Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5401360 Napisano: 13.10.2012 09:06:25 w Dziś cieszę się z.....
emilka1705 napisał(a):

a ja akurat dostałam maila z forum gdzie wyżalałam się na moją chorobę (ponad 2 lata temu) i na to że lekarze nie dawali mi szansy na maluszka. Dziś ten cud ma urodzinki!!! Tak się cieszę że udało mi się ją mieć!!!!



Wreszcie prawdziwy powód do radości emotka

Cieszę się z Tobą emotka

Gratuluję i życzę Wam zdrówka i samych szczęśliwych chwil emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5401348 Napisano: 13.10.2012 08:57:53 w Konkurs na forum2?
1.karton/papier śniadaniowy
2. napis: trwa remont, zapraszamy później
3. okno
4. taśma klejąca/plaster Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5401344 Napisano: 13.10.2012 08:53:59 w Konkurs na forum2?
wesoyromek napisał(a):

obrazek z Nergalem tudzież innym diabołkiem emotka



1. krzyż
2. Jezus
3. sznurek
4. taśma dwustronna Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5400450 Napisano: 12.10.2012 09:12:47 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

79magda napisał(a):

Oooo, ja pierwsza napisałam, że nie ten smak, ja chcę wygrać, mnie wybierz, mnieeee... emotka emotka



oj, magda, magda... faktycznie nie zauważyłma, ze pisałaś na ten temat... emotka



odstępuję nagrodę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5400448 Napisano: 12.10.2012 09:10:59 w Konkurs na forum2?


Chciał cheetosy z panterką emotka Dostał pewnie laysy emotka Bez kota...


Kurde, cheeeaba muszę uznać... Powiedział: NIE TEN>>> nie ma paska, nie działa, babi chce inny, gram też ja... emotka

:) Fajnie emotka

Ps. Nagroda w puli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5400425 Napisano: 12.10.2012 08:51:08 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

Wczoraj byłam z wnusiem w sklepie chociaż to bardzo ograniczam... Do marketów wchodzę tylko wtedy, gdy śpi coby nie chciał do koszyka i do tych samochodzików, gdzie pieniążki trzeba wrzucać... No i o3wiście wszystko muszę nazywać Mu po imieniu, a jak się pomylę to basta...
Do czego zdążam ??? Otóz weszłam z Nim wczoraj z koleżanką /tą od żeberek ze śliwkami/do lokalnego sklepiku na osiedlu i koleżanka chciała Mu kupić chipsy, które lubi ... Gdy Mu je dała, On krzyknął: NIE TEN !!! A pytanko brzmi: o co Mu chodziło ? Dlaczego nie chciał tych chipsów ?
Nadmieniam, że On nie mówi calymi zdaniami, tylko od tylu...
emotka


Kurde, czy ja mogę kiedyś krócej cós napisać .... Już mnie mój synuś tępi, że nie mam z kim gadać to chociaż sobie tutaj pogadam... emotka



Chciał cheetosy z panterką emotka Dostał pewnie laysy emotka Bez kota... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5400413 Napisano: 12.10.2012 08:30:55 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

size napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Kurde to mięso nazwałam na niby, gdyż tam więcej kości niż mięsa.. Odpowiedź brzmi: ------- ze -------- lub ------- w -------- emotka emotka



Żeberka ze śliwką???

Ale tu dużo mięska bywa...



BINGOSIK ! Pyszny obiadek... PS. Według mnie żeberka to prawie same kości... Bierzesz kodzik ?
PS. Odpowiedź brzmiała: żeberka ze śliwkami...



Przekazuję dalej emotka

Poprosimy o następne pytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5400402 Napisano: 12.10.2012 08:25:52 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

Kurde to mięso nazwałam na niby, gdyż tam więcej kości niż mięsa.. Odpowiedź brzmi: ------- ze -------- lub ------- w -------- emotka emotka



Żeberka ze śliwką???

Ale tu dużo mięska bywa...
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5399014 Napisano: 11.10.2012 10:31:40 w Wkurza mnie...
Wypowiadam się jako autorytet, w końcu tyle postów i znajomości emotka :):)

Wściekły nawet ja wiem, z moją ilością postów na forum coś Ty za ... ziół.. tfu wściekły emotka

Przecież pewnie Ci tu każdy dopinguje, a że budzisz niepokój emotka /kontrowersje/ i bywa różnie z postami/plus nieufność - co powinieneś zrozumieć akurat/ to nie dziw się.

Ilu ludzi, tyle opinii. Sam odzew na Twoje wątpliwości powinien Ci sprawić przyjemność. Podejrzewam, że masz więcej sprzymierzeńców niz myślisz.

A praca admina to praca admina: wszystkich jedną kreską. To powinieneś zrozumieć.

I optymistycznym tonem kończąc, dodaj sobie parę konków <lol>

Masz jeszcze dwie szanse przed banem emotka To pozytyw w tej sprawie emotka


Kończąc na TEMAT: bardzo wkurzam sie na (ponoć) siedmiokropkowego chrząszcza emotka (moje biedrony mają ich wiele więcej)

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5398952 Napisano: 11.10.2012 09:16:21 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Trzeba było się zaszczepić na grypę. Ja nawet w ciąży się szczepiłam i wyszło nam na dobre. W tym roku malutki razem z nami się szczepił.



Ja się nie szczepiłam nigdy - w zyciu nie chorowałam na grypę (odpukuję, powiedzmy, że w niemalowaną emotka ). Mąż się szczepi co roku, też nie choruje emotka

Różnie bywa.

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5395262 Napisano: 09.10.2012 08:59:56 w Konkursowiczki w ciąży
Zostań z nami emotka Zostań z nami emotka

Ps. Resztę już wiesz ( j.w) emotka :):) Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5395204 Napisano: 09.10.2012 08:24:19 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Heheh ja to takich od razu spuszczam po brzytwie emotka



Rozumiem Twoje stanowisko, ale czy potrzeba aż tak ostro? Lepiej Ci jak kogoś spuścisz?

staszek napisał(a):

A co myślicie o ciąży z rozsądku? Rozsądek mówi tak, a instynktu brak?



Poczekałabym bym, bywa różnie. Choć czasami ten ROZS¡DEK to wola, zależy jak macie. Instynkt zawsze jakiś jest, dobrze by było, by nie okazał się za mało macierzyński/ojcowski.

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5393867 Napisano: 08.10.2012 10:23:47 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):



http://www.fotosi...2899922e9014c12.html



Masz przepiękne dziecko emotka

A swoją drogą, fotograf-artysta. Bardzo fajna pamiątka. Gratuluję Ci wygranej, widać, ze było warto emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5393810 Napisano: 08.10.2012 09:00:56 w Konkursowiczki w ciąży
Ani zakup działki ani domu nie jest dzisiaj/? łatwy. My oglądaliśmy mnóóstwo działek i z każdą było coś nie tak. Nie mówię o cenie, bo z nią zawsze nie grało emotka
A my kupowaliśmy dom, który nawet nie był oddany do użytku... Szukaliśmy kierownika budowy, który owe dzieło rozpoczął. Wszystkie sprawy domowe instalacyjne wymagały kontroli i orzecznictwa, ze jest ok, od elektryka po kominiarza itp. Dom był obciążony kredytem, dodatkowo małżeństwo po rozwodzie, jedną część kupiliśmy w drodze licytacji komorniczej plus potem notariusz by właściciel drugiej się nie rozmyślił. Potem sprawy, oczekiwanie na uprawomocnienia, potem znowu notariusz i wreszcie koniec. Kupić fajny dom, powiedzmy z jakąś tam perspektywą na rozwój jest trudno.
Domy inne też oglądaliśmy, zawsze coś jest. Ludzie kłamią w wielu sprawach, nie wiedząc, że można ich słowa łatwo zweryfikować. Moim zdaniem rynek jest zły. Nie polecam też agencji nieruchomości - ich obsługa często przez brak kompetencji kończy się na pokazaniu czegoś o czym nic nie wiedzą.

PS. Kredyt też ciężko zdobyć, 2 lata temu dostaliśmy, dzisiaj prawdopodobnie już byśmy nie mogli.

PS1. Taki zakup zawsze jest lokatą kapitału. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5392784 Napisano: 08.10.2012 11:44:33 w Konkursowiczki w ciąży
Grusia? Jesteś tu gdzieś? Co sądzisz o szczepionce Broncho-vaxom? Masz jakieś opinie na jej temat może? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5392202 Napisano: 07.10.2012 10:52:10 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Przyzwyczaisz się Agatko emotka Przypomnij sobie dlaczego chciałaś zmienić miejsce zamieszkania. To prawda, że w mieście jest wszytsko, ale i wieś ma swój urok, ten spokój i relaks emotka i te remontyyy, wrrr i u mnie ndalaj trwają, to jest minus niestety.



Bardzo bym chciała by Twoje słowa były prorocze emotka
Ale tyyle pracy przed nami, nowe i nieznane obowiązki - zupełnie z księżyca. No opcji nie ma, trzeba walczyć emotka :):)
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5392199 Napisano: 07.10.2012 10:40:08 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):

My właśnie czegoś szukamy , domek na przedmiieściu ale trochę się boje - w centrum wszędzie blisko. A ja często sama z dzieckiem.



Jak dla mnie bardzo realny strach emotka Jak mieszkałam w mieście ochoczo szukałam domku, drzewek, lasu itp. Udało sie po dwóch latach. Domek super, dobra lokalizacja,blisko drogi szybkiego ruchu, przychodnia 3 min., przedszkole 5 min., sklep typu hiper.super 8 min. Przepiękna lokalizacja, super powietrze, zbiornik wodny nieopodal - 1km plus ścieżki rowerowe itp.

I problem - od kwietnia tu byliśmy, po rocznym remoncie, mija pół roku, urocze mieszkanko sprzedane 2 m-ce temu, nie ma bazy wypadowej, starych lekarzy dziecka itp. Trzeba się przystosować. Poznać ludzi, nauczyć się/odświeżyć umiejętność jeżdzenia - prawko mam 12 lat, przejeździłam 4 teraz nie. I jestem jak ubezwłasnowolniona. Brakuje mi miejsc wypadowych, miejskiej infrastruktury - parki bogato wyposażone, LUDZIIIIIII, 10 różnych sklepów które lubiłam, znajomych itp. Brakuje mi ruchu ulicznego, hałasów, sąsiadki - małpy zza ściany itp.

Wiele jest kwestię przyzwyczajenia z pewnością, ale warto rzeczywiście zastanowić się nad przeprowadzką w ustronie itp. Ja dopiero teraz dowiedziałam się o sobie, że jestem zwierzęciem nad wyraz miejskim, stadnym itp. I ja żałuję, dam sobie czas ale nie wiem ile wytrwam bo źle się czuję - zapach powietrza, możliwość korzystania z działki i inne plusy widzę, ale mi żal miasta i moich 40metrów.

Dla mnie warunki przemieszczenia sie na wieś z miasta to:

- absolutnie czynne prawo jazdy plus swoje auto
- natura która nie koliduje z brakiem towarzystwa
ludzi
- umiejętność asymilacji
- natura niesentymentalna

Inaczej będzie doopa jak u mnie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5391482 Napisano: 06.10.2012 11:20:24 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

Hallo, size/// Na jaki kolor malujesz ?? Mnie korci czerwień, ale niby taki agresywny..



Czerwony jest super, pod warunkiem, że masz coś --> meble co złagodzą jego ogień emotka Albo dadzą mu kontrast. Pobaw się jak macie możliwości, my mamy meble robocze, bo chwilę mieszkamy tu, więc robimy zachowawczo i by było emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5391480 Napisano: 06.10.2012 11:06:24 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

Hallo, size/// Na jaki kolor malujesz ?? Mnie korci czerwień, ale niby taki agresywny..
Ostatnie pytanko na dziś...Mój chory zasnął snem kamiennym i wyłączył TV... Ja za chwilkę się wykąpię i włączę ponownie telewizor... Ja ka będzie reakcja Mojego ? Tzn, co On powie ??? łatwe 3 słowa...

emotka



Kolor z mieszalnika, b. fajny. Taki piaskowy/nr mogę wpisać jak pójdę po opakowanie, na bazie farby tikkurila. Farbę polecam, rozprowadza się się sama.

Odp. Zgaś ten telewizor!

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5391478 Napisano: 06.10.2012 11:01:00 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

size napisał(a):

mariolakal napisał(a):

size napisał(a):

Graty joan emotka

Jeszcze jedna, jeszcze jedna emotka --> zagadka

Maluję kuchnię i mnie trąca



No to trącaj się i zadaj zagadkę... Ja będę malować luchnię w przyszłym tygodniu... emotka



Trzymam kciuki emotka

Nie zadam pytania, bo nikt się ze mną nie pobawi. Rozumiesz, za mało wpisów, znajomych itp. emotka
Maliola, dajesz rekomendację wysokiej jakosci emotka

PS. 5 lat temu ufundowałam nagrody na Twój konk
emotka Potem miała dłuugą przerwę macierzyńską...



Oooooooooo kurdem size... Czhilliii muszę cósik wymyślić ??? Siedzę w kurniku, ale momento...



Teraz już nikogo nie ma emotka Ty na kurniku, ja kiedyś na zagraju emotka Jak zauważę Twój konk zgłoszę sie emotka Graj i odpocznij emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0