Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5611178 Napisano: 12.03.2013 19:26:34 w Warka Piwo
A ja poproszę o wyniki z niedzieli. W sobotę zapomniałam zagrać... A też chciałabym poczuć adrenalinkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5610926 Napisano: 12.03.2013 15:40:13 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

aaaaaaaaaaaaaa........... MAM BLUZY emotka emotka emotka



Super emotka emotka emotka
Gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5610609 Napisano: 12.03.2013 11:14:50 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

size napisał(a):

agusia147 napisał(a):

No taka właśnie jest wersja lekarza, że córcia emotka




emotka emotka emotka

Super, gratulacje emotka



CZY TY WŁAŚNIE MI TAK NIE WRÓŻYŁAŚ?




Ano emotka

Będziesz miała cudną parkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5610347 Napisano: 11.03.2013 22:28:51 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

No taka właśnie jest wersja lekarza, że córcia emotka




emotka emotka emotka

Super, gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5609115 Napisano: 11.03.2013 01:44:36 w Wkurza mnie...
antylopia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Wkurzają mnie faceci. Kupują czekoladki. Te czekoladki później wołają, proszą, błagają: 'Zjedz mnie, no dalej!" A ja nie potrafię odmówić emotka emotka



od tygodnia katuje się dieta i na dzień kobiet dostałam od chłopaka czekoladki wrrrr wreczając je powiedział ale zjedz je dopiero po diecie emotka emotka emotka



Za zły nastrój odpowiedzialny jest nieprawidłowy sposób ważenia emotka

Oto właściwy:

http://demotywato...y-sposob-wazenia-sie

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5609107 Napisano: 10.03.2013 23:51:19 w Konkursowiczki w ciąży
lilithbb napisał(a):

Ale mi teraz poprawiłyście humor hihi
Długo tak można słuchać komplementów o dzieciach emotka emotka



Oj długo emotka

A powiedz, z Twoją córeczką wszystko dobrze? Wcześniej pisałaś o jakichś podejrzeniach... Mam nadzieję, że nie pomyliłam nic.

Wygląda na zdrową jak nikt inny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5609051 Napisano: 10.03.2013 21:40:37 w Konkursowiczki w ciąży
quaqua napisał(a):

Witajcie emotka

To ja się pochwalę, a co!
My już w domku emotka 6 marca o 11:48 urodziła się nasza druga córeczka emotka 54 cm długa, 3510g wagi emotka Poznajemy się teraz i cieszymy sobą w zaciszu domowym.



Z całych sił gratuluję, a Maleństwo witam na świecie emotka emotka emotka


lilithbb


Prześliczna dziewczynka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607960 Napisano: 09.03.2013 00:36:09 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Mam termin na 12 kwiecień wg usg emotka
Na pewno któraś z dziewczyn forumowych da wam znać, bo będą wszystko wiedziały emotka

Uciekam tulać się do mężusia,bo rano trzeba wstać dalej robić mieszkanie
Dobranoc emotka



A tulcie się, jak najmocniej emotka
Dobranoc emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607953 Napisano: 09.03.2013 00:28:41 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

wiem, a ja baaardzo źle reaguje na szpital emotka Z Domisiem już po 1 dobie ryczałam,że chce do domu emotka Ja już tak mam.
Dlatego teraz grubo zastanawiam się, że jeśli będzie sn to chyba wynajmę prywatny pokój. Tzn wszystko zależy też od tego ile bym musiała tam być, za 2 doby jeszcze mogę zapłacić, a warunki tam są o niebo lepsze, no i plus taki,że może ktoś być ze mną całą dobę, co jest pomocne.
Jak urodziłam Dominika było ze mną na tyle źle,że albo siostra z pokoju obok zaglądała do mnie i podawała mi małego, albo babeczka, która leżała ze mną w sali, a tak nie miałabym tego problemu - do tego sam wygląd pokoju przypomina raczej sypialnie, niż sale szpitalną.
Ehh nie wiem dlaczego tak mam, ale na prawde źle reaguje na szpital emotka



Wiesz Kali, jak masz taką traumę to weźcie pokój dla Was. Będziesz miała jakieś tam poczucie bezpieczeństwa.
Ale wyobraź sobie, co tutaj się będzie działo emotka

Daj nam datę emotka

Pewnie będziemy czekać równo/po obudzeniu dziecka/odwiezienia do przedszkola czy Kali urodziła emotka

Będzie co będzie emotka A będzie super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607947 Napisano: 09.03.2013 00:15:02 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Ja nie chce cc, na samą myśl już mi źle i raczej zdania nie zmienie. Niby fajnie patrząc na mój poprzedni poród, ale wole się męczyć niż być krojona, no i ten dłuższy pobyt w szpitalu też ma znaczenie emotka



III tam emotka
Ja wyszłam 3 dnia rano, a wyjęli dziecko w nocy - więc byłam 2 doby. Blizny nie widać - jak sie przyjrzeć to paseczek ok 6 cm - po contratubexie super. Laski co rodziły naturalnie w dniu ze mną zostały dwa dni dłużej emotka
Nie ma co gdybać - Maleństwo wyjdzie jak chce emotka

A imię już definitywnie wybrane? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607940 Napisano: 08.03.2013 23:58:53 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

size napisał(a):

Kalisto a co w końcu kupiliście?
Komoda taka http://allegro.pl...lue-i3042649489.html

A łapki ? czuje wszystko, zresztą wystarczy dotknąć brzucha a wiadomo gdzie główka, a gdzie tyłek, bo nadal mały siedzi w poprzeczce emotka a jak chce mu się prostować, to jest massssaaakra, brzuch od środka to mam chyba cały w siniakach



Fajna bardzo, wszystko na miejscu będziesz miała. Wanienka Wam na początek początków raczej wystarczy. A jest spust wody?

Co do łapek - inspiruj nas Kochana emotka

Dobrze, coby Młody się przekręcił właściwie, ale pamiętaj - cc jest spoko i nie masz się czego obawiać.
Ja już kiedyś mówiłam, ze chciałam skorumpować lekarza a'propos cc - nie potrafiłam i los mnie wynagrodził - miałam za free emotka

Będzie dobrze, fajnie macie, już za niedługo emotka Zazdroszczę emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607928 Napisano: 08.03.2013 23:35:21 w Konkursowiczki w ciąży
Kalisto a co w końcu kupiliście? Daj linka emotka
I napisz, czy czujesz łapki na brzuchu:) Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607924 Napisano: 08.03.2013 23:31:42 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

ok size rozumiem emotka

Ja po prostu bym chciała 1 bluze dla męża ale jakoś nie mogę trafić za to po 2 razy trafiłam piłki i czapki emotka

Coż probować nadal bede - choć dziś internet mi kompletnie nie chodzi -nawet wynikow nie moge sprawdzić bo coś fb tym bardzije szwankuje, ale po emeilach pusto emotka
rozumiem ze wyniki z wczoraj były?
Ja dziś nic nie wysyłam bo kazda strona baaardzooo długo mi się ładuje...



Wiesz co, jak je zobaczę i się zatopię, dam znać. Moja pewnie pójdzie w kosmos. Odezwę się, jakby co. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607913 Napisano: 08.03.2013 23:21:12 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):


To przyjaciel męża, jest wierzacy i praktykujący. Ta decyzja jest po rozmowie z proboszczem jego parafii. rozumiem że spowiedź w takim przypadku jest nieporozumienie, bo jeżeli się przyzna to ksiądz mu nie da rozgrzeszenia jak się nie przyzna to spowiedź jest nieważna. Rozumiem jego powody ale jest mi przykro bo wiedział o tym przecież dużo wcześniej. Nasza chrzestna też chyba ma kogoś ale nie zgłasza nam takich problemów. I jeszcze teraz kiedy księża żyją sobie jak chcą , czasem bardziej grzeszą niż"my śmiertelnicy". To dobry człowiek, ta dziewczyna to coś poważnego ale nie są jeszcze gotowi na ślub a ja przecież nie zmienię terminu chrztu bo może nigdy się nie doczekam. Nie rozumiem tego chrzci się dzieci mimo że rodzice nie są małżeństwem a młody człowiek który spotyka się z dziewczyną, może przyszłą żoną jest nie do przyjęcia. nasz proboszcz chce tylko zaświadczenie o spowiedzi i odbytym szkoleniu. nie potrzebuje rekomendacji proboszcza z jego parafii, więc to juz tylko jego decyzja.kwestie finansowe nie wchodza w grę, do biednych nie należy a my poprosiliśmy aby nie było prezentów, ewentualnie pamiątki ale skromne. Ze względu na sytuację rodzinną -zbieramy środki na rehabilitację siostry. Ale nic na siłę. w ostateczności zostanie jeden chrzestny.



Niech znajomy zmieni kościół - nie w sensie wyznania. Kościoły nie mają jednoznacznego stanowiska wobec wielu rzeczy.

Jak mu pomoże inna parafia, to ok. Moja koleżanka, bardzo wierząca, także w reprodukcję ku chwale, zaszła w ciążę. W naszej parafii nie dostała odpuszczenia, poszła do drugiej. To też kwestia mentalności - może Ten Wasz Tata, to ten, o którego warto zawalczyć... Ten co walczy o wiarę, mimo zachowania księży.

Ja miałam ileś lat, poszłam z mamą, ortodoksem, wyspowiadać się - uczyniłam to z wiarą, pokorą, wstydem i co tam jeszcze dają. Ksiądz się zapytał jak to robiliśmy... Powiedziałam mu, żeby zapytał kolegów. Odeszłam od konfesjonału, płakałam dzień, potem przeszło, czar kościoła prysł.

Zmarł mój Tata, byłam w związku formalnym, używaliśmy zabezpieczeń, ksiądz dawał Tacie ostanie namaszczenie.

Byłam na spowiedzi. Trafiłam na księdza od spowiedzi. Zapytał na dzień dobry - bo płakałam, czy to u nas był, dał mi odpuszczenie...
Czego?

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607900 Napisano: 08.03.2013 23:05:59 w Konkursowiczki w ciąży
leoniu napisał(a):

Size - święta (coby nawiązać do tematu) racja emotka



A już kurcze myślałam, że ja emotka
No cóż, muszę pracować emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607897 Napisano: 08.03.2013 22:51:00 w Konkursowiczki w ciąży
leoniu napisał(a):



Bez sensu - z całym szacunkiem - mówią. Skoro wejście do religii zaczyna się od kłamstwa - a to miałby zrobić ten chłopak, to jaki to ma sens???
Jak może wychowywać - jakby co - dziecko w duchu katolickim, skoro tak nie żyje??? Dwa - czy wy aby nie sugerujecie spowiedzi świętokradczej? Tam są zdaje się dwa kryteria: żal za grzechy i postanowienie poprawy. I jak on ma postanawiać tę poprawę??? Absurd...

Bez względu co nim kierowało do mnie to akurat przemawia.
I gwoli jasności - ja opuściłam tę szanowną instytucję, jaką jest KK parę lat temu.



No widać, że masz szczere i przemyślane przekonania. Noszę się z podobnymi.
Ale nie kłóćmy się o religię, taki sam du....y temat jak polityka. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607893 Napisano: 08.03.2013 22:42:41 w RMF
marzanna napisał(a):



Nic fajnego na plażę nie widziałam, więc śpij spokojnie emotka A co do kosmetyków, to nie wiem, czy tam są żele itp., a może tylko do biustu....No ale biust też zasługuje na dobre traktowanie emotka



Uff emotka
No tak, ale póki co ma się nieźle, więc fajnie by było coś innego udoskonalić emotka Szatą na przykład emotka

assal napisał(a):

Są peelingi, żele, balsamy, serum - nie wszystko tylko do biustu emotka



No i super.

Dziękuję Wam kobietki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607883 Napisano: 08.03.2013 22:30:56 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

jeśli ktoś chętny to się wymienię: ja moge dać piłki (2szt) lub czapkę z piłką za bluzę emotka
Jakby co to pw emotka



Benasiu

1. Dziękuję, napiszę do nich.
2. Jak uznam, że nie chcę swojej bluzy - bo się utopię, dam Ci znać - zaznaczam, ze mam miło noszące się hasełko emotka Ale wszyscy mi mówią, że po co chłopakom tyle piłek - na euro mieli od nas 16, w tym dwie meczowe emotka Ale jakbyś znalazła innego osobnika na wymianę, kompletnie nie czuj się zobowiązana.

A teraz idę im zapodać takie hasła, że nawet automat tego nie ogranie

emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607882 Napisano: 08.03.2013 22:30:54 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

jeśli ktoś chętny to się wymienię: ja moge dać piłki (2szt) lub czapkę z piłką za bluzę emotka
Jakby co to pw emotka



Benasiu

1. Dziękuję, napiszę do nich.
2. Jak uznam, że nie chcę swojej bluzy - bo się utopię, dam Ci znać - zaznaczam, ze mam miło noszące się hasełko emotka Ale wszyscy mi mówią, że po co chłopakom tyle piłek - na euro mieli od nas 16, w tym dwie meczowe emotka Ale jakbyś znalazła innego osobnika na wymianę, kompletnie nie czuj się zobowiązana.

A teraz idę im zapodać takie hasła, że nawet automat tego nie ogranie

emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5607868 Napisano: 08.03.2013 22:09:58 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):

Ale jestem dziś wkurzona i to przez facetów. Synek daje do wiwatu, męża nie ma- jak zwykle, a ojciec chrzestny właśnie zadzwonił że nie może być chrzestnym bo żyje w związku nieformalnym. Jak go prosiliśmy to nie był ale własnie poznał dziewczynę. no i ma problem bo się nie wyspowiada.I nie jest tu problemem ksiądz tylko jego sumienie. Jest mi BARDZO przykro.



Kochana, nie smuć się emotka

Rozumiem, co możesz czuć.

Powody Jego decyzji mogą być różnorakie.
- argument z wiarą może być autentyczny pod warunkiem, że On jest bardzo wierzący
- jeżeli nie chciał/nie czuje się na siłach Być Tatą chrzestnym - zastosował go, bo Wy jesteście bardzo wierzący i to zrozumiecie.

Ciężko czasami odmówić, nie wiem w jakich jesteście relacjach, czy łączą Was jakieś rodzinne powiązania, ale większości ta rola kojarzy się ze spełnianiem później jakichś tam zobowiązań - dzisiaj niestety finansowych. Prezenty i ogólnie większe zobowiązania wobec. Może zwyczajnie bał się, ze nie sprosta. I to nie było nic osobistego.

Ja jak zostałam pierwszy raz chrzestną, w ogóle o tym nie myślałam, przy drugim razie miałam dylemat - to akurat nie była rodzina i nie wiedziałam, czy aż tak bardzo chcę wejść do czyjeś.

Ciężko odmówić - chłopak od Was pewnie też cierpi.

Zresztą, jak prosiliśmy rodziców chrzestnych Oli o przyjęcie tej roli, też miałam dylemat (czy nie będą myśleli takimi kategoriami - akurat mieli życiową zniżkę).
Zaznaczyliśmy, ze nie chodzi o kasę, prezenty, tylko o to, ze są nam bliscy, byli z nami, że ich kochamy i to jest potrzeba serca. I w sumie, chciałabym, żeby Ola przejęła od nich jakieś cechy - też na to patrzyłam.

Uszy do góry, nie smutać się, rozejrzyjcie się - na pewno obok Was są ludzie, dla których byłoby to zaszczytem.

Buźka.


Wyświetl w wątku >>
0 0