Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5572370 Napisano: 02.02.2013 07:51:48 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Ja zdecydowanie wole być pasażerem emotka Chociaż ciągle powtarzam,że w końcu pójdę na prawko emotka
My bardzo dużo jeździmy w trasy i jednak przydałby się mojemu zmiennik.



Ja też wolę być pasażerem emotka

Ale na tej naszej - od roku - wsi człowiek bez auta jest jak bez nóg/ręki. Totalnie źle.
Muszę się przełamać.
Stacha mam totalnego - mam nadzieję, ze dziecko nie ucierpi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5572358 Napisano: 02.02.2013 07:44:37 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Jutro mój ze szwagrem popatrzą emotka



Dzisiaj mój ze szwagrem emotka oglądali moje/może paroletnie polo emotka
Podobno spoko, ale we wtorek mąż umówiony jest na stacji diagnostycznej i się okaże czy będzie moje.
Tak czy inaczej, boję. Muszę się rozjeździć, a mam przerwę.

Teraz jadę po Olę do przedszkola całe dwa długie przystanki (jak nie odbiera mąż), dojazd mnie kosztuje cenę biletu na jedno miasto*2. Zupełnie się nie opłaca.

Ale coś czuję, że i tak to autko rozwalę szybciej niż mój myśli emotka
Boję... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5572337 Napisano: 02.02.2013 07:32:26 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Nie byliśmy, cały dzień leniliśmy się emotka Jutro mój ze szwagrem popatrzą emotka
Przy uszkodzeniach auta z winy stanu dróg, zawsze trzeba wezwać policje lub zarząd dróg i wtedy raczej nie ma problemów z wypłatą odszkodowania emotka




To fajnie, i że odpoczęliście i że jest szansa na pozytywne załatwienie sprawy emotka

Trzymam kciuki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5572321 Napisano: 02.02.2013 07:18:39 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):


Jutro chyba podjedziemy do warsztatu, bo był taki huk, że to raczej nie tylko alufelga uszkodzona ... ehh szkoda gadać



Byliście?
Wiadomo czy coś jeszcze padło?

W zarządzie dróg nas jeszcze nie widzieli, więc nie mam doświadczeń. Ale skoro zrobiliście taką absolutnie wyczerpującą dokumentację emotka to mam nadzieję, ze będzie dobrze. Daj znać w poniedziałek emotka

Dobrze, że macie faktury - może realnie zwrócą za szkodę.

A. I przypomniała mi się nazwa firmy super jakości ciuszków dla niemowlaczków, może któraś z Was miała - Sofija. Uważam, że mają doskonałą jakość. Tylko to raczej bieliźniarka - kaftaniki, rampersy, śpioszki itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571753 Napisano: 02.02.2013 12:03:54 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Ja Wam powiem, że też zerkałam na te paputki z gumeczką (na fb jakiś sklep miał wyprzedaż), ale wahałam się, bo mój Kubuś w skarpetkach ze skórzaną podeszwą nie chodzi ładnie, bo stópka Mu się wygina i częściej zakładam buciki z twardą podeszwą, bo wtedy ładnie i stabilnie cśmiga, a skarpetki z ABSem to już porażka. Tylko problem w tym, że w butkach z twardą podeszwą nóżki Mu się pocą czasami.



Masz jak my. Weź kup wygodne i stabilne, potliwość ograniczaj ściąganiem, zmienianiem obuwia, skarpetek.

Stopka maluszka musi być stabilna,trzymać się pięty, olej skarpetko-buty (lub olej kujawski emotka ). Twój za niedługo będzie rozpędzony emotka I nie nadążysz emotka :):) Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571749 Napisano: 01.02.2013 11:47:30 w Konkursowiczki w ciąży
I tak a'propos ciuszków dla starszych - 92,98 itd. Jest sklep Takko Fashion, nie wiem czy znacie, ale w tfu... w galeriach są. Mamy parę rzeczy z serii odzieży dla dzieci Dopodopo. Kurtkę, dżinsy, bluzki, bluzy, bliźniaki - super jakość, fajne wzory i fajna cena. Spodnie są ekstra - wszystko w pasie regulowane na gumce i guzikach, z możliwością przedłużenia, spódniczki tak samo emotka , bluzki nie tracą fasonu, swetry nie mechacą się, nadruk z legginsów nie znika - jak w 5-10-15.

Bardzo polecam, można trafić na super okazje, a firma daje radę. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571745 Napisano: 01.02.2013 11:33:57 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

size teoretycznie muszą wypłacić odszkodowanie, ale i tak jestem wściekła, zwłaszcza,że my nie mamy zwykłych opon i felg, więc nie wiem czy nie będzie wojna,żeby za 2 płacili.



Ale macie ac? My też mamy dokupione alu do auta, większe niż te dedykowane, ale ubezpieczalnia nie robiła problemu --> dziura w jezdni + autobus wtedy z boku szturchnął... U nas to robione jest na koszt zajezdni. Dziurę kiedyś przerabialiśmy, na nowych alufelgach, poszło bez problemu, ale z ac. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571742 Napisano: 01.02.2013 11:26:57 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

tzn może źle mnie zrozumiałaś size bo ja też nie miałam darowanej wyprawki - właściwie wszystko musieliśmy sami kupić (dobrze że teście na wózek dali pieniązki a jako że potrafiliśmy dobrze zagospodarować to i na łózeczko starczyło). Reszte sami kupowalismy - wszystkie ubranka kupowałam albo nowe albo od kogos z pierwszej ręki bo tak było taniej i zawsze byly idealne, kilka ciuszków zdarzylo się ze z lumpa ale naprawde fajne (i to nie bielizna bo body zawsze nowe).
A mówiłam że w sensie wytrzymały te ubranka dla maleństwa bo co nakupowałam nowe - bardzo dużo ubranek dla maleństwa - to były dobre gatunkowo i gdy dałam je dla siostry synka to jak wróciły teraz to napewno bedą jeszcze dla mojego kiedys drugiego dziecka emotka



Kochana, nie wiem co napisałam, ze tak mnie zrozumiałaś. Akurat wydaje mi się, że robimy podobnie emotka
Ja pisałam benasiu kochana tylko swoje żale, ze nie mam ciuchów po dzieciach siostry emotka
Bo cholerka, urosły emotka

Nic więcej emotka
Żadnej, absolutnie żadnej żaluzji emotka
W życiu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571711 Napisano: 01.02.2013 10:33:10 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):



Size jak będziesz prała kombinezon to uważaj, nam kurtka ze smyka po pierwszym praniu zafarbowała tj zielone elementy puściły na białe - tragedia



Dzięki emotka Spodnie mamy fioletowe, kurtkę z białymi elementami - wypiorę osobno w 30 stopniach. Mam nadzieję, że wystarczy i nic się nie stanie.

benasia napisał(a):



A z tescowego F&F też ubranka są świetne emotka



Akurat z F$F parę bluzeczek straciło fason u nas - bawełna porozciągała się - dla mnie reserved ma to samo - mówię o cienkich bluzeczkach bawełnianych. Zajefajne były legginsy jeansowe - ludzie pytali nas co to za cudo emotka Teraz nie widziałam, ale w cubusiu były fajne, z kieszonkami, ok. 24 za sztukę - ale w dwupakach.

Ja nie miałam darowanej wyprawki - siostrzeńcy są za starzy i większość nie nadawała się. Wszystko mieliśmy nowe - i z ewa klucze i jeszcze jedna firma, droższa, ale nie pamiętam nazwy - w sklepach chicco sprzedawana. Musiałabym się dobrać do worków, w notatkach mam same numery aukcji emotka Obydwie super. Plus te parę - 4 sztuki może
z C&A. Ale od takiej małpy, ze nie chcieliśmy używać emotka

Nie mam od kogo brać ciuchów i dopiero teraz widzę jaka to kupa. Tyle jest potrzebnych, tutaj mam zero znajomych, z all boję... A kasa na spodnie dla 3 i pół latki to 70-90 zł w średnim sklepie w galerii - szlag mnie trafia jak o centrum handlowym mówi się galeria .

Teraz widzę ile dziecko ma możliwości, co znaczy kałuża, błoto itp. I dla takich paskud nie mam nic na podwórko.

Kalisto

Strasznie współczuję autka.

Mój z kolei juto jedzie zobaczyć dla mnie polo, aż się boję. Pewnie już długo z Wami nie porozmawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571637 Napisano: 01.02.2013 09:24:18 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):



Ubrania to jakby zleżałe jakieś były mam wrażenie.



Ja pamiętam jedynie ceny z kosmosu - z tego okresu jak Wasze Maluszki - do i po roku. Nie mówię o avencie- nawilżacz, podgrzewacz czy choćby smoczki. Zwykła pieluszka flanelowa z nadrukiem kosztowała tam 3 razy więcej niż na all.
Wanienki mieli najprostsze - trzy razy drożej, prześcieradła i przewijaki też. Jedyne co, ale jak młoda miała 2 lata niecałe i kupowałam na szybko materac kokos-gryka do turystycznego łóżka, to wyszło tak samo jak z przesyłko na all.

Ciuszki dla noworodka mnie nie ujęły ze względu na materiał a dla staruszki kupujemy - jak większość z Was w sieciówkach.

Ale jak mieliśmy kombinezową wyprawę, to tylko tam były spodnie ocieplane-dżinsy, uważam, ze super - żałowałam, ze nie mam chłopca, sweterki cudne. Ja akurat nie przepadam za C@A - Wy chwalicie. Większość spodni nie ma regulacji w pasie i Oli spadają. Mieliśmy parę t-shirtów - rozciągnięte po paru praniach. Swetry i bluzy ok. Kurtki też. W spadku parę bodziaków i innych dla niemowlaczka - przetrwały, ale bez rewelacji. Porównywalne z tescowym cherokee.

Wszystko zależy od ciuszka emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571609 Napisano: 01.02.2013 08:57:18 w Warka Piwo
krzysiek1693 napisał(a):

Ja jednak myślę, że hasełka są losowane, a nie wybierane. Chyba, że jury Warki składa się z kilku przedszkolaków. emotka




Tego też wykluczyć nie można.

A co do przedszkolaków, to myślę, że się mylisz. Organizator powinien uwzględniać różne propozycje, choćby ze względu na nasze zróżnicowanie społeczne i patrząc jednak na grupę docelową.
Stąd pewnie zróżnicowanie haseł.

I głupio, tak sądzę, po odczytaniu zwycięskich haseł, brnąć dalej w megalomanię. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571591 Napisano: 01.02.2013 08:44:43 w Warka Piwo
Tak swoją drogą, konkurs przyciąga masę ludzi, grają bez paragonów, bo póki co nikt ich nie oczekiwał.
To błąd organizatora - mogli w rubrykach do wypełnienia dać jeszcze załączniki:

1. Skan paragonu
2. Skan dowodu lidera - imię, nazwisko, wiek - nic więcej.
3. Mogli w systemie zaznaczyć hasła raz wygrane i wykluczyć ich udział.

Jest nas sporo, hasła mogą się powtarzać. Jak ktoś załapie tryb :UWAGA: podpowiedź! wpisuje w google: znane komedie, znane przysłowia, znane cytaty, znane sentencje, słownik rymów itp. t nie jest trudno coś przerobić.

Ja swoje dwa miałam różniące się poziomem - ocena subiektywna:

1. Jedno proste z użyciem rymu
2. Jedno z grą słów i uważam, ze było spoko.

Kolejne dopracowywałam, szukałam analogii w prostych rzeczach - te się właśnie powtórzyły - dwie sentencje łacińskie i jedno wyrażenie wzięte z potocznego używania z lekką grą słów.

Ktoś myślę mógł myśleć tak samo jak ja. Nie było to odkrywcze.

Werdykt wybierających jest ich wyborem subiektywnym, nawet nie mogę czytając powiedzieć, że propozycje są złe. Mnie niektóre się podobają, niektóre nie, ale to też subiektywizm.

Szkoda tylko, że hasła niektórych z nas zaproponowane wcześniej, choć brzmiące tak samo - były niezauważone emotka Choć wiem... Były za słabe na dzień emotka







Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571567 Napisano: 01.02.2013 08:27:49 w Konkursowiczki w ciąży
allice napisał(a):

A ja się pochwalę, a co emotka

Małgosia mówi już mama emotka oczywiście jeszcze nieświadomie ale to strasznie miłe dla ucha emotka

No i siedzieć chce strasznie, jak się ją chwyci za rączki to się podciąga.



Super uczucie emotka
Wiem co czujesz emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571565 Napisano: 01.02.2013 08:25:30 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

size wlaśnie teraz mamy befado - mały śmiga w nich i w sumie dobrze sie sprawują ale wlasnie to zapięcie nie wiem czemu czasami mu się odpina i przy intensywnej zabawie np chodzi juz z 1 butem emotka
Może gdyby mial na rzepy... Swoja drogą duża mają rozmiarówke.



My mieliśmy z befado najpierw przekładane przez coś ? --> nie wiem jak to nazwać - może klamerka, potem zapinane na rzep.
Masz spryciarza :>

My kupowaliśmy z zetpola, bo mieli buciki na rozmiar 18 emotka Mało firm ma dorosłe butki w tej rozmiarówce. I bardzo się wtedy cieszyłam z... ffeee różowych butków emotka
Ja jestem z tych ave satan, czarno i mgliście emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571556 Napisano: 01.02.2013 08:18:09 w Warka Piwo
magnus napisał(a):


Sposób jest bardzo prosty i banalny jak hasła- wygrałeś raz - znasz godzinę losowania i następne wygrane masz- cała prawda wygryWARKI emotka



Nieprawda. Mam dwie nagrody, inne robiłam podobnie, nagród brak.

anik01 napisał(a):



U nich im większy gniot,to szanse na wygraną są większe...emotka emotka emotka



Pocieszaj się dalej emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571497 Napisano: 01.02.2013 07:42:23 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

to takich paputków szukac raczej w obuwniczych? bo jutro chce sie wybrac poszukac, zobaczyc, przymierzyc.



Befado i zetpol mają w obuwniczych, ale takich raczej prywatnych, w mieście.
Kiedyś zetpole wisiały w realu, ale takie modele, ze za darmo bym nie wzięła.
A można spotkać ładne.

Niemniej jednak, obie firmy przodują w obuwiu dla maluszków. I naprawdę polecam - jak Twój Młody lata jak pędziwiatr i nie boisz się hałasów emotka to może być dobre - bucik jest zdrowy dla stópy emotka

Osobiście uważam, że typy skarpetkowe są dla maluszków niechodzących albo tych mało chodzących.
Choć te Twoje - co pokazałaś wydają się być fajne - ale to należałoby przymierzyć i przetestować na stópce osobistej.


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571489 Napisano: 01.02.2013 07:35:01 w Konkursowiczki w ciąży
benasiu

U nas nie sprawdziło się sporo paputków:

- ani takie na zamszu czy irchowej podeszwie (a'la skarpetka) - stópki szły do środka, zresztą, mimo zapewnień i tak jeździła po panelach

- w pierwszych tego typu co tutaj:
http://allegro.pl...-26-i2920054025.html

dobrze dawała radę, ale była już chyba nieco starsza niż Mikuś
Przy kolejnych mieliśmy kłopot ze wstrzeleniem się w rozmiar

Uwaga: w nich nóżka się dość mocno poci

- potem mieliśmy podobne do tych co pokazałaś - nam się nie udało

- chyba od 13 miesiąca miała kapcie/butki i z zetpola (może nie najpiękniejsze) i z befado: na rzepy przekładane, miękka podeszwa, oddychająca wkładka. Nóżka stała stabilnie, nic się nie koślawiło, nie jeździła - było jej wygodnie. Stópka się nie pociła - wybieraliśmy te najbardziej odkryte. Pomimo chęci, trud zdjęcia był skuteczny emotka

Minus - jak biegała, było głośno.

Dużo też czasu spędziliśmy na skarpetach z ABSem ale dla starszaka co biega i się obija może być bolesne.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571449 Napisano: 01.02.2013 06:57:14 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

ej smyk i coco-coś tam to dla mnie największa porażka!!! Kurcze Emi była mała sobie myślę zaszaleje...były wprzedaże, ucieszona wróciłam do domu, ze firmówki kupiłam i...jedno pranie, a ciuszki do niczego się nie nadawały!!!



Aj dziewczyny nie straszcie emotka

My kupiliśmy tam kurtkę i spodnie narciarskie (Cool Club emotka --> emilka. Tam bo juz nigdzie nie było emotka

Póki co są super - bardzo duża staranność wykonania, super detale, chyba wygodne emotka Nie sprawdzałam sama

emotka ale młoda nie narzeka.

Ale to inny materiał niż bawełenka dla Maluszka, więc tutaj nie mam porównania. Mam nadzieję, że się nie rozwalą szybko. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571406 Napisano: 01.02.2013 06:18:18 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

benasia napisał(a):

a w sklepach typu smyk to raczej chyba takich nie znajdę... bo chciałam zobaczyc i przymierzyc na żywo...



Moim zdaniem smyk nie jest sklepem, do którego warto wchodzić. Ceny ciuszków czasem zabijają, a ich jakość często jest gorsza od ścierki, którą myję podłogę...



Ja w smyku nie spotkałam jeszcze tego typu bucików.
Ola miała podobne, u nas nie zdały egzaminu, prawdopodobnie z uwagi na niekoniecznie dobrany rozmiar - choć potem, jak już pasowały na długość też nie było dobrze. But się zsuwał z pięty - możliwe, ze nie był tak głęboki i zabudowany jak ten co pokazałaś. Dziecko ogólnie, i to chyba każde, źle reaguje jak coś spada, wisi, zsuwa się.

Szkoda, ze nie możesz przymierzyć. Może umów się z kobietą na zakup dwóch, w różnych rozmiarach i na ewentualny zwrot jednej pary.

Agusia
najlepsze szmatki to pieluchy tetrowe - znakomita jakość i jej stosunek do ceny emotka
Wychodzi taniej niż odzież ze Smyka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5571393 Napisano: 01.02.2013 06:05:47 w Warka Piwo
Ja też miałam sytuację, że trzy identyczne hasła jak moje zostały nagrodzone - z tym, że nie ja, ale inne osoby. Serce mi stanęło emotka ale cóż.

Teraz to sobie rozważam i to całkiem serio teorie spiskowe

emotka
Głównie dlatego, że nie przytrafiło mi się to samej, ale innym osobom też emotka

Mam jednak nadzieję, że żadne ufo, złe moce itp. nie wtargnęły na serwery i nie przechwytują listy haseł spływających emotka I nie robią jeszcze innych złych rzeczy... uuu --> duch emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0