Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5541415 Napisano: 05.01.2013 11:30:07 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

size kochana co postanowić jeszcze się pytasz - brać się do roboty bo przecież córeczka na pewno bylaby szczęśliwa mając rodzeństwo a najlepiej dwóch braciszków lub braciszka i siostrzyczkę, a przecież dzieci dają tyle radości i miłości, a bliźniaki podwójnie a jeszcze jak masz już małą to zobacz ile szczęscia byś miala w rodzinie emotka



Dygam emotka

Olci pewnie w smak by było emotka

Posiedzę jeszcze trochę z Wami i może wkrótce zarażę się pomysłem? emotka

W co wątpię, bo boję emotka




Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5541382 Napisano: 05.01.2013 10:54:43 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

tygrysek82bu a ja chciałam bliźniaki żeby miec za jednym razem to i raz rodzić i pieluchy zmieniać, ale co tam mam tylko 1 synka a na drugie poczekamy. Też brałam tabletki ale odstawiłam dobre 10 miesięcy przed pierwszymi już próbami a zanim się udało nam minęło kolejne 8 miesięcy wiec chyba już moje hormony się uregulowały i dlatego nie mamy dwójki tylko jednego synka emotka



Ja tez chciałam bliźniaki emotka Z tych samych powodów. Istniała nawet szansa, bo i u mnie i u męża w rodzinie są emotka

Teraz rozważam co dalej emotka
Co postanowić??? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5537342 Napisano: 03.01.2013 12:37:08 w Konkurs na forum2?
dolly napisał(a):

haha, może to i dobrze, nie bedziemy wiedzieć, że nas obrażaja i lepiej sie nam spac bedzie emotka



No emotka
Ale za parę lat się możemy kompletnie nie zrozumieć:

Koleś do mnie powie:

- idź sobie (w swoim języku, dzisiaj np. spier...)

- ja do niego, nie wiedząc o co chodzi, z uśmiechem: dziękuję emotka

Koleś do kolegi:

- o co tej babie chodzi z tym dziękuję??? Walnąć jej? Nie obraziła mnie aby? emotka

Przydałoby się, profilaktycznie, jakieś dziecko na czasie, bliżej i częściej emotka



Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5537337 Napisano: 02.01.2013 11:49:11 w Popraw sobie humor...
dolly napisał(a):

http://dajerade.com/obrazek/118/



:)

Super, jak ktoś pamięta te czasy emotka

Ja dodałabym jeszcze ocieplanie budynków azbestem - nikt nie mówił o zagrożeniach, wszyscy cieszyli się, ze będzie ciepło. Letnie skakanie po wełnie szklanej - wszędzie coś wbite emotka Potem, w przerwach między ociepleniem, wyciągaliśmy z przestrzeni między płytami a budynkiem pająki z długimi nogami emotka

W dziurawej nawierzchni zawsze jakieś dziury w których gromadziła się woda - z koleżanką zbudowałyśmy tratwę i pływałyśmy emotka

Jedzenie kostek rosołowych - chyba nie wszyscy - u mojej koleżanki to było modne.

Jedzenie z krzaków owoców emotka Rzeczywiście jakby wtedy lisy wymarły emotka I nie sikały emotka

Takie śmieszne czasy. I dużo innych przykładów emotka
Pewnie wielu z nas pamięta - nie tylko o kolejkach emotka




Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5537332 Napisano: 02.01.2013 11:34:22 w Konkurs na forum2?
dolly napisał(a):

ale żeby do nich dotrzeć to trzeba było ujawnić ile się jeszcze innych na dana literę zna emotka



Humorek koleżance dopisuje emotka
Cieszę się ogromnie, że wsio ok emotka

Ps. Ujawnić, ujawnić, wiesz ile się nakombinowałam emotka A młodzież dzisiaj innych słów używa, kompletnie mi nieznajomych, choć siostrzeńcy od czasu do czasu coś mi tam sprzedadzą... Powtórzyć nawet nie potrafię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5537323 Napisano: 02.01.2013 11:23:14 w Konkurs na forum2?
dolly napisał(a):

hahahah, no i dobrze, ze sie walnełam na kanapie bo chyba bym tych wulgaryzmów nie ździerżyła hahahah, nie żebym nie znała hahaha



Zaledwie dwa
emotka
W wersji podstawowej emotka

Gorsze liczenie kropek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5537303 Napisano: 02.01.2013 10:49:18 w Konkurs na forum2?
Nie emotka W końcu od siebie nie będę brać emotka

Zamieniam natomiast (w sensie nagrody fundowanej) jeden kodzik doładowania Play z Coli na 4 emotka
Jakby ktoś wygrał, a nie śledziłabym akurat, proszę o kontakt na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5537273 Napisano: 02.01.2013 10:30:34 w Konkurs na forum2?
Ku..., jeb... drzwi, gdzie jesteście? ??? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5537265 Napisano: 02.01.2013 10:25:45 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

Podpowiedź: k...., j..... d...., g.... j........ ?



No, to już zagadka rozwiązana emotka

Choć ostatniego wyrazu nie jestem pewna, plus tego na de emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5537255 Napisano: 02.01.2013 10:19:35 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

size napisał(a):

sezamie otwórz siięęęę emotka



Gorąco ! Jednakowoż troszku wulgaryzmów było w tym tekście... emotka



no ku... sezamie, otwieraj się... emotka :):)
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5537250 Napisano: 02.01.2013 10:16:16 w Konkurs na forum2?
sezamie otwórz siięęęę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5534362 Napisano: 31.12.2012 10:04:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
boniki z Biedronki Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5534193 Napisano: 30.12.2012 11:51:48 w Popraw sobie humor...
mia napisał(a):

http://kwejk.pl/o...tu-ojciec-rybak.html
¬dziebko przydługie, ale kawałek poczytać można emotka




Fajne emotka
Nie ma jak pasja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5533317 Napisano: 29.12.2012 11:27:11 w Biedronka
Ale teraz wiemy i zapamiętamy, że drób mają za Świata Drobiu, mąkę z Polskich zbóż, jajka Ale Jaja, kaszę Polskie Plony, mleko Mleczna Dolina itp. To pewnie jest proces długofalowy, aż nam się wbije jako marka i zacznie startować nie tylko w Biedronce.
I to jest ich reklama, stąd pewnie finansują takie akcje jak ten konkursik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5533303 Napisano: 29.12.2012 11:13:06 w Biedronka
mariolakal napisał(a):



Ale co Im kiepsko schodzi ? Produkty, których nie mają na stanie ? Sól, pieprz i jakieś tam warzywka i kurczaki... Skoro nie ma ich na półkach to jak mogą zejść ??? emotka
Kurde, nie ogarniam tego... Aż taka głupia jestem ??? emotka



Te produkty pewnie są wymieszane na potrzeby konkursu - to co ludzie kupują często, pewnie kurczak i warzywa, ser, pomidory, cytryny z tymi co rzadziej - morszczuk, szpinak, ciasto francuskie, miód. Może to zalega. A tak łatwiej, dyskretniej zachęcić do zakupu. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5533284 Napisano: 29.12.2012 10:50:46 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

Oki, zamotałam się z tymi bonami... Chodziło mi konkretnie o te głupie zakupy wg listy... Ludziska krążą po biedronkach szukając np. soli czy pieprzu, a Panie kasjerki robią wielkie oczy nie wspominając już o ludziach czekających w kolejce przy kasie... Toż to normalny wstyd dla nas... A gdy jeszcze jest małe dziecko u boku to dopiero jest paranoja... emotka



Zgodzę się, wczoraj właśnie robiłam zakupy. Wjechaliśmy z mężem dwoma wózkami bo robiliśmy zakupy dla nas i mojej mamy. Kasjerki jeszcze jako tako, choć wzdychały przy kasie - zakupy podzielone + nasze prywatne. Ale gorszy był ochroniarz - ja z listą pod pachą, nie wiem gdzie co jest, chodzimy tam i z powrotem, czytam, biorę, a ten nic tylko luka i nam towarzyszy. Czułam się mało komfortowo. Zakupy spoko, czego nie używam, dałam mamie, ale nie wiem, czy jakby jakiegoś produktu brakło, leciałabym do innej stonki.
Mogli to jakoś inaczej zorganizować.

A teraz jeszcze te przekopy z bonami - najgorsze, ze nie można ich łączyć...

Ech... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5532252 Napisano: 28.12.2012 10:52:10 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

i jeszcze ten komplecik cudny który ty miałas z koszulą i swetrem i spodniami - na tym mi najbardziej zalezy bo akurat udało mi się złapać dla Mikusia emotka
A to tak niespodziewanie, od niechcenia sobie odświeżyłam i na nic nie liczyłam a tu masz traf emotka



No braaawo emotka Ten komplet jest fantastyczny emotka Co znaczy wytrwałość
emotka

No moja młoda chyba już za stara na aż tak fajne okazje, ale powalczę emotka Może akurat emotka

W tym koszyku muszę mieć zamówienie opiewające na to niecałe 60 zł? Czy się mylę? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5532214 Napisano: 28.12.2012 10:22:00 w Biedronka
mia napisał(a):

size napisał(a):

Wydaje mi się, że brak możliwości łączenia bonów jest totalnie pozbawiony sensu. Co to kogo obchodzi co się zrobi i jak się wyda, bądź co bądź, swoją kasę - nawet w bonie. Może należy do kogoś uderzyć z tą kwestią? Oczywiście, jak stanie się faktem. Kurde.

Nie dość, że mało mam to jeszcze mi odbiorą przyjemność.
Kurde nr 2.


Ma głęboki sens w świetle marketingu. emotka
Wydaje mi się to oczywiste, co nie znaczy, że mi się podoba.



Rozumiem te zasady.
Ale dla wielu osób (oczywiście dla mnie również) akurat one będą bardziej demarketingiem.

Obrażę się jak nie dostąpię zaszczytu kupienia tej Yamahy dla dziecka emotka Na amen :>

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5532145 Napisano: 28.12.2012 09:24:41 w Biedronka
Wydaje mi się, że brak możliwości łączenia bonów jest totalnie pozbawiony sensu. Co to kogo obchodzi co się zrobi i jak się wyda, bądź co bądź, swoją kasę - nawet w bonie. Może należy do kogoś uderzyć z tą kwestią? Oczywiście, jak stanie się faktem. Kurde.

Nie dość, że mało mam to jeszcze mi odbiorą przyjemność.
Kurde nr 2. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5531200 Napisano: 28.12.2012 10:50:05 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):


a z najnowszych perełek:
http://www.c-and-...0i%20zestawy/75432/1
http://www.c-and-...ekcja/Kurtki/83057/1



Cuuudne te rzeczy. A cena powala emotka
Super, ze udało Ci się je upolować emotka

Ten asortyment na wyprzedaż jest uzupełniany co jakiś czas, tak?

Wyświetl w wątku >>
0 0