Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5510589 Napisano: 12.12.2012 10:35:45 w Konkurs na forum2?
joan napisał(a):

Nie wiem, co się stało, ale mam nadzieję, że z zemsty chociaż puściłaś bąka emotka



Fe, owcy nie przystoi.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5510551 Napisano: 12.12.2012 10:20:36 w Konkurs na forum2?
A dawaj kobieto, bo i tak nikt inny nie kupi. Ty i tak nie masz kiedy oglądać telewizora, będzie tak stał i stał. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5510486 Napisano: 12.12.2012 09:56:20 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

A więc tak: wczoraj przyszedł kupiec po telewizor z polsatu, który wygrał mój synuś... Nie dość, że Mu sporo opuściłam, a mam z tego 50 % to gościu zachował się bezczelnie... Co On takiego zrobił/powiedział, że było mi głupio ??? Chodzi o konkretną odpowiedź... emotka



I tak Pani wygrała, to co Pani zależy...
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5510478 Napisano: 12.12.2012 09:52:34 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):



M. mówi że mamy renifera w domu, w dodatku rudolfa... oczywscie ma na mysli mnie i moj nos emotka emotka



No i mamy dekorację świąteczną naszego forum emotka Reniferku emotka Ps. Twój syn ma super te śniegowce, a drepta już coś?

Benasia Twój syneczek to wcześniak a miał taką fajną wagę urodzeniową. Moja Ola ważyła 2900 emotka

A'propos badań - nawet na moją prośbę, dwie małpy nie chciały mi dać skierowania na morfo. Do 3 lat. Raz dostaliśmy na mocz - po antybiotyku. Wszystko robiłam prywatnie.

Olcia na szczęście, ma 3 i pół roku i po teraźniejszej morfo nie narzeka na brak żelaza. Ja narzekam (w sensie jej aktywności). Jednak uważam, że lekarze lekceważą tę sprawę.

Jak młoda się urodziła, ufałam lekarzom, prawie bezgranicznie. Teraz, po paru latach wiem, że warto mieć o sprawach pojęcie i warto ich pilnować. I pilnowałabym tego badania - profilaktycznie.

No chyba, że ma to związek z karmieniem, u nas b. długo trwało naturalne --> 1,5 czy nawet więcej. Ale nie wiem, stawiam na konowałów.

Dziewczyny, święta idą emotka

Zamówiłam sobie bombki rattanowe (pierwszy raz w życiu będę miała choinkę naturalną) emotka I uznałam, ze tradycyjne bombki będą mogły nie pasować. Na górze będzie sztuczna mała -prawie tradycyjna, dla dziecka.

Szykujecie już dekoracje świąteczne? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5510434 Napisano: 12.12.2012 09:30:39 w Konkurs na forum2?
l0ginka napisał(a):

mariolakal napisał(a):

tereniagno napisał(a):

kaczkę lub kurczaka



BINGOSIK ! Uznaję kaczkę... Tylko, że ona posiada pióra i dużo krwi, więc odmówiłam jej przyjęcia w gościnę... Mój ma jutro ją odwieźć na podwórko gospodarza, gdzie ją przeleciał kołami... Albo ją wezmą albo mi oskubią... emotka



kaczka chyba droga, więc bierz emotka
Ostatnio widziałam gdzieś piers z gęsi po ponad 30 zeta za kilogram, więc pewnie kaczka jeszcze droższa.



Ale sprawić ja (czy jak to się mówi) dla laika to chyba kupa pracy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5510392 Napisano: 12.12.2012 09:19:41 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

Na razie same pudełka aczkolwiek, rzekłabym: jesteście w temacie... emotka



Kawałek prosiaka emotka Do odpowiedniej przeróbki typu: szynka np. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5510344 Napisano: 12.12.2012 09:03:28 w Konkurs na forum2?
Pamiętajcie o kodzie do klubu velvet za 10 pkt, emotka
Zaraz sprawdzę czy mam jakieś nieużywane dvd z Bp emotka I dodam do puli, bo nam zalega emotka

I mam jakiś kodzik z Coli na 2 zł doładowania do Play - jak Ola nie zgubiła, bo karmiła w nim koty - zabawki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5510325 Napisano: 12.12.2012 08:59:28 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Lidzia podpowiada,że lewatywa,ale tego nie życzy emotka emotka



emotka Pozdrów lidzię i powiedz Jej, że jeszcze taka przyjemność mnie w życiu nie spotkała pomimo trzech porodów... I nie zamierzam skorzystać, czego Jej również nie życzę... emotka
PS: rtg, ale jakiej części ciała ?



biodra?

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5510148 Napisano: 12.12.2012 08:10:06 w Konkurs na forum2?
Cześć kobitki emotka

Przypominam, co to za nagrody :>

1. Płyta cd z konkursu l&m z muzyką latino

2. Płyta cd z konkursu l&m z muzyk europe

Zafoliowane, nieśmigane i podejrzewam, że niestety mało warte.


Ale, żeby nie było tak nieatrakcyjnie, mam jeszcze kod na 10 pkt do clubu velvet emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5509822 Napisano: 12.12.2012 06:04:51 w Biedronka
Ja już tracę nadzieję emotka
W zasadzie już ją straciłam.
Szkoda, ale cóż.

Gratuluję wszystkim posiadaczom emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5505164 Napisano: 10.12.2012 06:32:58 w Biedronka
No, muszę przyznać, że bardzo przyjemnie spędziłam dzień w oczekiwaniu na... emotka
I bardzo się cieszę, że ta przyjemność rozłoży się też na jutro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5503563 Napisano: 09.12.2012 11:25:19 w Biedronka
U mnie jedno zgłoszenie, pisane szybko, nie znam agencji i jej preferencji, ale nie odbiorę sobie przyjemności czekania emotka

Więc czekam emotka Razem z Wami. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5503554 Napisano: 09.12.2012 11:17:40 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

size, na allegro jak się kupuje to się robi tak, że mierzy w domu rzecz, która jest dobra rozmiarowo
i porównuje wymiary z tymi allegrowymi, można dopuścić 1cm różnicy i będzie ok

ja ciuchy kupuje tylko i wyłączeni przez internet bo są znacznie tańsze niż szklepowe, z rozmiarami nie mam problemu, już na pamięć znam nasze długości i szerokości emotka



No wiem, gdyby chodziło o dżinsy, bluzy itp. to nie byłoby większego problemu. Z kurtką zimową też nie, bo mamy płaszcz (wymiary pod pachami i rękawy jestem w stanie ocenić). Ale spodni narciarskich/ocieplanych nie mam do czego porównać. Po moich sklepowych podróżach mogę powiedzieć,że nawet szelki na gumach mogą być nie takie... Mimo, że z regulacją długości.

Oglądałam też kombinezony na Allegro, tych firm co znam, i ceny uważam za sporo zawyżone - na granicy opłacalności - tym bardziej, ze taki aktywny 3 latek to już szkodnik niestety (przetarcia, rozerwania, dziurki).

U nas stanęło za zakupy on-line w smyku. Wcześniej przymierzaliśmy rozmiary w paru różnych (bo w żadnym nie było jednocześnie góry i dołu z naszego rozmiaru).

Nie jestem zadowolona, chyba nawet z wyboru, ale boję się, ze za chwilę nic nie kupimy.

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5501810 Napisano: 08.12.2012 10:25:07 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):



Mąż mówił, że to najlepszy prezent jaki dostał na Mikołajki emotka



Też uważam, ze najlepszy emotka
Znakomicie wstrzeliliście się w dzień emotka


A'propos zakupu kombinezonów itp.

powiem Wam, że w sklepach wszystko prawie powybierane. My wyruszyliśmy dziś o 13 i wróciliśmy po 21. Nawet nie chce mi się liczyć w ilu byliśmy.

Wyprzedaże póki co dopiero się zaczynają, ludzi ogrom, koszmarnie dużo, a to co mogłabym mojej kupić to całość zimowa z KappAhl lub Cubus za prawie 6 stów. Jezuuu, oni poszaleli.

I zostałam póki co z wszystkim przymałym - jutro druga wyprawa.

Trochę boję kupić się przez All bo różnie bywa z rozmiarami, a potrzebuję na już.




Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5500342 Napisano: 08.12.2012 09:35:51 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Przyszła zima, na termometrze o 7 rano było jedynie -16 stopni to się nazywa rześki poranek:).



Ale jak jest przepięknie dzisiaj emotka My już po spacerku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5500155 Napisano: 07.12.2012 11:54:50 w Konkursowiczki w ciąży
I teraz agusia nas zarazi emotka :):) Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5499906 Napisano: 07.12.2012 09:31:05 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Przyzwyczai się. Będzie na tyle jeszcze mały, że może przyjmie to lekko emotka



Powiem Ci, że naprawdę strasznie się ciesze emotka

Tylko naprawdę nie noś teraz Małego itp., nie wkurzaj się o byle co (specyfikę pracy masz różną - pracujesz z ludźmi), poczekaj parę tygodni. Nikim dla Ciebie nie jestem, ale zrób to dla mnie. Proszę.

A mąż jak? Skacze? emotka Jak to przyjęliście? Razem? Czy przez telefon? I w ogóle już pewnie wcześniej podejrzewałaś a nie mówiłaś... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5499543 Napisano: 07.12.2012 07:06:56 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Tak tak potwierdzone, 6ty tydzień emotka



Bardzo fajnie emotka

Dobry czas na drugie dziecko:)

Tym bardziej, ze mieliście na nie ochotę emotka
Maluchy będą razem się chowały, masz sporo rzeczy po starszym, dużo zabawek, odzieży ciążowej itp. emotka

Fajnie. Tylko dbaj o siebie teraz szczególnie emotka

A za kilka tygodni okaże się, czy ciocia forumowa dobrze wytypowała płeć emotka Taki konkurs dla mnie emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5497832 Napisano: 07.12.2012 12:14:36 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Dwie kreseczki na razie sa



No szybciutko emotka

Bardzo się cieszę, oszczędzaj się emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5495515 Napisano: 05.12.2012 11:26:26 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

my ten młotek mamy i Mikołaj lubi się nim bawić emotka
a te klocki widziałam też w Kauflandzie chyba w przecenie były za 25zł.


Dziewczyny mam problem bo Mikuś ma brać syrop Neosine i Lipomal - i z Lipomal nie jest problem tylko Neosine - nie chce go brać, krzywi się wykręca - po prostu nie da się...
Najgorzej bo ma brać do niedzieli 2 razy dziennie (a bierzemy od wczoraj)- cześć oczywiście wypluje lub poleci bokiem, a podaję z takiego dozownika strzykawkowego co przy Ibumie jest, i najgorzej jest gdy jeszcze pół nam zostanie do podanie wtedy musimy siły użyć żeby choć cześć z tego została w buźce a boję się żeby się nie zakrztusił...


emotka



Ja polecam malutką łyżeczkę (mniejszą od tej do herbaty) i podawać porcjami (tak robiłam z większością leków). Za mało by wypluć emotka
I takie bardziej humanitarne emotka Pamiętam jak podawałam antybiotyk rocznej Olci załączoną strzykawą... Robiła dokładnie co Twój Mikuś emotka
A teraz miodzio, spokojnie, powolutku...
Wyświetl w wątku >>
0 0