Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5607849 Napisano: 08.03.2013 21:48:18 w RMF
marzanna napisał(a):


Ja byłam dzisiaj w centrum handlowym i przy okazji zerknęłam do Esotiq. Szału nie ma, no ale tak czy owak chciałabym ten bon dostać emotka



Powiedz, że nie ma fajnego ubranka na plażę i zasnę spokojnie emotka
I przestanę sobie wyrzucać... emotka

A jak jeszcze na stronie zobaczyłam, ze z kosmetyków jest m.in. krem do biustu zachwalany przez Krupę, to od razy mi szczena spadła i radość odeszła.

Za stówkę może być jakiś balsam i żel pod prysznic - o ile się nie pomyliłam.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607843 Napisano: 08.03.2013 21:40:55 w RMF
A ja głupio zrobiłam, nie chciałam bielizny bo mam ukochaną firmę, a teraz patrzę - są też stroje kąpielowe, całkiem fajne. I żałuję. Choć kuponu nadal niet.

A tak całkiem poważnie, myślę, że należy poczekać, co najmniej do jutra, może ich system zaliczył zwiechę i stąd jakieś opóźnienia. Zgłoszenia pewnie są zarejestrowane i jak technik - informatyk ogarnie całość - to puści powiadomienia. Myślę, ze powinniśmy spokojnie poczekać. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607839 Napisano: 08.03.2013 21:35:33 w Warka Piwo
mariolakal napisał(a):


Ja mogę wymienić piłkę na bluzę 1:1 jakby cóś... emotka



Będę pamiętać, aczkolwiek to nadużycie emotka
Zresztą, moi nie wydadzą mi tej bluzy...
Ale dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607826 Napisano: 08.03.2013 21:27:42 w Warka Piwo
mariolakal napisał(a):


Kurde... Nie wiem... Do mnie doszła wczoraj z 11 lutego...
PS. Moją "twórczość" już przestali doceniać... Moja ostatnia wygrana była z 22 lutego, ale nie mogę narzekać skoro Inni nie wygrali ani razu...



Tak akurat uśredniasz daty emotka Nie wiem co robić, czekać, olać...

Ja też nie narzekam, choć 6 bluz to już dla nas nadto - chętni się już w prawdzie znaleźli, ale skubanych piłek jak nie ma, tak nie ma...
I pewnie nie będzie emotka

A wymienić nie mam nawet jak, bo mi Wiśnie nie oddadzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607811 Napisano: 08.03.2013 21:15:55 w Warka Piwo
Mam pytanko do Was: do szwagra nie doszła zgrzewka z 6 lutego, do Jego syna doszła natomiast ta z 17 lutego...
Powinnam już interweniować jakoś (ja gram na ich konto)? Czy zdarzają się takie opóźnienia? To jedno miasto... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607797 Napisano: 08.03.2013 21:04:23 w RMF
Na wp też nie mam e-maila do teraz (ostatnia runda). Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607738 Napisano: 08.03.2013 20:06:16 w Rossmann
Pojechali z tym Cholinexem. Pierwszy raz wzięłam udział u nich w konkursie i chyba ostatni. Nie rozumiem zapisu w regulaminie ze szczegółową datą rozstrzygnięcia skoro i tak mają to głęboko w ... (wyraz zmieniony na szum techniką wyobrażeniową). Mogli sobie dać czas do 24.12.2014 - mają prawo a może by akurat zdążyli.

Bardzo łatwo sprawili, że odechciało mi się i tych wyników i tych nagród. Matko, nie znoszę robienia z gęby cholewy.
Niech się bujają dalej. Wrrrrr

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607537 Napisano: 08.03.2013 17:21:50 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Pewien stały bywalec więzienia, nazwijmy go X.

Otóż Pan X czasem pomieszkuje poza więzieniem. Dawniej mieszkał w pewnym miejscu razem ze swoim psem TTB. Aktualnie wyprowadza się do innego lokum i nie zamierza tego psa dłużej posiadać. Wpadł na genialny pomysł, że da go uśpić. Przy czym eutanazja kosztuje, a zdrowych nieagresywnych psów się nie usypia...

Przeprowadzka w toku; od kilku dni pies nieustannie wyje, bo został sam w opuszczonym mieszkaniu. Czy ktoś go karmi - nie wiadomo, aczkolwiek czasem ktoś do tego mieszkania jeszcze zagląda (być może po graty). Nie wiem, ile to potrwa, bo nie mieszkam w tej okolicy i nie mam jak tego nadzorować.

Na zarzut sąsiadki, że "chyba coś złego się dzieje z tym psem, bo tak wyje", Pan X odrzekł, że to się wkrótce skończy, bo psa da koledze swojego syna.

A ja czuję, że przywiąże go w lesie do drzewa albo skręci mu kark emotka

Panu X nikt nie fiknie, bo nikt nie chce skończyć z siekierą w plecach...



Może to zgłosić gdzieś?

Sposoby interwencji w przypadku zauważenia zaniedbań lub znęcania się nad zwierzętami (ze strony Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce):

http://www.toz.pl...menu2=gdzie_zglaszac

Nie wiem jak wygląda to w praktyce (czy można zgłosić sprawę anonimowo np.), ale słabo mi się robi jak czytam/słyszę o czymś takim.

W każdym razie życzę powodzenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5604378 Napisano: 07.03.2013 01:08:10 w Rossmann
Ponieważ godzina "za zerem" oczekuję wyników Cholinexa emotka
Po 17 bywają na Rossnecie wyniki? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5604376 Napisano: 07.03.2013 00:49:33 w WC - rozmowy o wszystkim
size napisał(a):


I ja emotka I ja emotka



W sensie, ze wiem, ze tu są osoby na które można liczyć.

Patimati
- w sumie to jest tak - będziesz na Forum --> będziesz z Forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5604372 Napisano: 07.03.2013 00:40:26 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

monikar napisał(a):


pracy nie ma, perspektyw w tym kraju także, jak byłam ostatnio w UP i zapytałam "przemiłą" Panią jakie oferty może mi zaproponować to usłyszałam, oczywiście, że żadne i ustaliła mi następny termin za pół roku....no ręce opadają nic tylko uciekać z tego kraju emotka


U mnie akurąt pani w urzedzie pracy byla przemila i mowie to bez ironii...ale prcy rowniez nie bylo i nastepny termin tez mam za pol roku. Ale w zwiazku z niedawnym ukonczeniem studiow proponuja mi staz w ministerwie/urzedzie/sadzie. Tylko jak to zrobic by znalezc tam pozniej po stazu jakas stala posadke emotka



Weź ten staż.
Nie stój w miejscu - to najgorsze.
Na stażu pracuj, nie bądź mądrzejsza niż "panie z doświadczeniem" - taka niechlubna pokora - obserwuj, wyciągaj wnioski - ALE - nie rezygnuj.

Zawsze możesz się czymś potem wykazać, ktoś to może zauważy i zawsze możesz zrezygnować. Jak praca nie kłóci się z Twoimi ambicjami - bierz. Nie siedź i spróbuj.

Pozdrawiam i życzę powodzenia emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5604369 Napisano: 07.03.2013 00:27:52 w WC - rozmowy o wszystkim
dolly napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Patimati napisał(a):

Jako młody użytkownik nie mogę czuć się tu dobrze... każdy się zna, i choćbym pisała z Wami to i tak nikt sie nie odezwie:(((
A teraz nogę złamałam( chyba, bo prześwitlenia nie zrobili mi dziś|) i siedzę uziemniona:( Chciałam pogadać...



emotka tu jest bardzo sympatycznie i jest wiele świetnych osób.
Coś o tym wiem-zaczynałam jakieś 1,5 roku temu. emotka



pamiętam emotka emotka



I ja emotka I ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5604363 Napisano: 07.03.2013 00:15:38 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

size wiem,że dopytywałaś się, więc zdaje relację z wizyty rzeczoznawcy od auta.
Mogę to podsumować tak emotka
Czekamy na dokładną wycene, ale zaliczył nam rzeczy o których nawet nie myśleliśmy emotka Min przednia opona, która pękła do wymiany ( jeśli nie będzie można dostać to wtedy 2, uznał nam fakture, więc nie będzie ona liczona jak z katalogu, bo była duużo droższa), alufelga do sprawdzenia ( koszta wliczone) wstępnie do renowacji, jeśli coś wyjdzie to do wumiany. Tylna opona do wymiany ( po czasie zauważyliśmy,że zrobił się z boku balon), a do tego poducha pod silnikiem do wymiany, zbieżność, symetria, badanie amortyzatorów i coś tam jeszcze.
Jak facet przyjechał, to jak mąż go zobaczył, pierwsze pytanie było " my się chyba znamy" emotka emotka
Ogólnie na plus, aby tylko jeszcze dobrą wycene zrobili emotka



No to super emotka
Dobrze, ze macie fakturki.

Nam w zeszłą zimę autobus wjechał w lewy tył naszego golfa.
Ubezpieczyciel dawał nam 2,5 tys. bez rzeczoznawcy emotka
Teraz autko zrobione, faktura z vw na 7,8 tys. emotka

Wiesz co, ale uszczerbek macie spory jak przeczytałam drugi raz. I opony, kurde, powinni 4 liczyć - chyba, ze te same - nie wiem jak to w praktyce.
No życzę Wam przyjemnej przeprawy, mam nadzieję bez przejść.
Ale alusia do renowacji emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5604362 Napisano: 07.03.2013 00:10:39 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

A dziś u nas kolejny siusiowy sukces emotka



emotka emotka emotka

Super, benasiu, brawo dla Ciebie ( i dla Mikołajka też) emotka
Jak się Miki nie wystraszy to będzie powodzenie emotka
Nie wiem czy dobrze przeczytałam, ze nie macie nocniczka - wg mnie mógłby się przydać. Wasz Synuś jest młodziutki, nie wiem czy tak od razu przestawi się na wucet. A niebawem lato emotka , mały mógłby latać sam w ustalone "ustronie" nawet z czymś cięższym emotka
No i SAM. Najważniejsze, ze bez pieluszki emotka
Kupcie nocniczek emotka - chyba, ze nie doczytałam czegoś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5604358 Napisano: 07.03.2013 00:00:06 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

Hej,a ja melduje się ze szpitala,wczoraj dostałam krwawienia,strasznie się martwie



Trzymam kciuki najmocniej jak mogę. Wiem co przeżywasz. Trzymaj się, bądź dobrej myśli i daj nam znać. Teraz wszystkie pewnie myślimy co z Tobą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5603809 Napisano: 06.03.2013 15:06:32 w Warka Piwo

size

#5602244 Napisano: 04.03.2013 23:29:52 w Warka Piwo
xpac napisał(a):

Powiem tak, piszcie ile wlezie, wymyślajcie nawet najgłupsze hasła i to nie prawda, że żądają paragonów. Sam wysłałem około 600 haseł z czego 8 razy wygrałem. Teoretycznie mogą poprosić o paragony, ale jak na razie chyba nikogo nie poprosili.... Wiem, że teraz niektórzy będą źli na mnie, że napisałem prawdę o paragonach, ale trzeba dać szansę też innym.... pozdrawiam emotka ( i to jest właśnie ten sposób na wygrywanie...)

ps.: Nagrody już dostałem emotka



Zaczynam myśleć, że miałam ogromne szczęście z tymi moimi paroma wygranymi emotka
A teraz konkurencja jeszcze większa emotka

Cóż, ostanie mi się na koniec kolekcja paragonów, bo teraz już nic nie wpada emotka
Naiwna ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5600406 Napisano: 02.03.2013 23:07:27 w skojarzenia
tort - dżinsy (nowe emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5597633 Napisano: 27.02.2013 23:59:20 w Warka Piwo
mariolakal napisał(a):

kris9090 napisał(a):

A z ciekawości ile haseł dziennie wrzucacie ;>?


Jedno na każdego lidera, chiliiii razem trzy...



Ja dwa.
Na fb ktoś kiedyś pisał, że wysyła kilkanaście emotka

Ps. A. I mamy bluzy emotka
Chłopaki się cieszą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5597622 Napisano: 27.02.2013 23:44:00 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):

to na chrzest. no nic czekam na odpowiedź sklepu-producenta czy będzie szansa za wymianę pojedynczych rzeczy z kompletu za rozmiar większy/mniejszy. Może tak uda mi się to załatwić.Niestety nie mają tu sklepu i musze zamówić przez neta.



Na chrzest wzięłabym zdalnie albo to na styk - z opcją wymiany, albo dwa - mniejsze i większe z opcją zwrotu. Pomyśl o tym - zobaczycie i przymierzycie oba, a w sklepach internetowych jest chyba 10 dni na zwrot. Wyświetl w wątku >>
0 0