Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika arta

arta

#3087737 Napisano: 05.02.2010 11:27:00 w TESCO konkursy

arta

#3087727 Napisano: 05.02.2010 11:14:22 w TESCO konkursy
jakie mieliście zwrotki w Palmolive? emotka dostał ktoś, że wygrał? Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3087678 Napisano: 05.02.2010 10:40:26 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

inka113 napisał(a):

ehhh pamiętam jak moja polonistka w 6 klasie wysłała dwie koleżanki podczas lekcji żeby na tabliczce z nazwą ulicy sprawdziły jak napisać PIŁSUDSKI. musiały biec kawał drogi po mieści bo ona nie wiedziała! dobrze, że co do JÓZEFA nie miała wątpliwości...


Mam to nieszczęście mieszkać przy ulicy Piłsudskiego i już niejedna nagroda do mnie przyszła na Piusudzkiego lub jeszcze gorzej...


biedna ta szkoła, albo raczej ta polonistka, że dziećmi się wysługuje w trakcie lekcji (przecież bierze za nie odpowiedzialność!) a nie potrafi korzystać z encyklopedii, czy choćby słownika! Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3087676 Napisano: 05.02.2010 10:38:58 w Wkurza mnie...
o... nie znałam tego, choć pewnie szczątki się zachowały. Ostatnio, na weselu ciotka pana młodego przebrała się za cygankę i odstawiła niezły show, z wróżeniem z ręki włącznie - wszystko fajnie mówiła, rymując i tańcząc...

No i jeszcze jest coś takiego, że jak para wychodzi z domu rodzinnego, to oczywiście robi się bramy, składa życzenia, itd. wtedy też czasami się ludzie przebierają i nie chcą wypuścić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3087650 Napisano: 05.02.2010 10:26:03 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

inka113 napisał(a):


tego też nigdy nie słyszałam... co to i w jakim celu? emotka



dzień przed ślubem ( jak ślub tradycyjnie w sobotę to jest to w piątek)
przychodzą wszyscy znajomi i tłuką pod domem butelki ( pod pojęciem butelek jest wszystko co ze szkła) na szczęście - przychodzą wszyscy którzy Ci szczęścia życzą
uroczystość jeśli jest kulturalna trwa do północy ( następnego dnia młodzi mają ciężki dzień)
a i polewa się wszystkim którzy przychodzą tłuc butle - dzieciakom daje się lizaki itd



U nas się to nazywa Polterabend (choć dawno nie było i wydaje mi się, że robi się to jednak w czwartek). Normą jest to, że ktoś się przebiera za parę młodą, księdza, teściową i robią sobie jaja... Och, dużo wódki wtedy idzie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3087541 Napisano: 05.02.2010 09:43:18 w Oddam za darmo
arta napisał(a):

Oddam za darmo kod na prezent z Rossmana do Wroclawia/Pasaż Grunwaldzki.

Chop zapomniał dziś odebrać a ja nie dam rady jutro się już wybrać...


Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3087519 Napisano: 05.02.2010 09:36:44 w Wkurza mnie...
posłuchajcie sobie, co mówi Bralczyk o chodzeniu na dwór i pole emotka

http://www.rdc.pl...dwor_czy_isc_na_pole Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3087496 Napisano: 05.02.2010 09:32:20 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

a mnie w słownictwie najbardziej wkurza różnorodność regionalna - rozmawiam z koleżanką a ona mówi wiesz zaraz idę na pole a ja emotka to co kurcze pole sobie kupili, uprawia coś ??
a u nich tak się właśnie mówi i to naturalne ( u nas na pole to pole no wiecie uprawia się żyto itd. u nas wychodzi się na dwór)
strugaczka też mnie zadziwiła u nas strugaczka to do obierania ziemniaków u nich do ostrzenia kredek
i jeszcze jedno - jesteśmy z siostrą w Zakopanym i siostra kurtkę ogląda i pyta mnie i co fajna?? na to ja odpowiadam - jo i tu nagle góral się cieszy jak małpa blaszką aż podskakuje - KOCIEWIE - i opowiada że jego brat się ożenił z dziewczyną z naszego regionu i ona tez używa słówka JO emotka



To wygląda tak, że Polska jest podzielona na dwa regiony. Mamy zatem wymowę krakowsko-częstochowską oraz poznańską. Charakteryzują się po pierwsze innym słownictwem (Twój przykład na polu jest koronny, a Poznaniacy mają choćby pyry), ale też inną wymową, np. słowo bank, czy okienko (n u jednych jest dłuższe i zupełnie to słówko inaczej brzmi)...

Ale akurat ta część polskiego mi się podoba! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3087436 Napisano: 05.02.2010 09:15:14 w Wkurza mnie...
ja kocham pleonazmy: akwen wodny, fakty autentyczne, cofać się do tyłu i inne perełki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3087129 Napisano: 05.02.2010 07:32:25 w Oddam za darmo
Oddam za darmo kod na prezent z Rossmana do Wroclawia/Pasaż Grunwaldzki.

Chop zapomniał dziś odebrać a ja nie dam rady jutro się już wybrać... Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3084728 Napisano: 04.02.2010 08:54:36 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

dianek napisał(a):

poszukuję osoby która zda jutro za mnie egzamin z konserwacji i rewaloryzacji krajobrazu.... historia sztuki przerasta moje możliwości intelektualne emotka


...a może zrezygnować z tych studiów? Oszukujesz sama siebie, a może to wcale Ci niepotrzebne?

Trapi mnie w takich sytuacjach filozoficzne nieco pytanie: czy chciałabyś trafić pod opiekę lekarza, za którego inni zdawali egzaminy?

...nie chodzi o to, że jest różnica między zawodem lekarza, a tym, jaki zdobywasz po swoich studiach - chodzi o ogólny stosunek do uczciwości.


Weź jednak poprawkę na to, że często się zdarza, iż przedmioty na studiach nijak się mają do wybranego KIERUNKU i bardzo często są tzw. zapchajdziurą uczelnianą...

Jestem więcej, jak pewna, że Dianek napisała tak, by się pożalić, a nie po to, by ktoś faktycznie za nią poszedł i zdał egzamin... Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3084312 Napisano: 04.02.2010 06:49:59 w TESCO konkursy
mmalkowska napisał(a):

ja mogę napisać tylko powiedzcie gdzie emotka


właśnie, kurde, nie wiem. Do agencji? na graf@graf.torun.pl ?

Takiego krótkiego maila im napiszę, że zapoznałam się z regulaminem tym a tym i czy mogę prosić o uzupełnienie danych, związanych z nagrodami dodatkowymi... Chyba styknie, nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3084221 Napisano: 04.02.2010 06:24:39 w TESCO konkursy
kolastynka napisał(a):

mmalkowska napisał(a):

mnie zastanawia to, że w regulaminie nie ma wartości nagród dodatkowych, równie dobrze mogą nam drugi żel dorzucić, albo mydło emotka



No właśnie też nie wiem co z tym fantem zrobić


wygląda na to, że regulamin jest niedokończony, może napiszemy do nich masowo, żeby uzupełnili?
Gdy był konkurs Palmolive w Carrefourze, to zestaw - nagroda był wart jakoś ok. 60-70zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3084202 Napisano: 04.02.2010 06:18:24 w TESCO konkursy
toudikot napisał(a):

arta napisał(a):

Chętnie kupię komuś jutro Palmolive albo jedzonko dla zwierząt, z konkursów Tesco.

Ktoś wysyła mi pieniądze/doładowanie, ja robię zakupy, paragon wysyłam pocztą lub skanem (jak chcecie).

Kilka razy robiłam już podobne wymiany, więc z pewnością znajdą się forumowicze potwierdzający moją uczciwość emotka


potwierdzam Czekoladko emotka


emotka do dziś figurujesz w moim telefonie jako KASIA CZOKO emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3084134 Napisano: 04.02.2010 05:54:32 w TESCO konkursy
Chętnie kupię komuś jutro Palmolive albo jedzonko dla zwierząt, z konkursów Tesco.

Ktoś wysyła mi pieniądze/doładowanie, ja robię zakupy, paragon wysyłam pocztą lub skanem (jak chcecie).

Kilka razy robiłam już podobne wymiany, więc z pewnością znajdą się forumowicze potwierdzający moją uczciwość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3082968 Napisano: 04.02.2010 11:24:56 w Pomocy!!!!
malenka89 napisał(a):

Jak się robi w wordzie taką linie ciągłą, tzn. taką prostą pod tekstem?
Pomyśleć, że zaliczyłam pozytywnie worda emotka


Maleńka, możesz też po prostu nawalić tzw. myślników a następnie dać enter i samo się zrobi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3082907 Napisano: 04.02.2010 11:10:09 w TESCO konkursy
nice napisał(a):

arta napisał(a):

Też się dziś wybieram, gdyby ktoś chciał... A nie ma zapisu, że paragon musi być z tego samego dnia co sms, prawda?


prawda


dzięks emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3082895 Napisano: 04.02.2010 11:07:38 w TESCO konkursy
alka7 napisał(a):

martusiamj napisał(a):

berenika2005 napisał(a):

mam pytanie-czy komus z was udało sie otworzyc liste sklepów biorących udział w konkursie w którym trzeba kupic produkty dla kota???chodzi mi o ten kon www.szalenstwona4lapy.pl ja nie mode otworzyc tego zalacznika,jak by komus sie udało to prosze o wklejenie.z góry dzieki


Poszło na PW - bo trochę tego było emotka


ja też bym prosiła o tą listę też mi się nie otwiera ten załącznik, z góry dziękuję


daj maila, na pw, to ci wysle Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3082881 Napisano: 04.02.2010 11:04:23 w Wkurza mnie...
alaalex40 napisał(a):

arta napisał(a):

a mnie wkurza, że oblałam egzamin emotka i teraz mam dwa, pod rząd emotka emotka


moj syn tez ma jutro 2....ale z wlasnej winy w sumie bo tak sie zapisal..i wkurza mnie ze ciagle chodzi i narzeka emotka


fajnie, że można się powkurzać wspólnie, bo jak już wpadać do wielkiej cenzura, to chociaż weselej... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3082871 Napisano: 04.02.2010 11:02:17 w TESCO konkursy
Też się dziś wybieram, gdyby ktoś chciał... A nie ma zapisu, że paragon musi być z tego samego dnia co sms, prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0