Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kaktus1012

kaktus1012

#2500568 Napisano: 16.07.2009 04:06:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
sildunia napisał(a):

olus15 napisał(a):

lwawa napisał(a):

korni84 napisał(a):

lwawa napisał(a):

aga17 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

mahuska napisał(a):

ksantypa napisał(a):

mahuska napisał(a):

czy ktoś mi powie w tajemnicy hehe ile trzeba wysłać esków na helmanss żeby wygrać już mi obrzydł emotka emotka


a byly juz wyniki z dzisiejszego losowania-poza tym cos te wyniki na hellmans sa co najmniej dziwne-cale rodziny wygrywają


1 szcześciara sie chwalila:)


o kurcze a mialam nadzieje-


Wyniki są bardzo dziwne



niesamowite! właśnie zajrzałam na wyniki z hellmansa. faktycznie dziwne. jest bardzo wiele przypadków, tych samych nazwisk z tego samego miasta. ciekawe ile smsów słali


a ile ketchupów musieli zjeść emotka
już nigdy nie wezmę udziału w żadnym konku promocyjnym emotka



szanse są raczej nikłe, jeśli wysyłam 1-3 smsy, a ktoś kilkadziesiąt, to już są inwestycje. ja gram raczej hobbystycznie




żeby to było jeszcze coś takiego jak woda, jogurty itd to wszystko szybko w domu schodzi
ale ketchup? i to jeszcze taki drogi Wiadomo, że kupię tylko jeden na dwa tygodnie bo ile można



może to ktoś zaopatrujący knajpę emotka
kupuje 50 ketchupów w jakimś selgrosie i gotowe
a co ja do domu kupie - 1 to w ogole max, bo moze mąż jeszcze skorzysta, a sama nie lubie


Rok temu wygrałam grill elektryczny z Hellmannsa. Wysłałam dwa kody:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kaktus1012

#1830145 Napisano: 23.09.2008 01:09:54 w Połączenia nieodebrane
Do mnie wczoraj zadzwonili z zastrzeżonego, ale nie zdążyłam odebrać, a dzisiaj miałam kolejny telefon zastrzeżony - z Carrefoura- kosz kosmetyków ( konkurs SPA). Wyświetl w wątku >>
0 0

kaktus1012

#1730541 Napisano: 08.08.2008 10:07:28 w Firmy kurierskie
Przez firmę UPS wydałam fortunę na telefony. Fakt, że nagroda jest tego warta, ale zmarnowalam 2 dni siedząc w domu i wysyłając dziecko po sprawunki. Najpierw telefon do organizatora, gdzie nie zastalam kompetentnej osoby, na drugi dzień to samo, potem kolejny telefon. Mila pani poinformowała mnie, że zadzwoni do firmy kurierskiej UPS, i doradzila, by zrobila to samo do miejscowego oddzialu. No i zadzwoniłam. Dobrych kilka minut czekałam na polączenie, a kasa leciala:( Potem otrzymałam informacje, że kurier nikogo nie zastal. Jasne, jasne, powiedziałam, że mam zamiar zlożyć zażalenie. Pani podala numer kuriera. I kolejne telefony i nagrywanie się na komórkę. I w koncu dotarlo:) Wyświetl w wątku >>
0 0