Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5569741 Napisano: 31.01.2013 11:51:20 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):



Mi lekarz tłumaczył że w zimie jest z tym właśnie najgorzej - suche powietrze i kaloryfery.
Żeby Ci jeszcze zamieszać emotka nam lekarz zabronił używania jakichkolwiek innych niż Emolium. Do tego dieta i maść robiona w aptece. Dziś u Benia (odpukać) nie ma śladów po AZS. Gorzej z tym u młodego emotka ale to moja wina bo na za dużo sobie pozwalałam zamiast trzymać dietę...
Zaskoczyłaś mnie z tym żółtkiem emotka U nas całe jajko uczulało, ale nigdy żółtko - widać każde dziecko jest inne emotka
Trzymamy kciuki żeby u Was też znikło emotka



TiTi... emotka

Emolium zawsze dawało radę i w zasadzie nie mieliśmy problemów - tej zimy jakoś tak się pogorszyło. Wielu lekarzy go poleca.

Co to żółtka to słyszałam, że może uczulić, ale jakoś w ogóle nie pomyślałam, że Olcię emotka
W sumie to dobrze, że teraz, jak jest taka stara, i je żelazo w innych rzeczach emotka

dolly napisał(a):

Size, Kalisto, Beniaminowa, a czy nawilżacie skóre po kąpieli czy przed snem- codziennie?



My mamy najpierw kąpiel z emolientem, więc skóra po już jest trochę nawilżona. I przyznaję, że jak nie było potrzeby, nie dawałam już ani emulsji, ani kremu.

Teraz dodatkowo, codziennie, stosowałam na ręce i nóżki emulsję specjalną emolium, a od dzisiaj będę stosować olejek tej firmy - bo pachnie emotka i jestem ciekawa rezultatów.
Jak nie przejdzie to plan B emotka Balneum i reszta.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569330 Napisano: 31.01.2013 12:28:32 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

My byliśmy baaardzo zadowoleni z balneum. U mojego synka problemy ze skórą pojawiają się w okresie zimowym, rok temu nie pomogły tak przeróżne maści wypisane przez lekarza, jak właśnie balneum.
Teraz jak zaczynała się zima sporadycznie



U Oli też jest powtarzalne w zimie, kupię to Balneum emotka
Zobaczę jak działa i zdam relację emotka

Mydła marsylskiego nie znam - muszę poczytać, hippa stosowaliśmy - neutralne są, nic nie szkodziły, ale też nie pomogły. Za to pięknie pachną i są eco emotka

O tych kosmetykach pat&rub mało wiem, na stronie wylatują mi panie z pięknymi włosami emotka

No nic, zdam się (w myślach) póki co na Balneum, resztę poczytam jutro.

Dziękuję kalisto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569322 Napisano: 30.01.2013 11:58:14 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

size to ja wyskocze ze składem oilatum i emolium emotka Porównaj sobie z balneum, choćby parafina ...
Mój syn też ma problemy skórne i też miał podejrzenie azs i oilatum, emolium itp tylko zaleczało chwilowo, później było gorzej, a balneum jak cud piękna skóra - używaliśmy do mycia oliwki w żelu i już po połowie wszystko się uspokoiło - dodam,że jest mega wydajna, schowałam ją na później jak skóra małego doszła do siebie i teraz wyciągnęłam ją i sama się nią myje i bardzo mało jej idzie



No kuurde.

Mogłam zapytać.
Teraz Wy nie w temacie -> bo ciąże emotka , a młodsze Mamy jeszcze bez skaz na skórze dzieci emotka

Nic, dokończę nowe zamówienie - oogroomne - zobaczę po tej oliwce i kupię najwyżej. Parę razy miałam w rękach, ale nie umiałam się przekonać.

Chyba, że kupić? Jak kalisto
radzisz? Jak mieliście podobne problemy?
Tamto zaoferuję sobie, ew. dam siostrzeńcowi...

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569321 Napisano: 30.01.2013 11:49:49 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Size, moja przyjaciółka od lat mieszka w Anglii (zresztą wyszła za mąż za Anglika) i klnie ich opiekę zdrowotną w żywe kamienie.

Już jest nowy dzień - może przyniesie nam coś dobrego? emotka



Moja koleżanka leciała do Polski po pierwszym napadzie padaczkowym w drugiej dobie życia dziecka - tam były jakieś problemy + oczywiście szpital i niezbędne formalności.

Dziecko dzisiaj chodzi - 13 m-c (w Anglii powiedziano, ze bez szans), jest rehabilitowane - ale już na zakończeniu.
Wygląda zdrowo i pięknie.

PS. Jest Nowy Dzień


I mam nadzieję, że będzie dobry dla nas wszystkich.

Dobranoc.

Ps. Pola - ja rozumiem, że na kawę nie miałaś czasu emotka , ale napisz czy szczęśliwie dotarło Twoje szczęście? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569317 Napisano: 30.01.2013 11:35:11 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

idę spać , dzięki że jesteście



Pola, doleciał?

:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569315 Napisano: 30.01.2013 11:33:52 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

jak Mikuś był malutki to kąpalismy go w Balneum lub Oiliatum (z tym że to pierwsze lepsze), teraz raczej go kapiemy w J&J Bedtime rzadko kiedy w Balneum -ale mały nigdy nie miał wysuszonej skóry a gdy kąpie go w J&J to dodatkowo po kąpieli nawilżam.
To że obyło się bez żadnych problemów skórnym to moze byc zasługa że kąpany był w Balneum - wtedy nigdy go niczym nie nawilżałam.



My od urodzenia używaliśmy Oilatum - wszystko co było w serii. Do dzisiaj mamy dwa szampony - na szczęście nieprzeterminowane emotka
Rok temu przyjrzałam się emolium - większa oferta, krem na zimę itp. Spróbuję używać, zobaczę co będzie, bo wizyty u lekarza - byliśmy u trzech - to albo ATZ (1), albo alergia na am (2).
Za dwa tygodnie jedziemy do dermatologa. Ale myślę, ze może zejść- po ograniczeniu żółtka świąd ustąpił, placki zbladły.

A najgorsze, ze wśród dzieci moich znajomych, każda wysypka/zmiana chorobowa na skórze to dzisiaj AZS... Nikomu nie chce się już diagnozować, czy nagle wszystkie dzieciaki mają...

Dianek - tylko nie wyskakuj z tymi parabenami... emotka
Choć jak masz pomysł, to poproszę - dodam, ze mój Kochany miewa właśnie zmiany skórne (dłonie)- nic na Niego nie działa emotka Może po nim Olcia coś ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569301 Napisano: 30.01.2013 11:13:31 w Wkurza mnie...
emilka1705 napisał(a):



wiesz wróciliśmy tutaj w sumie chyba z głupoty. Była taka sytuacja, że ja w szpitalu 35 tydz ciąży z zapaleniem nerek, a męża firma bum padła i w jeden dzień poleciało 1200osób. Pierwszą reakcją był powrót do PL bo mamy gdzie mieszkać, kasy trochę odłożone. Ja musiałam lecieć już bo nie wpuszczą później na samolot. Kurcze i tą pierwszą pracę mąż dostał tak łatwo, że pomyśleliśmy dzidzi będzie mieć 3 miesiące i wracamy do UK. Niestety kryzys w lotnictwie (w którym mąż pracuje) spowodował brak miejsc pracy:( i tak zostaliśmy na ponad 3 lata....co chwilę marząc o wyjeździe...



Akurat wtedy postąpiliście zdrowo i profilaktycznie. I dobrze. Większość z nas, mając za m-c urodzić, dałaby nogę w sprawdzone miejsce emotka

A że tak się ułożyło...

To nie tak, że mam dzień pocieszania, ale sama miałam wiele kup na drodze, i każda z tych kup, po czasie - rok, dwa - miała inny wymiar - wręcz stała się podmiotem - oczekiwanym. I przysłużyła się na kolejne lata.

I dała coś - lepszy plan, lepsze kalkulacje i lepsze perspektywy. Mam nadzieję, że u Was będzie podobnie.

Kochasz faceta i wzajemnie, bo widać - dostaniesz sygnał na życie z Nim -> TAM - leć.
A teraz spokój/bez płaczu/wzięcie w garść i e-konki emotka

Zobaczysz, zaplanujecie i zrealizujecie wszystko co chcecie. Najwyżej się chwilę odwlecze emotka

Ps. Mam koleżankę w Anglii, narzekała na szpitale i opiekę. Może to akurat ten Wasz plus powrotu na tę chwilę do Polski?



Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569293 Napisano: 30.01.2013 10:55:04 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):



No co ty emotka Testowałam na sobie i dalej kombinuję mieszając odcienie itp. Farba jest super, bo jak masz jej tak dużo, to idealnie pokrywa wszystkie włosy i nie ma opcji by wyszło coś nierówno. U fryzjerki nie byłam z farbowaniem, bo jak usłyszałam 200zł to podziękowałam. A odnośnie proporcji to info dostałam w hurtowni fryzjerskiej, zresztą w internecie są informacje w jakich proporcjach daną farbę się miesza.



No to podziwiam
emotka

Przy takich długich piórach emotka

Sprzedam siostrze nazwę firmy i poczytam emotka
Wyskoczy mi 20 siwy włos i farbuję emotka

Ps. W temacie konkursowiczek w ciąży -

zamówiliśmy na all wiele produktów z emolium - lubimy produkty tej firmy i są dobrze tolerowane przez naszą córuś. Oli zaczęły pojawiać się takie jakby wyschnięte placuszki na rączkach - odstawialiśmy produkty spożywcze, chyba wyszło na żółtko.
I zamówiliśmy pierwszy raz oliwkę do ciała z lipidami - od pierwszego dnia.
Nie wiem co znaczy i jak się sprawdzi - ale to pierwszy kosmetyk tej firmy, który ma przyjemny zapach (Olcia powiedziała -mydełkowy). Mam nadzieję, że, pomimo obietnic producenta, nie uczuli jej. I że pomoże.



Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569278 Napisano: 30.01.2013 10:31:47 w Wkurza mnie...
emilka1705 napisał(a):

to i ja proszę tylko z mlekiem:)
Chciałabym mieć kogoś z kim mogę pogadać jak tak tęsknię o tym co czuję....czego się boję...moja siostra jak dziś pamiętam jak płakała itd teraz kiedy szwagier kilka lat jest w PL zgrywa cwaniaka. Jakbym tylko miała wykończony dom nie paprałabym się w wyjazdach. Nie chcę cudów...chcę być razem....



Kurczę, jeszcze coś dodam, choć za dużo jak na mnie na raz i czuję się nieswojo trochę.

Każdy intuicyjnie wie co robić, uda Wam się start tam --> Mąż dostanie pewną pracę (trzymamy kciuki) to lećcie za Nim. Tam budujcie przyszłość --> WSPÓLN¡. To jest ryzyko, ale o wiele mniejsze, niż mielibyście podjąć z Mężem tutaj. Zawsze możecie pomyśleć o powrocie. Pisałaś, że byliście wspólnie w UK, więc pewnie wiesz jak wygląda życie ZA.

Tak myślę, że warto wykorzystywać wszystkie okazje, które się przytrafiają - a jak istniałaby możliwość, że wspólnie, to tym bardziej

emotka

Ps. Dom możecie wynająć. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569263 Napisano: 30.01.2013 10:14:39 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

czytam ten wątek i czytam - ile ludzi tyle historii, wiem ,że nie ja pierwsza i nie ostatnia - wiem,że dam radę, ale dziś mi ciężko - stara jestem i niby doświadczona a zachowuję się jak histeryczka
sorry, ze Wam tu nasmęciłam emotka




Nic nie nasmęciłaś.

Sama widzisz ilu nas tu z podobnymi doświadczeniami.
Strach, obawa, tęsknota zawsze wyglądają tak samo. Choć bywają różne okoliczności.

Głupie i normalnie straszne pospolite, ale jakże pasujące: (również do emilki)

- macie kobietki miłość bezgraniczną emotka

Daj Pola znać, jak wyląduje zdrowo emotka

I zrób kawki i dla mnie, poczekam z Tobą emotka
Będzie szybko i dobrze, zobaczysz.

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569246 Napisano: 30.01.2013 10:03:53 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

size napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Ja zapuszczam włosy. Po ciąży nawet centymetra nie ścięłam. Jeszcze troszkę i będą do pupci emotka



Ja mam te dłuższe prawie do pasa, tylko mam wystopniowane. Dużo farby schodzi czy niekoniecznie? Pytam z ciekawości? emotka



Farbę kupuję we fryzjerskim, bardziej się opłaca niż ta marketowa a i kolor wychodzi jaki chcę. Polecam firmę Allwaves. To schodzi mi na farbowanie 1 opakowanie farby (100ml) - koszt 16zł, plus 150ml wody utlenionej 9% w kremie - kosztuje we fryzjerskim 9zł za 1l. Koszty całego farbowania około 18zł. To teraz policz ile fryzjerka zarabia na farbowaniu włosów emotka



No widzę właśnie. Moja siostra płaci 260 zł - obcinanie plus reszta, włosy do ramion.

Nazwę farby zapisałam emotka

Dobrze rozumiem - sama robisz?
Ale wcześniej musiałaś chyba korzystać by poznać recepturę i kolory z palety tej firmy, prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569193 Napisano: 30.01.2013 09:24:51 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

a mnie wkurza, że tak tu sobie rozmawiacie o tych rozstaniach i powrotach... i mi się smutno zrobiło bo na mnie nikt nie czeka ani ja nie mam na kogo czekać emotka



Napisz adres na forum emotka
A potem tylko czekaj na nas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569190 Napisano: 30.01.2013 09:22:33 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Ja zapuszczam włosy. Po ciąży nawet centymetra nie ścięłam. Jeszcze troszkę i będą do pupci emotka



Ja mam te dłuższe prawie do pasa, tylko mam wystopniowane. Dużo farby schodzi czy niekoniecznie? Pytam z ciekawości? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569158 Napisano: 30.01.2013 08:54:34 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):


mój staż małżeński trzeba pomnożyć przez 3 - przez 18 lat spędziliśmy oddzielnie zaledwie 30 nocy (wliczając moje pobyty w szpitalach ), do tego pracowaliśmy razem w jednym pomieszczeniu i wszystko robiliśmy razem , bo to uwielbialiśmy - dlatego ten rok był dla nas bardzo, bardzo trudny a następny nie zapowiada się lepiej

jest mi dziś bardzo, bardzo źle



Kochana emotka

Teraz być może już z górki. Jak to rok, to wypada myśleć tylko rok. Doskonale Cię rozumiem, co do chwil spędzonych i tych nie spędzonych ze sobą --> choć chyba jesteś lepsza emotka

Ja też mam strasznie długi związek, choć małżeństwo tylko 12. Ale suma godna porcelany emotka
Jak byłam w szpitalu, płakałam nie przez strach, tylko dlatego, że Jego nie było. ¬le mi się nawet chodzi po ulicy samej - nie wiem co z ręką zrobić...

Będzie dobrze. Zleci szybko - czego życzę emotka
Są telefony, skype, będziesz zaglądać na forum emotka
Zleci jak z bicza.
I nie smuć się już.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569078 Napisano: 30.01.2013 07:57:41 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):

size nie ma się z czego cieszyć jeszcze bedziesz miała dość. Ja do drugiego roku studiów nie farbowałam. zresztą miałam włosy do....ud do tego kręcone więc majątek bym zostawiła u fryzjera.na drugim roku skróciłam do ramion i wtedy eksperymentowałam. teraz bym chciała naturalne ale co zrobić emotka



Ej tam rozpacz od razu emotka
Zobacz ile możliwości emotka

Co do mnie, to może będę żałować - wiele osób potem żałuję, ale przynajmniej poznam co to stress u fryzjera
emotka
Choć zwykła/niezwykła fryzura też mnie stresuje... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569072 Napisano: 30.01.2013 07:51:10 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

size napisał(a):



Worki mnie ominęły, pewnie już byłam starsza
emotka



i niech tak zostanie, wnikać nie będę emotka



Licytacja?
emotka

Dobra, nie na temat. Forum należy do Pań zaciążonych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569070 Napisano: 30.01.2013 07:49:49 w Wkurza mnie...
emilka1705 napisał(a):

Kochana dopóki nie pożyłam tutaj (przez 2 lata mieszkała z mężem jeszcze bez dzieci w UK)też tak myślałam...Mąż nie miał najniższej krajowej, a było ciężko. Mamy dom, ale co z tego jak jest do remontu. Rachunki jak się poskładało to 800zł i jeszcze 200rata za auto. Nie wspominam już o zimie gdzie na ogrzewanie spokojnie idzie 4 tony węgla, 4metry drzewa w sumie bagatela ponad 3000zł. Grzejemy bez szału 19-20stopni w nocy mniej. 2500-800-200 na życie 1500zł no i jeszcze 150 na dojazd męża do pracy. Oczywiście rodzinne czy inne dodatki nam się nie należą. Komp naddaje się do wymiany,drzwi do garazu (dodam że połączony jest z domem więc ciągnie zimno) jak je otwieram to boję się że wylecą nie wspomną o kuchni co straszy i starych oknach na parterze. Nie pójdę do pracy bo jak wynajmę nianie to nie zostanie mi z wypłaty prawie nic. Do przedszkola córka się nie dostała. Nie mam rodziców czy teściów co dorzucą do remontu, czy zostaną z dziećmi. Jeśli miałabym wykończony dom lub możliwość pójścia do pracy nie decydowałabym się na takie coś. Poza tym mam nadzieję, że już niedługo wyjedziemy całą 4:)



W rodzinie męża był wujek - bardzo młody jak na wujka bo miał chyba 34 lata emotka . Wyjechał z Polski, zostawiając żonę z roczniakiem. Przyjeżdżał okazjonalnie - w tych wyjazdów zrodziły się bliźnięta. Po dwóch kolejnych latach
zabrał całą swoją czwórkę do siebie. I z Polski. Żyją tam już 18 lat, małżeństwo nie ucierpiało, bardzo się kochają, pokończyli szkoły na obczyźnie i stali się zamożnymi ludźmi. Na pewno nie żałują podjętej decyzji, choć tęsknią za Polską.

Życzę Wam, by właśnie taki scenariusz napisał Wam życie emotka

Ps. Chyba, że nie chcecie bliźniaków w międzyczasie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569057 Napisano: 30.01.2013 07:39:12 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):


Hehe ja mam teraz czerwono bordowe emotka W ogóle czego to ja nie miałam już na głowie emotka



Ja właśnie miałam mało - zawsze miałam włos długi i ciemno-brązowy. Jako nastka i ponastka robiłam sama - henna, szampony, jako zaawansowana dwudziestka, powiedzmy 25 lat, dałam sobie siana. Wtedy chyba przyszedł czas na brązy.Kiedyś odwiedziłam 3 salony - 2 jakieś super - żaden fryzjer nie chciał mi położyć farby, nawet głupich pasemek.

A teraz znalazłam już w sumie ok. 9. włosów siwych przy nasadzie głowy, więc okres szaleństw przede mną. Na co się cieszę bardzo emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569040 Napisano: 30.01.2013 07:20:38 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):



haha, to moja tak szła ulica jak była moda na swetro-worki, ze się rękawami ulice zamiatało emotka



Moja jeszcze zaliczyła depecha emotka Też się mało cieszyła emotka Ale była dzielna.

Worki mnie ominęły, pewnie już byłam starsza


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5569023 Napisano: 30.01.2013 07:02:54 w Warka Piwo
Agnes napisał(a):

size napisał(a):

Agnes napisał(a):

nie otwierają mi się wyniki
były już z niedzieli?



Dziewczyna parę postów wyżej ma e-mail. U mnie też zakładka Zwycięzcy nie działa. Jak u większości zresztą.


dzięki to kolejna lipa
to ja już nie mam pomysłów na nazwy zgrupowań
chyba wyślę moje wczesniejsze co wygrało



A ja wcześniejsze co proponowałam, ale zmienię porę wysłania emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0