Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#5155438 Napisano: 22.04.2012 04:38:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
kaki76 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

bartula napisał(a):

Może lepiej niech się nie chwali,jedni pogratulują, inni humor popsują. Pamiętam jak zaczęłam piać na forum i wygrałam parę tyg wcześniej samochód i już, już chciałam się pochwalić, że to ja, właśnie ja ale trochę poczytałam i stwierdziłam, że się najzwyczajniej w świecie....boję. Wiem, że to głupie ale pamiętam, że tak właśnie było.


Hi hi hi..pamiętam oje poczatki jak grupa osób chciała mnie zlinczować za wygranego lapka w Falvit na Onecie..Jakie mi miłe rzeczy jedna wypisywala na pw..Jak mną gardzi itd..:)


bo to zazdrość jest właśnie mnie też spotkało kiedyś na fb jak coś tam wygrałam dostałam kilka niemiłych wiadomości ale jedna była wspaniała uśmiałam się z niej i nie komentowałam , pewna dziewczyna mi napisała , że dałam du.....py dla organizatora konkursu i dlatego wygrałam i jak coś takiego skomentować?
emotka emotka





emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5155428 Napisano: 22.04.2012 04:31:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
delfinka101 napisał(a):

bartula napisał(a):

Może lepiej niech się nie chwali,jedni pogratulują, inni humor popsują. Pamiętam jak zaczęłam piać na forum i wygrałam parę tyg wcześniej samochód i już, już chciałam się pochwalić, że to ja, właśnie ja ale trochę poczytałam i stwierdziłam, że się najzwyczajniej w świecie....boję. Wiem, że to głupie ale pamiętam, że tak właśnie było.


Hi hi hi..pamiętam oje poczatki jak grupa osób chciała mnie zlinczować za wygranego lapka w Falvit na Onecie..Jakie mi miłe rzeczy jedna wypisywala na pw..Jak mną gardzi itd..:)



To śmieszne, co z ludźmi wyprawia zazdrość.
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5155405 Napisano: 22.04.2012 04:22:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
bartula napisał(a):

Może lepiej niech się nie chwali,jedni pogratulują, inni humor popsują. Pamiętam jak zaczęłam piać na forum i wygrałam parę tyg wcześniej samochód i już, już chciałam się pochwalić, że to ja, właśnie ja ale trochę poczytałam i stwierdziłam, że się najzwyczajniej w świecie....boję. Wiem, że to głupie ale pamiętam, że tak właśnie było.



Niestety, taka jest prawda. Paru zazdrośników zawsze się znajdzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5155400 Napisano: 22.04.2012 04:17:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

mia napisał(a):

wsciekly napisał(a):

a co to za Pani Renata i Pan Waldek emotka
ktoś z forum emotka emotka


Tak emotka

Ale od razu zaznaczam:
1) nikt z moich bliskich
2) nie czuję się upoważniona do podawania nicku tej osoby - jak będzie chciała, sama się pochwali emotka



wszystko jasne emotka



Skoro ktoś się nie chwali na forum nagrodą, to znaczy, że nie chce, aby jego nazwisko wiązano z nickiem.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5155394 Napisano: 22.04.2012 04:15:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
aga67 napisał(a):

Wg.mojej wiedzy wybór hasła był przez losowanie z tych 14 a hasło bardzo w stylu ,jakie lubi ta agencja.Gratki i nie ma co się czepiać.Akurat w polskim mamy męskie i żeńskie końcówki, ale bardziej jakby uniwersalne są te męskie i często w hasłach(a na pewno w modlitwach itp ) odnoszą się do obu płci. emotka



Skoro wygrała/wygrał pani Renata/pan Waldek, to
ten fakt świadczy o tym, że agencja wybierała świadomie, a nie losowała.Te osoby zostały już docenione przez kilka agencji głównymi nagrodami, więc ich teksty są raczej obiektywnie dobre. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5154983 Napisano: 22.04.2012 10:43:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
nocti napisał(a):

Wszystko ok, ale w tym przypadku zmiana na zakochałAm nie wpływa na rymowanie ani długość hasła. I nie mówcie, że to głupio nie wygląda emotka Ostatnio jak wygrał ktoś samochód z podobną pomyłką płci to komentarze były zupełne inne emotka

normafia napisał(a):


Niech kamieniem rzuci ten, który nie gra na innych członków rodziny.
emotka



Kamieniami nie rzucam w żadnym wypadku, hasła negatywnie nie oceniam, w konkursie nawet udziału nie brałam.Głupio to jednak wygląda, że kobieta POKOCHAŁ i tyle.
emotka



Kiedy mnie nie ma w domu, wszyscy domownicy są zobligowani, by odebrać telefon konkursowy. Nawet nie znają treści wysyłanych przeze mnie haseł. Ważne, żeby nagroda nie przepadła. Kto tam przejmuje się końcówkami, gdy w grę wchodzi samochód.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5154949 Napisano: 22.04.2012 10:21:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

normafia napisał(a):

Niech kamieniem rzuci ten, który nie gra na innych członków rodziny.
emotka


O, właśnie! emotka Święte słowa!
Wszystko jest cacy, jak wygrywają nasi - wtedy jest oczywiście uczciwe, że JEDNA osoba gra na figurantów z rodziny, ale niech no tylko ktoś obcy spróbuje tej samej sztuczki - a już zwłaszcza, gdy mu się powiedzie - to jest okrzyknięty oszustem, odsądzany od czci i wiary. Oj, ludu mój ludu konkursowy.... Nie żal mi tych przegranych malkontentów i faryzeuszy, co to widzą słomkę w oku bliźniego, a nie dostrzegają belki w swoim.
emotka



A w tym wypadku to nie jest obcy, tylko ktoś z naszego forum.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5154876 Napisano: 22.04.2012 09:37:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
asiabuczkowska napisał(a):

podali zwycięskie hasło, które wygrało w Tchibo Alma samochód Alfa Mito
jest zwycięskie hasło w Almie Mito
http://kawatchibo.pl/konkurs-alma/
Tylko Tchibo daje mi miliony wrażeń, tysiące marzeń, setki przyjemności, dziesiątki znajomości i jeden smak, który pokochałem TAK!
Pokochałem tak emotka a wygrała kobieta emotka emotka



Fajne hasło, gratuluję pani Renacie i panu Waldkowi.

Niech kamieniem rzuci ten, który nie gra na innych członków rodziny.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5121555 Napisano: 04.04.2012 10:13:37 w Reklamacje wyników konkursów
romecky81 napisał(a):

Witam serdeczne grono. Mój pierwszy post, więc gorąco pozdrawiam konkursowiczów!

Zaczynam.
W jednym z konkursów Stock laureat nagrody głównej został wybrany niezgodnie z regulaminem o czym poniżej. Niesmak jest tym większy, że nagrodą główną był samochód.
Teraz o konkursie - komisja konkursowa wybierała jedno hasło, które w jej odczuciu było najlepsze w całym okresie trwania konkursu. Dodatkowo ta sama komisja wybierała codziennie jedną nagrodę dodatkową - dzienne najlepsze hasło.
Odpowiednie zapisy regulaminu konkursu:
1. W ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu, spośród wszystkich prawidłowo zgłoszonych i spełniających wymogi Regulaminu Odpowiedzi, Komisja Konkursowa wybierze Odpowiedź, która w ocenie Komisji będzie najlepsza. Uczestnik Konkursu, którego Odpowiedź zostanie uznana za najlepszą otrzyma Nagrodę Główną.
2. Komisja Konkursowa będzie przyznawała również Nagrody Dodatkowe. Odpowiedzi zgłoszone codziennie (z zastrzeżeniem zdania następnego) do godz. 24:00 będą oceniane przez Komisję Konkursową, która w odniesieniu do wszystkich Odpowiedzi z danego dnia (z zastrzeżeniem zdania następnego) przyzna jedną Nagrodę Dodatkową za Odpowiedź, którą uzna za najlepszą.

I teraz rzecz, która się stała - nagrodę główną otrzymała osoba, która nie wygrała nagrody dodatkowej. Odpowiedź tej osoby nie była najlepsza w danym dniu a jednak była najlepsza w całym konkursie. Dla mnie to ewidentna sprzeczność, sprzeczność z cytowanym powyżej regulaminem. Tym bardziej, że wyboru dokonywała ta sama komisja. Czytając regulamin byłem święcie przekonany, że samochód wygra ktoś, kto wcześniej wygrał nagrodę dodatkową (był najlepszy w danym dniu). Przecież to bezpośrednio wynika z zapisów regulaminu. Wśród tych dodatkowo nagrodzonych byłem także ja...

Wysłałem odpowiednią reklamację, ale jedyną odpowiedzią było to, że wg organizatora nie było żadnego uchybienia i wszystko przebiegło poprawnie. Ja jednak chcę dociekać swoich praw - być może laureat nagrody głównej to jakiś przekręt, a sam konkurs z góry był ukartowany...
I tutaj liczę na Waszą pomoc. Co mogę dodatkowo zrobić? Do kogo skierować taką sprawę?
Może jest ktoś kto miał podobny przypadek, bądź ma doświadczenie w tego typu sprawach...



Na początku na Facebooku wyjaśniali tę kwestię. Podobno w przypadku nagród dziennych komisja składała się z 3 osób, natomiast do wyboru głównej oddelegowano aż 7 osób. W mojej opinii nie złamali regulaminu, ale brak konsekwencji i logiki w wyłonieniu głównego laureata.
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#4867219 Napisano: 01.12.2011 10:40:36 w Pomocy!!!!
hittmanka napisał(a):

Mam prośbę do gospodyń domowych emotka
chcę ugotować barszcz ale taki z tartymi burakami w środku i mam problem... kiedy te buraki potrzeć po ugotowaniu czy przed? emotka
wiem, że to głupie pytanie ale nie znalazłam w googlach odpowiedzi a zawsze robiłam czysty barszcz bez fafocli emotka



Nie jestem gospodynią domową, ale robię pyszny barszcz- buraki ucieram przed ugotowaniem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#4766624 Napisano: 19.10.2011 12:33:37 w PLAGIATY
normafia napisał(a):

raia2006 napisał(a):

http://avanti24.p...611,9701252.html?i=0



To zdjęcie z cała pewnością już gdzieś było- może GLAMOUR,albo Claudia? W każdym razie chodziło w tamtym konkursie o wykazanie cech łączących twój styl ze stylem Alfa Romeo.



Oooo, nie zauważyłam, że post jest z czerwca... Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#4766616 Napisano: 19.10.2011 12:31:34 w PLAGIATY
raia2006 napisał(a):

http://avanti24.p...611,9701252.html?i=0



To zdjęcie z cała pewnością już gdzieś było- może GLAMOUR,albo Claudia? W każdym razie chodziło w tamtym konkursie o wykazanie cech łączących twój styl ze stylem Alfa Romeo. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#4751957 Napisano: 13.10.2011 01:16:09 w Gratulacje! Dla wygranych!
Olunka, brawo!!! emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#4713589 Napisano: 28.09.2011 01:19:52 w Pomocy!!!!
kochaniutka napisał(a):

Potrzebuję rady, mianowicie:

W marcu przypałętała się pod naszą klatkę kotka. Bardzo ładna ale okropnie zaniedbana i wychudzona.
W ramach możliwości zawsze znosiłam jej jakieś resztki z obiadu, albo karmę. Na zewnątrz było nadal zimno, więc nawet otwarłam okienko w piwnicy aby mogła się tam ogrzać. Mimo to co ją widziałam, to wyglądała coraz gorzej. Później przez jakiś czas nie było jej wogóle widać, więc myślałam, że coś jej się stało. Ale kiedy poszłam do piwnicy okazało się, że kotka leży na starej leżance mojego psa a obok niej 4 małe kocięta. Byłam pewna, że kociaki są martwe a sama kotka ledwo podnosiła głowę. Więc pobiegłam po mężą, wkrótce okazało się, że kociaki jednak żyją i zabraliśmy całą rodzinkę do naszego domu. Nie było to łatwe bo mamy już w domu psa i kota. Ale udało się zorganizować nowej rodzince spokojny kąt. Wezwaliśmy weterynarza, karmiliśmy otoczyliśmy opieką, wszytsko kosztowało nie tylko wiele poświecenia ale i pieniędzy. Ale gdy maluchy zaczeły stawać na właśne nóżki , nadszedł czas aby pomyśleć o ich dalszym losie. Popytałam wszytskich sąsiadów znajomych, nawet powiesiliśmy ogłoszenia na przystankach autobusowych , czy nikt nie chciałby przygarnąć małych kociaków. Niestety nie było żadnego odzewu, więc postanowiłam, że wywiozę kociaki na wieś do mojego brata. Bratowa zdecydowała się zatrzymać kotkę i jedno jej maleństwo a resztę kociąt przygarnęli ich sąsiedzi i znajomi. Wydawało się, że wszytsko się dobrze skończyło ale niestety. Niedawo zapukał do mnie...facet, żeby nie powiedzieć lump i stwierdził, że ukradłam jego koty i teraz mam mu zapłacić 100 zł od sztuki, czyli 500 zł inaczej pójdzie na policję.
Okropnie się wściekłam i pogoniłam faceta ,w życiu nie spoedziewałam się, że ktoś może mieć taki tupet ale nie wiem co teraz, jak to wygląda w świetle prawa? Kotka faktycznie była oswojona, ale była w okropnym stanie, dodatkowo opieka weterynarza też nie była za darmo, po prostu ręce mi opadają i nie wiem co mam zrobić.



Czy kotka miała obróżkę albo czipa? Czy ów pan, ma jakikolwiek dokument, który stwierdzałby, że zwierzątko stanowiło jego własność? Czy ma książeczkę szczepień kota (szczepienia przeciw wściekliźnie są obowiązkowe)? Jeśli nic takiego Ci nie przedstawił, to moim zdaniem nie masz powodu do niepokoju...
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#4398360 Napisano: 27.05.2011 10:10:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
normafia napisał(a):

przemekm77 napisał(a):

normafia napisał(a):

Odnośnie Świeżej Promocji Mentos - tym razem firma MS Connect, odpowiedzialna za organizację konkursu, spisała się bardzo dobrze. Nagrody pieniężne trafiły na konto przed upływem regulaminowego terminu emotka



... a dlaczego tym razem ?
czyżby innym razem nie spisywała się dobrze?
Kto się cieszy ten się cieszy.
Ja mam do dziś zgagę na samą myśl o tym konkursie - moim zdaniem Organizator nie zachował staranności przy informowaniu o przyznaniu nagród oraz uniemożliwił złożenie skutecznej reklamacji więc dla mnie agencja MS Connect tym razem (i może nie tylko) nie dała sobie rady. Wystarczy poczytać komentarze.






Właśnie z uwagi na wszystkie poprzednie negatywne komentarze, w których cały czas uczestniczyłam (wystarczy poczytać), piszę tym razem. Uważam, że procedura powiadamiania o nagrodach oraz późniejsza weryfikacja była wręcz bezczelna i obliczona właśnie na to, aby uczestnik nie odebrał telefonu. Ponadto w MS Connect celowo
uniemożliwiano kontakt z osobą odpowiedzialną za konkurs. Natomiast jeśli chodzi o przelew nagród pieniężnych na konto - to poszło im sprawnie i bez walki z mojej strony o dotrzymanie terminu.
Nie zawsze organizatorzy dobrze się sprawują pod tym względem. Staram się oceniać wszystko sprawiedliwie.


Zostawiłam też wiadomośc na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#4398159 Napisano: 27.05.2011 09:35:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
przemekm77 napisał(a):

normafia napisał(a):

Odnośnie Świeżej Promocji Mentos - tym razem firma MS Connect, odpowiedzialna za organizację konkursu, spisała się bardzo dobrze. Nagrody pieniężne trafiły na konto przed upływem regulaminowego terminu emotka



... a dlaczego tym razem ?
czyżby innym razem nie spisywała się dobrze?
Kto się cieszy ten się cieszy.
Ja mam do dziś zgagę na samą myśl o tym konkursie - moim zdaniem Organizator nie zachował staranności przy informowaniu o przyznaniu nagród oraz uniemożliwił złożenie skutecznej reklamacji więc dla mnie agencja MS Connect tym razem (i może nie tylko) nie dała sobie rady. Wystarczy poczytać komentarze.






Właśnie z uwagi na wszystkie poprzednie negatywne komentarze, w których cały czas uczestniczyłam (wystarczy poczytać), piszę tym razem. Uważam, że procedura powiadamiania o nagrodach oraz późniejsza weryfikacja była wręcz bezczelna i obliczona właśnie na to, aby uczestnik nie odebrał telefonu. Ponadto w MS Connect celowo
uniemożliwiano kontakt z osobą odpowiedzialną za konkurs. Natomiast jeśli chodzi o przelew nagród pieniężnych na konto - to poszło im sprawnie i bez walki z mojej strony o dotrzymanie terminu.
Nie zawsze organizatorzy dobrze się sprawują pod tym względem. Staram się oceniać wszystko sprawiedliwie.

Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#4393273 Napisano: 25.05.2011 07:27:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
musztarda napisał(a):

normafia napisał(a):

Odnośnie Świeżej Promocji Mentos - tym razem firma MS Connect, odpowiedzialna za organizację konkursu, spisała się bardzo dobrze. Nagrody pieniężne trafiły na konto przed upływem regulaminowego terminu emotka


tak a ty juz akurat wiesz kiedy skad i na co emotka



musztarda, dziwny komentarz. Przelewy robi MS Services z Krakowa. Wyluzuj, ja też się wściekałam na Mentosa, bo cała ta procedura powiadamiania o nagrodach i weryfikacja były
nie fair. Nie mniej, nie rozumiem twojego
ataku na mnie. Życzę ci dużo wygranych i lepszego humoru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#4392167 Napisano: 25.05.2011 12:24:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Odnośnie Świeżej Promocji Mentos - tym razem firma MS Connect, odpowiedzialna za organizację konkursu, spisała się bardzo dobrze. Nagrody pieniężne trafiły na konto przed upływem regulaminowego terminu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#4384856 Napisano: 23.05.2011 09:34:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
drzemek napisał(a):

Czy mentos dobrze się czuje? Dzwonią jak potłuczeni co kilka dni w celu weryfikacji danych. Ktoś wie o co im chodzi?



U mnie to samo. Będą tak długo dzwonić, aż się
w końcu nie odbierze i będą mieli powód by nie dać nagrody. Zachowują się absurdalnie i wbrew regulaminowi. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#4384853 Napisano: 23.05.2011 09:33:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
U mnie to samo. Będą tak długo dzwonić, aż się
w końcu nie odbierze i będą mieli powód by nie dać nagrody. Zachowują się absurdalnie i wbrew regulaminowi. Wyświetl w wątku >>
0 0