Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5712298 Napisano: 02.08.2013 23:14:11 w TESCO konkursy
abodak napisał(a):

mi kiedyś powiedział wyraźnie-że On tworzy regulamin i ma prawo go zmienić kiedy chce-no cóż miałam szczęscie ze sponsor uważał inaczej emotka



Tworzyć regulamin to on musi, bo bez regulaminu to żadna firma obsługująca smsy premium nie obsłużyłaby jego usługi - wcześniej zgłoszonej jak na organizatora przystało.

Do sponsorów też warto składać zażalenia - oni w opinii mogą stracić najwięcej.

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5712272 Napisano: 02.08.2013 22:42:07 w TESCO konkursy
efelinkaaa napisał(a):



Mam nadzieję, że te UKE coś więcej zdziała emotka

ps. regulaminu chyba nie można zmienić wstecz? Czy Pan Sławek może wszystko?



Co pan Sławek może to nie mam pojęcia, bo sama nie wiem i pewnie nikt mu nie pokazał dotychczas czego nie może.

Wstecz nie powinno się dać zmienić regulaminu, bo on zmienia się w momencie wprowadzenia zmian, czyli już po publikacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5712269 Napisano: 02.08.2013 22:34:16 w Biedronka
trebor1 napisał(a):

dzięki za gratulacje,
różnica miedzy dzisiejszymi "zdobyczami" jest jednak zasadnicza:
SQTER zdaje się jeszcze nie nawalił... emotka



"Bywa i wielkie (...) przy małym ciele" emotka

Powodzenia w nowym rozdziale życia emotka
Niech skuterek nie nawala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5712261 Napisano: 02.08.2013 22:28:25 w TESCO konkursy
drzemek napisał(a):

W kółko wszyscy jęczą jak MC robi wałki, a gracie dalej emotka



Nie mam absolutnej pewności czy tak jest, ale posnuję myśl. Wszystkie regulaminy konkursów winny być zgłaszane przez Organizatorów do Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Jeżeli zapis w regulaminie stanowi, że Organizator może zmienić regulamin w dowolnym momencie - to wiadomo - z tym nie wygrasz.

Ale, jeżeli nie ma takiego zapisu, a Organizator nie dopełnia warunków regulaminu (obojętnie, czas, nagrody, termin ogłoszenia wyników itp.) można do UKE zgłosić ten fakt. Oni potem prowadzą dalsze procedury.

Jeżeli Organizator w ogóle nie zgłosił do nich konkursu, myślę, ze ma "bonus" i wtedy rozliczany jest wysoce indywidualnie emotka

Jeżeli ktoś może to zweryfikować, to proszę, bo mogę się mylić.
Ale może warto tam uderzyć.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5712167 Napisano: 02.08.2013 19:36:17 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147, wielkie gratulacje emotka emotka emotka
Dużo zdrówka dziewczynki!!!

Ps. Mam nadzieję, że zapodasz Malutką kiedyś na forum emotka Ten brak konta na fb zaczyna mi powoli doskwierać emotka
Ps.1. Gratuluję super porodu emotka
Ps.2. Jak sprawdził się szanowny Małżonek? emotka
Ps.3. Imię pasuje do córeczki?
Ps.4. No i poprosimy o parametry, wagę, długość

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5711604 Napisano: 02.08.2013 00:18:57 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):


Agusia hop hop? juz po? emotka



Albo hooooooop (bez siup) czyli w trakcie albo już po siup i tuli tuli Jagódkę emotka



Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5710718 Napisano: 01.08.2013 01:41:31 w Konkursowiczki w ciąży
Agusia, trzymam kciuki za miłą końcówkę emotka

Wymiatasz postawą emotka
Pozdrawiam serdecznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5709883 Napisano: 30.07.2013 23:23:54 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

no nic, zadzwonię i powiem prawdę, że jedziemy w góry, bo mąż nie był jeszcze emotka



Powiedz, że jedziecie w góry teraz bo tylko w tym terminie mąż mógł dostać urlop. I bardzo żałujecie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5709876 Napisano: 30.07.2013 23:10:11 w Biedronka
0 0

size

#5709868 Napisano: 30.07.2013 22:53:04 w Biedronka
bethan napisał(a):


Się wydaje, niestety.



Wiedziałam, ze to Twój komentarz emotka
Ten tetrycki ton emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5709069 Napisano: 29.07.2013 23:04:54 w Wkurza mnie...
Nam usuwano gniazdo os rok temu - zrobiły sobie pod elewacją domu. Usuwali strażacy za 100 zł. Główny "pogromca" miał strój teletubisia - gruuby kombinezon, rękawice i osłonę na twarz. Obserwowałam z okna - strasznie dużo tych os było jak rozwalili gniazdo. Na własną rękę nie ruszylibyśmy tego.
Przez kolejne 3 dni powracały te, co nie zdążyły wcześniej do domu (siakieś imprezowiczki, upojone nektarem emotka ) Mąż wywalił w to miejsce całą gaśnicę z Brosa - i te co wróciły, niedługo potem opalały się na naszym tarasie emotka W sumie tych niedobitków było ok. 60 sztuk - całkiem sporo.

A co do moli - jak mieszkałam w mieszkaniu jeszcze, też mieliśmy, ale na szczęście bardzo krótko. Były w orzeszkach ziemnych - tych kupowanych w skorupkach na wagę. W zasadzie w ciągu dwóch dni wyszły nam larwy na sufit, potem było poszukiwania źródła i już. My już chyba kupiliśmy w tym stadium dojrzewania emotka
U nas było łatwo dojść, ale współczuję. Larwy są obrzydliwe. Ponoć trzeba wszystko przekopać, zabezpieczyć, potem umyć dokładnie szafki. Czy lepy są skuteczne, to nie wiem, bo fruja nie mieliśmy na szczęście. Ale życzę Wam powodzenia. Z całą niechęcią do wszelkiego robactwa.

W temacie: nienawidzę upałów. One mnie wkurzają strasznie. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5709061 Napisano: 29.07.2013 22:52:28 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

agusia 3 miesiące emotka



Ładnie zleciało emotka
Moja Ola też szybko miała zęby, coś właśnie w tych okolicach były pierwsze.

Agusia, wierzę, że jest Ci ciężko. Ale już niedługo - przynajmniej takie pocieszenie emotka
Mi koniec ciąży przypadał na koniec czerwca, też było gorąco, ok. 30 stopni, ale te 37 to koszmar musi być...

Trzymajcie się przyszłe Mamy, jeszcze podobno do 7 sierpnia ma być tak ciepło. O tydzień za długo, ale wytrzymacie emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5707592 Napisano: 27.07.2013 02:09:38 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):



Jak się patrzy na twojego ciapciaka w awatarku to od razu człowiekowi mija wszelka złość emotka



Ja tam ino gołą babę widzę emotka



Ja widzę Bogdana... emotka ( z disco robaczków)

Ps. Wkurzają mnie mocno jusznice deszczowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5699606 Napisano: 16.07.2013 00:32:04 w Konkursowiczki w ciąży
A ja Was dziewczynki pozdrawiam serdecznie znad naszego morza emotka
Wyselekcjonowany jod, specjalnie dla Agusi emotka , która cierpi, że w tym roku morza nie zobaczy emotka Morze pozdrowione, dostałam smsa od niego, że czeka na Waszą czwórkę za rok emotka
Buziaki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5694600 Napisano: 10.07.2013 00:20:09 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):


Kosmetyki to myslałam o tych emolientach, ale kali cos o nivea tez mowiła, słyszałam ze ziajka jest tez zalecana. Chiałabym do konca tygodnia skonczyc juz zakupy ... i spokoj miec



A to już musisz chyba być ryzyk emotka Najlepiej biorąc próbkę po dzieciu wcześniejszym emotka
Ja miałam oilatum od początku - bo super (tak czytałam), po roku weszłam na emolium i zostałam przy nim - skojarzone produkty.
I tak, jak skóra będzie miała problemy, to zobaczycie co bardziej służy.
I czy Nivea czy Hipp (polecam) - z tych bardziej normalnych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5694562 Napisano: 09.07.2013 23:13:05 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

no ja nie sadziłam ze az tak;] niby juz kilka tylko rzeczy mi brakuje, ale mnie to mimo wszytsko wkurzyło. Quaqua juz lukam na rp juz trafiłam. Pieluchy dwójki na długa starcza? na poczatek które najlepsze sensitiv pampersa?



Na początek to chyba te Newborn od 2-5 kilo, ale myślę, żeby nie szaleć z ilością - jedna paka (do dwóch) na spróbowanie Wam wystarczy (jak zechcesz używać Pampersów). Moja była kruszynka i chyba po opakowaniu (lub jeszcze pół z drugiego) weszłyśmy na większy poziom. Potem masz New Baby o ile się nie mylę i chyba od 3-6. I tego też ze dwie paki na początek. Zobaczysz sama. To chyba 2. z rozmiarówki. Trójek więcej (3 paki), a potem szybko leci i się zorientujesz ile Ci trza.

W innych firmach się nie orientuję emotka

* Sensitiv nie używaliśmy, ale spotkałam się z niezbyt pochlebnymi opiniami (nawet u nas na forum). Sama nie mam doświadczeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5694459 Napisano: 09.07.2013 20:21:02 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

dziewczyny nie wiecie jak to jest ze zwrotami do smyka, dzis mnie podkusiło kupic kilka rzeczy a teraz na allegro widze ze przebitki ponad 100% cenowe chetnie bym zwrociła...



Kiedyś było kiepsko (rok temu). Można było zwrócić, ale nie dawali Ci gotówki tylko bon opiewający na daną kwotę, który mogłaś zrealizować kupując inną rzecz.
Ja z tego powodu kupuję w internetowym - tam zwroty są przyjmowane.

Jak jest teraz, nie wiem, ale bądź jakby co przygotowana na zgrzytanie ząbkami... Czego nie życzę oczywiście. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5692210 Napisano: 07.07.2013 00:12:57 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):


Dobrze, że mam chłopaka to jeszcze nie wybiera sobie sam, choć o buty czasami się wykłóca emotka



Hihi, za chwilę dostaniesz ze zdwojoną mocą komunikat od Synka emotka


kalisto1986 napisał(a):

przyjął tak brata jak nawet nie śmiała marzyć w najpiękniejszy śnie emotka Baaaardzo mi pomaga (...)

4 lata, poczekaj kochana jeszcze 3 lata ... będą opowieści w twoim przypadku o chłopakach



1. Chyba masz optymalnie emotka Pod tym względem. Super, ze Domiś tak reaguje, ale wiesz, to pewnie Wasza zasługa (rodziców) w tym względzie jest nieoceniona emotka

2. Poczekam te parę lat, ale już się prowadza za rączkę z dwoma panami, Aleksym i Bartusiem właśnie emotka
Z ubrań przed przedszkolem zawsze miała dwa zestawy do wyboru, wybór z podanych musiała zaakceptować.
U Babci jak jest, nie chce wkładać ubrań po chłopakach siostry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5692196 Napisano: 06.07.2013 23:35:08 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):


emotka emotka zdrówka, usmiechu i beztroski dla córeczki, dla mamy tyż emotka

I jaaaaaakkkkk to jest byc mamą czterolatki? Jakaś zmiana? emotka emotka



Dziękuję, kochana emotka

W odczuciu trochę niepewnie, bo wychodzą Ci metrykalnie te cztery latka emotka Ale patrzysz i nie wierzysz ( dzisiaj w gwarancjach znalazłam papiery na sterylizator z aventu... I myśl: już cztery lata... emotka )

Szybko czas leci, dziecko długie, mówi do rzeczy, widać, ze myśli. Liczy. Analizuje. Tworzy rymowanki emotka Wybiera sobie ubranie, same się rozbiera, ubiera, je... Obsługuje ipada, gra w swoje gry...
Śmieszno i dziwnie emotka I z nutką nostalgii (przekonasz się niebawem emotka ),

Zrobiliśmy jej placyk zabaw, myślę od paru dni, by Wam się pochwalić 14-dniową robocizną - to nic takiego - ale robiliśmy sami od a-z emotka
Póki co, zdjęcia mam na telefonie jedynie. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5692189 Napisano: 06.07.2013 23:20:33 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):


On malutko śpi jak na niemowlaczka i teraz potrzebuje duuuużo zabawy, ale zabawy z nami już mu się trochę znudziły (...)

W ogóle muszę stwierdzić,że ten mój starszak to kochana bestia :P
(...) obudził się głośno przeciągając i głośno oznajmił " mamoooo daj mi tutaj Bartka, bo pewnie tęskni za zabawą z bratem"



1. Miałam identycznie emotka I do dzisiaj praktykujemy emotka
2. Super, że Dominik tak fajnie przyjął brata, naprawdę emotka I masz pomoc, jakby nie patrzeć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0