Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5530797 Napisano: 27.12.2012 09:52:24 w Biedronka
trimi napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

kachna1111 napisał(a):

jutro ile nagród?

100 czy 1000?


100



No to nie będzie tak łatwo jak myślałam emotka



Za miesiąc będzie 10 pierwszych zgłoszeń emotka :):)
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5530790 Napisano: 27.12.2012 09:49:54 w Konkursowiczki w ciąży
ogólnie cichutko coś tutaj... Czyżby wszystkie panie połączyły święta z Sylwestrem?

Ja sobie odpoczywam, święta u nas, narobiłam się jak nigdy emotka Ale resztka pojechała od nas w południe emotka

Dianek

tak z ciekawości, daj link do kurtki za 7,90 (czy jakoś tak) emotka

Przeszukałam asortyment, i nie wiem, gdzie ja wchodzę, ale za chiny nie potrafiłam znaleźć...

Pewnie dla mojej też nic nie znajdę. Kurde. A chodzenie ma w sumie biegłe, ale z c&a nie radzę sobie chyba. Tam są jakieś pory, muszę mieć newsletter? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5530775 Napisano: 27.12.2012 09:39:57 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):



Mężu jest uparty jak osioł - w końcu to baran. Ma rodziców starszych (po 70), jakoś dla niego się przemęczę. Wolę zacisnąć zęby niż potem wysłuchiwać jak to mógł posiedzieć u mamusi.



W sumie to już niedługo - zaledwie 6 dni emotka Lepsze to niż miesiąc emotka
A spokój w perspektywie, szczególnie Twojej - bezcenny emotka Będzie spoko emotka

Fajnie, że tak na to patrzysz. Ale Kamilkowi pewnie jest super, co? Dopieszczony będzie przez dziadków za wszystkie czasy

emotka

Ps. Ja i moi teściowie też długą drogę przebyliśmy. Teraz, po latach, mamy taką spokojną akceptację i życzliwość - wydaje się szczera. Tego Ci życzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5530694 Napisano: 27.12.2012 09:01:07 w Żegnamy zmarłych
visserarthur napisał(a):

a wczoraj odeszła moja mama emotka emotka i zostałem bez rodziców emotka emotka najgorsze swieta do tej pory, ale nie o swieta przeciez chodzi emotka emotka emotka emotka



Bardzo mi przykro.
Trzymaj się.

Dla Mamy (*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

size

#5530685 Napisano: 27.12.2012 08:52:12 w Biedronka
A przede mną dopiero zakupy. Tak poczytałam sobie Wasze opowieści i mam nadzieję, ze ogarnę wszystko, ale odczuwam stres emotka

Nie chcę jeździć po całym mieście za pieprzem emotka

A co do adresata wysyłki (i tak na jedno wyjdzie)

ale

miałam wątpliwości.

Czy jest nim:

* Redakcja Moje Smaki Życia
* P&P Sp. z o.o.
* Redakcja Kropka Tv

Wysyłam jak Wy, na pozycję pierwszą, ale zamotałam się po przeczytaniu regulaminu




emotka

Adres jest ten sam, więc sam dopisek pewnie jest decydujący. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5530676 Napisano: 27.12.2012 08:42:47 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Moje preferencje smakowe, hmmm, ryby, śledzie -> Najlepiej w śmietanie, sok pomarańczowy, mandarynki, mięso mi nie smakuje. Tak jak w poprzedniej ciąży. Ale prawie mnie nie mdli więc tu jest plus. No i o dziwo nie mam ochoty na Mc Donalds. Poprzednim razem jakby fundusze pozwalały to bym się tam stołowała.



No zmienić już odpowiedzi nie mogę, bo została na konkurs wysłana
emotka emotka emotka
ale coś sądzę, że będzie chłopczyk emotka To Twoje menu jest jak mojej siostry i paru koleżanek - z drobnymi modyfikacjami - choć osią były pomarańcze i niechęć do mięsa emotka

Ale wiadomo, żadna to reguła, tylko takie gdybu gdybu emotka

A musicie się męczyć aż do Nowego Roku? Nie możecie wrócić do siebie wcześniej?

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5529610 Napisano: 26.12.2012 10:00:56 w Konkursowiczki w ciąży
cudaczek121 napisał(a):

no,ale w Święta nie chodzi przecież o to,żeby się najeść,ale czerpać radość z przebywania ze sobą emotka



Może jak się nie jest w ciąży to tak emotka

Ps. Agusia Twoje preferencje smakowe... Chyba źle wykombinowałam z płcią Twojego Maluszka emotka

Ps. 1. Jak się czujesz? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5528544 Napisano: 24.12.2012 12:29:15 w Konkursowiczki w ciąży

Mamy przyszłe i teraźniejsze emotka

Życzę Wam zdrowych, spokojnych, rodzinnych świąt, obfitujących w same niezapomniane, niepowtarzalne, magiczne i budujące przeżycia emotka
Bądźcie szczęśliwe

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5527995 Napisano: 22.12.2012 11:48:36 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):



tak stoi stan surowy, teraz na wiosnę mamy zamiar dokończyć i być może jak się uda na przyszła jesień wprowadzić
emotka



To super, jesteście bliżej końca emotka Przy dobrych wiatrach jesień następnego roku jest wielce prawdopodobna emotka Czego życzę mocno emotka

Dla Mikusia życzenia powrotu Jego nosa do świata drożnych emotka

dianek napisał(a):

size -za drogo
w c&a kurtka ocieplana z dodatkową podpinką polarową kosztuje 35zł i wysyłka też free i to do domu emotka

tylko mi się podoba taka niebieska za 7,90zł i na nią poluje emotka



No to rzeczywiście cena fajna. Ale takiej za 7,90 to nie widziałam...
Dla nas w c&a nie było już rozmiaru jak szukałam, ale tak zachwalacie zakupy tam, ze chyba będę śledzić końcówkę wyprzedaży emotka Może coś fajnego uda się upolować.

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5527369 Napisano: 21.12.2012 10:42:18 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

ha Kasiu mój też poszedł po 21 spać - ale my nie byliśmy po spożywke na zakupach bo to w środę kupiłam, dziś za to bluzeczki zakupiłam dla siebie no i okna do nowego domku też już będą na wiosnę emotka
a jutro odbieram ze sklepu moją nową gazówkę do nowego domku - a co tam taki prezent sobie zrobiliśmy emotka



Asia, Wasz dom już stoi? Bo tak rozumiem po wpisach? Skoro teraz okna i rolety...? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5527356 Napisano: 21.12.2012 10:19:17 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

A mnie wkurza moja rodzona siostra,z którą muszę pracować niestety
emotka Poskarżyła się naszej mamie,że widziała jak w biurze ojca, w którym obie pracujemy na oczach pani sprzątającej wyjęłam puste opakowanie po mleku łowickim,żeby sobie wyciąć kod na konkurs emotka Wyjaśniłam pani sprzątającej nasze biuro,że jest teraz taki konkurs i poprosiłam,aby mi pod zlewem zostawiała te opakowania,żebym nie musiała wyjmować ich z kosza,he,he.Pozostałym koleżankom z biura też mówiłam i mi zostawiają, no ale przecież nie każdy ma obowiązek pamiętać,że córka szefa potrzebuje kody kreskowe z mleka na konkurs.Moi rodzice na szczęście powiedzieli,że skoro tato kupuje to mleko do biura za własne pieniądze, to mam prawo wyjąć opakowanie nawet z kosza,który nie jest w biurze za bardzo zabrudzony,ale siostra mówi,że ona się wstydzi za mnie emotka



O rany, ale Ty musisz być grzeczna emotka

Teraz się możesz wkurzyć na mnie emotka

Ps. Kiedyś pracowałam z siostrą, ale ani jej ani mnie nie wyszło to na dobre emotka .

Myślę, ze jesteś bardzo miła, aż nadto i czas popracować nad asertywnością emotka Zrób to dla siebie przede wszystkim. Tupnij i pokaż. Wtedy siostra się już nie poskarży.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5527332 Napisano: 21.12.2012 09:47:32 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Ku niezadowoleniu żony miało być emotka

Size my dziś pierwsza tabletkę wzięliśmy więc bieg mogę powiedzieć nic więcej. Maz kontakt z chorymi ma codziennie ale nigdy nie był źródłem naszych chorób, zaczęły się one po pojsciu do przedszkola więc tak upatruje owi źródło. Podawać mamy przez 10 dni później 20 dni przerwy i znowu.



Czyli wychodzi,że tak samo emotka

Dianek

Nie wychodzi tak drogo w smyku, zobacz przykładową kurtkę:

http://www.smyk.c...ubranka-dla-dzieci-p

Do salonu empik dostawa za darmo.

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5527289 Napisano: 21.12.2012 09:11:59 w Konkursowiczki w ciąży
Grusia

Macie z tym broncho tak jak my: 10 dni podawania, 10 dni w domu, 10 w przedszkolu? Czy jakiś inny tryb?

My mamy ostatni cykl, ale czekamy na koniec przeziębienia emotka

I co zauważyłam: Młoda łapie często infekcje typu katar, teraz pierwszy raz w życiu miała kaszel - które nie chcą się odczepić. Nigdy wcześniej tego nie było, choć mąż często przynosił różne rzeczy z pracy. Ciekawa jestem czy ma to związek z tą szczepionką... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5526134 Napisano: 20.12.2012 09:34:13 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agasiam, jeśli to UPS to możesz złożyć na niego skargę emotka

btw
kocham zakupy w c&a online
4 zamówienia po 15-20 rzeczy każde
2 zamówienia całe wyprzedane, z 1 zamówienia jedzie 1 rzecz i z ostatniego 7 rzeczy

3 razy kupiłam Benkowi kurtke, której potrzebujemy na już bo z tej co mamy wyrósł w 2 tygodnie i nie mamy ani kurtki ani kombinezonu

a tu wałek emotka nie ma i nie przyjdzie emotka



Dianek, nie chcę Cię martwić, ale asortyment zimowy znika w zastraszającym tempie. Spróbujcie może w Smyku on-line coś znaleźć, jak ja zresztą, tam były wyprzedaże kurtek - przynajmniej niedawno. Bardzo ładne rzeczy dla chłopców - ładniejsze niż dla dziewczynek. Tylko polecam sprawdzić w stacjonarnym rozmiar - jakby Was coś zainteresowało (niestety w stacjonarnych rzadko są jeszcze kurtki i kombinezony).
Kurtki były niedawno -50%, wysyłka do 24.12 przy zamówieniu 119 darmowa.








Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5515484 Napisano: 15.12.2012 01:33:18 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a my na wiosnę ruszamy pełną parą by na jesień wprowadzić się do nowego domu i naprawdę wieeeleee nas jeszcze czeka...
Będzie latania, wybierania, kupowania, potem pilnowania żeby wszystko szło planowo- masakra ile na to trzeba czasu, ale mam nadzieję że wyrobimy się do jesieni emotka



No, będzie się u Was działo emotka :):)

Trzymam kciuki mocno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5514959 Napisano: 15.12.2012 12:29:57 w Konkurs na forum2?
katrin22 napisał(a):

Faktycznie niedobra ta eks koleżanka.
ja tego chyba nie jadłam, nie pamiętam.

To jeszcze nic. Mój mąż kiedyś dostał na obiad pierogi nafaszerowane świeżutkimi, ugotowanymi zmielonymi płuckami świńskimi. I to takie płucka świeżo wyjęte z biednej świnki. Bidny mąż jadł, jadł, bo nie wypadało inaczej emotka



Kasia... Litości emotka

Jestem po naleśnikach ze szpinakiem pod pomidorami i mozarellą...

Biedny Mężuś...

Wymiotował? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5514957 Napisano: 15.12.2012 12:26:24 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

size, Ty wiekowa jesteś ! Życzę Ci więc 200 lat z okazji nadchodzących świąt !!!
Ps. Ja dopiero pół wieku mam za sobą, więc do młodzieży się zaliczam, poniekąd... emotka




:):):) Dziękuję za życzenia - tchnące optymizmem na przyszłość i tej kolejnej setki emotka

Oby do 600 emotka W jakiejkolwiek postaci :> (a to się spełni akurat emotka )










Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5514954 Napisano: 15.12.2012 12:15:03 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Ja jak czegoś szukam, to przeglądam allegro i sklepy online i też często spotykam się z tym, że w sklepach jest taniej.
dziś przyszła mi przesyłka z Tchibo, 3 bluzeczki dla Małego za 55zł (wysyłka gratis).

A ja dziś pobawiłam się w caritas i robiłam z bratanicą takie cudeńka na kiermasz świąteczny (klasa bratanicy sobie zarabia pieniążki) :

https://www.faceb...p;type=1&theater



Niepotrzebnie luknęłam, teraz mam apetyt emotka

Młody chory, dziś jego temperatura osiągnęła apogeum tj. 39,8st. Po nurofenie zeszło i usnął. Ale wczorajsza noc to jakaś masakra była. Mam nadzieję, że dziś lepiej będzie. Wczoraj lekarza aż do domu wołaliśmy. Biedne maleństwo.



Agusia, nie wiem czy macie, ale warto zawsze być zaopatrzonym w czopki. Nurofen trochę obniża temperaturę, to bardzo dobry lek - głównie działający przeciwzapalnie. Wiem, bo jestem po pogadance z lekarką - dzięki dolly emotka . Gorączki skutecznie może nie obniżyć. Jakby utrzymywała się wysoka, godzinę po nurofenie, możecie podać paracetamol w czopku. Odpowiedni do wagi - w aptece Wam powiedzą - choć pewnie już macie. Czopek działa b. szybko.

A co Malutkiemu jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5514944 Napisano: 15.12.2012 12:06:58 w Konkurs na forum2?
Nagródek nie biorę, bo moje, kodu z 3bit nie potrzebuję, idzie do puli - jakby co. Na okres mega przedświąteczny mam apocalypto z gibsonem emotka . Ale niech poczeka. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5514942 Napisano: 15.12.2012 12:04:06 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

size napisał(a):

Ozorki pewnie... Mam sama traumę... W plastrach Ci to podała? - jak to to?




Łoooooo Bożeeee. na samą myśl robi mi się niedobrze... jasne ! BINGOSIK ! Ona /znaczy się była przyjacióka/ położyła mi to na chleb z majonezem, który uwielbiam i zatuszowała na wierzchu tudzież jego dużą ilością wciskając mi kit, że to mięsko z kurczaka... Zjadłam z apetytem... Alllllleeeeeee później się przyznała... Nie mam już koleżanki... emotka



No kurde wieprzowina z niej emotka

Ja zjadłam raz, jak miałam 7 lat, al widziałam je w garnku, do dzisiaj pamiętam. I do dzisiaj nie jadłam - a minęło ponad 100 lat emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0