Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5585065 Napisano: 14.02.2013 20:47:37 w Warka Piwo
asiabuczkowska napisał(a):

Mojemu męzowi też się podobają, dobrze leżą, dobre gatunkowo, ale nie będzie nosił ich póki nie usunę tych durnych napisów ;(



Poczytaj w necie, choć pewnie już szukałaś. Doszłam do drugiej strony wyszukiwarki i:
- nie polecają traktować żelazkiem - może być potem widać ślad na materiale, istnieje ryzyko przypalenia - tutaj to wątpię
- polecają trzeć szczotką - ale chyba bym się bała, choć...
- ktoś sugerował aceton - zmywacz do paznokci, ale tu też bałabym się. Choć kiedyś kawałek farby ftalowej zszedł mi ładnie rozpuszczalnikiem i nie było śladu.

Może by tak wrzątek, suszarka i potem zwałkować?
Nie mam pojęcia jak to wygląda.

Gorzej będą mieli Ci od kurtek, tam materiał to prasowania i temperatur nie znosi...

No i wychodzi, że albo bluza do ogrodu, albo lepiej zgrzewka... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5585000 Napisano: 14.02.2013 19:42:15 w Warka Piwo
No to zaczynam się martwić, co do nas dojdzie... Mamy wielkie spotkanie na przełomie maja i czerwca i liczyłam, że dotrwa...
Plus mamy te kupione na potrzebę posiadania paragonu... Nawet nie spojrzałam na ich datę ważności...

Już się mogli nie wygłupiać z taką krótką datą przydatności, kurczę...

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5583952 Napisano: 13.02.2013 22:26:58 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):



a i jeszcze się pochwale bo mężowi to raczej nie będę. dziś dostałam walentynkę była w drzwiach. I teraz się zastanawiam czy to pomyłka czy mam tajemniczego wielbiciela.



Może to od męża właśnie? emotka
I zaniepokoi się jak nie powiesz? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5583330 Napisano: 13.02.2013 15:33:06 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):



i ja was bardzo podziwiam, że jesteście w stanie tak normalnie całymi dniami z dzieckiem wysiedzieć

ja już cenzuraca dostaje... a tu w domu do poniedziałku emotka



Ciężko wysiedzieć non stop tylko z dzieckiem, znam to pogrubione uczucie całkiem dobrze emotka
Ale najgorzej chyba jest właśnie wtedy jak trzeba coś zrobić - takie poczucie narastającej frustracji - przynajmniej u mnie tak jest. I potem siedzę po nocy przy kompie i robię to, co powinnam zrobić w ciągu dnia.
I chyba od dobrego roku jestem niewyspana.



A co do zabezpieczeń:
My stosowaliśmy do kontaktów i na szuflady z canpola, były ok. Bramka do kuchni. Na drzwi dawaliśmy w ciągu dnia takiego piankowego rogala - żeby nie przytrzasnęły paluszków.
Na uchwyty w szafkach mieliśmy coś takiego jak to: http://allegro.pl...lad-i2986870479.html ale chyba innej firmy i było spoko.
Na kanty też mieliśmy osłony - tylko, że akurat one montowane były na taśmie dwustronnej i Młoda je odrywała. Więc egzaminu nie zdały. W efekcie mały stolik zdemontowaliśmy na pewien czas. Dużego stołu pilnowaliśmy potem sami.
Poza tym: mata czy dywanik z antypoślizgiem, meble o głębokości do 30 cm najlepiej przymocować do ściany.
Z firankami nie miałam problemu - mieliśmy krótkie albo wcale. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5582058 Napisano: 12.02.2013 18:19:05 w Wkurza mnie...
O mamooo... Ależ zmiany...

W związku z powyższym wkurza mnie:

- konieczność używania suwaka
- taki więcej chaotyczny układ
- bardzo łąkowy klimat - za dużo tej sympatycznej koniczynki -> może by ją wysubtelnić? Zmniejszyć w sensie?

Choć z drugiej strony, człowiek ma zdolność przyzwyczajenia się prawie do wszystkiego... I czego nie robi się z miłości emotka

U mnie ta zmiana, niestety, nie wywołała entuzjazmu. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5580274 Napisano: 10.02.2013 10:11:39 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

size napisał(a):


Pa. Ty nie kombinuj, tylko za rok przyjedźcie do nas, Tchórzu emotka



Size, hm.. nie bardzo rozumiem, skąd to określenie, bo nijak to się ma do mojego zachowania czy podejścia w pewnych sprawach. ¬le mnie zrozumiałaś, bądź mylisz pojęcia, ale myślę, że najlepiej jak przeniesiemy się na pw



Niezrozumiały zarcik emotka


emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5579647 Napisano: 10.02.2013 01:19:28 w Konkursowiczki w ciąży
Kalisto śpisz? Jak tam? Co z tym Waszym autkiem? Jak się czujesz? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5579644 Napisano: 10.02.2013 12:56:06 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):


no dobraaa emotka mama zawsze mówiła, ze nie można iść spać pogniewanym emotka

Dobranoc emotka



Dobranoc, ja czekam jeszcze na 136 stron emotka - drukowanych pitów emotka
Pa. Ty nie kombinuj, tylko za rok przyjedźcie do nas, Tchórzu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5579641 Napisano: 10.02.2013 12:48:47 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):




za późno, juz jest foch emotka




emotka emotka emotka
emotka emotka emotka

Wystarczy, kurde? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5579639 Napisano: 10.02.2013 12:42:24 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):



to się pośmiałam... emotka to jak taka dzika, to żeby się nie okazało, że to busz jaki czy dżungla na mnie czeka emotka a za to chyba, to sie obrazic mam... czy nie emotka

emotka



No raczej na luz emotka
Nie obrażać się emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5579637 Napisano: 10.02.2013 12:37:37 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):



to się pośmiałam... emotka to jak taka dzika, to żeby się nie okazało, że to busz jaki czy dżungla na mnie czeka emotka a za to chyba, to sie obrazic mam... czy nie emotka

emotka



A cholerka Cię wie co poczujesz emotka
Las jest, piękny,
Jest pięknie emotka
Na wiosnę i lato emotka

Tia, busz... Chyba George emotka
Zobaczymy na wiosnę emotka
Nie bój póki co, dygusie większy niż ja


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5579634 Napisano: 10.02.2013 12:08:36 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):



aaa widzisz, to u mnie ślizgawica, na sankach pomykamy, autem hamować muszę nim sie rozpędzę, policzki szczypią, rumieńce wyskakują-- zima pani, zima emotka


No moooożeee, bom strasznie tego lasu ciekawa... emotka emotka



Nie mów nic o aucie emotka :):) I o hamulcach emotka To zły temat dla mnie
emotka
U nas zimy nico, trzy stopnie na plusie, nic śniegu emotka .

Kochana, jak uda się spotkanie za 10 lat to będzie super (liczę na wcześniej - do roku emotka , Weźmiemy dziewczyny do nas emotka Znaczy do mnie emotka Las czeka na Ciebie emotka I Ola emotka Mężowie są liczeni plus dzieciaki oczywiście - co majk łóżko turystyczne emotka
Oswój się z myślą, ja jestem chyba bardziej dzika niż Ty emotka Ale miejsca mam na parę nas z dostawką dla dziecka i mężem emotka
Byłoby wesoło, choć bez mebli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5579621 Napisano: 09.02.2013 11:34:28 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):



Kiedyś pisałyście o termometrze bezdotykowym, z tego co zapamiętałam polecałyście microlife, teraz pytanie który lepszy ten tylko do czoła, czy z funkcją do czoła i do uszka ?



Ja nie mam bezdotykowego, ale całym sercem polecam ten : http://allegro.pl...520-i2994102568.html

Aukcja przypadkowa.

Jest super, doskonale wskazuje, lekarka w poradni, gdzie poprzednio mieszkaliśmy miała ten sam. Bardzo polecam. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5579610 Napisano: 09.02.2013 11:09:09 w WC - rozmowy o wszystkim
asante napisał(a):



Raczej u mnie to nie o to chodzi, bardziej o kompletny brak zainteresowania. Wręcz przed moim ojcem ukrywam wygrane, bo on... nie zawaham się użyć tego słowa jest zazdrosny. Pomimo iluś tam wygranych nadal słyszę He he, na pewno cię oszukają i nie przyślą tej nagrody, To jest warte 2000?? Chyba 200 zł, Za tekst Cię nagrodzili, e... pewnie losowali. No, chyba, że nagrodę przyniosę gotową to jest inaczej emotka
Przynajmniej mama paczki odbiera emotka




emotka

U mnie też podobnie emotka
Nie ma co ich zniechęcać emotka Niech myślą emotka
Przynajmniej dostarczasz im bodźców emotka Jakiekolwiek one są emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5579605 Napisano: 09.02.2013 11:00:49 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):



To właśnie vigantol, nie devikap miał wpadkę

:)



Masz rację, aż sprawdziłam emotka
Pokiełbasiło mi się emotka

Co do reszty emotka Koleżanko moja z forum emotka - przyjedź do nas z Młodym emotka
Olka już się cieszy na myśl emotka

Dolly, pogodę miałam boską, suche ulice emotka






Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5579594 Napisano: 09.02.2013 10:46:10 w WC - rozmowy o wszystkim
asante napisał(a):


Gorzej, że miesiące i lata mijają, a moi rodzice kompletnie niereformowalni są w kwestii Gdy jestem w markecie, dzwonię do córki, bo może jest jakiś konkurs - zawsze zapomnieliśmy emotka Dziś się dowiedziałam, że wczoraj byli w Leclercu; ręce opadają; ani prośby, ani groźby, cały czas to samo, wtf?! emotka


To jest bardzo ciekawe społecznie zachowanie. Mnie nie przestaje zadziwiać moja rodzina. Wszyscy narzekają jak bardzo nie mają pieniędzy, proponowałam konkursy, zero zainteresowania, zero nawet zapytań typu Jak Ci idzie, Co fajnego wygrałaś. O zapytaniu czy mi coś kupić nawet nie wspomnę.
emotka

Wszytko co piszesz jest dla mnie zrozumiałe. Mam to samo. Z mojego doświadczenia wynika, że wszelkie niezrozumienia rodziny zniknęły, gdy sami coś wygrali emotka Dzwoniłam, mówiłam co i jak, o co chodziło, o co pytają. Każda ich wygrana była ICH, cieszyli się jak dzieciaki, moja mama tropi teraz naklejki - zauważa też ślad po nich, dzwoni i pyta.

Gorzej, jak powinni się twórczo zaangażować - i pewnie masz ten problem emotka Podsyłanie nagród to jedno, a zmuszenie do wysiłku - pomimo wskazówek - to inna bajka.

Większość z nas tak ma. Tak myślę.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5579566 Napisano: 09.02.2013 10:14:23 w Konkursowiczki w ciąży
leoniu napisał(a):



Ja jestem za szczepieniem. Dodatkowo uważam, że nieszczepiących rodziców powinno się - gdyby dzieci zachorowały na którąś z tych chorób - obciążać kosztami leczenia.

Kurcze, moja sąsiadka nie szczepi i nie posyła dzieci do szkoły (bo szkoła nie odpowiadała oczekiwaniom Zuzi, co Zuzia stwierdziła po miesiącu chodzenia!). Małe uczą się w domu i zdają egzaminy, w sumie nie wiem jak im to idzie.

I nie wiem, ale mnie sie wydaje, że szkoła nie tyle ma uczyć (choć powinna), co socjalizować. Bo dziecko ma wiedzieć, że ludzie są tacy i tacy i tacy, i że trzeba z nimi wszystkimi funkcjonować.

Ale może ja skażona jestem, bo pracuję w tym systemie...



Zgadzam się z Tobą - to są szczepienia, które w znakomitej większości pomagają. Ale są wybiórcze (ale są) przypadki, które szkodzą. Wcześniej nie wiedziałam o nich, dlatego ma Córcia poszła pod igłę i jest dobrze. Choć, jakbym wtedy miała tą wiedzę, co dzisiaj, bałabym się i miała dylemat. Osobiście, na przestrzeni roku, zetknęłam się z dwoma przypadkami reakcji poszczepiennych.
Ja bym zaszczepiła, ale strach by pozostał.

Co do szkoły/przedszkola - jako, ze z branży emotka - mam jak Ty - to dobry początek socjalizacji. Tego bym nie odpuściła. Ale nie mogę, z braku doświadczenia w tym względzie - zdecydowanie przekreślać kształcenia w domu - rodzice takich dzieci najczęściej są świadomi, dziecko ma często rodzeństwo i wiele zajęć dodatkowych, podczas których ma kontakt z rówieśnikami. I summa summarum, może wyjść, że był to dobry wybór.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5579507 Napisano: 09.02.2013 08:53:22 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

size super ze juz zaczynasz jezdzić -teraz małymi kroczkami i bedzie dobrze emotka
Oby Ola była zdrowa - ten tran pewnie tez jej troche pomoze emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5579500 Napisano: 09.02.2013 08:47:16 w Konkursowiczki w ciąży
A'propos Devikapu - oni mieli jakąś wpadkę 2 lata temu chyba z zanieczyszczoną serią i rzeczywiście od tego momentu lekarka przepisywała nam Vigantol.

Teraz stosujemy tran Mollers - cytrynowy - moja Mysz określa smak jako kwasiurę ale daje radę emotka
Lekarka nam odradziła ten owocowy - ponoć wiele dzieciaków odrzuca go. Ale nie wiem, nie próbowaliśmy emotka

Ps. Pochwalę się, jeśli pozwolicie emotka

1. Po szczepionce doustnej broncho, która nas kosztowała 3 miesiące większej/bywało ze i mniejszej wegetacji, Młoda zaliczyła cały tydzień przedszkola emotka I nie wygląda na chorą póki co emotka

2. Wykonałam dzisiaj 3 jazdy do przedszkola tam i z powrotem naszym nowym nabytkiem i nikt nie zginął emotka Nawet nie było tragicznie emotka



Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5575685 Napisano: 05.02.2013 11:49:49 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):



Size, ja też nie nazywam mamo, tato Ostatnio staram sie mówić babciu, dziadku bo co powiem jak mały zapyta, czemu mówię pani emotka



Mam to samo:)
A Pani Pan boję się, ze mogą urazić emotka
Mamy wiele podobnie
emotka

Dobranoc, spokojnej, Kalisto na Się uważaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0