Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5473608 Napisano: 27.11.2012 12:13:30 w Biedronka
martaxxx73 napisał(a):

Ja sms-a wysłałam dopiero teraz...uda się?



Z żalem, ale wątpię.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5473534 Napisano: 26.11.2012 10:49:25 w Biedronka
Proszę, aby ktoś mi wytłumaczył, o co chodzi z tą kurą ze Stonki.
Jest za nadto faszerowana czymś i przez to gorsza od innych sklepowych? Kupowałam tam piersi i podudzia, a co mi się podobało, to to, że zawsze mięso było świeże i dokładnie oczyszczone. Jest inna niż ta w Tesco, Realu czy innych? Nie mam dostępu do tych eko, po podwórku nic mi nie biega. I nigdy bym i tak własnej kurki - złotopiórki nie przełknęła.I nawet nie wiem co to tusza (wiem, mam google emotka ), dobrze myślę, że to kura bez środka, w całości?

I jeść jak inne sklepowe, czy tej się wystrzegać?
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5470876 Napisano: 25.11.2012 09:06:26 w Biedronka
aerdna napisał(a):

size napisał(a):

Proszę o pomoc.

Czy w tym konkursie z E (jeśli dobrze rozumuję) wysyłając zgłoszenie przez stronę jestem do przodu o 6 znaków? Nr paragonu wpisuje się oddzielnie...
Męczę smsa i obcinam co się da...


Niby tak, ale w Wordie miałam wyliczone 160 znaków tekstu i po wklejeniu do formularza E obcięło mi parę liter emotka Wiec nie wiem, czy tam czasem nie jest dostępne tylko 154.



Dziękuję za odpowiedź emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5469586 Napisano: 25.11.2012 01:55:21 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

Staram się, ale Ona jest bardzo trudnym przypadkiem... Znamy się od podszewki, pracowałyśmy razem kiedyś... Mieszkałyśmy też obok dopóki Jej nie eksmitowali... Ona jest agresywna i bardzo upierdliwa... Moje NIE traktuje jak TAK... emotka



Nie napisałaś, czy przytrzymanie krzyżyka w prawym dolnym rogu telefonu coś dało... :> W sensie wyłączenia dzwonków emotka

Wiesz co, specjalistą w tym temacie nie jestem, więc na stówę nie mam przekonania do tego co powiem, ale wyłączenie dzwonków chyba nic Ci nie pomoże.

Pani miała problem z alkoholem, znała Cię dobrze i wiedziała, że Ty znasz ją i jej problemy. Powróciła do nałogu po wielu latach, męża nie ma i prawdopodobnie nikogo innego sprzyjającego też nie. Bo ją pewnie posłali Do.

Obawiam się, że ona zwyczajnie ma PROBLEM teraz i szuka pomocnej dłoni. Te Twoje połączenia/odebrane i nieodebrane/ w sumie chyba co pisałaś ok. 60 na dzień to zbyt wiele jak na stęsknioną koleżankę.
Ona chce Twojej pomocy.

Pytanie czy chcesz się w to angażować, w końcu masz rodzinę i zajęcie. Poradź się kogoś kompetentnego jak postąpić (nie mam szczegółowej wiedzy) - jak Ci zależy na niej. Nie wiem, może tel. z jakimś klubem AA?

Dla mnie ona ewidentnie chce kopa w duuuup...ę,jasnego oświadczenia,że popełniła błąd, prowadzenia za rękę. Tu chyba nie można mówić o kurtuazyjnym odmawianiu kontaktu tylko o zdecydowanym zachowaniu.

Powiedz jej, ze kontakty będą możliwe, jak będzie na zajęciach itp. A tak jak jest nie życzysz ich sobie. Prosto, w twarz lub do telefonu.

Ona prowokuje, by usłyszeć prawdę.

Nie wiem, trudna sytuacja,zdecydowanie nie zazdroszczę, miałam zajęcia kiedyś, ale zbyt mało. Ale myślę, ze mój trop jest dobry. Pytanie do Ciebie, czy chcesz się w to bawić. Bo jak nie to też tylko szczerze - bez względu na okoliczności. Nie chcesz kontaktu bo pije, będzie chciała pomocy - jak będziesz mogła, pomożesz. I tyle. Zdecydowanie, to podobno działa. Jej życie to PICIE a nie Madryt. O tym pewnie chce usłyszeć.

Może ktoś w temacie pomoże więcej,jestem jednak zdania, ze wyłączanie dzwonków jest bez sensu. Będziesz się czuła osaczona za chwilę.

Dobranoc.







Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5469454 Napisano: 24.11.2012 10:43:39 w Biedronka
Proszę o pomoc.

Czy w tym konkursie z E (jeśli dobrze rozumuję) wysyłając zgłoszenie przez stronę jestem do przodu o 6 znaków? Nr paragonu wpisuje się oddzielnie...
Męczę smsa i obcinam co się da... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5469312 Napisano: 24.11.2012 09:29:03 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

No to znaczy, że ja mam cósik nie tak z tym fonem... Zrobiłam tak samo i doooopaa.... Zero wibracji... emotka



A tak zupełnie prosto próbowałaś robić - przytrzymać dłużej krzyżyk w prawym dolnym rogu? Wtedy wyłączasz dźwięki...

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5468027 Napisano: 24.11.2012 12:35:30 w Wkurza mnie...
trebor1 napisał(a):

nie potępiam w czambuł pracowników naukowych, (może trochę tych zajmujących się bezproduktywnymi dziedzinami życia), bo znaj proporcje moncium panie świat opiera się na technice i... kropka



Wszystkich nie musisz, ale wielu na to pracuje.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5468024 Napisano: 24.11.2012 12:30:05 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):


Poznałam kiedyś osobę, która napisała pracę magisterską o wykrzykniku emotka
Cóż, pewnie skrzywiony ciut jesteś, ja się tylko zastanawiam co trzeba mieć w głowie, żeby pasjonować się kropką i uznać ją za doskonałą towarzyszkę podróży pociągiem...



To nie trudne.

Myślę, że trzeba mieć pracę na wydziale, wiedzę z zakresu, ogólnie być obowiązkowym, sumiennym, wierzyć w to co się robi i mieć przekonanie o użyteczności swoich teorii.

I pewnie być nuuuudnym na potęgę emotka

Ale to ich praca. Niech wykonają ją dobrze, będziemy mieli w przyszłości z czego czerpać emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5468016 Napisano: 24.11.2012 12:14:42 w Wkurza mnie...
trebor1 napisał(a):

trochę wkurzyła mnie dziś zasłyszana rozmowa w pociągu, bohaterzy dwójka młodych asystentów na uczelniach (humaniści), pomijając wielce egzaltowany ton dialogu, i przeświadczenie, że teraz to do nich świat należy...
jeden z tematów dotyczył jednej kropki w jakiś redagowanym tekście, który ostatnio był u nich w pracy na tapecie, i był szeroko konsultowany nawet w PWNenie,
ja wszystko rozumiem, ale nie lepiej wydać te granty naukowe na jakieś techniczne innowacje!
oczywiście jako inż Mamoń zdaje sobie sprawę, że mogę być trochę skrzywiony w praktyczną stronę nauki,ale ta kropka mnie ostatecznie rozwaliła



Pracownicy naukowi są w większości osobami egzaltowanymi i przekonanymi o swojej nadprzyrodzonej kompetencji. Niech nie dziwi Cię kropka - to AŻ kropka!

W moim życiu miałam wielokrotny kontakt z w/w i to jest w zasadzie norma-protekcjonalny ton bierze się często z prowadzenia zajęć ze studentami.

Najnormalniejsi są profesorowie zwyczajni, nadzwyczajni już nie, bo chorują na zwyczajnego,doktoranci są aroganccy i mądrzy. Przy habilitacji poziom oczekiwań i prestiżu często zadowala i wyniosły ton znika. Kiedyś byli docenci - ich oceniam najgorzej. Ale oni odeszli. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5468006 Napisano: 24.11.2012 12:00:35 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

trebor1 napisał(a):

trochę wkurzyła mnie dziś zasłyszana rozmowa w pociągu, bohaterzy dwójka młodych asystentów na uczelniach (humaniści), pomijając wielce egzaltowany ton dialogu, i przeświadczenie, że teraz to do nich świat należy...
jeden z tematów dotyczył jednej kropki w jakiś redagowanym tekście, który ostatnio był u nich w pracy na tapecie, i był szeroko konsultowany nawet w PWNenie,
ja wszystko rozumiem, ale nie lepiej wydać te granty naukowe na jakieś techniczne innowacje!
oczywiście jako inż Mamoń zdaje sobie sprawę, że mogę być trochę skrzywiony w praktyczną stronę nauki,ale ta kropka mnie ostatecznie rozwaliła


Poznałam kiedyś osobę, która napisała pracę magisterską o wykrzykniku emotka
Cóż, pewnie skrzywiony ciut jesteś, ja się tylko zastanawiam co trzeba mieć w głowie, żeby pasjonować się kropką i uznać ją za doskonałą towarzyszkę podróży pociągiem...



To kwestia bezrybia pewnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5467703 Napisano: 23.11.2012 09:07:12 w Wkurza mnie...
ashley878 napisał(a):

Wkurza to za mało jestem wściekła!! W paczce przeprosinowej ze słodyczami Wedla (którą dostałam od Wedla na przeprosiny ponieważ paragon z winy agencji nie dotarł na czas i nie otrzymałam piłki ) znalazłam piękne, białe, tętniące życiem istoty, larwy, których jest kilkanaście albo kilkadziesiąt! Termin ważności galaretek jest do listopada tego roku ;/ Nigdy w życiu nie widziałam czegoś tak obrzydliwego w jedzeniu;/ FUUUUUUJJJJ Takim przepraszam chętnie poczęstowałabym organizatorów ;/



Jezuuu....
Okropieństwo...

Bez ochoty na rekompensatę uwieczniłabym ten podarunek i przesłała organizatorom zdjęcie poglądowe...
Z życzeniami tętniących życiem świąt...

Okropne.





Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5443234 Napisano: 09.11.2012 08:04:27 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Potem ci zagłosuję, teraz się siłujemy z mężem z jednym projektem i jakoś nie mam do tego głowy.



Czyżby już?

PS. Zaczynamy myśleć o rodzeństwie dla młodego


emotka

Powodzenia emotka Jakby co oczywiście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5430619 Napisano: 02.11.2012 02:22:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Torba z Biedronki - rzeczywiście, szału nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5430105 Napisano: 02.11.2012 12:55:38 w Biedronka
luko922 napisał(a):

jęstę konkursowiczę i zarządzam ciszę nocną.

Dobranoc wszystkim specjalistom!
emotka



specjalistą emotka

Dobranoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5430102 Napisano: 02.11.2012 12:05:59 w Biedronka
size napisał(a):

79magda napisał(a):

Jestę blogerę to taki obecny trend - nieważne, że nie umiem sklecić trzech zdań po polskiemu, ważne, że prześlą mi do testowania płatki do demakijażu/brokułową w torebce/wełniane skarpety... Więc już piszę mojego bloga i jestę tym blogerę i mogę tyle prubować...

Fajpejdż to z kolei taki FajnyPejdż po prostu, roi się tam od znaczków, co to idą jakoś tak: XXXDDD XD XXDDDD

loffciam emotka



Powiem Ci, że mnie uświadomiłaś emotka Weszłam w google, bo nie wiedziałam czy kpisz czy drwisz emotka

Nie wierzę. Ciekawe, jak nasza mowa będzie wyglądać za parę lat.



A w zasadzie, to nie wiem czy na Google czy w Google... Najzręczniej byłoby powiedzieć, że korzystałam z wyszukiwarki Google emotka I tego chciałabym się trzymać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5430095 Napisano: 01.11.2012 11:48:53 w Biedronka
79magda napisał(a):

Jestę blogerę to taki obecny trend - nieważne, że nie umiem sklecić trzech zdań po polskiemu, ważne, że prześlą mi do testowania płatki do demakijażu/brokułową w torebce/wełniane skarpety... Więc już piszę mojego bloga i jestę tym blogerę i mogę tyle prubować...

Fajpejdż to z kolei taki FajnyPejdż po prostu, roi się tam od znaczków, co to idą jakoś tak: XXXDDD XD XXDDDD

loffciam emotka



Powiem Ci, że mnie uświadomiłaś emotka Weszłam w google, bo nie wiedziałam czy kpisz czy drwisz emotka

Nie wierzę. Ciekawe, jak nasza mowa będzie wyglądać za parę lat.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5430078 Napisano: 01.11.2012 11:18:00 w Biedronka
79magda napisał(a):


leono miałam już nie udzielać się w tym temacie, uważając to za absolutną stratę czasu, jednakże Twoje słowa sprawiły, że jednak się odezwę...

Mierzi mnie niechlujstwo połączone z wygórowanymi wymaganiami, lenistwo językowe i twierdzenie, że to nic ważnego... To, że nagradzane są prace z błędami, to, że można być blogerę, że fajpejdże na Facebooku prowadzą często gęsto osoby, które powinny raczej inne lody kręcić.

Zostałam wychowana w szacunku do słowa pisanego, dużo czytam i cały czas się uczę - może to i zaściankowe, ale dobrze mi z tym.

Myślę, że taki przypadek, jak Twój, to jednak raczej wyjątek. Zarzucanie mi więc braku świadomości to niekoniecznie słuszność.

P.S. Gratuluję wygranych bonów. W moim zaścianku również poszło całkiem zacnie, więc wiesz... emotka



Aż się zapytam: co to znaczy, cytuję: to, że można być blogerę... i fajpejdże ?

:)

pozdrawiam
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5428887 Napisano: 31.10.2012 06:42:05 w Biedronka
No i po konkursie, sądząc po rozmowach emotka

Szkoda, bo było miło. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5425704 Napisano: 29.10.2012 08:43:21 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Dzięki, tak dziś mija rok. Wczoraj impreza a dziś odpoczywamy;). Na dworze biało i zimno, jutro do kontroli z synkiemi bilans z mała. Mam nadzieje że w końcu syn pochodzi do przedszkola bo trzy tygodnie mijają jak jest w domu.



U nas już mija 5 tygodni jak nie chodzi. Nie wiem czy będzie jeszcze coś pamiętała emotka
A to nie koniec przerw póki co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5425215 Napisano: 29.10.2012 04:40:54 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Widzę że temat zamienił się w kliknijcie mi ...



To zamienię go póki pamiętam w dziś mam urodziny czy jakoś tak emotka

Nie miałam okazji jeszcze złożyć Twojej córeczce życzeń emotka

Kiniuś, zdrówka, miłości, szczęśliwego i pogodnego dzieciństwa, zabawek adekwatnych do potrzeb, sympatycznych rówieśników do zabawy i samych kolorowych dni emotka

emotka emotka emotka
emotka

Ps. Mam nadzieję, ze data prawidłowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0