Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5569021 Napisano: 30.01.2013 06:56:52 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

agasiam napisał(a):


dolly a ja leżałam z odrostami na porodówce
emotka



trzeba było nie farbować w wieku 17 lat na rubin
emotka



Akurat w tym wieku miałam coś takiego na głowie emotka
Pamiętam, jak szłam z mamą na cmentarz i szła 2 metry przede mną emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569010 Napisano: 30.01.2013 06:49:43 w Warka Piwo
Agnes napisał(a):

nie otwierają mi się wyniki
były już z niedzieli?



Dziewczyna parę postów wyżej ma e-mail. U mnie też zakładka Zwycięzcy nie działa. Jak u większości zresztą. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569005 Napisano: 30.01.2013 06:42:58 w Warka Piwo
No cóż, to u mnie nic...
Ale walczymy dalej. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5568956 Napisano: 30.01.2013 06:07:49 w Warka Piwo
Monika11 napisał(a):

Bo stronka nie działa emotka



Takie buuuty...
Szkoda.
Może coś wrzucą dzisiaj jednak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5568942 Napisano: 30.01.2013 06:00:28 w Warka Piwo
Co tu taka niezręczna cisza? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5568338 Napisano: 30.01.2013 10:55:04 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Dianko co do zabombonów , bo tak to sobie nazywam, to ja także słyszałam o wielu i te co Asia opisuje, to znam też, miałam sąsiadkę -wiedźmę, co leczyła swoje konie ziołami), a zwierzęta Jej słuchały jak ogłupiałe i choć w to nie wierzę, to jak widzę czarnego kota, to wolę się 3 razy cofnąć, tak dla spokojności hahahha



Gdy Ci kot przebiegnie drogę,
nie myśl, że to pech.
Kot Ci szczęście przynieść może
jeśli tylko chcesz
emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5566858 Napisano: 28.01.2013 11:06:23 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

size napisał(a):

benasia napisał(a):

poczta w formularzu oznacza miejscowość gdzie znajduje się urząd pocztowy dobrze rozumiem?



Ja tak wpisałam.


dziekuje emotka



Proszę bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5566855 Napisano: 28.01.2013 10:59:13 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

poczta w formularzu oznacza miejscowość gdzie znajduje się urząd pocztowy dobrze rozumiem?



Ja tak wpisałam.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5566758 Napisano: 28.01.2013 09:08:20 w Warka Piwo
Ja dostałam w ręce konta siostry i jej chłopaków emotka Sama konta nie mam, więc bawię się za nich emotka

Póki co mamy dwie wygrane: czapki i zgrzewki + zgrzewkę 24*.

W sumie robione dla zabicia czasu więc fajnie, że coś udało się ustrzelić. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5566739 Napisano: 28.01.2013 09:00:10 w Konkursowiczki w ciąży
A ja Was podczytuję ostatnio i zaczynam się bać...

Porody, skurcze, wyprawki, badania...

Wraca wszystko... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5564607 Napisano: 27.01.2013 12:06:40 w Wkurza mnie...
marzanna napisał(a):

A propos tej nieszczęsnej sprawy z paragonem....Naprawdę żal mi Paryżanki. Z tego, co przeczytałam wynika, że to super koleżanka, która poświęciła swój cenny czas pisząc w czyimś imieniu posty w wątku o paragonach, co więcej: prowadziła korespondencję z PIÊCIOMA osobami, a teraz jest oczerniana, że dokonała niewłaściwego wyboru...W głowie się nie mieści emotka A co ona jest, duch święty, że ma zawczasu wiedzieć, czy wybór jest właściwy? A teraz całe forum ma czytać, jaka jest beeee....Kurczę, chętnie zaprzyjaźnię się z Paryżanką, naprawdę super dziewczyna i warto, by trafiła na osoby, które to docenią. Bo wnioskuję, że to koniec przyjaźni przez jeden głupi paragon(?) Ale czy naprawdę warto?

P.S. Pozdrowienia dla Paryżanki! emotka



Ja miałam sobie podarować swoją opinię, ale skoro wywołałaś temat...

1. Jestem zdecydowanie przeciwna ujawnianiu korespondencji, wszelkich danych forumowych itp. - jest to dla mnie grzech ciężki. I to było złe - wg mnie. Najgorsze w tej sytuacji. To osobiste ryzyko, które na własne życzenie możemy ponieść.

2. Jednakowoż, jestem za ABSOLUTNYM i KATEGORYCZNYM dopełnianiu swoich zobowiązań. W sensie: decyduję się pomóc - pomagam. Nie chcę pomóc - mówię nie. Coś wypada - prowadzę rozmowy i informuję o tym w odpowiednim czasie.

Tyle ode mnie. Nikogo nie zamierzam osądzać, bo kije mają końce. A ja o nich nie wiem. Zawsze jednak, przyjmując zobowiązanie, bez względu na okoliczności, starałabym się wywiązać z niego.

Dodam, że nie znam nicków, nie wnikałam, kto jest kto i jest mi to obojętne. Jestem zwyczajnie zasadnicza.




Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5564595 Napisano: 26.01.2013 11:41:10 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

size napisał(a):

A'propos tej polędwiczki: tam jest poza nią, ananas, por, papryka - różne kolory i dużo pieprzu cayenne.

Całość robi się bardzo prosto.


To przepis poproszę emotka ))



Przepis pochodzi z jakiejś knigi, być może Kuchni Polskiej, my robimy już z głowy.

Polędwiczkę wieprzową kroimy w plastry 1-1,5 cm, wkładamy do marynaty: 2 łyżki sosu sojowego jasnego, łyżeczka koncentratu pomidorowego, pół szklanki soku wiśniowego - oryginalnie jest sherry, łyżka octu winnego, łyżka mąki ziemniaczanej, łyżeczka płaska cayenne - jak kto lubi. Trzeba uważać, bo ostre. Ja uwielbiam, więc już po zrobieniu dodaję sobie na talerzu.

Czekam godzinę.

Ananas w kostkę, por w plastry (głównie część zielona, bo się nie rozwala), papryka - najlepiej czerwona i pomarańczowa - po pół (piękne kolory) w kawałki 0,5*1 -1,5 cm - wg uznania.

Mięcho wyciągamy, odsączamy, marynatę zachowujemy.

Smażymy mięsko na rozgrzanym oleju z porem i papryką przez 8-10 minut, potem dodajemy ananasa, marynatę, ew. trochę soku z ananasa - jakby była za gęsta. Przesmażamy całość 5-8 minut - ananasek puści soki emotka

Doprawiamy wg uznania: solą, pieprzem cayenne.

My podajemy albo z kulkami ziemniaczanymi, albo ziemniaczkami smażonymi (wszystko na głębokim tłuszczu - inne forma frytek).

U nas sprawdzone i ludziskom smakuje.


Co do naleśnika: walnę w mięcho jajo w takim razie przy kolejnej okazji emotka Zobaczymy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5564582 Napisano: 26.01.2013 11:16:48 w Konkursowiczki w ciąży
Kasiu emotka

A jak zrobić naleśnik z mięsem mielonym, żeby to mięso nie wypadało/było zwarte?

Przepis mamy z naleśnikarni, oni mieli bardzo dużo tłuszczu - my robimy z szynki zmielonej. Po przesmażeniu jest sypko.

Czy do przesmażonego mięsa można coś dodać - np. białko, czy to już się nie wrati? I zawsze będzie taka konsystencja? Tam są też te oliwki... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5564577 Napisano: 26.01.2013 11:08:51 w Konkursowiczki w ciąży
A'propos tej polędwiczki: tam jest poza nią, ananas, por, papryka - różne kolory i dużo pieprzu cayenne.

Całość robi się bardzo prosto.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5564571 Napisano: 26.01.2013 10:57:12 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Na Kamilka działa piosenka cukierki, cukierki. My już tego słuchać nie możemy emotka

Kasia może ty masz pomysł co podać gościom na ciepło? Najlepiej by było proste, smaczne i efektowne. Ja pomysłu nie mam, i talentu też.



Nie jestem Kasią, ale...

Mogę zaproponować Ci:

I. Jednogarnkowe (klasyka raczej, ale na ciepło)

1. Bogracz + pieczywo
2. Boeuf Strogonow + pieczywo
3. Taka też potrawa jednogarnkowa z grzankami: zupa serowa z porem - mięcho mielone-por-serki topione + grzanki z oliwą z czosnkiem

II. Pychota, ale już konkretna

1. Polędwica wieprzowa na słodko i ostro
z gotowymi ziemniakami aviko np. (kulki ziemniaczane, 8 czy 6 minut smażenia)

2. Naleśniki ze szpinakiem zapiekane pod mozzarellą z pomidorami (farsz - szpinak, czosnek, śmietana). To samo można zrobić z mięchem mielonym - wtedy cebula, oliwki zielone).

To danie główne.

Do tego wędliny, sery, co tam lubicie i sałatki:

- wersja dla królika: tradycyjna a'la grecka
- wersja na sosie majonezowo -jogurtowym: tortellini, kura z grilla/szynka, ananas/mandarynka, por.

Jezuu, ammmm Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5563722 Napisano: 25.01.2013 11:28:49 w Biedronka
asante napisał(a):

mia napisał(a):

helopoli napisał(a):

Wysyłam jednocześnie 5 zgłoszeń na ten pierwszy konkurs, za 100 zł, i 4 stówy już zwrócili a jednej nie, jak myślicie mam się czym stresować? Mamie, bratowej, bratu, mężowi zwrócili a mi nie!!!!!


Nie masz czym. Wszak i tak jesteś już 4 stówy do przodu. emotka


To nie zawsze tak działa mia. Ja też czekam jeszcze na dwa przelewy i jeśli nie zwrócą to będę dwie stówy do tyłu, nie dwie oddane już do przodu. Po prostu zrobiłam rodzinie zakupy i teraz nie powiem oddajcie mi, bo mi nie zwrócili pieniędzy. I chyba też już się w takie konkursy nie będę bawić, szkoda stresu.



Łączę się w bólu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5563717 Napisano: 25.01.2013 11:01:44 w Warka Piwo
size napisał(a):



W ARKAnach ... co tam chcesz...



Mittagessen emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5563713 Napisano: 25.01.2013 10:55:26 w Warka Piwo
targicola napisał(a):

targicola napisał(a):

ciekawe czy takie cóś ma szansę:
W moczARKAch emotka


lub wariacja z tej nazwy:
piWo z moczu ARKA
emotka
jeśli ktoś chętny,to za free oddaje prawa do zgłoszeń tych zgrupowań emotka



Mogłoby być:

W ARKAnach ... co tam chcesz...

-chmielu
-pierwsza

czy cuś...

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5563692 Napisano: 25.01.2013 10:35:33 w Biedronka
petunija1 napisał(a):



emotka to smutne,że jesteś 200 zł do tyłu.
Już bez znaczenia jaki powód. emotka emotka



Kochana, dziękuję
emotka

Powody prozaiczne bo życiowe.

Niemniej jednak, cieszę się, że mogłam pomóc, choć jest to dla mnie poniekąd lekcją emotka . I chyba już się nie pobawię w takim zakresie emotka

Zauważyłam przy okazji, że źle zinterpretowali chyba formułę konkursu - zakupy spadły z nieba, a kaskę wygrali emotka Zgodnie z tytułem przelewu emotka
Cóż, uczymy się ciągle.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5563688 Napisano: 25.01.2013 10:29:48 w Warka Piwo
Wpaść na tę zawleczkę, w sensie ZawleczkaRobiPssttt też nie jest łatwe...

Teraz możemy prychać, ale rzeczywiście pssttt jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0