeci słońce emotka A mnie wkurza ostatnio mój całkowity brak organizacji. Chaos... wszędzie chaos...


emotka nie nie!! tylko nie słońce!! tak jak dziś dało popalić to nie pamiętam kiedy tak nie cierpiałam lata!! ufff.. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5712086 Napisano: 02.08.2013 17:31:02 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

{...} Tato chciał mi nawet zapłacić za tą przysługę 10 zł,ale za taki tekst nie dał ani złotówki emotka



emotka olaboga.. niedość, że kurier robi za tragarza i zbija kalorie targając rower w te i we wte (a marzy mu się pewnie Tour de Pologne) to jeszcze Tobie Tato nie zapłacił 10 zł! emotka no nie może być!! emotka

Kate!! emotka dajesz czadku! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5711574 Napisano: 01.08.2013 23:06:05 w Wkurza mnie...
emotka co sie to tak rozjechalo?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5706451 Napisano: 25.07.2013 13:34:55 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że wróciłam do domu po dwóch tygodniach urlopu, odpalam stacjonarny komputer i nie mogę uruchomić myszki emotka Moja najmłodsza siostra twierdzi,że ją sobie pożyczyła, ale już wtedy od razu nie działała emotka Mysz jest bezprzewodowa,więc myślałam,że baterie nie działają.Kupiłam więc nowe i na pewno dobrze włożyłam, a mysz nadal nie działa emotka Nie wiem, może coś jest nie tak z usb w kompie,ale czeka mnie kupno nowej myszki- tym razem przewodowej.ech.Teraz akurat piszę z pracy, ale jak wróce do domu, znowu nie będę mieć dostępu do kompa.



A co to za samowolka z jej strony? Zepsuła perfidnie i nie działa! Może zacznij gdzieś chować swoje rzeczy? Ja bym tej siostrze skórę strzepała... emotka emotka emotka



No, tym razem nie jest to ta średnia siostra,która wkurza mnie znacznie częściej emotka Obie są "udane". Przed wyjazdem mysz działała,a młoda w ogóle nie poczuwa się do winy.Następnym razem zamknę pokój na klucz emotka


a moze wystarczy zmienić port USB, albo wypiąć i wpiąć, zainstalować bądź zaaktualizować sterowniki.. emotka w końcu myszka też może miec urlop.. niedość, że każdy ją obmacuje ile się da i smyra paluszkiem po grzbiecie.. pogłaskaj ją, odrazu będzie lepiej.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5704790 Napisano: 23.07.2013 11:20:14 w Wkurza mnie...
emotka w małopolsce też "gwiździ".. grr.. głowa boli!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5702602 Napisano: 19.07.2013 17:11:41 w dzis mam urodzinki
agusia147 napisał(a):

swibek napisał(a):

emotka ja też dziś dmucham świeczki.. emotka emotka

emotka jak wytrzymam do wieczora to imprezujemy jak co roku!! emotka zapraszam..

emotka



100 lat emotka



emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0