Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5597609 Napisano: 27.02.2013 23:36:13 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):

bardzo fajne.
dziewczyny mój synke w tej chwili nosi r.80 czy na koniec marca powinnam kupić 86? jest szansa że urośnie do 86 różnica to 2 cm ale w spodniach to już 3 cm? muszę kupić ubranko i wg wymiarów producenta ideale w tej chwili jest 80.mam mętlik emotka



Ja zawsze miałam mętlik, bo zawsze nam brakowało albo było na styk -> ja u Ciebie.

Zależy co potrzebujesz i na jaką okazję - jak jednorazową to trzymać się rozmiarów. Jak ubranko ma być na dłużej - kup większe. Niewykluczone, ze Twój Maluszek urośnie - na złość emotka - więcej, ale to już ryzyko. Może wstrzymaj się na ostatnią chwilę?

My kupowaliśmy prawie zawsze o rozmiar większe, podwinięte rękawki mniej mnie irytowały niż nagle za krótkie nogawki itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5597594 Napisano: 27.02.2013 23:10:28 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

http://www.cda.pl...cka-na-Gangnam-style cos na poprawe humoru:)



świetne emotka

Normalnie pierwszy raz się dzisiaj zaśmiałam na głos emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5595630 Napisano: 26.02.2013 01:38:27 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

emotka wkurza mnie komentarz powyżej..

.. otóż strona była testowana, była możliwość sprawdzić ją i WYRAZIĆ swoją opinię.. ale jak się MILCZY na forum od 5 lat (2 posty to zdecydowanie za mało) i nie rozmawia się na temat zmian w nowej wersji to nie ma się co wkurzać.. Odrobina aktywności nikomu nie zaszkodziła.. emotka fakt faktem - klamka zapadła! Strona jest zmieniona i teraz przyzwyczajamy się do nowej szatki.. emotka



Aj tam zaraz powód do wkurzania emotka
A jeśli już, to tylko takie (takiej rangi) miejmy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5595625 Napisano: 26.02.2013 00:49:12 w Warka Piwo
dochaaa napisał(a):

pisałam juz o tym wyzej emotka nie maja "tylow". W regulaminie jest zapis ze maja 3 dni robocze na podanie wynikow. Dzisiaj podali ze srody (czwartek - 1 dzien roboczy, piatek - 2 dzien roboczy, weekend odpada, a dzisiaj wypadl 3 dzien) Tez myslalam ze maja 3 dni kalendarzowe.... i nie potrzebnie sie tylko denerwowalam bo tez myslalam ze beda dzisiaj wyniki ze srody czwartku i piatku emotka (gdzie wyczekuje tych ze czw i pt)



Wg regulaminu to nie, wg mnie tak emotka
Przyzwyczaili mnie do tego, że robili to szybciej emotka
Najgorzej, że od środy pojadą dalej z biletami i może znowu nastać cisza...
A ja należę do niecierpliwych niestety. I chciałabym już, zaraz, natychmiast emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5595519 Napisano: 25.02.2013 21:58:01 w Warka Piwo
Ale mają tyły z tymi wynikami...
Jak mnie to wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5594363 Napisano: 25.02.2013 00:35:09 w Rossmann
Ja zmęczyłam Cholinex'a wczoraj /w zasadzie dzisiaj o 3 rano emotka
Jednak zgłoszenie wysłałam tuż przed końcem emotka Prawie zapomniałam.
Rossnet to dla mnie zagadka póki co emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593122 Napisano: 23.02.2013 02:24:27 w Warka Piwo
mariolakal napisał(a):


Skąd te emotki ??? Ja takich nie mam... Tera nie mam czasu, idę spać, gdyż jutro/dzisiaj przede mną ważny dzień... emotka



U mnie są normalnie w okienku pod odpowiedzią. Chyba musisz jakąś nową wersję przeglądarki zapodać sobie. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593120 Napisano: 23.02.2013 02:13:39 w Warka Piwo
mariolakal napisał(a):


No jak nie ma kota to wiadomo emotka



Bo jak Cię huknę... Brakuje emotek... Przecież doskonale wiesz, że "wyleciała" mi z klawiatury literka "N"... Gdy kliknę w "dziurę" to nie wyskakuje... emotka emotka

Pewnie, że wiem emotka
Weźmy się też czasem uśmiechnijmy w tej "walce" emotka

Możesz zaproponować: emotka i dalej idąc: emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593117 Napisano: 23.02.2013 01:27:07 w Warka Piwo
mariolakal napisał(a):


A skoro nie ma kota na FB to doooopa wołowa...
emotka



No jak nie ma kota to wiadomo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593115 Napisano: 23.02.2013 00:49:51 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

mnie też denerwuje ten suwak przy wynikach...
zaraz zmykam emotka
Dobranoc emotka



Słodkich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593112 Napisano: 23.02.2013 00:44:42 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

szalona jestem że tak długo siedze a rano synek się obudzi i będzie koniec mojego spania... emotka



Leć wypocząć emotka
Młodzież nie roztkliwia się nad niewyspaniem

emotka

W temacie:
Warka mogłaby publikować wyniki jak w Żywcu - skoro to ta sama stajnia. Ten ich suwak mnie denerwuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593108 Napisano: 23.02.2013 00:37:37 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

no właśnie nie wiem do kogo czwarty, ale przynajmniej Mikołaj sobie je "poczytał" emotka



Przynajmniej Miki miał własną korespondencję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593105 Napisano: 23.02.2013 00:35:05 w Warka Piwo
benasia napisał(a):


ja z zgrzewką dostałam 4 listy emotka



Do kogo czwarty? emotka

Nie wiem co Oni dostali... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593103 Napisano: 23.02.2013 00:29:27 w Warka Piwo
size napisał(a):

mariolakal napisał(a):


Przecież ja też gram na innych, ale "rodzinnych"... Dzielimy się na trzech... Cheeeeba o to chodzi w tym konku... Jak można się więc nie podzielić ??? PS. Z nagrodami przychodzą trzy oddzielne listy z gratulacjami dla każdego uczestnika...
Czyżby Twój szwagier o tym nie wiedział ??? emotka



No nie wie emotka
Ciocia gra, nagrody dla siostrzeńców miały być (trafiło na szwagra -> piwo, pełnoletność).
To w odczuciu jest darowane - otrzymałam już od nich telefon z podziękowaniami emotka

W każdym razie na zdrowie emotka Czy na brzuch emotka



Mój siostrzeniec ma 20 lat, ale JA dla niego piwa nie wygram. Niech dysponują rodzice. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593101 Napisano: 23.02.2013 00:26:04 w Warka Piwo
mariolakal napisał(a):


Przecież ja też gram na innych, ale "rodzinnych"... Dzielimy się na trzech... Cheeeeba o to chodzi w tym konku... Jak można się więc nie podzielić ??? PS. Z nagrodami przychodzą trzy oddzielne listy z gratulacjami dla każdego uczestnika...
Czyżby Twój szwagier o tym nie wiedział ??? emotka



No nie wie emotka
Ciocia gra, nagrody dla siostrzeńców miały być (trafiło na szwagra -> piwo, pełnoletność).
To w odczuciu jest darowane - otrzymałam już od nich telefon z podziękowaniami emotka

W każdym razie na zdrowie emotka Czy na brzuch emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593100 Napisano: 23.02.2013 00:21:17 w Warka Piwo
mariolakal napisał(a):

Osobiście walczę o ciuchy XL dla moich synusiów i chrześniaka, więc ta rozmiarówka absolutnie mi nie przeszkadza... emotka
No... cheeeba, że te rękawiczki będą zbyt małe... Wtedy pomyślę o żeńskiej części rodzinki... A piłki i piwko pasuje dla wszystkich... emotka



Ktoś pisał, że rozmiarówka jest duża więc może akurat trafi na Twój wyczekany XL, czego życzę emotka

Ja chcę piłki jeszcze dla Młodego i dam spokój. Mam nadzieję, że się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593086 Napisano: 22.02.2013 23:46:29 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

chyba tego pierwszego Kasi chodziło emotka



Też tak myślę emotka

No trzeba sprawę poddać dogłębnej analizie emotka

Nie wiem czy też tak macie, nigdy taka nie byłam, teraz jak widzę jakieś małe dziecko w tv, poddawane strasznym praktykom, chore, skrzywdzone, normalnie łzy mi lecą...



Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593082 Napisano: 22.02.2013 23:42:39 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

no własnie szkoda ze nie ma mniejszych ale z drugiej strony martwiłabym się moze jakbym wygrała a tak problem z głowy emotka
Poza tym pewnie biorą pod uwagę że jaki by to meżczyzna nie był L musi nosić zwłaszcza jak dużo Warki pije emotka



No pewnie tak myśleli. Ale my, kobiety kruche, też byśmy coś chciały emotka Daliby chociaż bluzę/albo kurtkę w rozm. s i m. A tak poziom motywacji spada emotka Kobiety walczą, by Panowie nosili emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593076 Napisano: 22.02.2013 23:32:11 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):


Nie tylko Tobie przedszkole dziecko psuje, kogo bym nie zapytała, to pierwszy rok przedszkolaka w większości spędzony jest w domku emotka

A tam nie da się odtworzyć, wszystko się da emotka



W sensie ponownego zapłodnienia czy w senie wykorzystania kamery/pendriva/aparatu? emotka

W sensie "psucia" miałam na myśli zmiany w zachowaniu - chorować przestała póki co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5593057 Napisano: 22.02.2013 23:19:42 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

size ja tez gram na tescia ale jak wygrałam mu czapki to się dzielimy emotka



Ja tą "fuchę" dla odprężenia wzięłam emotka Jak się coś trafi - byle nie w L emotka to pomyślę o sobie emotka
Dlaczego nie robią bluz i kurtek mniejszych? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0