Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5563679 Napisano: 25.01.2013 10:26:53 w Biedronka
mia napisał(a):

helopoli napisał(a):

Wysyłam jednocześnie 5 zgłoszeń na ten pierwszy konkurs, za 100 zł, i 4 stówy już zwrócili a jednej nie, jak myślicie mam się czym stresować? Mamie, bratowej, bratu, mężowi zwrócili a mi nie!!!!!


Nie masz czym. Wszak i tak jesteś już 4 stówy do przodu. emotka



Spoko masz emotka Ja wzięłam udział, udało się, poza mną, na mamę i siostrę. Zrobiłam im zakupy, wysłałam co trzeba. Dziś już wiem, że kasy - z różnych powodów nie otrzymam emotka Taki prezent - i jestem 2 stówy do tyłu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5563665 Napisano: 25.01.2013 10:18:36 w Biedronka
maddie.piet napisał(a):

witam,
tak czytam czytam i czytam....i nie umiem się tutaj odnaleźć emotka ....ciągle robię zakupy w biedronce i nie miałam pojęcie o żadnych konkursach emotka ....Czy będziecie tutaj tak mili i użyczycie Waszej wiedzy co i jak z tymi konkursami?? jakie są obecne i gdzie się o tym dowiedzieć? co to za konkurs ze zwrotem kaski??



1. bony - konkurs chyba trwający do listopada 2012 - do wygrania były bony o wartości 100 i 2000. Info było w kropce, tv itp.

2. Zwrot za zakupy - konkurs nowego miesięcznika Stonki http://mojesmakizycia.pl/

Pierwsze ileś tam osób/w numerze 1. - 1000, 2. - 100, które wysłały sms po godz. 10 z hasłem, mogły otrzymać zwrot za zakupy (zakupy zgodne z wyszczególnieniem w miesięczniku).

Następne Moje Smaki Życia mają być dostępne 28.I. 2012 - tam szukaj aktualnych konkursów.


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5563625 Napisano: 25.01.2013 09:45:18 w Warka Piwo
magdaa napisał(a):

Proszę, tu nie żartować z moich Złotych Wareckich Pum emotka



:)

Już nie będę emotka

No ale widzisz, fajne/niekonwencjonalne też doceniają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5563612 Napisano: 25.01.2013 09:38:59 w Warka Piwo
magdaa napisał(a):

ja w czwartek wysłałam ale coś czuję, że nic nie trafię bo moje są za inteligentne emotka w stosunku do tych co wybierają emotka



Twoja stopka sugeruje, że poprzednie propozycje też miałaś widocznie mało inteligentne
emotka

Znaczy się, masz szanse emotka

Sorki, nie mogłam się powstrzymać. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5563228 Napisano: 25.01.2013 03:33:48 w Warka Piwo
Monika11 napisał(a):

size napisał(a):

A jak jest w końcu z tymi kontami na onecie? Rzeczywiście maile na nie nie dochodzą? Jak wtedy jest z formularzem do wysyłki nagrody?

Miał ktoś już taką sytuację?


Ja miałam na onecie wygraną ale na początku i dostałam formularz emotka



Dzięki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5563221 Napisano: 25.01.2013 03:26:09 w Warka Piwo
A jak jest w końcu z tymi kontami na onecie? Rzeczywiście maile na nie nie dochodzą? Jak wtedy jest z formularzem do wysyłki nagrody?

Miał ktoś już taką sytuację? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5562736 Napisano: 25.01.2013 12:12:58 w Konkursowiczki w ciąży
mia napisał(a):



Na dobranoc przytoczę ulubioną mą frazę mistrza Kochanowskiego: Im kot starszy, tym jego ogon twardszy... emotka
To tak a propos kotów. Zastanawiam się, czy tej maksymy nie wyhaftować mężowi na poduszce - niech by się chłop cieszył na stare lata emotka



Pomysł uważam za genialny. Pod warunkiem, że z kotem jest wszystko dobrze
emotka

Trochę mam wątpliwości, bo gdyby np. nastąpiło:

1. uraz jakiegoś kręgu ogona...
2. linienie

emotka
3. ...

mógłby - kot oczywiście - poczuć się źle
emotka

I ta poducha przypominałaby mu o dobrych czasach emotka I mogłaby stać się wyrzutem...

Tak czy inaczej, zmierzam do wina, czyli im starsze, tym ......

Tylko tu nie ma oryginalności emotka

Ale jest asekuracja emotka Na następne lata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5562734 Napisano: 24.01.2013 11:58:53 w Biedronka
kalisto1986 napisał(a):

coś za szybko mi się dodało ....
cd ..
Jak zobaczyłam minę mamuśki, to wtedy zrozumiałam,że to nasze zachowanie daje przykład dzieciom i skoro mama nie może cieszyć się ze świetnego wyniku dziecka, tylko dlatego,że nie zdobyło nagrody, to jak nasze dzieci mają zachowywać się inaczej



Wiem Kalisto
emotka To już inny problem - kontaktu rodzica z dzieckiem i odpowiedniego oddziaływania i świadomości.
Tak myślę, że może akurat my - grający, Tata i Mama, obojętnie, będziemy potrafili takie sytuacje (porażki) wyjaśnić spokojnie i dobrze. Wszak mamy doświadczenia.

Ale mi chodzi o agencje i nauczycieli w tym kontekście. Zastaw się a postaw. Znakomite prace = rzetelna promocja, dobre wyniki, ponadprzeciętna identyfikacja z produktem np. czyli wsio ok, a w przypadku szkół - dobre zajęcia, wielce konstruktywne, efektywne rezultaty prowadzonych zajęć.

Czyli, że dla dzieci niby?

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5562719 Napisano: 24.01.2013 11:11:58 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

size napisał(a):

Przebywanie na tym forum może okazać się również brzemienne w skutkach emotka
W perspektywie odpowiedniej oczywiście emotka



Wszak to najodpowiedniejszy dział na tę brzemienność emotka



I owszem emotka
Dlatego powinno się wkalkulować ryzyko jakie może zaistnieć emotka

Tym bardziej, że czai się tu tyle zboczuchów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5562707 Napisano: 24.01.2013 10:58:02 w Konkursowiczki w ciąży
Przebywanie na tym forum może okazać się również brzemienne w skutkach emotka
W perspektywie odpowiedniej oczywiście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5562650 Napisano: 24.01.2013 10:03:07 w Biedronka
Kalisto, ale widzisz, to był konkurs szkolny/klasowy. Bądź tu mądrym. Można dziecka uczyć mądrze wygrywać i mądrze przegrywać. Ale jak mądrze skonfrontować dziecko z nierówną rywalizacją skoro ma tego dowody namacalne?

Takie dziecko widzi te prace i choć rodzic stara się być mądrze obok to i tak porównuje.

1. Nie wie, ze tworzyła mama kolegi i ocenia siebie wobec twórczości - różne mogą być reakcje - niechęć do rywalizacji, brak wiary we własne możliwości, brak aktywności itp.

2. Wie, ze tworzyła mama kolegi - jest już pewniejszy siebie, ale nadal zabija to jego inwencję, chęć i przede wszystkim wiarę w sens i uczciwość tego typu przedsięwzięć.

Więc po co te szopki? Uczymy dzieci i robimy coś dla nich czy walczymy o atrakcyjność swoich zajęć w oczach dyrekcji --> np. taki nauczyciel w szkole?

...



Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5562625 Napisano: 24.01.2013 09:44:33 w Biedronka
karolkas napisał(a):

mój Kacper brał ostatnio udział w konkursie szkolnym, zrobił bałwanka, takiego swojego, nie wygrał. Ale jak zobaczyłam jakie prace dzieci przyniosły, to mi szczęka opadła. Myślę że w Kiorze podobne przychodzą.
to są prace wykonywane przez dzieci http://www.sp69.s...ex.html#DSC02045.JPG



No prace warte uznania przez mistrza rękodzieła emotka

Właśnie to jest absurdem.

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5562616 Napisano: 24.01.2013 09:34:17 w Biedronka
mkrzysiek napisał(a):

W Biedronce są łopaty do śniegu Alpinus czy jakoś tak
Dobre one są? warto kupic? cena 29,99



My ją kupiliśmy i jesteśmy póki co zadowoleni. Nie mam niestety porównania, ale mój mąż po odgarnięciu uznał spoko jest - też pewnie miał wątpliwości co do jakości. I to jego pierwsza łopata emotka Ja dzisiaj walczyłam z nią i dałam radę - lekka i poręczna.
Na oko za oferowaną cenę chyba warto.

Ale niech może jeszcze ktoś się wypowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5562611 Napisano: 24.01.2013 09:28:13 w Biedronka
seybel napisał(a):

ma prawie 9 lat więc sam wypytuje czy rozwiązali konkurs emotka marzy mu się PS3 więc nie musiałam, a raczej nie miałam zamiaru mu o niczym przypominać, sam się pytał emotka
będą inne konkursy emotka



Tak sobie czytam i myślę. Moje dziecko nie brało udziału - ma 3,5 roku. Jedyne co mogłaby zaoferować to parę balonów, szczur, słońce itp. więc nico i tak by z tego było. Zresztą po co jej konsola emotka . Do głowy nie przyszłoby mi natomiast (z uwagi na grę fair) brać się za rysowanie jako ona, kazać rysować kumatemu/zdolnemu i moją w ten sposób podciągnąć artystycznie. Ale nie o tym chciałam.

Skoro KIORA ma takie obostrzenia - ktoś, kto wygrał ileś tam m-cy wcześniej nie może wygrać przez kolejne pół wieku, to niech w imię uczciwej gry jeszcze bardziej się przyłoży.

Niech wszystkie dzieci mają podobne szanse, jak mają taką niby dokładną weryfikację to niech poproszą o dowód posiadania dziecka ? przez opiekuna czy coś w tym stylu emotka . Niech zatrudnią na potrzeby konkursu jakiegoś psychologa/pedagoga/? z wiedzą o rozwoju i możliwościach dziecka - niech dadzą nawet większe ramy wiekowe - z myślą o tych wybitnie uzdolnionych.

Ale niech nie dochodzi do sytuacji przypisywania sobie dzieci, wysyłania prac dorosłych itp. Tyle maluchów się poci, dwoi, przeżywa, czeka a potem i tak kicha, bo np. wygrała praca robiona haftem przez 4-latka... Gdzieś kiedyś ktoś podawał link.
To zupełnie bez sensu.

Moje zdanie.



Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5558236 Napisano: 21.01.2013 03:13:00 w Konkursowiczki w ciąży
minia napisał(a):

Co kupujecie babciom i dziadkom?
Ja czekoladki a może macie jakies fajne propozycje?



U nas fotoksiążka była dwa lata temu, w tym roku, poza czekoladkami, dajemy kalendarz ze zdjęciem córki, oprawiony w antyramę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5556799 Napisano: 20.01.2013 01:38:01 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

zobaczcie sobie http://blogs.baby...ys-man-up-for-labor/

Faceci chcieli zobaczyć co to skurcze porodowe emotka



Genialne
emotka

Fajny pomysł, brawo dla ochotników emotka Ładna córeczka emotka

No ciekawe, czy nasi Panowie daliby radę emotka
W szkole rodzenia powinny być takie atrakcje --> większość z nas pewnie by się zapisała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5555036 Napisano: 17.01.2013 11:52:01 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

Mój dentysta jest ok,znieczula po sufit i pozwala odplynac pacjentce słuchającej na mp3 ulubionej muzyki, a pacjentka od tygodnia zle śpi,wymiotuje przed wizyta, odchorowuje leżąc plackiem bez sił po, taka fobia,niestety


Ja do dnia dzisiejszego nie bałam się dentystów, teraz bez znieczulenia nie dam się tknąć...



Nie wiem czy ten region-południe, ale mam namiar na dentystkę w k-cach, na 1000-leciu. Sprawdzona, nie wiem jakie ceny aktualnie, ale była super. Jakby co pw.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5555019 Napisano: 17.01.2013 10:41:05 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

size napisał(a):

Czy szefowa mogłaby ogłosić konkursik - choćby mały? Na ogólne rozluźnienie i pogodny sen?

Jakaś perełeczka tam tkwiła w umyśle? Jest jeszcze? emotka



Sorki, ale dzisiaj nocuję u wnusia i nie mogę się za zbytnio udzielać... PS. Perełeczka już przeterminowana... /Pozdro od synusia i synowej.../ emotka



Pozdrawiam Waszą czwórkę zatem serdecznie emotka
No ale szkoda emotka
Spokojnej nocy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5555015 Napisano: 17.01.2013 10:36:10 w Konkurs na forum2?
Czy szefowa mogłaby ogłosić konkursik - choćby mały? Na ogólne rozluźnienie i pogodny sen?

Jakaś perełeczka tam tkwiła w umyśle? Jest jeszcze? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5554988 Napisano: 17.01.2013 10:11:25 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Utropek, poczekałabym do środy z tabletkami



Ja również.

Moja siostra 3 razy musiała powtarzać badania - wskazania lekarzy, bo wyniki były niemożliwe do osiągnięcia - inny problem tylko, choć też ginekologiczny.
Po szczegółowych okazało się, że wsio jest ok. Bądź dobrej myśli.

Ps. Ja to chyba od razu bym do rzeczy przystąpiła - nic tak nie mobilizuje, jak to, że czegoś nie można... emotka Ale masz wskazania lekarskie itp. to ich się trzymaj. I nie martw się dziewczyno emotka

Ps. Z innej dziedziny, aczkolwiek z własnego doświadczenia: kiedyś ordynator szpitala wojewódzkiego, po obejrzeniu mojego zdjęcia rtg stwierdził, ze nie będę chodzić, zrasta mi się coś tam z czymś. I cud - chodzę i nawet robię gwiazdę. Nie wiem na czym polega leczenie, ale stawianie diagnoz, bez szczegółowych --> naprawdę szczegółowych badań, jest dla mnie nadużyciem i czymś bardzo krzywdzącym.

Trzymam kciuki. Wyświetl w wątku >>
0 0