Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5493234 Napisano: 05.12.2012 12:42:06 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

toś mnie zaskoczyła, zrobiłam takie oczy emotka jak przeczytałam, że Twoja Mała w tym wieku potrafi czytać



Nie potrafi, ale składa i ma to sens emotka Wczoraj mi właśnie złożyła te dekoracje emotka I prawie umarłam emotka

Dzisiaj mąż mi zakomunikował z dumą: oli niewiele brakuje do czytania (nie wnikałam jaki wyraz, bo późno wrócił).

Brawo dla Taty emotka Przynajmniej zauważył emotka

Zabawę w słowa polecam, być może to zadecydowało że Olcia tak wyrywna emotka



Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5493227 Napisano: 05.12.2012 12:26:08 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Ja też nie śpię, bo pisałam nowego posta do bloga emotka
Możecie zajrzeć i pojeść oczami emotka



Tak na noc to pewnie kaloryczne, a ja nie chcę by mi bardziej cenzura urosła emotka

size - to bardzo ciekawa opcja, ale chyba jestem na to zbyt leniwa, albo zbyt zarobiona.




Ja mam na teraz 4 umowy z prawną konfrontacją, tak na oko dwadzieścia wydrukowanych stron z akceptacją firmową, parę testów działania aplikacji emotka
Do trzeciej na bank emotka

Spadam emotka

Buźki Wam

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5493221 Napisano: 05.12.2012 12:10:07 w Konkursowiczki w ciąży
Skoro nie chcecie wracać do imion...

Jak Olka była mała, poczytałam gdzieś o nauce czytania malucha. Że od 9 m-ca jest możliwa konfrontacja z literami. Przygotowałam kartki a4 z używanymi wyrazami i gnębiłam ją codziennie. W stylu mama, tata, ola, baba - mnie uczono, ze to babcia - kazali baba ?,dziadek (dziadzia nie przeszło) itp. Młoda patrzyła nieprzytomnie przez cały rok (do dwóch lat).

Ola ma dzisiaj 3,4 i czyta nam co mamy na pudłach (opisane, po przeprowadzce).

Bombki, przeczytała wyraz dekoracje emotka , czyta napisane wszędzie mama, tata, ola, agata, kot.
I tam jakieś inne.

Nie wiem czy ma to związek, bo dużo czytamy, ale spróbujcie jak chcecie emotka

Proste, używane wyrazy grubym pisakiem, drukowanymi literami na A4.

Każdy wyraz osobno.

Osobna teczka.

Pokazywanie każdej literki, mówienie jej i czytanie wyrazu.

W wieku dwóch lat młodzież przeczyta Wam wyraz kot emotka

A potem dekoracje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5493207 Napisano: 04.12.2012 11:48:54 w Konkurs na forum2?
Nagródki:

1. Płyta cd z konkursu l&m z muzyką latino.

2. Płyta cd z konkursu l&m z muzyk europe.

Nie napalać się proszę (to konk l&m). Jednakowoż płyty nieużywane i zafoliowane emotka

W razie wygraj proszę o info na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5493199 Napisano: 04.12.2012 11:39:48 w Konkursowiczki w ciąży
agusia, kasia jesteście kochane emotka

Proszę jednak, aby mój wątek zignorować. Bywa jednak.

Nie poruszajmy już tego, sama wiem jak było mi co niezręcznie pisać.

To wracajmy do imion emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5493176 Napisano: 04.12.2012 11:20:02 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

size napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Agatko, a sobie co wróżysz? emotka



Po ostatnim przeżyciu, jak straciłam dziecko w 9-tym tygodniu to boję nawet się starać.
Jakbym miała chcieć to chłopaka, ale wiem, ze byłaby dziewczyna i tak emotka



Ronione dzieci nie umierają, zmieniają tylko swoją datę urodzenia, i ja w to wierzę. Maluszek jeszcze do ciebie wróci emotka



No zobaczymy emotka Ale bardzo dziękuję


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5493169 Napisano: 04.12.2012 11:16:05 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

size napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Agatko, a sobie co wróżysz? emotka



Po ostatnim przeżyciu, jak straciłam dziecko w 9-tym tygodniu to boję nawet się starać.
Jakbym miała chcieć to chłopaka, ale wiem, ze byłaby dziewczyna i tak emotka


emotka
Ja na początku ciąży miałam przeczucia, że będzie chłopak, potem lekarz mnie zmylił, ale jednak miałam rację emotka



Dziękuję za przytulasa emotka

Minął rok i 4 m-ce, dziś się odblokowałam forumowo emotka

Moje dziecko byłoby w wieku dziecka dianki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5493146 Napisano: 04.12.2012 11:06:34 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Agatko, a sobie co wróżysz? emotka



Po ostatnim przeżyciu, jak straciłam dziecko w 9-tym tygodniu to boję nawet się starać.
Jakbym miała chcieć to chłopaka, ale wiem, ze byłaby dziewczyna i tak emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5493117 Napisano: 04.12.2012 10:53:55 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

size a mnie co wywróżysz? Mam już jednego chłopaka emotka



Kasiu, chłopak emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5493115 Napisano: 04.12.2012 10:52:30 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

size napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

no ba!
tak samo jak Dżesika, Dżordż etc emotka



Jakoś źle mi się kojarzą te imiona i tak dziwnie pisane jakoś są. Wolę bardziej nasze imiona, Kasia, Jagoda, Basia, Zosia, Zuzia, Gabrysia etc.



Jako osoba z nazwiska panieńskiego, niejako obdarzona zmysłem krakania wróżę Ci przyszłą dziewczynkę emotka

Odpowiedz jak będzie wiadomo emotka Nawet po roku emotka



Mnie tak wróżysz? Parka fajna by była. Ale co by nie było to i tak będzie fajnie. Dzieciaczki to skarb emotka



No chyba para najbardziej społecznie uwielbiana: chłopak starszy plus młodsza siostra.
Nie wiem, nie sprawdziłam emotka

A co do skarbu emotka

No przez rok jest skarb emotka Po roku chyba też emotka Potem szóstka w lotto, potem piątka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5493059 Napisano: 04.12.2012 10:32:22 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

no ba!
tak samo jak Dżesika, Dżordż etc emotka



Jakoś źle mi się kojarzą te imiona i tak dziwnie pisane jakoś są. Wolę bardziej nasze imiona, Kasia, Jagoda, Basia, Zosia, Zuzia, Gabrysia etc.



Jako osoba z nazwiska panieńskiego, niejako obdarzona zmysłem krakania wróżę Ci przyszłą dziewczynkę emotka

Odpowiedz jak będzie wiadomo emotka Nawet po roku emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5492845 Napisano: 04.12.2012 09:30:15 w Wkurza mnie...
alamak napisał(a):

size napisał(a):

alamak napisał(a):

Maria - a może to alergia? Ja maiłam podobnie z synem - tylko kaszel przez 3 mies. i okazało się, że to alergia na kota.

A w temacie- wkurza mnie, że jestem taka durna emotka Wygrałam wkonku gdzie podawało się nr paragonu w sms-ie, tak się cieszyłam, bo to moja 1-sza wygrana w tego typu konkursach na hasło emotka I co??? Dzisiaj pani z agencji zadzwoniła, że źle wpisałam nr paragonu i nagrody nie będzie... Bo ja głupia wpisałam 2 numery - ten dolny i górny. emotka



No jakby nie patrzeć to one są z Twojego paragonu i teoretycznie wygrałaś.

Może Ci pomogą osoby obeznane w temacie. Naprawdę mogą Cię pozbawić nagrody?


Tak też tłumaczyłam kobiecie, ale chyba nie dotarło. W reg. pisze tylko, że należy odesłać oryginalny paragon - no i on jest oryginalny nawet w 200%. I ca ja mam teraz zrobić???



Pomóżcie dziewczynie wybrnąć... Nie mam rzetelnej wiedzy, gdyż mało uczestniczę w takich konkach. Wiem tylko, ze niekiedy agencje przy pomyleniu numeru paragonu z systemowym nie robiły problemów... (z forum)

Ps. W temacie: od godz. 14 maluję ściany. Do 17 z 3 i pól letnią córką (osoby w temacie wiedzą ile znaczy ta pomoc emotka ) Wkurza mnie, ze kolor mający być kontrastowym (choć w małym zakresie) okazał się bliźniaczo podobny. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5492731 Napisano: 04.12.2012 08:47:32 w Wkurza mnie...
alamak napisał(a):

Maria - a może to alergia? Ja maiłam podobnie z synem - tylko kaszel przez 3 mies. i okazało się, że to alergia na kota.

A w temacie- wkurza mnie, że jestem taka durna emotka Wygrałam wkonku gdzie podawało się nr paragonu w sms-ie, tak się cieszyłam, bo to moja 1-sza wygrana w tego typu konkursach na hasło emotka I co??? Dzisiaj pani z agencji zadzwoniła, że źle wpisałam nr paragonu i nagrody nie będzie... Bo ja głupia wpisałam 2 numery - ten dolny i górny. emotka



No jakby nie patrzeć to one są z Twojego paragonu i teoretycznie wygrałaś.

Może Ci pomogą osoby obeznane w temacie. Naprawdę mogą Cię pozbawić nagrody?
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5492408 Napisano: 04.12.2012 07:18:25 w Wkurza mnie...
iskierka napisał(a):

magdus8 napisał(a):

emilka1705 napisał(a):

magdus8 - faceci przecież od tego prawie umierają emotka

Kochana Iskierko, a może zbyt naciskasz na te zaręczyny? Faceci tego nie lubią. Zawsze chcą żeby coś wyszło z ich inicjatywy.



oj tak - katarek poważnie zagraża gatunkowi męskiemu:)

iskiero - może rzeczywiście za bardzo naciskasz?


Prawdę mówiąc to my o tym nie rozmawiamy ale za to nasze rodziny to nadrabiają przy każdej okazji nawet..na stypie..no to zbierać pieniądze na wesele? ..srata tata no to teraz czekamy na wasze itp. mnie to nie raz wkurzało już bo ile razy można tego słuchać.
Może faktycznie mu coś dolega no ale dlaczego sam nie powie że źle się czuje (może jakaś wstydliwa choroba)
Ja jednak podejrzewam czarny scenariusz..nie wie jak mi powiedzieć że mu się znudziłam i jest ktoś inny emotka
Próbowałam ostatnio zacząć że taki smutny jest ale w ogóle nie podjął tego tematu to dałam spokój eh



Może masz mega introwertyka i mocnego mężczyznę emotka
Lepiej się dowiedz w kierunku lekarza. Jakby inna myśl chodziłaby mu po głowie myślę, ze byłby inny w zachowaniu.

Przeczekaj na spokojnie, może się otworzy (tak czy siak). Poważne rozmowy o związku jak np. ma jakieś problemy mogą być nie na miejscu.

Myślę, że będzie dobrze i nie potrzebne jest łączenie tym dwóch tematów.

Trzymaj się ciepło, życzę Ci, by było dobrze. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5492324 Napisano: 04.12.2012 06:48:58 w Biedronka
infernalia napisał(a):

ze strony pz cussons:
zwycięzcy Konkursu zostali wyłonieni przez Jury konkursowe.

Dane laureatów zostaną opublikowane do 31 grudnia 2012 r. na stronie www.pzcussons.com.pl po przekazaniu zwycięzcom informacji o zdobyciu nagrody



Super, znowu ten dreszcz emocji emotka
Ja czekam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5492258 Napisano: 04.12.2012 06:17:45 w Konkursowiczki w ciąży
joaska81 napisał(a):

size napisał(a):

joaska81 napisał(a):

Ja mam Kubusia, bo prostu całą ciaze piłam kubusie i tak zażartowaliśmy z mężem, że będzie Kuba chociaż myśleliśmy też o Krzysiu albo Krystianie. Jak zobaczylam malego od razu wiedziałam, że to będzie Kuba. Córcia to Lencia - myśleliśmy też o Magdalenie, ale wszyscy by wolali Magda, a mi sie to nie pdoobalo, ze takie twarde.. No i chciałam troszkę bardziej nietypowe imię, bo sama mam bardzo oklepane..



Powiem Ci, że tej twardej Magdy się mniej bałam niż miękkiej Madzi... No ale problem zniknął po dobie emotka Tylko nam musieli papiery korygować potem emotka


To co zrobiliście? emotka



Zanim mnie pocięli i wyjęli z brzucha słodkie wiadome kazali nadać mu imię - mówiąc, że najwyżej potem zmienimy. Takie potem wpisali w książeczkę, tam u nich w dokumentacji, na drobnicy też jakiejś przy łóżeczku (na zdjęciu figuruje Magdalena emotka )

W sumie nie się nie stało, na akcie ma prawidłowe już emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5492240 Napisano: 04.12.2012 06:10:42 w Konkursowiczki w ciąży
joaska81 napisał(a):

Ja mam Kubusia, bo prostu całą ciaze piłam kubusie i tak zażartowaliśmy z mężem, że będzie Kuba chociaż myśleliśmy też o Krzysiu albo Krystianie. Jak zobaczylam malego od razu wiedziałam, że to będzie Kuba. Córcia to Lencia - myśleliśmy też o Magdalenie, ale wszyscy by wolali Magda, a mi sie to nie pdoobalo, ze takie twarde.. No i chciałam troszkę bardziej nietypowe imię, bo sama mam bardzo oklepane..



Powiem Ci, że tej twardej Magdy się mniej bałam niż miękkiej Madzi... No ale problem zniknął po dobie emotka Tylko nam musieli papiery korygować potem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5492091 Napisano: 04.12.2012 04:56:04 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Katrin obecnie Multivitamol a wcześniej Pikovit.

Kalisto pewnie i by przypasował jednak nie mam szalonych pomysłow emotka i mnie więcej podoba nam się to samo emotka zatem nie musiałam przeforsowywać swoich typów.



Jak moja Młoda była w tych okolicach wiekowych co Wasze dzieciaki teraz podawaliśmy CebionMulti - chyba 3 kropelki dziennie. I należy skonsultować z lekarzem, bo zawiera wit. a i d3.
W każdym razie było dobrze, nie wiem czy przez nie.

A'propos imion: spotkałam kiedyś kolegę z synem, nie wiem jak dzisiaj stoi to imię w rankingu, ale bardzo mi się podobało: Remigiusz - zdrobnienia Remik, Remek. Zresztą, temu chłopcu ono bardzo pasowało. A problem z imieniem jest taki, ze często przystawia się je do twarzy emotka

My mieliśmy mieć Magdalenę (myśleliśmy ze ciemne włosy po mnie odziedziczy a takie Magdy znaliśmy). Stanęło na Aleksandrze - Oli emotka Blond cudo do zjedzenia emotka

I Bernard też świetne wg mnie, ale tu mam skojarzenie z osobą, bardzo pozytywne emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5487735 Napisano: 03.12.2012 12:45:38 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

size napisał(a):

mariolakal napisał(a):

awi napisał(a):

hm pewnie placek węgierski: naleśnik albo placek ziemniaczany z farszem, którego Mariolka nie chciała



o jasne, że chciałam... Placek po węgiersku to był... Lubię tam tym tylko cebulę, kiełbaskę i sos czosnkowy... Warzywa typu: pieczarki i paprykę mój organizm odrzuca ...
A więc BINGOSIK, awi! Cóskik tam wygrałaś...
emotka



Miało być bezmięsne. Kiełbasę uznaję za mięso emotka
No chyba, że się mylę emotka



Pewnie, że się mylisz... Kiełbasa to nie mięso///
Każdy rzeźnik Ci to powie...
emotka



No żyję wspomnieniami emotka

Ale mówią już jak widzą dziecko obok emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5487731 Napisano: 03.12.2012 12:39:52 w Konkurs na forum2?
Dobra, sponiewierana kuchnią węgierską spadam emotka

awi - gratuluję emotka Przyjmujesz kodzik? emotka :):)

Ps. Mariola, przeczytaj któryś mój post z ofertą nagród, jakby co daj znać. Albo wygrani na pw. Nie zawsze jestem, bo dziecko mi wyznacza możliwości emotka

Pozdrawiam i gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0