Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#4276505 Napisano: 08.04.2011 05:27:40 w Gratulacje! Dla wygranych!
Avatea, wielkie brawa ! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#4236420 Napisano: 22.03.2011 11:54:15 w Inne mniejsze markety
olciak napisał(a):

mia napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

polec napisał(a):

A Kaufland z oplem i Bryzą ???


Komisja dokona wyboru najciekawiej wykonanych zadań konkursowych podczas
posiedzenia Komisji do dnia 11.03.2011 roku

Weryfikacja prawa do nagrody będzie prowadzona w następujący sposób:
a) W ciągu 7 dni od daty posiedzenia komisji, zwycięzcy otrzymają w imieniu
organizatora telefon lub SMS na numer, z którego dokonali zgłoszenia udziału w
Konkursie.
już pewnie po wszystkim emotka


Raczej na pewno... emotka



na pewno rozwiązany emotka



Wielkie gratki!!!
emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3746436 Napisano: 01.10.2010 05:32:50 w TESCO konkursy
chasia napisał(a):

normafia napisał(a):

chasia napisał(a):

normafia napisał(a):

chasia napisał(a):

mmagd napisał(a):

tereniagno napisał(a):

igunia91 napisał(a):

ja 9 s. Wątpie, żeby to starczyło emotka


hehe,a ja 5 emotka




Poniżej 7s dyskwalifikacja emotka



Tak jest w regulaminie?



Nie, myślę, że to był żart.



Właśnie nie widze takiej informacji w regulaminie, ale zaraz przypamnają mi się Mysiorki i Lidl.
Wiec różnie to bywa emotka



Fakt, z takimi małymi agencjami to nigdy nic nie wiadomo. Okazuje się, że adres pod, którym zarejestrowana jest firma Media Contact, to mieszkanie prywatne. Dzwoniłam do biura numerów,
podałam adres w Dąbrowie Górniczej i okazało się, że numer mogę uzyskać, jak podam nazwisko właściciela mieszkania. Sprawdziłam więc w KRS kto jest prezesem firmy, jeszcze raz dzwoniłam do biura numerów, podając nazwisko pani prezes. W ten sposób uzyskałam numer telefonu, ale nic mi to nie dało, ponieważ nikt tego telefonu nie odbiera. Dziwi mnie fakt, że takie duże firmy jak Tesco lub Lidl zlecają przeprowadzenie wielkich akcji promocyjnych malutkim agencjom, dzie siedziba firmy, to prywatne mieszkanie pani prezes...



No to wesoło, wiec można się spodziewać powtórki z rozrywki...
A wielkie firmy wybierają małe agencje, bo tam jest pewnie najtaniej, bo jak główne nagrody trafiają do dalekiego kuzyna, szwagra i ciotecznej siostry to można zaoszczędzić.



Pani Kasia wysłała pewnie dzisiaj SMS-y z pytaniem tylko do swoich znajomych i w ten sposób pozbywa się teraz niewygodnej konkurencji. Rodzina chyba już ujeżdża na skuterkach...
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3746321 Napisano: 01.10.2010 04:53:31 w TESCO konkursy
chasia napisał(a):

normafia napisał(a):

chasia napisał(a):

mmagd napisał(a):

tereniagno napisał(a):

igunia91 napisał(a):

ja 9 s. Wątpie, żeby to starczyło emotka


hehe,a ja 5 emotka




Poniżej 7s dyskwalifikacja emotka



Tak jest w regulaminie?



Nie, myślę, że to był żart.



Właśnie nie widze takiej informacji w regulaminie, ale zaraz przypamnają mi się Mysiorki i Lidl.
Wiec różnie to bywa emotka



Fakt, z takimi małymi agencjami to nigdy nic nie wiadomo. Okazuje się, że adres pod, którym zarejestrowana jest firma Media Contact, to mieszkanie prywatne. Dzwoniłam do biura numerów,
podałam adres w Dąbrowie Górniczej i okazało się, że numer mogę uzyskać, jak podam nazwisko właściciela mieszkania. Sprawdziłam więc w KRS kto jest prezesem firmy, jeszcze raz dzwoniłam do biura numerów, podając nazwisko pani prezes. W ten sposób uzyskałam numer telefonu, ale nic mi to nie dało, ponieważ nikt tego telefonu nie odbiera. Dziwi mnie fakt, że takie duże firmy jak Tesco lub Lidl zlecają przeprowadzenie wielkich akcji promocyjnych malutkim agencjom, dzie siedziba firmy, to prywatne mieszkanie pani prezes...
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3746235 Napisano: 01.10.2010 04:34:10 w TESCO konkursy
chasia napisał(a):

mmagd napisał(a):

tereniagno napisał(a):

igunia91 napisał(a):

ja 9 s. Wątpie, żeby to starczyło emotka


hehe,a ja 5 emotka




Poniżej 7s dyskwalifikacja emotka



Tak jest w regulaminie?



Nie, myślę, że to był żart. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3746047 Napisano: 01.10.2010 03:35:38 w TESCO konkursy
jackk76 napisał(a):

Czy ktoś otrzymał dzisiaj pytanie finałowe z Elite w Tesco?



Nie... Może zapomnieli? Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3337756 Napisano: 29.04.2010 10:36:00 w TESCO konkursy
ashley878 napisał(a):

a skad wiadomo ze passacik jedzie do mojego miasta:)??



Dzwoniłam 10 minut temu i pytałam w Grasp Group. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3337711 Napisano: 29.04.2010 10:28:08 w TESCO konkursy
kingaa napisał(a):

maa napisał(a):

moozg napisał(a):

Witam,

Czy były już wyniki konkursu Rodzinne święta” (http://www.tesco....-huggies/index.php)?




chyba nie



zwycięzca został wybrany, ale jeszcze nie poinformowany. Nie wiem co oni tam robią, jedna osoba, a taki problem z zadzwonieniem do niej emotka Także już nie dziwne, czemu nie podali w regulaminie do kiedy będą powiadamiać, jak ktoś czeka, to zapewne poczeka nawet i do wakacji jak tak dalej pójdzie emotka emotka



Passat jedzie do Zielonej Góry.
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3263882 Napisano: 02.04.2010 07:23:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
[quote= zbojnicka:
fajne jest to forum...
kilka dni temu był poszukiwany przeze mnie paragon kaufland/na autko//
gromy poszły//
nie ważne czy był wogóle w moim posiadaniu, czy co sie z tym stało??//

szanuje tych, którzy mieli odwage i checi mnie krytykowac na forum/ jasno/ nick i treśc widoczna..


ale Ci z was co na PW życzyli mi pokrecenia, chorób wszelkiego trodzaju, wygranej co najwyżej biletu za 2 zł MPK,,,

sorry, ale sama wasza zawiśc, zazdrośc, i co tam jeszcze was zje..

mimo wszystko nie życze wam vice versa tego samego.
wkurzyło mnie to i nie chce mi sie do kazdego z osobna odp. na PW
pozdrawiam!

ps. mam nadzieje, ze każdy z normalnych forumowiczów wygra tak samo fajne autko, albo i lepsze..

Kończąc temat Bryzy z Kauflandu - Astra jedzie do Bielska-Białej. Aż trudno uwierzyć, że ludzie z forum pisali podobne bzdury na PW i jeśli faktycznie tak było, to nie usprawiedliwia ich nawet antypatyczny, handlowy charakter ogłoszenia.
Ktokolwiek wygrał auto, życzę szczęśliwej drogi.

Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3263816 Napisano: 02.04.2010 06:54:17 w Wkurza mnie...
zbojnicka napisał(a):

fajne jest to forum...
kilka dni temu był poszukiwany przeze mnie paragon kaufland/na autko//
gromy poszły//
nie ważne czy był wogóle w moim posiadaniu, czy co sie z tym stało??//

szanuje tych, którzy mieli odwage i checi mnie krytykowac na forum/ jasno/ nick i treśc widoczna..

ale Ci z was co na PW życzyli mi pokrecenia, chorób wszelkiego trodzaju, wygranej co najwyżej biletu za 2 zł MPK,,,

sorry, ale sama wasza zawiśc, zazdrośc, i co tam jeszcze was zje..

mimo wszystko nie życze wam vice versa tego samego.
wkurzyło mnie to i nie chce mi sie do kazdego z osobna odp. na PW
pozdrawiam!

ps. mam nadzieje, ze każdy z normalnych forumowiczów wygra tak samo fajne autko, albo i lepsze..



Kończąc temat Bryzy z Kauflandu - Astra jedzie do Bielska-Białej. Aż trudno uwierzyć, że ludzie z forum pisali podobne bzdury na PW i jeśli faktycznie tak było, to nie usprawiedliwia ich nawet antypatyczny, handlowy charakter ogłoszenia.
Ktokolwiek wygrał auto, życzę szczęśliwej drogi. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3262659 Napisano: 02.04.2010 12:49:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
marcepan1983 napisał(a):

normafia napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a linka do Auto Światu masz?



Mam zrzut ekranowy z opublikowania wyników. Mam też egzemplarz tegoż Auto Świata.
Posłałam do Burda Media, ale już dzisiaj nikt tam nie pracuje.



no to trzeba im napisać



Sprawdziłam na zrzucie ekranowym, to był taki link, ale już tej strony nie ma:
http://autoswiat....rbokonkurs/index.asp

Aż mnie nosi, żeby z tego zrobić aferę, bo ostatnio non stop komisje nagradzają plagiaty! Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3262642 Napisano: 02.04.2010 12:43:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
marcepan1983 napisał(a):

a linka do Auto Światu masz?



Mam zrzut ekranowy z opublikowania wyników. Mam też egzemplarz tegoż Auto Świata.
Posłałam do Burda Media, ale już dzisiaj nikt tam nie pracuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3262630 Napisano: 02.04.2010 12:38:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
Konkurs na hasło reklamowe Top Gear.

W 2005 r Auto Świat za hasło reklamowe:
Autoświat, tygodnik z napędem na wszystkie strony! przyznał nagrodę BMW.

(Autor pan Jarosław Bąk ze Zduńskiej Woli).

A oto wynik konkursu na hasło reklamowe Top Gear:

http://burdamedia...p?nid=247&from=g

Czas już skończyć z tymi plagiatami! Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3232946 Napisano: 24.03.2010 06:36:07 w Paragony
miriam napisał(a):


Podkablowywanie to zwykłe świństwo, a poza tym nic nie da, bo paragon nie jest wystawiany imiennie i Grafa nie interesuje w jaki sposób laureat wszedł w jego posiadanie. Wątpię czy na naszym forum można liczyć na jakąkolwiek solidarność. Myślę, że znajdzie się wielu chętnych na odsprzedanie paragonu, bo sporo jest takich, co za 20 złotych duszę diabłu by sprzedali...
Zbójnicka jest cwana (albo cwany), ale regulaminu tego forum nie złamała. Mnie osobiście najbardziej wkurzają plagiaty i tylko w ich przypadku z podkablowywaniem nie mam skrupułów.


Nie zgodzę się z Tobą,
ponieważ z złamał(a) regulamin,w którym jest napisane,że należy zakupić produkty i dopiero po zakupie można wziąć udział i jest jak zwykle wzmianka,że jedynie zakup produktów jest warunkiem wzięcia udziału w konku...
Graf to elastyczna rozwijająca się agencja...myślę,że uwzględniliby takowe reklamacje...

Zbójnicka nie spełniła regulaminu konkursu, bo nie zakupiła produktu przed wysłaniem hasła, ale nie łamie regulaminu tego forum. Nie przeklina, nikogo nie obraża, nie krzyczy, nie myli wątków itd. Też nie czuję do niej sympatii i ani mi w głowie sprzedawać jej paragon za jakąkolwiek kwotę. Tyle, że kablowania nie lubię.

Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3232919 Napisano: 24.03.2010 06:27:05 w Paragony
malenka89 napisał(a):

ja nie brałam udziału, mimo to paragon znalazłby się emotka ale tak jak mówię - jeżeli ktoś już na upartego chciałby sprzedać to moim zdaniem 10 tysi to minimum emotka
ale pewnie znajdzie się ktoś kto sprzeda za 20 zł emotka



Ja mam paragon z pierwszego dnia konkursu, ale nie sprzedam nawet za 10 tys., ani za żadną inną cenę.
Ot, tak dla zasady, by przynajmniej w konkursach na hasła wygrywali uczciwi. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3232885 Napisano: 24.03.2010 06:18:39 w Paragony
miriam napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

hej, a może umówmy się co do ceny?
taka ode mnie prośba:jeśli ktoś już koniecznie chce sprzedać niech żąda dużo kasy, raz ze wygrana ogromnej wartości, dwa że post niesympatyczny



Ktoś kto odsprzeda TAKI PARAGON /moim zdaniem/popełni ogromną potworną wręcz zbrodnię wobec naszego Forum.Przecież wystarczyły zakupy za około 8 złotych,ten ktoś kto od wczoraj raptem jest na Forum to ma tupet,aż mną trzęsie!!!(oczywiście nowe konto założone tylko w celu poszukiwania paragonu)
Grać o samochód za prawie 75 tysięcy BEZ PARAGONU!!!-bana dla zbojnicka poproszę !
Ze złości zastanawiam się poważnie nad podkablowaniem jutro do Grafa tego kogoś...a niech ma!!!Żeby mu było ciężko przełknąć ten samochód!!!



Podkablowywanie to zwykłe świństwo, a poza tym nic nie da, bo paragon nie jest wystawiany imiennie i Grafa nie interesuje w jaki sposób laureat wszedł w jego posiadanie. Wątpię czy na naszym forum można liczyć na jakąkolwiek solidarność. Myślę, że znajdzie się wielu chętnych na odsprzedanie paragonu, bo sporo jest takich, co za 20 złotych duszę diabłu by sprzedali...
Zbójnicka jest cwana (albo cwany), ale regulaminu tego forum nie złamała. Mnie osobiście najbardziej wkurzają plagiaty i tylko w ich przypadku z podkablowywaniem nie mam skrupułów.
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#3199285 Napisano: 14.03.2010 04:08:59 w Moja pierwsza wygrana!
puszka szynki KRAKUS w 2002 r Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#2148881 Napisano: 03.02.2009 10:10:35 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Ja lubię najbardziej konki na hasła reklamowe, ale udział biorę tylko wtedy, gdy nagrodą główną jest auto. Na całym świecie wiadomo, że najdroższe zdania, to slogany reklamowe i organizatorzy powinni sobie z tego zdawać sprawę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#2118373 Napisano: 23.01.2009 09:38:37 w Wkurza mnie...
aniaaaa napisał(a):

pierwszy wolny weekend a spędzę go w łóżku .. emotka


pakk napisał(a):

snupy3 napisał(a):

pakk napisał(a):

mysza


a mnie wkurza robienie bardzo rzucajacych sie w oczy bledow jezykowych



a mnie wkurza ludzka upierdliwość.
Moja mysza to właśnie myszA a nie mysz
bo żaden facet by taki sprytny nie był żeby wyżreć ser i zostawić nietkniętą łapkę.I tyle. emotka



mysz płci żeńskiej to wciąż mysz. nie ma takiego slowa jak *mysza (w słownikach poprawnościowych).



Skoro mamy do czynienia z purystką językową, to
nie ma żadnych słowników poprawnościowych, tylko Słownik poprawnej polszczyzny lub Słownik języka polskiego.
Zwracanie innym uwagi na błędy to brak kultury.
W końcu to nie praca klasowa...
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#2024410 Napisano: 15.12.2008 11:20:44 w Połączenia nieodebrane
jackk76 napisał(a):

normafia napisał(a):

agicho napisał(a):

Kto dziś po 11 z zastrzżonego mógł dzwonić ?? emotka



Może z Carrefoura?



Ja miałem tel. z Carrefoura



Bony czy autko? Wyświetl w wątku >>
0 0