Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5620412 Napisano: 24.03.2013 23:49:49 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Size- fajny ten rowerek, ale wydaje mi się, że malutkie koła (bo ja tu nie widzę info) więc przynajmniej 14 wyszukaj.
JA moge polecić z tych http://www.decath...e/N-91884-rozmiar~14
Solidne, po upadku nie ma śladu, i te boczne koła są dobrze przykręcane, że sie nie odkręcaja same, ale możesz normalnie bez narzędzi odkręcić, na spacerze emotka



Dzięki dolly. Ja zawsze o Decathlonie zapominam, a w sumie mamy dwa niedaleko, więc z pewnością tam zajrzymy oblukać.
Te kółeczka też wydają mi się malutkie.
Popatrzyłam w necie, gdzie mamy Puky i okazuje się, ze chyba z 10 sklepów w pobliżu - nie jest źle.
Jeszcze oglądałam rowerki z Krossa, ale nie mam przekonania.

Pojeździmy zatem i dobierzemy na miarę emotka
...

W każdym razie dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5617454 Napisano: 20.03.2013 17:52:12 w Konkursowiczki w ciąży
A propos rowerków jeszcze.

Jak Ola byłą tak w okolicach poroczkowych, też myśleliśmy o czymś rowerkopodobnym - by sobie patrzyła z innej niż wózkowej perspektywy. Nam polecano:

- http://allegro.pl...3w1-i3101226061.html

- http://allegro.pl...ier-i3114294254.html

(aukcje przypadkowe)

W rezultacie nie kupiliśmy nic, bo - uwzględniając pory roku - te rowerowe - najpierw byłą za mała a potem już za duża.
Ale pooglądałam sobie w parku i rozmawiałam z mamami - większość była umiarkowanie zadowolona tzn. popychacze nie są w dobrych wysokościach i jest to niewygodne na dłuższe trasy. I warto mieć jakąś alejkę lub dobrą drogę spacerową obok - po dziurach jeździć się nie da. Ten pierwszy jest bardzo fajnie wykonany i maluch może czuć się jak król emotka

Mnie osobiście odrzucał plastik i najbardziej pedały na przednim kole...

Lekko przed ukończeniem 2 lat kupiliśmy rowerek taki jak tu:

http://sklep.rowe...ry.php?id_category=9

I bardzo, bardzo Wam polecam dla starszego troszkę dziecka!!! Pedały tam gdzie powinny być, koła stabilne, rama stalowa, łańcuch. Był też popychacz - do demontażu oczywiście. Ola wsiadła i pojechała od razu.
Super,super! I bardzo się sprawdził - jeździła nim cały czas, jak trwał remont to po domu również emotka

Teraz mam dylemat, bo musimy kupić nowy.
W końcu czerwca będzie miała 4 lata. I tak myślałam po dzisiejszych Waszych rozmowach o tym:

http://www.puky.p..._rot_gelb/index.html

Wie ktoś coś o w/w?
Albo miałby dla nas jakieś inne propozycje?

Sorry, że się tak rozpisałam,ale od trzech dni zdycham na anginę i mam już dość milczenia
emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5616108 Napisano: 19.03.2013 00:14:57 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

size, owszem zaliczył ściankę, nawet kilka sekund się sam utrzymał na pionowej emotka

ogólnie było tak:
http://imageshack...y-images/4/cwf4.jpg/
http://imageshack...-images/22/cwf2.jpg/
http://imageshack...images/191/cwf8.jpg/

ale najlepsze było jak w ogóle weszliśmy na halę - młody zobaczył te ogromne materace na całej podłodze i wpadł w szał - biegał (raczkując oczywiście), turlał się, próbował skakać, krzyczał, śmiał się - normalnie zwariował emotka ludzie wszyscy się patrzyli, połowa się popłakała ze śmiechu emotka



Super, Benio jest uroooczy emotka A na tej ściance wygląda całkiem profesjonalnie
emotka
Fajny pomysł w ogóle emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5615122 Napisano: 18.03.2013 01:32:06 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

Dlaczego nie lubicie zimy?



Bo jest zimnno*1000000000, bo są krótkie dni, bo jest ponuro i mało optymistycznie, bo miejsko-wiejska zima nie wygląda jak ta na stoku, bo nie uprawiamy sportów zimowych z różnych powodów, bo mam poniszczone buty, bo parę razy zaliczyłam niebo/piekło na chodniku, bo dziecko choruje częściej niż zwykle, bo autobusy wjeżdżają w prywatne auta emotka , bo drogowcy na wsiach nie działają, bo mama w mieście zaliczyła upadek - mimo podeszłego wieku udało się z nowym biodrem, bo zwierzęta nie mają co jeść, wyrzucone biedują, bo zdarzają się sytuacje trudne dla osób w zapuszczonych regionach.

To tak na prędko, czysto subiektywnie. Beż żadnych przemyśleń.

:)
Wystarczy?
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5615108 Napisano: 17.03.2013 23:46:46 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

UF, tylko się tu wyżaliłam i od razu mojemu dziecku się poprawiło. Wstał po popołudniowej drzemce i nawet zjadł duużo rosołku,deserek, wypił soczek, zjadł kaszkę emotka Tak jakby nadrobić chciał. Rano było nakupkane i potem przed drzemką mokry śluzowaty bąk, a wieczorem już nic emotka I po drzemce obejrzałam plecki i wysypka zbledła, a ta wysypka wygląda jak kropki maku z czerwoną otoczką i są tylko na pleckach, od połowy plecków po pupkę, temperatura już normalna, zobaczę jutro, jak znów nakupka to jedziemy niech lekarka obejrzy. Od 3 dni tylko latam z piciem i poję dziecko, by się nie odwodniło.

Asiu musiałam dawać mleko, bo tylko to chciał i bobofruta.

Mam nadzieję, że jutro będzie już dobrze.
Daj Boże, żeby to była 3-dniówka, ale powiedzcie dziewczyny, czy przy 3-dniówce dziecko musi mieć wysoką temperaturę, bo mój max miał przez ostatnie dni 37,4 ? Ja myślała, że wtedy musi być większa temperatura.
Biedne dziecko, po tej MMR osłabione i chyba wszystko łapie.

Swoją drogą czytałam, że takie powikłania po MMR mogą się ciągnąć nawet do 3 tygodni i może wystąpić biegunka- rzadko ponoć i wysypka- to już częściej. Niby w kwietniu mamy mieć znów krztusieć itp, ale niec mnie pocałują, nie jadę teraz, może za 2-3 miechy.

Mam nadzieję, że to przejdzie, bo ja już dziś wyiękałam emocjonalnie. W głowie wszystkie myśli...



Wiesz Kasiu, ja nie miałam okazji akurat przeżyć tego typu. Po Twoich opisach odpada wg mnie: 1. Trzydniówka - temperatura jest bardzo wysoka, często ponad 39 stopni, u nas było 39,6 - potem wysypka.
2. Po szczepionce - myślę, że za długi czas.
3. Myślę, że Maluszek coś zjadł albo dopadła Go infekcja - na tych dwóch barbarzyńców stawiam. Nie martw się, najważniejsze, ze zadbałaś by pił i się nie odwodnił - będzie dobrze. Jutro Pani Go przebada i wyjdzie, że jest ok emotka . Skoro wraca mu apetyt to znak, że mógł być to związek z niestrawnością. Być może zareagował alergicznie na jakąś nowość.
Nie martw się, jest już dobrze.

Ps. Do szczepień też mam podobną awersję - u nas po szczepieniu na ospę występowały komplikacje przez dwa miesiące i teraz tylko do nas dzwonią, a my, po konsultacji z lekarką, przekładamy.

Będzie dobrze, nie martw się. Wyobrażam sobie Twoją traumę
emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5615096 Napisano: 17.03.2013 23:10:04 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

Liwia tak ładnie wołała kupę na nocnik. Przynosiła go sama lub wołała że chce, a od kilku dni coś jej się poprzekręcało i chowa się jak robi kupę. Kuca gdzieś w koncie i jak skończy to dopiero przychodzi i mówi "fu". No i karze sobie brawo bić emotka



emotka emotka emotka

Wybacz, ale to urocze emotka Teraz powinniście wyśledzić Jej kąciki i tam zapodać nocnik emotka Widocznie, wg Jej mniemania to najbardziej ustronne i dyskretne miejsca. Cudny Maluszek, z wolą stanowienia o sobie i JUŻ z przekonaniami emotka
A brawa? Zawsze się przydadzą przy samodzielnej defekacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5615076 Napisano: 17.03.2013 22:36:35 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

ja size nie wiem bo ja wysyłałam ot tak zawsze gdy synek szedł spać i sposobu nie miałam a kilka rzeczy wpadło emotka



Ja też zawsze jak Młoda szła spać emotka I też coś tam wpadło. Bez kombinowania, ale jednak detal emotka Przynajmniej cieszy, ze uczciwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5615074 Napisano: 17.03.2013 22:27:45 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

size, dziękujemy, tak Benek miał 5 dni temu roczek emotka dzisiaj z tej okazji byliśmy na ściance wspinaczkowej emotka było wypaśnie emotka

a zakładamy dobrze, on po prostu je przelewa (mam mega sikacza,który ostatnio bardzo dużo pije) - jak dużo sika to widzę po wielo - ile mu muszę wkładów dawać żeby nie przelewał i ja się to ma do innych dzieciaków... emotka

sąsiadka mi właśnie napisała, że kupi młodej jutro premium care, bo im wszystko jedno co mają, to sobie weźmiemy 2 pieluchy na przetestowanie emotka mam nadzieje, że w 2 tygodnie znajdziemy coś, czego nam nie przeleje... dobrze by było żeby 3h w aucie nam chociaż wysiedział bez przebierania bo będzie z tym problem... no ale się zobaczy



No tak mi się wydawało emotka Mój Tata urodził się dzień później niż Wasz Maluszek emotka
Ps. Czy Młodzież zaliczyła ściankę również? emotka Choćby na metr?
Ps1. Na trzy godziny powinien Wam wystarczyć emotka Nie pójcie Smoka przed podróżą nadto i będzie dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5615069 Napisano: 17.03.2013 22:20:08 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

size chyba najgorszy zapach mają z pampersów sleap&play, te zielone znośne są, a premium care nie pamietam uzywałam ich tylko na poczatku i byłam nimistrasznie rozczarowana a poza tym ta siateczka z premium care przykleiła sie do skóry noworodka i nie było to miłe gdy musiałam ją zrywać... emotka



Sleep&play w ogóle nie używaliśmy, ale to dobrze, jak mówisz, ze względu na nos emotka
Ja nie miałam ogólnie żadnych nieprzyjemnych doświadczeń z Pampersami - innych nie używaliśmy, ale dziewczyny kiedyś prowadziły rozmowy tutaj na temat jednorazówek - i z tą wiedzą, którą posiadam dzisiaj, być może stosowałabym inne rozwiązania.
Jednego im jednak odmówić nie można - wygody użytkowania
emotka
Nigdy nie mieliśmy podrażnień, odparzeń itp. I zawsze pampersik papa i było z głowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5614997 Napisano: 17.03.2013 21:22:01 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):


Ps jak kupisz premium care radzę ich nie wąchać emotka ja dzisiaj to zrobiłam i nos mi skręciło emotka



Wszystkie pampki tak śmierdolą emotka Czysta chemia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5614991 Napisano: 17.03.2013 21:17:07 w Warka Piwo
To o co chodziło w tej grze? Tylko przypadek czy był sposób?

Ludzie na fb coś pisali o grze na lajki, ale ja jestem ciemna w tych sprawach więc i tak nie wiem o co kaman.

Zdarzało się często, że te same osoby wygrywały w dobowym rozdaniu - to tylko czysty przypadek?


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5614985 Napisano: 17.03.2013 21:04:09 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

dziewczyny, szukam bardzo chłonnych jednorazówek, znacie jakieś?
przetestowaliśmy rassmanowskie i zwykłe pampersy - są przelane po 2 siknięciach, czyli po 1,5-2h

szukamy czegoś, co wytrzyma przynajmniej 4h (nockę już będzie miał w wielo) - zna ktoś coś co da radę?



Ja polecam pampers activ baby i premium care - używaliśmy i przynajmniej na etapie rocznego dziecka (tak a'propos wszystkiego najlepszego dla Benia - o ile się nie mylę parę dni temu miał roczek emotka ) nie mieliśmy przygód a młoda była strasznym wodnym pijakiem emotka

Dianek, pozwól, że zapytam emotka Może je nieumiejętnie zakładacie z braku doświadczenia? Gumki muszą być swobodnie okalające okolice a falbanki wywinięte na zewnątrz. Może Wam wchodzą przypadkiem pod gumki i stąd przelewanie?
Sprawdźcie dokładnie, moja znajoma miała skuchy tego typu i potem problem się rozwiązał. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5614974 Napisano: 17.03.2013 20:55:43 w Przedszkolaki i przedszkola :)
asiabuczkowska napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

Mamy, puściłybyście 3-latka na całodniową wycieczkę z przedszkola - jakieś 60 km za miastem, wizyta w gosp. agroturystycznym, obiad w gospodzie, spacer itp.
Mój synek bez problemu jeździ gdzieś z kimś poza rodzicami, ale nigdy nie jechał "grupowo", a jest jeszcze taki głupiutki...


też jestem mamą przedszkolaka, która ma 3,5 roku i raczej nie puściłabym, swojej córki na taki wyjazd...martwiłabym się bardzo o bezpieczeństwo w czasie przejazdu, no bo czy autokary są przystosowne do przewozu 3 latków, czy mają pasy bezpieczeństwo, nie mówiąc już o fotelikach ? emotka będą jeszcze mieli czas na samodzielność



Ja też, jako mama 3,5 latki miałabym obawy, z tych samych powodów co ma asia.
Moja z kolei za parę dni ma autokarem jechać z przedszkola do teatru i też mamy wieelkie dylematy. To zaledwie 10 km - a i tak się może coś zdarzyć...

A na całodniową bałabym się i nie puściła w tym wieku - choć atrakcje pewnie są spore. Myślę, ze dla dziecka wyprawa może być męcząca, moją dodatkowo muszę pilnować z jedzeniem - stawiam, że jadła by nic i by padła.

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5613999 Napisano: 16.03.2013 00:29:03 w Warka Piwo
mariolakal napisał(a):



I tak będę siedzieć... emotka
Reasumując: ogólnie jestem zadowolona... Wpadły wszystkie nagrody oprócz kurtek... Wysyłałam zawsze tylko jedno hasło, ale wczoraj na wszelki wypadek wysłałam trzy, a dzisiaj dwa... Ciekawe, co z tego wyniknie... emotka



Brawo emotka

Ja żałowałam tych piłek, ale postawili mnie do pionu, więc spoko.

Ciekawe, co by było, gdyby nagle zrobili weryfikację paragonową emotka
Ktoś gdzieś kiedyś pisał, że wysyła ok. trzystu zgłoszeń dziennie emotka

Jest rezerwa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5613995 Napisano: 16.03.2013 00:20:17 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Ja wiem,że nie jest straszne, ale ja wole sn .... emotka



Nie masz i tak innego wyjścia jak zdać się na los emotka

Jakoś tak czuję, ze będzie po Twojej myśli, ale jakby nie to będziesz pisać do nas troszkę pocięta emotka I nadwyrężona emotka I czegoś sztywna emotka

Co do czapek - nie potrafię pomóc, młoda z pełni lata, mieliśmy te cieniutkie bawełniane najmniejszy rozmiar. A i tak jej leciały niektóre bo była malutka emotka Całe 2900 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5613990 Napisano: 16.03.2013 00:11:27 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

size napisał(a):

The End


emotka
nareszcie nie będę siedzieć do późna emotka



Otóż to emotka

Choć myślę, że ten późny czas to też porażka w tym konkursie.
Swoją drogą, ciekawe, czy były boty? I leciało po tysiąc haseł każdego dnia...

Reasumując u mnie: trafiło mi się jak ślepej kurze. Parę wygranych, w tym dwie z bluzami. Z czapek się cieszę (głównie, ze nie rękawiczki - różne rozmiary, a moim chłopakom beretki przypasowały).
I na nic już nie liczę.

Nie mam się czym chwalić, ale dobrze, że chociaż to... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5613981 Napisano: 16.03.2013 00:01:14 w Warka Piwo

size

#5613966 Napisano: 15.03.2013 23:35:58 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

a tfu, tfu puki jest poprzeczka, to niech lepiej nic się nie zaczyna emotka Ale spakować musze się.
Jutro siostra zabiera Domiśka, mąż ma nockę to ja będę pakowała się. No i jeszcze muszę trochę rzeczy poprać, no może więcej niż trochę emotka



Tfu tfu emotka

A są realne szanse, że juniorek sam się przekręci na tym etapie? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5613961 Napisano: 15.03.2013 23:17:57 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):



ale i tak ogólnie mam stan jęcząco - depresyjny emotka



Taki standardowy znaczy emotka

Spoko, będzie dobrze, ale rzeczywiście popakuj co trzeba, bo Maleństwo chyba wcześniej Was powita emotka

W zasadzie to wszystko masz emotka Nic tylko czekać na rozwój wydarzeń

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5613095 Napisano: 14.03.2013 23:44:43 w Warka Piwo
olunka napisał(a):



to nie wiem czy pisac gdzieś?



Napisz dla pewności, na adres z którego przychodzą e-maile (warka@g3.com.pl).
U nas nie dostarczono zgrzewki z 4 lub 5-go lutego, dostarczono za to o wiele później wygraną.
Wiem, że ta opóźniona ma wyruszyć 20 marca...

Podaj dane do identyfikacji:
mejl z którego poszło zgłoszenie, datę otrzymania powiadomienia o zwycięstwie, nazwę zgrupowania.
Wyświetl w wątku >>
0 0