Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika arta

arta

#3271881 Napisano: 06.04.2010 11:40:15 w Carrefour konkursy
tak, wiem, ale: W przypadku jednakowych zwycięskich czasów uzyskanych przez więcej niż jednego uczestnika Konkursu, laureatem zostanie ten uczestnik Konkursu, który wysłał więcej SMSów w ramach Konkursu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3271859 Napisano: 06.04.2010 11:29:50 w Carrefour konkursy
A swoją drogą zdradzi ktoś ile eskow bylo na zwyciestwo? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3271856 Napisano: 06.04.2010 11:29:07 w Paragony
i ja mam Nałęczowiankę emotka choć chętnie bym odkupiła wygraną za jakąś rozsądną cenę Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3271850 Napisano: 06.04.2010 11:27:41 w Carrefour konkursy
mam paragony, odkupię rower emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3271519 Napisano: 06.04.2010 09:59:52 w Carrefour konkursy
iaziaz - rozstrzygnij emotka warto jeszcze isc do carrefoura, czy nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3271478 Napisano: 06.04.2010 09:50:55 w Carrefour konkursy
infatne napisał(a):

muzulmanka napisał(a):

mógłby mi ktoś napisać, jak jest w końcu z tym Pantene? już się skończył czy do 12.04 jest? bo nie wiem czy słać smska czy już po frytkach??? emotka


jak dla mnie to już po konkursie ....


iaziaz dwie strony wczesniej pisala, ze dzwonila i konkurs trwa do 12. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3269726 Napisano: 05.04.2010 03:30:15 w Gratulacje! Dla wygranych!
a czego gratulujemy magdzie? emotka bo nic nie widzę w jej postach Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3269388 Napisano: 05.04.2010 12:20:40 w Wpisujcie Miasta
Kluczbork / Wrocław Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3269109 Napisano: 05.04.2010 09:41:11 w Carrefour konkursy
aleks21 napisał(a):

mi się wydaje jednak że ten 12 będzie aktualny. Bo na tyle konkursów co oni organizowali żaden nie trwał tak krótko. Przecież 29,30,31,1,2,3 to tylko w sumie 6 dni....


zbyt często w regulaminie pada data 5 kwietnia... Kurcze, też się dałam na to nabrać, dziś carrefour zamknięty a myślałam, że jeszcze zrobię zakupy na ten konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3266377 Napisano: 03.04.2010 06:18:33 w Paragony
patryx napisał(a):

sambolera napisał(a):

patryx napisał(a):

Odkupie paragony z groszka na aktualny konkurs



raczej nabiorę kogos że odkupię-tak chciałeś napisać?




nie chcialem napisac ze odkupie od osoby ktora zaproponuje mi najlepsza dla mnie oferte - a ze Twoja byla mnie korzysta to co Ci droga kolezanko poradze....



emotka nic nie kapuję emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3265420 Napisano: 03.04.2010 12:54:01 w Wkurza mnie...
frezja napisał(a):

marielu napisał(a):

arta napisał(a):

agava napisał(a):

A mnie wkurza to, że innych wkurzają głupoty. Bo nie wygrał, bo ktoś przekombinował i wygrał, bo boli głowa, albo brzuch, bo mama nie rozumie ...Głupoty, drobnostki, które nie są żadnymi problemami. Wkurza mnie to, bo gdy się rozejrzę wokoło, to widzę ogrom nieszczęścia - choroby nowotworowe, psychiczne. Tu dopiero jest czym się wkurzać!! Może dla Was najważniejsze jest wygranie podkładki pod myszkę, czy innego głupstwa. Ale jak nie wygracie, to świat się na tym nie kończy!!! Rozejrzyjcie się wokoło, dostrzeżcie cierpienie innych (i postarajcie się im pomóc), od razu przestaniecie wkurzać się głupotami!



bądź dobrym samarytaninem, spójrz, ile zła na świecie i postaraj się wszystkim potrzebującym pomóc (oddaj nerkę i kup cisowiankę, bo dzięki temu wybudujesz studnię w sudanie). wyciągnij dłoń do potrzebujących i do tych, którym nie da się pomóc - szepnij choć dobre słówko.
a na koniec osiwiej.

Sorry ale ja wysiadam i... nie mow mi jak mam zyc.
Zdecydowanie bardziej wolę się wkurzać tym, że nie wygrałam, mama nie rozumie i boli głowa bo mam kaca (a jak śpiewał świetlicki - szalenie delikatnie jestem na kacu).

emotka



emotka emotka emotka

Demokracje mamy i wolność słowa każdy ma prawo napisać co czuje , nawet jeśli nie zostanie zrozumiany przez innych to co ? Trza zaraz za kudły łapać i walić o krawężnik?

Ja pitoleee , gdyby wszyscy mówili i myśleli jak ja chyba bym sie własną pięścią zabiła takie życie by było nudne.

Wkurza mnie że co raz mniej ludzi przy okazji konkursowania nie umie się przy tym po prostu dobrze bawić i łapać radosne chwile.

Carpe Diem emotka

I na prawdę pogodnych i radosnych Świąt Wam życzę - wszystkim bez wyjątku - niezależnie od wiary, poglądów , stanu ducha, osobistych małych i wielkich smutków . I marzy mi się , by na te kilka dni chociaż tutaj zamiast głupot i bzdetów zapanowało zrozumienie że inne poglądy to nie powód do III wojny światowej.

A teraz wracam macać kaczora , marchew mu tak apetycznie wystaje z zadka mniam mniam...
A jeśli ktoś ma dobry przepis na czerwoną kapustkę.. nie pogardzę emotka



emotka


ała, za to że mnie zbiłaś krzesłem nie dam ci przepisu na kapustę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3264874 Napisano: 03.04.2010 08:35:37 w Wkurza mnie...
agava napisał(a):

A mnie wkurza to, że innych wkurzają głupoty. Bo nie wygrał, bo ktoś przekombinował i wygrał, bo boli głowa, albo brzuch, bo mama nie rozumie ...Głupoty, drobnostki, które nie są żadnymi problemami. Wkurza mnie to, bo gdy się rozejrzę wokoło, to widzę ogrom nieszczęścia - choroby nowotworowe, psychiczne. Tu dopiero jest czym się wkurzać!! Może dla Was najważniejsze jest wygranie podkładki pod myszkę, czy innego głupstwa. Ale jak nie wygracie, to świat się na tym nie kończy!!! Rozejrzyjcie się wokoło, dostrzeżcie cierpienie innych (i postarajcie się im pomóc), od razu przestaniecie wkurzać się głupotami!



bądź dobrym samarytaninem, spójrz, ile zła na świecie i postaraj się wszystkim potrzebującym pomóc (oddaj nerkę i kup cisowiankę, bo dzięki temu wybudujesz studnię w sudanie). wyciągnij dłoń do potrzebujących i do tych, którym nie da się pomóc - szepnij choć dobre słówko.
a na koniec osiwiej.

Sorry ale ja wysiadam i... nie mow mi jak mam zyc.
Zdecydowanie bardziej wolę się wkurzać tym, że nie wygrałam, mama nie rozumie i boli głowa bo mam kaca (a jak śpiewał świetlicki - szalenie delikatnie jestem na kacu).

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3263175 Napisano: 02.04.2010 03:47:18 w TESCO konkursy
misia89p napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

misia89p napisał(a):

ale dużo ciekawych konkursów jest w nowej gazetce tesco pd 7.o4
- dove
- schwarzkopf
- olay
- garnier
- palmolive
- colgate



masz linka do nowej gazetki? emotka


http://download.t...-7.04-14.04.2010.swf

nie wiem czy się otworzy



faktycznie sporo tego emotka żeby wczeseniej jakies bony wpadly na takie zakupy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3263151 Napisano: 02.04.2010 03:39:30 w Pomocy!!!!
zadzwonie do nich i napisze, co mi powiedzieli... /pozniej/ Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3263122 Napisano: 02.04.2010 03:26:20 w Pomocy!!!!
na stronie piszą że od 5 zł w górę przedłuża o 365 dni, więc dlaczego upłynął mi termin ważności konta? emotka ( Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3263106 Napisano: 02.04.2010 03:20:28 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

arta napisał(a):

Przepraszamy, Twoje konto zostało zawieszone - mógłby mi ktoś powiedzieć, o co chodzi?
Mam karte Play, kasa na koncie jest, więc dlaczego nie mogę dzwonić ani wysyłać smsów? emotka emotka emotka emotka

Miał ktoś podobną sytuację?


Może np. załadowałaś za 10 zł. i miałaś limit do 10 dni ? emotka



a doładowanie 5 zł przedłuża ważność konta? Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3263067 Napisano: 02.04.2010 03:08:29 w Pomocy!!!!
Przepraszamy, Twoje konto zostało zawieszone - mógłby mi ktoś powiedzieć, o co chodzi?
Mam karte Play, kasa na koncie jest, więc dlaczego nie mogę dzwonić ani wysyłać smsów? emotka emotka emotka emotka

Miał ktoś podobną sytuację? Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3259413 Napisano: 01.04.2010 01:00:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
slavek napisał(a):

dopiero poczytałem o tych samochodach emotka

dobre dobre - ja już tradycyjnie dałem się wkręcić - u mnie nie ma z tym problemu, a spinowi gratulacje pomysłu emotka


a ja myślę, że to chwyt poniżej pasa trochę... emotka dobrze, że nie na mnie trafiło, bo musiałabym nervosol zażyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3256150 Napisano: 31.03.2010 05:04:34 w Konkurs na forum2?
No to później zaadasz emotka ja też uciekam Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3256120 Napisano: 31.03.2010 04:57:00 w Konkurs na forum2?
awi napisał(a):

olusiia975 napisał(a):

awi napisał(a):

Karolina


Pierwsza była awi emotka
Chcesz kod czy gramy dalej ? emotka



gramy dalej emotka

Kto zadaje pytanko?


Ty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0