Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5575677 Napisano: 05.02.2013 11:24:01 w Konkursowiczki w ciąży
kaki76 napisał(a):

no widzicie ,a moja jest taka ,ze coreczko do mnie mowi i tak mnie traktuje, a ja nie jestem do tego przyzwyczajona. Zawsze bylam inna,mialam swoj swiat ,a ona chce mi do niego wlesc. Dlatego do niej nie chodze widuje ja w swieta i na ich imieninach 4 razy w roku u nich jestem



Przygotowałam inną odpowiedź. Ale skasowałam. Chyba też nie chciałbym, by ktoś mi właził. Choć moi są spoko, tyle że chodzą dwójkami: powiem mamie męża-teść wie.Było parę sytuacji wymagających jakiejś intymności, zawsze rezygnowałam.Bo bałam,że się rozejdzie.

Jakbym nie musiała, nie jeździłabym emotka Dziecko chce Babci i Dziadka... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5575665 Napisano: 05.02.2013 11:11:20 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Ja też jestem pod tym względem sztywna, długo nie mówiłam mamo, a jak ktoś mi coś marudził, to jeszcze bardziej się broniłam.
Teraz to jest mamuś lub jak wkurzy to mama emotka ... nie wspomne że do mojej mówie zazwyczaj mamuśka lub babcia emotka

Do teścia szybciej mówiłam tato, ale jakoś łatwiej mi to przyszło, bo do mojego ojczyma też tak mówie ( wychowywał mnie od dziecka) i nie wiem czemu ale szybciej mi to przyszło



Ale skąd się to bierze? Są z nami, w sumie ich lubimy i dlaczemu? Ja nie potrafię się przemóc. I nie chcę się starać. Mama=Mama, Tata=Tata (ojczym liczony tak samo).


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5575659 Napisano: 05.02.2013 11:04:34 w Konkursowiczki w ciąży
kaki76 napisał(a):

size ja tez tak mam ,ja do swojej tesciowej zwracam sie bezosobowe widzi,wie ,itp. Mame mam jedna i tylko do niej tak sie zwracam,a co do pieczenia to tesciowa w zyciu ciasta nie upiekla i sporadycznie gotowala i gotuje nadal za nia tesciu. Ale do wtracania jest 1


_
Kaki ale to często jest trudne emotka Ale ja i tak nie umiem emotka Fajnie, że nie jestem całkowicie osamotniona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5575656 Napisano: 05.02.2013 10:57:31 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):


bo teściowe są fajne emotka emotka

Powiem Ci,że tak też uważam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5575655 Napisano: 05.02.2013 10:53:10 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Agatko, a ja stawiam, że Twoja teściowa też się bardzo dobrze zna na wypiekach emotka Nie ma to jak doświadczona kucharka emotka
Moja teściowa też super piecze i zawsze zadziwia mnie tym, że kupi najtańszy budyń, najtańszy kisiel, da 4 jajka i coś jeszcze i takie cuda Jej wychodzą emotka a ja zawsze stawiam na jakość, urozmaicenie i powiem, że do wypieków teściowej mi daleko emotka Nie wiem jak Ona to robi...
AA i jeszcze ja siedzę pół dnia nad jakimś wypiekiem, a teściowa raz dwa i gotowe emotka



No może :> My już jesteśmy ze sobą sto lat, zawsze to samo, ale zawsze dobre emotka Wolałabym zjeść Twój tort a nie Jej emotka
Z takich obocznych ciekawostek: jesteśmy 12 lat po ślubie i nie mówię Jej mamo emotka . A w związku jesteśmy trochę więcej emotka

Wy mówicie mamo do mamy męża?
Ja nadal nie emotka Dla mnie mama to MAMA, nie potrafię tego obejść, zasadniczo jestem sztywna jak hartowana stal emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5575647 Napisano: 05.02.2013 10:42:54 w Konkursowiczki w ciąży
Co Ty emotka Cesarka jest super emotka Nie ma co płakać, tym bardziej jak nie wiadomo emotka Nic się nie martw kochana emotka

I nie mów o starości emotka I w ogóle staraj się nie stresować emotka
Będzie ustalone emotka
Będziee dobrze - czuję emotka

HIHI, ale moja teściowa uważa, że mam moce
emotka Pokonałam ją emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5575623 Napisano: 05.02.2013 10:18:15 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

size napisał(a):

kalisto wszystko ok?


O lekarza chodzi ? emotka
Teoretycznie ok, nie ma rozwarcia, szyjka trzyma, ale lekarz stwierdził, że są skurcze emotka
Do tego mały był obrócony główką w dół i spowrotem obrócił się na bok i tym mógł rozjechac mi miednice ;/
Ogólnie nieciekawie się czuje, bóle mam chyba gorsze od największych przy moich stanach zapalnych stawów emotka



Leż, odpocznij. I chyba gównie poleż emotka Kurczę, poważnie, odpocznij, bo Ty taka bardziej żywa jesteś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5575576 Napisano: 05.02.2013 09:26:35 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto wszystko ok? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5575572 Napisano: 05.02.2013 09:22:42 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

size mam tak samo ze teraz wysyłam i nic a najlepsze jest jak haslo nie wygra a u kogos innego tak emotka



Och, Myszo
emotka

A poza tym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5575566 Napisano: 05.02.2013 09:14:16 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Hehe jestem pełna zapału względem tortu emotka I mam pełno pomysłów dekoracyjnych, teraz nie mogę się zdecydować emotka



Moja teściowa robi najlepsze rzeczy pod słońcem. Robi różne rzeczy pyszne, sprawdzone. Mogę jutro zadzwonić i się zapytać. Ale ostatnio się tyle naprodukowałam na Wasze ew. am, że nie wiem czy to ma sens emotka . Jak chcesz łatwy przepis, to zrób biszkopt co wychodzi od dziewczyn, łatwy krem z proszku - powiedz - że nie chcesz męczarni bo nie masz siły i czasu emotka Serka danio jednakowoż nie polecam jako krem.
Jakby co, daj znać.
Ale co kto lubi.

Kasia Ci doradzi najlepiej z nas, i stawiam, że lepiej niż mama mojego męża. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5575495 Napisano: 05.02.2013 08:08:02 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

A jakiś krem? Taki, żeby nie był za słodki, ani mdły, a smaczny i lekki emotka Żeby ludziom wątroba nie padła emotka



Agusia, po co pytasz? emotka Kasia ma taki wybór z efektem końcowym, dodatkowo zwizualizowanym - brałabym od razu emotka Czekam tylko na piekarnik. Te złote kuleczki do ozdoby już znalazłam na all emotka I zawsze będziesz miała konsultacje na bieżąco emotka Pod warunkiem, że Kubuś nie będzie dokazywał emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5575487 Napisano: 05.02.2013 08:04:10 w Warka Piwo
Ja chyba odpadam już emotka Do kolejnych hasełek, które miałam i wysyłałam (i były niezauważone), w ciągu trzech dni doszło aż 5... Wiem, że nie ja jedna mam tak, ale czuję się dziwnie.
To deprymuje.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5572629 Napisano: 02.02.2013 11:45:47 w Wkurza mnie...
My z mężem znaleźliśmy torbę zawieszoną na wózku - przy okazji oddawania swojego. Parking przy Realu, zima, tak z 10 lat temu. Nie oddaliśmy do BOKu bo baliśmy się, że coś nie pójdzie tak. Karty, piny, gotówka - sześćset złotych. Pani była pielęgniarką - miała jakiś identyfikator.

Pogrzebaliśmy w torebce - z godzinę szukaliśmy miejsca zamieszkania, ale udało się. Pani ponoć opisała ten fakt w lokalnej gazecie, chciałam nawet zobaczyć, ale nie mieli archiwum on-line emotka

Dostaliśmy 3 banany, ale do dzisiaj pamiętam tę radość emotka Jej i naszą emotka

Cieszę się, że mamy tutaj na forum tyle fajnych osób emotka

W temacie:

Wkurzają mnie pi******* krety, zrobiło się cieplej i dają po pokarm na potęgę. Nie wiem co z nimi zrobić - sprawa jest delikatna, a kopców mieliśmy w przeciągu dwóch dni więcej niż 100.
Straszne. Mieszkamy przy lesie, tutaj to norma, ale musielibyście widzieć nasze podwórko...
Jakby ktoś miał pomysł to poproszę.
Wiele znanych mamy przetestowanych i nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5572618 Napisano: 02.02.2013 11:28:43 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

size dasz radę po prostu pomału ćwicz, coraz dalej jak ci dobrze się jeździ z meżem to z nim probuj

emotka

Dobrze, ale do czasu... emotka
Najwyżej go wysadzę w lesie emotka


A przynajmniej przy maluchu i przy mieszkaniu na wsi auto jest niezbedne - wiem bo tez tak mam emotka



Zaczęło to do mnie docierać emotka No nic, zobaczymy, popróbujemy, poniesiemy klęskę najwyżej emotka
Póki co, choć nie obchodzimy imienin, zażyczyłam sobie polisę na wypadek... wypadku ze skutkiem emotka

Buźki emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5572582 Napisano: 02.02.2013 10:48:40 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Agatko głowa do góry. Ja też nie czuję się jeszcze w aucie jak ryba w wodzie, a przed zajściem w ciążę byłam odważna, wszędzie jechałam, nawet jak się bałam. W ciąży byłam roztargniona więc nie wsiadałam za kierownicę,a potem to już strach, że z dzieckiem mam jechać,a dygam! Teraz znów jeżdżę, ale nie za daleko emotka Małymi kroczkami znów zaczniemy śmigać emotka



Mój mąż obiecał, ze jak zginę, da Wam znać emotka

Ale Kasiu dziękuję za słowa otuchy
emotka
Mam nadzieję, ze pójdzie, jak u Ciebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5572543 Napisano: 02.02.2013 10:10:06 w Warka Piwo
pola731 napisał(a):

size napisał(a):

pola731 napisał(a):

hehe - 30.01 nagrodzili 2 razy to samo hasło Warka i nie ma lipy



Trochę nie zauważyli emotka


ktoś im napisał , to odpisali ,że o atrakcyjności hasła decyduje również sposób zapisu emotka



Jakbym pracowała przy obsłudze strony z ogólnopolskim konkursem, tez na szybko - przy ew. konsultacji, pewnie też musiałbym pisać takie głupoty emotka
No mają jakieś ewidentne błędy i muszą je racjonalnie wytłumaczyć... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5572527 Napisano: 02.02.2013 09:59:58 w Warka Piwo
zuzola napisał(a):

gdzie mozna poczytać te nagrodzone nazwy?



1. warka.com.pl
2. zgłoś drużynę --> przekierowanie na stronę na fb
3. logujesz się na fb
4. klikasz w zakładkach start
5. na dole masz zwycięzców
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5572508 Napisano: 02.02.2013 09:42:13 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

kasiu, przejdź się z kubą z tymi nóżkami się wyginającymi do lekarza, niech sprawdzi
bo tak się zaczynają wady, teraz jakby co to będzie łatwo korygować odpowiednim obuwiem, później będzie gorzej


Dianko nie strasz emotka My mamy jeszcze zaległe MMr, to zapytam lekarkę co i jak, ale mam nadzieję, że winne są te skarpeto kapciochy, bo są za duże i z drugiej ręki (od bratanicy) więc są ciut rozciągnięte, w skarpetkach z ABSem lepiej chodzi, ale u mnie są panele bardzo śliskie i upada. No ale zobaczę co powie lekarka i kupię akuratne te paputki skórzane z gumeczką.



Myślę, ze nie masz co panikować emotka

Ale warto zapytać lekarza, na wszelki wypadek, jak radzi dianek.

Stawiam, że butko-skarpetka rozjeżdżała się Kubusiowi i stąd te efekty specjalne.

Wg mnie, najlepszym rozwiązaniem jest but, który dobrze trzyma się stopy. I Młody go nie usunie
emotka Rzep itp.

Ps. Jak byliśmy na bilansie dwulatka - oczywiście wszystko było ok. Mnie denerwował chód Olki - twardy, całą stopą. Potem wygrałam badanie dwulatka w jakimś konkursie, chciałam się zapytać o płaskostopie - czy przypadkiem nie ma. Cała rodzina mnie olała - czepiam się, sama mam itp.

A tutaj Pani dr sama zwróciła na to uwagę, zanim otworzyłam usta. Powiedziała, że dzieciakom stopa rozwija się do 5. r.ż. i że będzie dobrze.

Niemniej jednak, matka zawsze widzi więcej. I te nasze wątpliwości powinnyśmy zawsze konsultować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5572493 Napisano: 02.02.2013 09:30:17 w Warka Piwo
pola731 napisał(a):

hehe - 30.01 nagrodzili 2 razy to samo hasło Warka i nie ma lipy



Trochę nie zauważyli emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5572484 Napisano: 02.02.2013 09:18:30 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

size kochana jak masz prawko i się boisz weź jakies dodatkwoe godziny by sobie przypomniec co i jak - moze bedziesz sie czuła pewniej.

a się czuję jak ryba w wodzie za kierownica emotka



Ja mam prawo jazdy chyba 12 lat temu robione emotka Zdane za pierwszym razem, choć odsiew był wielki. Jeździłam potem rok, potem długo nie, potem wsiadałam i czułam się kiepsko. Przy naszym nowym - w sensie zmienionym na lepsze - aucie nie próbowałam startować - ze strachu ze uszkodzę na dzień dobry.

Wyobraźcie sobie, ze nawet u nas, na wsi, w Domu Kultury jest Szkoła Nauki Jazdy emotka
Tylko głupio mi tutaj iść, bo pewnie ludzie się znają i zaraz będzie, że jakiś niedorozwój wsiada za kierownicę... emotka

Jak transakcja dojdzie do skutku, wskoczę na podwórku najpierw, potem, pod osłoną nocy wyruszę emotka
Ale myślę, ze bez lekcji się nie obejdzie emotka

Benasiu

zazdroszczę emotka Ja w aucie czuję się jak kot w wodzie emotka
Jezuu, mam nadzieję, że dam radę.

Agusia


Ja bez prawka nie jeździłabym, nawet jakbym umiała. Głównie strach przed konsekwencjami.
Jak coś /oby nie/ by się przytrafiło, możecie mieć dużo większe problemy.
Wyświetl w wątku >>
0 0