Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5593050 Napisano: 22.02.2013 23:11:57 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Czas pędzi jak szalony emotka a z tą pomocą to strach się bać. A TWoja Olcia już taka duża emotka aż zazdroszczę emotka



Jest strach się BBBBAAAAĆĆĆĆĆ emotka
Ale spoko, jest fajnie.

Tylko mi przedszkole dziecko "psuje" emotka

A ja zazdroszczę Wam Maluszków - to taki wiek, którego nie da się potem odtworzyć - słodziaki kochane emotka

Taki 3 i potem 4 ... itd. latek - cóż, zawsze trochę podobni -> przerabiałam na chłopakach siostry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593032 Napisano: 22.02.2013 22:54:08 w Warka Piwo
Do mojego szwagra dotarła zgrzewka z prawie początku, natomiast te wygrane z czapkami wcześniej - nie.
W ogóle tak dziwnie - gram na innych a stres mam swój emotka
Ciekawe czy przyjdzie im do głowy zaproponować jakiś podział? emotka Ale ja już tak mam - uwielbiam gonić za królikiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593024 Napisano: 22.02.2013 22:44:11 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):



Mój ma 16 miesięcy emotka



A tak, życie ze mną ma bardzo atrakcyjne emotka razem pierzemy, gotujemy, powiedzmy, że sprzątamy (powiedzmy, bo ja sprzątam, a Kubuś poprawia po mnie), już nie wspomnę o pogawędkach, tańcach i wygłupach. emotka

Ostatnio moja 3 letnia bratanica powiedziała tak do swojej mamy: (M- mama, B- bratanica)

B: - Mamooo, a do mnie przyjdzie chłopak!
M: - Dobrze Olwiciu, byle nie za szybko przyszedł
B: - Dobze mamo, będzie szedł powoli
emotka emotka emotka



Rany, ale zleciało!!!
Ja myślałam, że 2 miesiące mniej, choć listopad miałam w głowie.
Duży chłopak już.

Co do asortymentu zajęć: wymieniłaś te w tym wieku najbardziej atrakcyjne emotka Wiem co znaczy ta pomoc emotka , a pomyśl, z każdym miesiącem będzie większa emotka

Bratanica świetna emotka Rośnie mądrala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593001 Napisano: 22.02.2013 22:24:22 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

a i jeszcze nauczył się puszczać oczko (puszcza dwa na raz hehe). Dzieci na takim etapie są takie śmieszne emotka



Potem też emotka

Moja Olcia nie potrafi mrugnąć oczkiem jeszcze, ale gdy ktoś puści jej oko w sklepie -> panowie w szczególności emotka , to mówi: mamo, ten Pan zrobił do mnie tak: i zasłania jedno oko, a drugim mruga emotka

Dzieciaki zawsze znajdą jakiś unikatowy sposób porozumienia emotka

A co do spania Twojego Kubusia... Cóż, Mamo, ale atrakcyjne życie, które z Tobą wiedzie, jest lepsze niż sen emotka
Nastaw się psychicznie, że tak już może być - chyba, że jakieś pół godzinki jak mu minie... Ale w sumie wcześnie zaczął, moja dociągnęła do roku i 4 miesięcy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5592054 Napisano: 22.02.2013 00:46:30 w WC - rozmowy o wszystkim
bloomcia napisał(a):



A tak z innej beczki - tak się zastanawiam... macie dobre stosunki z listonoszami? Chodzi mi oczywiście o dobre dogadywanie się emotka Ja się czasem zastanawiam czy kiedyś mój listonosz się nie wkurzy i nie rozerwie z frustracji jakiegoś listu poleconego do mnie na moich oczach :D Żal mi go trochę, szczególnie przed świętami i gdy nie ma mnie w domu i musi potem z tym jeździć na rowerze.



Ja mam bardzo dobre, muszę je tylko pielęgnować i od czasu do czasu podlewać, by rosły --> wszak warto emotka

Zastanów się nad opcją wrzutki do skrzynki listów poleconych - składasz taką dyspozycję na poczcie. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5592051 Napisano: 22.02.2013 00:41:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewachem napisał(a):

ciekawe czy sprzęt wystawi na Allegro emotka pewnie taniej będzie bo bez paragonu będzie emotka



Na to co on brał to jest pewnie gwarancja producenta i obędzie się bez paragonu emotka

A swoją drogą uważam, że właściwa nagroda trafiła we właściwe ręce emotka
Młody, spontaniczny, taki prawdziwy --> doskonale i z pomysłem wykorzystał swoją szansę.

Dodał smaczku powiedzeniu, że MM nie jest dla idiotów emotka

Wielkie gratulacje. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5589942 Napisano: 20.02.2013 02:25:23 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):


Ech, no oby emotka Ale miłoby było poswpominać chwile spędzone z ludźmi z kierunku, a w planie mało jest przerw na takie spotkania emotka Przynajmniej mało w porównaniu do poprzednich semestrów emotka
Panie z dziekanatu mają wpływ na wszystko emotka na pogodę, na psa Obamy czy program telewizyjny, tylko się im tyłka ruszyć nie chce, ale to tak jak mi emotka



Co Ty emotka Ze znajomymi zawsze możesz robić co chcesz emotka

Panie z dziekanatu dają Ci obiektywną informację o Twoim statusie, zajęciach i zaległościach.

Mówię to ja, były referent d/s obsługi studentów.
Idź się bawić.

Dziekanat to sprawa inna - oni przekazują i nie angażują się - coś jakby poczta.

Luz. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5589939 Napisano: 20.02.2013 01:56:33 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

Wchodzę na e-konki, patrzę a tu WC Męski. Radość jak nie wiem co, nareszcie, po tyle latach! Klikam nerwowo, czekam, strona się ładuje, po kilku chwilach jest(!) - a nie jednak nie "Wątek o podanym ID nie istnieje." No załamka, znowu muszę iść do Damskiego, a tu powtórka z rozrywki "Wątek o podanym ID nie istnieje." No nie! I znowu do umywalki emotka

+ wkurza mnie plan na nowy semestr. Poniedziałek od 8 do 20
, babo z dziekanatu, jeżeli to czytasz - zmień plan kobieto!



Nic się nie wkurzaj, za parę lat wspomnisz moje słowa - może emotka

U mnie sprawdziłam - WC damskie i męskie- brak - dołożą lada moment. Daj czas Rewolucjonistom emotka

Weź korzystaj z każdej chwili na uczelni - to super rozrywka. Lepsze być może niż to co potem emotka

Baw się i korzystaj emotka Pani z dziekanatu nie ma wpływu na Twój rozkład zajęć - Ona Ci je podaje wg wskazań emotka
Poproś pisemnie dziekana
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5589926 Napisano: 20.02.2013 00:30:53 w Warka Piwo
alamak napisał(a):

Szukam info, czy jeśli ta sama osoba wygra drugi raz, to również dostaje linka do wypełnienia danych adresowych? Czy tez wypełnia się je tylko raz?



Tak, dostaniesz link jak poprzednio. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5589924 Napisano: 20.02.2013 00:20:02 w Warka Piwo
magnus napisał(a):

]
i 3 rodzinne drużyny emotka



Do mnie okiem nie mrugaj, ja mam same porażki. Jak osoba z forum zechce powiedzieć, że to Ona, to powie.

My jako drużyna mamy ostatnią wygraną chyba z 25 stycznia i chyba na tym skończymy.

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5589892 Napisano: 19.02.2013 23:16:05 w Warka Piwo
kkomandoss napisał(a):

Dzisiaj właśnie wygrała 2 razy ta sama drużyna z tym samym liderem -



A to tak bardzo się nie zaangażowałam w czytanie emotka
Ale już było w praktyce parę odstępstw od regulaminu chyba emotka

Ps. Takim miłym zwyczajem jest nie podawanie danych osób emotka
Czy się mylę?
Każdy zainteresowany podchwyci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5589887 Napisano: 19.02.2013 23:10:38 w Paragony
size napisał(a):

Jakby ktoś miał paragony Warki na sprzedaż - konkurs "RozGrzewka na Zgrupowanie" - facebook, i jest zainteresowany sprzedażą - proszę o PW. Wyłącznie takie paragony, na których jest Warka (nie Stong i inna), może być wielokrotność czterech.
Propozycje na PW - cena i ilość.

Ps.
1. Na grę dotychczasową mam, ale chciałabym móc próbować dalej.
2. Nikt póki co nie "wołał" o paragony.



Nie mniej niż 5 jednorazowo i proszę o ofertę cenową "swoją". Doładowanie lub przelew.
Przepraszam za nieścisłość. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5589885 Napisano: 19.02.2013 23:07:45 w Warka Piwo
aneti napisał(a):


skanów, oraz informacji dlaczego w zgrupowaniu są dwie osoby o tym samym imieniu i nazwisku oraz kim jest Byku emotka Ewidentnych przekrętów się czepiają, resztę traktują na zasadzie: zrobić żeby się nie narobić...



Hihi emotka

A ja kiszę te swoje

emotka

Zobaczymy co będzie dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5589882 Napisano: 19.02.2013 23:02:46 w Warka Piwo
size napisał(a):

aneti napisał(a):

Paragon wg reg sprzed zgłoszenia, każde zgłoszenie = paragon
ale póki co nikt o niego nie woła, wyjątkiem był chyba ten od przykładu powyżej: xy, xy, a trzecią osobą był Byku Z Plastiku emotka



Poważnie chcieli paragonów od nich?



Chciałam edytować, ale nie mam uprawnień emotka

Chcieli paragony, miało być... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5589880 Napisano: 19.02.2013 23:00:43 w Warka Piwo
aneti napisał(a):

Paragon wg reg sprzed zgłoszenia, każde zgłoszenie = paragon
ale póki co nikt o niego nie woła, wyjątkiem był chyba ten od przykładu powyżej: xy, xy, a trzecią osobą był Byku Z Plastiku emotka



Poważnie chcieli paragonów od nich? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5589874 Napisano: 19.02.2013 22:56:16 w Warka Piwo
kkomandoss napisał(a):

4.3. Uczestnik może założyć dowolną ilość Zgrupowań, zostając ich Liderem.
4.4. Uczestnicy Zgrupowań mogą być w składzie dowolnej ilości Zgrupowań.
4.5. Lider może wysłać jedną Nazwę dla jednego Zgrupowania.

To jak to w końcu jest? Już się zakręciłem i nie bardzo rozumiem ostatni punkt w odniesieniu do poprzednich.



Odp.1. Tak, ale jest wykluczony punktem 4.5 - Lider wysyła jedną propozycję - i chyba nie wygrał nigdy ten sam Lider - nie śledziłam tak szczegółowo, bo nie chce mi się przewijać

Odp.2. Uczestnicy Zgrupowań mogą być w składzie dowolnej ilości Zgrupowań - mogą, i mogą wygrać, pod warunkiem, że
każdorazowo jest inny LIDER.

LIDER - czyli ta osoba, która wymyśla i śle zaproszenia.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5589870 Napisano: 19.02.2013 22:48:03 w Warka Piwo
mariolakal napisał(a):






Size, a skąd to info ? Z regulaminu ?

Tak mi się wydaje po przeczytaniu i po wcześniejszych rozmowach tutaj. Czyli np. grasz Ty, Twój syn nr 1 i syn nr 2.
Masz ich konta albo dzwonisz do nich jak wyślesz zaproszenie, żeby zdążyli odebrać i zaakceptować.

1. Ty tworzysz zgrupowanie - zapraszasz syna nr 1 i syna nr 2 (oni akceptują)
2. Syn nr 1 tworzy - zaprasza Ciebie i brata ( Syn nr 2)
3. Syn nr 2 tworzy - zaprasza brata (Syn nr 1)i Ciebie

Jakbym się myliła to sprostujcie, wg mnie wychodzi, że jest tak.

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5589862 Napisano: 19.02.2013 22:42:02 w Warka Piwo
mariolakal napisał(a):


Nie denerwuj się... Pamiętam, że jakoś w pierwszych dniach wygrało hasło, którego autorami byli: XX, XX, XY... Nie pamiętam nazwisk, ale dwie te same osoby w jednym zgrupowaniu... emotka



Brzmi jak układ chromosomów emotka
Zawsze w takim opisie widzę dziewczynki i chłopców emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5589855 Napisano: 19.02.2013 22:37:43 w Kaufland konkursy
A te boniki do Kaufa opiewające na 20 zł. już wysyłali? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5589847 Napisano: 19.02.2013 22:25:40 w Warka Piwo
katrin22 napisał(a):

A można utworzyć tego samego dnia 3 zgrupowania z tymi samymi osobami?



Nie wiem, czy uznali Ci poprzednie zgrupowanie.

Wg mnie to było błędne i możesz ponowić zgłoszenie.

Możesz zrobić każdego dnia 3 różne zgromadzenia - składające się z tych samych osób, pod warunkiem, że każde z nich będzie miało innego Lidera.





Wyświetl w wątku >>
0 0