Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5424048 Napisano: 28.10.2012 11:20:32 w Biedronka
To już jest koniec, nie ma już nic, stonka odeszła, możemy żyć... emotka :):) Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5423950 Napisano: 28.10.2012 09:18:12 w Biedronka
masta55 napisał(a):

No,to i u mnie poleciały dziś dwa hasełka emotka i powiem że pisałam je na odwal się emotka emotka bo jak wcześniejsze były pisane starannie emotka to i tak nic z wygranej,nawet jednego bona,a teraz to mam już gdzieś czy sie uda czy nie. emotka Ale lekcje trzeba odrobić do końca emotka emotka emotka



Kujon emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5422906 Napisano: 27.10.2012 09:31:10 w Biedronka
sylzab2294 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

size napisał(a):

Czy proszek Ultra (?), o którym ktoś wcześniej pisał, nadal dostępny jest w Biedronce?


Tak emotka


tak, to taki biedronkowy proszek emotka



Bardzo Wam dziękuję za odpowiedź
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5422826 Napisano: 27.10.2012 08:31:21 w Biedronka
Czy proszek Ultra (?), o którym ktoś wcześniej pisał, nadal dostępny jest w Biedronce?
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5422004 Napisano: 26.10.2012 11:08:46 w Biedronka
jarko44 napisał(a):

size napisał(a):

Za tydzień ten wątek padnie emotka

Gdzie się będzie niezobowiązująco działo?



Zacznie się nowy serial - Biedra Bony II - tym razem ze stajenką w tle...



no i będzie Bożydar emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5422001 Napisano: 26.10.2012 10:27:27 w Biedronka
Za tydzień ten wątek padnie emotka

Gdzie się będzie niezobowiązująco działo? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5421493 Napisano: 26.10.2012 05:58:46 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

Dziewczyny jeśli macie ochotę nam pomóc w dniu urodzinek Mikusia zagłosujcie proszę na jego zdjęcie (można 2razy oddać głos) może uda nam się coś wygrać emotka
https://apps.face...d3b26e27f57b996d3759



Chętnie pomogłabym (wszędzie i zawsze pomogę tylko gdzie indziej) ale nie mam konta na facebooku.

Jednakowoż emotka

składam Mikołajkowi najsłodsze życzenia urodzinowe, by był zawsze zdrowym i szczęśliwym dzieckiem, otoczonym miłością - w co nie wątpię, że tak będzie emotka i by śmiało i cało wkraczał tymi boskimi stópkami na kolejne poziomy rozwoju i życia emotka

Buziak od Ciotki emotka
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5420228 Napisano: 25.10.2012 10:17:18 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Tak, byle do poniedziałku emotka ) Ja już planuję w sobotni wieczór odpoczywać emotka do pomocy zagonię bratanicę i matkę chrzestną Kubusia hihih, sama nie wyrobię emotka



Będzie dobrze i na pewno wszystko się uda. Wiem co to znaczy taka imprezka emotka Ale jak ja dałam radę to wiesz... Ty z pewnością emotka

Trzymam łapy i bawcie się słodko z uroczym Solenizantem emotka

A jak będzie smakował odpoczynek po emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5420221 Napisano: 25.10.2012 10:06:14 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

size napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Skoro działa już 3 lata, to musi być dobry emotka



Powiedz lepiej co szykuje się w urodzinowym menu emotka Dużo osób gościcie?


Z gości sami swoi, czyli rodzice, chrzestni i rodzeństwo, będzie 12 osób. Będzie oczywiście tort (jak mi wyjdzie) emotka i muffinki emotka ze słodkości. NA ciepło robię taki a'la kociołek (czyli smażone mięsko z warzywami), a na zimno wędlinki, sałatka jakaś z ryżem i słonecznikiem ( bratowa zaproponowała, że zrobi, nie wiem jaka to, ale ufam Jej), sałatka jarzynowa i gyrosowa. Myślę, że starczy, bo to będzie 18 godzina, czyli dość późna pora. Może coś jeszcze wymyślę, ale przyznam, że wyjątkowo nie chce mi się szykować, padnięta jestem.



Mniaaam emotka Muffinki mniam emotka Będzie super, sami bliscy emotka A sałatkę gyrosową uwielbiam.

A'propos padnięta emotka Pomyśl sobie, ze w poniedziałek będzie po wszystkim, uroczystość za Wami, Kubuś już pewnie na 100% będzie na chodzie a reszta... zapisana w marzeniach i stopniowo realizowana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5420203 Napisano: 25.10.2012 09:48:08 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Skoro działa już 3 lata, to musi być dobry emotka



Powiedz lepiej co szykuje się w urodzinowym menu emotka Dużo osób gościcie?
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5420194 Napisano: 25.10.2012 09:41:14 w Biedronka
bartula napisał(a):

Czy płyn do mycia naczyń jakiś Biedronkowy jest? emotka



Kraft, ale chciałabym, by to ktoś potwierdził.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5420167 Napisano: 25.10.2012 09:15:21 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

size napisał(a):

minka77 napisał(a):

Witam, mam do Was pytanie, piszę tu bo chodzi o termometr dla dziecka, czy któraś z Was ma taki model --> termometr na czoło FT70 Beurer, polecacie czy odradzacie? jak możecie to napiszcie na pw albo tutaj



Osobiście używamy takiego i ZDECYDOWANIE POLECAM:

http://allegro.pl...ski-i2717132535.html

Pomiar dokładny a sygnalizator nie budzi dziecka.


Braun porządna firma, także rozważaliśmy zakup dousznego emotka Nasz ma niby mieć tryb cichy.



Niby porządna, ale porównania nie mam niestety z innymi. Pewnie jest wiele innych firm, które są lepsze/porównywalne. Nasz termometr jest fajny, używamy od ponad 3 lat i działa bez zarzutu. W poprzedniej przychodni identycznym mierzyli temperaturę u maluchów.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5420084 Napisano: 25.10.2012 08:19:12 w Konkursowiczki w ciąży
minka77 napisał(a):

Witam, mam do Was pytanie, piszę tu bo chodzi o termometr dla dziecka, czy któraś z Was ma taki model --> termometr na czoło FT70 Beurer, polecacie czy odradzacie? jak możecie to napiszcie na pw albo tutaj



Osobiście używamy takiego i ZDECYDOWANIE POLECAM:

http://allegro.pl...ski-i2717132535.html

Pomiar dokładny a sygnalizator nie budzi dziecka.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5420061 Napisano: 25.10.2012 08:05:15 w Biedronka
size napisał(a):

joan napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

a jakie zadanie było w Kauflandzie? Nigdy nie brałam udziału, bo sklep za daleko emotka


Np. ułożyć zgłoszenie z wyrażeniem WOLA KRZYSZTOPORSKA emotka
Eh, szkoda, że Biedronka na finiszu i na następny maraton konkursowy trzeba będzie poczekać pewnie z rok; jak pisały dziewczyny, dzięki Mariolce da się jakoś przetrwać te ciężkie miesiące pauzy emotka



Wtedy odniosłam sukces emotka



I Wola Krzysztoporska do dzisiaj jest moim miłym wspomnieniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5420052 Napisano: 25.10.2012 08:02:47 w Biedronka
joan napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

a jakie zadanie było w Kauflandzie? Nigdy nie brałam udziału, bo sklep za daleko emotka


Np. ułożyć zgłoszenie z wyrażeniem WOLA KRZYSZTOPORSKA emotka
Eh, szkoda, że Biedronka na finiszu i na następny maraton konkursowy trzeba będzie poczekać pewnie z rok; jak pisały dziewczyny, dzięki Mariolce da się jakoś przetrwać te ciężkie miesiące pauzy emotka



Wtedy odniosłam sukces emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5419995 Napisano: 25.10.2012 07:35:10 w Biedronka
[quote=awi
Abstrakcja mnie inspiruje bardziej niż rzeczywistość, no chyba, że to są konkursy Marioli...

emotka



Konkursy Marioli to jest już jednak marka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5419988 Napisano: 25.10.2012 07:30:30 w Biedronka
joan napisał(a):

size napisał(a):

Biedronka niestety twórczo mnie nie rozwija, nie potrafię pisać o rzeczach codziennego użytku. Może dlatego, ze mam ich już dosyć.
Dobrze działał na mnie konkurs Kauflandu/a - było inaczej niż wg sztampowego myślenia, zgłoszenia każdorazowo inne itp.


Całkowicie się zgadzam.

Za to w konkursie biedronkowym podoba mi się klimat emotka Będzie mi go brakowało, rzadko gram tam, gdzie wszyscy.



Klimacik super emotka Taka akcja integracyjna, jakby na to nie patrzeć emotka

Pewnie na kolejny tego typu poczekamy jeszcze chwilę emotka

I ta godzina zeroooo..... uuuu.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5419946 Napisano: 25.10.2012 07:07:38 w Biedronka
Biedronka niestety twórczo mnie nie rozwija, nie potrafię pisać o rzeczach codziennego użytku. Może dlatego, ze mam ich już dosyć.
Dobrze działał na mnie konkurs Kauflandu/a - było inaczej niż wg sztampowego myślenia, zgłoszenia każdorazowo inne itp.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5419905 Napisano: 25.10.2012 06:48:15 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

życzenia przekazane emotka Kubuś dziękuje forumowym ciociom emotka



Buźki dla Was emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5419894 Napisano: 25.10.2012 06:44:11 w Biedronka
joan napisał(a):

size napisał(a):

Ja sobie właśnie odgrzałam na patelni wczorajsze, do jednych dodałam pieprzu, inne przyprawiłam śmietaną.

I niech się dzieje wola owada,
będę najwyżej - jak zwykle - nierada emotka


Dziś już słałam, ale jeszcze jedno hasło musi polecieć na pirata - odetnę mu nogę, żeby było kulawe emotka



Na pirata może być fajne emotka

Ja się zastanawiałam czy nie pozamieniać określeń na antonimy emotka
Przerabiam (dla relaksu) z córką ćwiczenie pamięci i przy czytaniu bajek zamieniam wszystko co się da. Fajne bzdury wychodzą.
Wyświetl w wątku >>
0 0