Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5419873 Napisano: 25.10.2012 06:33:40 w Biedronka
Ja sobie właśnie odgrzałam na patelni wczorajsze, do jednych dodałam pieprzu, inne przyprawiłam śmietaną.

I niech się dzieje wola owada,
będę najwyżej - jak zwykle - nierada emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5419828 Napisano: 25.10.2012 06:06:29 w Biedronka
radosna napisał(a):

size napisał(a):

nice napisał(a):

size napisał(a):

A czy biedronkowy papier toaletowy to Quinn?


Melodia



Dziękuję emotka
Pisałam o Quinnie... Info z netu, ale nieaktualne jak widać. Ja w stonce kupuję reginę, teraz 16 rolek za 13 zł czy coś. Inne umknęły mojej uwadze.

Ale wtopa.



W mojej Biedronce jest papier toaletowy QUEEN.



Czyli różny asortyment mają.

Oczywiście, że Queen...


No widać,ze różny Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5419810 Napisano: 25.10.2012 06:00:04 w Biedronka
nice napisał(a):

size napisał(a):

A czy biedronkowy papier toaletowy to Quinn?


Melodia



Dziękuję emotka
Pisałam o Quinnie... Info z netu, ale nieaktualne jak widać. Ja w stonce kupuję reginę, teraz 16 rolek za 13 zł czy coś. Inne umknęły mojej uwadze.

Ale wtopa. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5419771 Napisano: 25.10.2012 05:46:52 w Biedronka
A czy biedronkowy papier toaletowy to Quinn? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5419761 Napisano: 25.10.2012 05:39:49 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):


Mój Kubuś skończył dziś roczek emotka emotka emotka
W sobotę imprezzza emotka



To i jeszcze ode mnie życzenia dla Kubusia emotka

Zdrówka,miłości,interesujących zabawek,miękkiego lądowania,wypoczętej Mamy,bezpiecznego i zawsze uśmiechniętego świata wokół emotka

To teraz Mamo kochana przekaż synkowi emotka


emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5418658 Napisano: 25.10.2012 10:15:12 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

to nasza rodzinna fotka z sesji emotka

http://www.fotosi...c2459e6429f4297.html




Udało mi się zobaczyć emotka Nie wierzę emotka

Super zdjęcie,super wyglądacie i super pamiątka emotka
Fajnych masz chłopaków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5418190 Napisano: 24.10.2012 10:02:30 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

właśnie przed chwilą dostałam je z sesji którą miał Mikołajek emotka

http://www.fotosi...d6b9b5ec5a252e6.html



A ja się nie załapałam....
Szkoda, pewnie super jest emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5416107 Napisano: 23.10.2012 09:20:34 w Biedronka
pola731 napisał(a):

muszę przyznać , że w sobotę wysyłałam hasła po opijaniu zdania przez juniora egzaminu na prawo jazdy - i sobota była ok -2 bony wpadły ;
w niedzielę napisałam fajne według mnie hasełka i żadne się nie spodobało -więc dziś piszę od nowa

przynajmniej znowu mi się szare komórki mnożą a nie zasychają emotka

może ta gimnastyka przełoży się na inne konkursy ?



Ja aktualnie odnoszę wrażenie, że u mnie pomnażają się te zaschnięte emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5416102 Napisano: 23.10.2012 09:15:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ponarzekam z Wami emotka A może passa się odwróci akurat emotka

Nic, nic, nic...
A kysz, a kysz, a kysz emotka

No to teraz poczekam na rezultaty emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5414159 Napisano: 22.10.2012 08:43:51 w Wkurza mnie...
nataszka napisał(a):

Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie,na pw odpowiem każdemu z osobna.Takiej kumulacji stresu nie życzę nikomu.!!!MOJA DŁUŻSZA WCZEŚNIEJSZA WYPOWIED¬ TO TYLKO CZÊŚÆ całej smutnej ponad dwuletniej CHOROBOWEJ HISTORII.....
Przeprowadziliśmy także z naszymi dziećmi rozmowy o śmierci(mam jesze młodszą córkę) ,które były najtrudniejszymi konwersacjami w naszym życiu.Młodsza córka zapytała ...Czemu wszyscy tak szybko odchodzą -2 babcie ,dziadek,NIE CHCÊ ŻEBY TATA I NATASZA UMARLI -ZOSTAŁYBYŚMY SAME..Włos się jeży jakie to były trudne chwile!!!Znajomi
pytali jak Wy dajecie radę, przecież tego nie da się ogarnąć ,jak Wy śpicie i funkcjonujecie ?Wiem jedno , że te wszystkie trudne dni całą rodzinę zbliżyły do siebie i dały wiarę w lepsze jutro,jesteśmy psychicznie silniejsi, dziewczynki są dojrzalsze w pewnym sensie - doświadczone życiowo.TAKA MADERA BYŁABY FAKTYCZNIE ODERWANIEM OD RZECZYWISTOŚCI ......



Rozumiem jak musicie być wyczerpani. Tyle napięcia i samych nerwowych/niepewnych chwil. Szczególnie dla Ciebie. Przykro, ze ominęło Was coś, co może rzeczywiście pozwoliłoby naładować Wam akumulatory i oderwać się od tego złego (wszystkim w Twojej rodzinie - dzieciom, mężowi i Tobie). Trzymaj się jakoś i pamiętaj,że pewnie wiele osób stąd będzie myślami z Tobą i trzymało kciuki za pomyślny obrót spraw. Ja na pewno.
Pozdrawiam Cię serdecznie i emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5407317 Napisano: 17.10.2012 09:35:23 w Biedronka
Ach te dzieci pisane w sensie braku możliwości wspomagania twórczości czymś nadzwyczajnie pobudzającym umysł
z uwagi na posiadanie małego, kochanego.

Poczekam parę lat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5407307 Napisano: 17.10.2012 09:27:34 w Biedronka
asante napisał(a):

size napisał(a):

asante napisał(a):

Słuchajcie, wreszcie odkryłam patent na Biedronkę! Trzy lampki wina, jeden kieliszek aroniówki i jeden cytrynówki (zastanowię się czy nie sprzedawać takiego pakietu) napisałam takie hasło, że sama się zdziwiłam emotka Gorzej, jak jutro się okaże, że mi się tylko wydawało, wtedy zaśpiewam nic się nie stało i... zmienię repertuar alkoholi... emotka



Jak wygrasz, to popróbujemy emotka

Ps. Hasło ma pewnie smaczek emotka


Zapisuję Cie na liste 'potencjalnych kupców emotka A smaczek i polot że ho ho...



Jeden składnik już mam emotka , a aroniówkę i cytrynówkę zdobędę od potencjalnego Sprzedawcy :>
No polooot to z pewnością ma emotka :):)

Zazdroszczę.
ach, te dzieci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5407291 Napisano: 17.10.2012 09:18:50 w Biedronka
asante napisał(a):

Słuchajcie, wreszcie odkryłam patent na Biedronkę! Trzy lampki wina, jeden kieliszek aroniówki i jeden cytrynówki (zastanowię się czy nie sprzedawać takiego pakietu) napisałam takie hasło, że sama się zdziwiłam emotka Gorzej, jak jutro się okaże, że mi się tylko wydawało, wtedy zaśpiewam nic się nie stało i... zmienię repertuar alkoholi... emotka



Jak wygrasz, to popróbujemy emotka

Ps. Hasło ma pewnie smaczek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5407268 Napisano: 17.10.2012 09:02:00 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

size napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Mój jeszcze z miesiąc potrzebuje...żeby chodzić, tzn. tak obstawiam.



Jak maluchy już prawie chodzą, to darujcie sobie te wynalazki, szkoda kasy. U nas Ola ćwiczyła na spacerach, trzymając kosz zakupowy w wózku spacerowym najbardziej. Albo rączka. Potem tylko sama, sama i sama.

Ja żałuję tych zakupów, lepiej mogłam pieniądze przeznaczyć.


Może i masz rację, ja wydam kasę, a On niedługo zacznie samodzielnie chodzić..i nie mam pewności, że będzie korzystał z tego pchacza. Moje bobo i tak woli raczkować niż ćwiczyć kroczki, ale nie zmuszam Go, bo On uparty i sam do wszystkiego dochodzi, dziwne to, bo jak próbuję Mu pomagać, to się wkurza czasami. W ogóle Pan obrażalski się zrobił, nie daj Boże coś Mu zabrać, to płacz, pisk, a jak oddam to się śmieje emotka własne dziecko mnie szantażuje emotka



Słodziak
emotka

Boskie są takie maluchy emotka

Teraz Cię próbuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5407265 Napisano: 17.10.2012 08:58:58 w Konkursowiczki w ciąży
ewachem napisał(a):

size napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Mój jeszcze z miesiąc potrzebuje...żeby chodzić, tzn. tak obstawiam.



Jak maluchy już prawie chodzą, to darujcie sobie te wynalazki, szkoda kasy. U nas Ola ćwiczyła na spacerach, trzymając kosz zakupowy w wózku spacerowym najbardziej. Albo rączka. Potem tylko sama, sama i sama.

Ja żałuję tych zakupów, lepiej mogłam pieniądze przeznaczyć.



ja uwazam ze te jezdziki to nie do nauki chodzenia tylko do przemieszczania sie po domu, owszem podpieral sie jak jeszcze sam sie bal chodzic, ale teraz ten mlodszy szaleje po domu jak szatan. I nigdzie nie chce sie ruszac bez tego jezdzika. Prawidzwe utrapienie mamy. Jak widzi ze gdzies wychodzimy z domu juz siedzi kolo drzwi na swoim jezdziku. Jak rano do zlobka jedziemy to ubrany biegnie po jezdzik, wjezdza do windy, a pozniej parkuje w moim garazu, gdy ja wyjezdzam autem. Robi papa dla jezdzika. A jak wracamy to jest zachwycony ze jezdzik czeka na niego w garazu



No właśnie, właśnie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5407264 Napisano: 17.10.2012 08:57:40 w Konkursowiczki w ciąży
No chyba, ze to małe autko od ewachem
. Trochę popcha, dużo się nie wyda, potem dziecko ma frajdę, bo chowa tam swoje osobiste rzeczy np. jabłko, kawałek szynki, pomidora, mydło itp. emotka

I myślę, ze długo, ale POPCHA, chodzenia nauczy się bez tego. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5407254 Napisano: 17.10.2012 08:51:19 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Mój jeszcze z miesiąc potrzebuje...żeby chodzić, tzn. tak obstawiam.



Jak maluchy już prawie chodzą, to darujcie sobie te wynalazki, szkoda kasy. U nas Ola ćwiczyła na spacerach, trzymając kosz zakupowy w wózku spacerowym najbardziej. Albo rączka. Potem tylko sama, sama i sama.

Ja żałuję tych zakupów, lepiej mogłam pieniądze przeznaczyć.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5407247 Napisano: 17.10.2012 08:46:48 w Biedronka
joan napisał(a):

marqel napisał(a):

kamil17 napisał(a):

ja tez dzisiaj odpuscilem, to nienormalne zeby jednego dnia 4 osoby z jednej rodziny wygrały ta sama miejscowosc i nazwiska emotka


właśnie też mi się to wydaje podejrzane..
pewnie rozgryźli jakie hasła wygrywają emotka


To przecież bez sensu tak często wygrywać, powinno się z tym skończyć, zanim komuś, kto nie wygrał, żyłka w rzyci pęknie. I na pewno warto zataić przed rodziną info o konkursie, bo nie daj boże jeszcze zagrają i bon im wpadnie emotka

Oczywiście, samo się przez się rozumie, że należy nieznajomym wszystko podać na tacy, a już na pewno takim, co jeden dzień na tym forum siedzą. Tylko programu unijnego na to znaleźć nie potrafię emotka

U mnie dziś w prezencie od Biedry... psinco - jajco - byle co i mniej niż zerooo emotka



Oj joan.

Pewnie to nie tak. Ktoś znajduje to forum i szuka odpowiedzi/rady. Nie wie, że jej nie uzyska z wiadomych względów /nie jest w grupie/nie ma stażu/ma postawę roszczeniową czy nie potrafi pytać itp.

Uwierz mi, nic nie wygrałam, do głowy nie przyszłoby mi prosić kogoś o jakąkolwiek podpowiedź.

Nie wszyscy chcą nr buta od razu, może tylko pyta. A ze śledzi i snuje teorie, to jego hobby. I może pewnie mieć wątpliwości. Czy nie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5407179 Napisano: 17.10.2012 08:06:24 w skojarzenia
kolanko - kobieta (czemu nie mężczyzna??? emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5407149 Napisano: 17.10.2012 07:50:23 w Konkursowiczki w ciąży
ewachem napisał(a):



za to furrore robi u mnie cos takiego (lekki, zwrotny, super i do tego kosztowal 45zl) http://tablica.pl...jezdzik-ID1vSK3.html
taki jezdzik jest stabilny, moje dzieco opieralo sie na tym oparciu i pchalo do przodu i tak najpierw nauczylo sie chodzic a pozniej biegac z tym jezdzikiem



mogę potwierdzić emotka Mieliśmy coś podobnego po synach mojej siostry i mimo, że nadszarpnięte zębem czasu, miało wzięcie emotka

Też mieliśmy chicco quatro - trochę reakcji, ale za mało za tą cenę, i jeden chicco pchacz taki jak ten http://allegro.pl...61-i2642135162.html, ale też trochę. Klocki spoko, melodyjki ciche jak się ustawi, piłeczki miłe, nic nie grało samo i długo, ale bez rewelacji.

Ale, co ważne.

Te czterokołowce ślizgają się na panelach i parkiecie i rysują go, panele zresztą też.Pod tym względem stabilności nie oceniam wysoko. Jak macie wykładzinę, będzie ok. My musieliśmy podoklejać taką uszczelkę szeroką na kółka, wtedy jeździł jako tako i nawet pchacz chicco dawał głos (u niego to było powiązane z obrotem kółek).


Wyświetl w wątku >>
0 0