Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#5351209 Napisano: 04.09.2012 06:50:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

normafia napisał(a):

raia2012- serdecznie dziękuję za wsparcie. Na tym forum doskonale widać kto ma klasę emotka

Klasę, powiadasz... no cóż, różne są klasy.
To mi jakoś przypomina popularny błąd językowy, że ktoś ma temperaturę (w sensie gorączki). Temperaturę ma się zawsze, tylko kwestia jaką... emotka

magnus napisał(a):

jedni klasę inni auta i kasę emotka

Mam wrażenie, że tu była sugestia odwrotna - ci co maja klasę, mają i auta i kasę...

EOT z mojej strony emotka



Wiele wyrazów ma wiele znaczeń, kontekst wypowiedzi jest wskazówką, które z nich należy wybrać. W użytym przeze mnie kontekście słowo klasa = wysoka kultura osobista. Można ją mieć niezależnie od ilości posiadanych aut i kasy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5350967 Napisano: 03.09.2012 07:56:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
normafia napisał(a):

mia napisał(a):

raia2012 napisał(a):

W Absolwencie Pani Beata wygrała hasłem : Dla mnie Nowy Absolwent jest jak turbo dla silnika - dodaje mocy - aż serce wydajniej pika, ciało robi się elastyczne, umysł pracuje dynamicznie. W parę sekund osiągam wysoki moment obrotowy - dwieście pomysłów na godzinę wpada mi do głowy. Myśli z każdym butelki okrążeniem mają lepsze przyspieszenie. Dzięki Absolwentowi czuję, że dam sobie radę, a wyboista droga życia zmienia się w autostradę!...
Moim zdaniem bardzo fajne!
I ja grałam w Absolwencie...i jestem w stanie przełknąć gorycz porażki
Za rodzinny cyrk dostała nawigację!


Co do powyższego hasła, to zgadzam się, że bardzo dobre. emotka
Ale tym bardziej pytanie nadal pozostaje: po ch.. te prezentacje?



mia,prezentacji w gruncie rzeczy też nie lubię, nie mam manualnych zdolności, co niestety, rzuca się w oczy- jednak skoro towarzystwo miało dobrą zabawę, to dlaczego nie? Życie nie musi być zawsze śmiertelnie poważne emotka



raia2012- serdecznie dziękuję za wsparcie. Na tym forum doskonale widać kto ma klasę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5350946 Napisano: 03.09.2012 07:41:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

raia2012 napisał(a):

W Absolwencie Pani Beata wygrała hasłem : Dla mnie Nowy Absolwent jest jak turbo dla silnika - dodaje mocy - aż serce wydajniej pika, ciało robi się elastyczne, umysł pracuje dynamicznie. W parę sekund osiągam wysoki moment obrotowy - dwieście pomysłów na godzinę wpada mi do głowy. Myśli z każdym butelki okrążeniem mają lepsze przyspieszenie. Dzięki Absolwentowi czuję, że dam sobie radę, a wyboista droga życia zmienia się w autostradę!...
Moim zdaniem bardzo fajne!
I ja grałam w Absolwencie...i jestem w stanie przełknąć gorycz porażki
Za rodzinny cyrk dostała nawigację!


Co do powyższego hasła, to zgadzam się, że bardzo dobre. emotka
Ale tym bardziej pytanie nadal pozostaje: po ch.. te prezentacje?



mia,prezentacji w gruncie rzeczy też nie lubię, nie mam manualnych zdolności, co niestety, rzuca się w oczy- jednak skoro towarzystwo miało dobrą zabawę, to dlaczego nie? Życie nie musi być zawsze śmiertelnie poważne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5350936 Napisano: 03.09.2012 07:35:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

raia2012 napisał(a):

W Absolwencie Pani Beata wygrała hasłem : Dla mnie Nowy Absolwent jest jak turbo dla silnika - dodaje mocy - aż serce wydajniej pika, ciało robi się elastyczne, umysł pracuje dynamicznie. W parę sekund osiągam wysoki moment obrotowy - dwieście pomysłów na godzinę wpada mi do głowy. Myśli z każdym butelki okrążeniem mają lepsze przyspieszenie. Dzięki Absolwentowi czuję, że dam sobie radę, a wyboista droga życia zmienia się w autostradę!...
Moim zdaniem bardzo fajne!
I ja grałam w Absolwencie...i jestem w stanie przełknąć gorycz porażki
Za rodzinny cyrk dostała nawigację!


Co do powyższego hasła, to zgadzam się, że bardzo dobre. emotka
Ale tym bardziej pytanie nadal pozostaje: po ch.. te prezentacje?



Żeby nie było wątpliwości, za co Absolwent rozdawał samochody:

http://www.brief....enie-absolwenta.html

:) emotka emotka

Życzę miłej nocy, więcej poczucia humoru, kreatywności i dużych wygranych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5350768 Napisano: 03.09.2012 04:54:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
wrrrryyy napisał(a):

normafia napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

mariwanna napisał(a):

www.kupujemywygrywamy.pl/upload/files/zwyciezcy_www_bry.docx /quote]

Zwyciężczyni pani Beata Æ. ze Szczecina

Czyżby teraz Graf też przerzucił się na oglądanie linków do prac ???



To był SMS emotka



Ale zgłoszenia można równiez wysyłać przez formularz na stronie emotka



Ano można emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5350763 Napisano: 03.09.2012 04:51:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
kadjas123 napisał(a):

mariwanna napisał(a):

www.kupujemywygrywamy.pl/upload/files/zwyciezcy_www_bry.docx /quote]

Zwyciężczyni pani Beata Æ. ze Szczecina

Czyżby teraz Graf też przerzucił się na oglądanie linków do prac ???



To był SMS emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5345947 Napisano: 30.08.2012 11:17:22 w Carrefour konkursy
jackk76 napisał(a):

Nie lubię tego Columbita emotka



Ja Columbita uwielbiam, nienawidziłam Grafa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5345926 Napisano: 30.08.2012 11:04:18 w Carrefour konkursy
jackk76 napisał(a):

normafia napisał(a):

ashley878 napisał(a):

A vanish?



Od pół godziny lecą rowery z Vanisha



dzwonią?



Dzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5345924 Napisano: 30.08.2012 11:03:34 w Carrefour konkursy
mia napisał(a):

normafia napisał(a):

ashley878 napisał(a):

A vanish?


Od pół godziny lecą rowery z Vanisha


Jakie rowery? Tam rowery były do wygrania?
To ja już nawet nie wiem, w czym brałam udział emotka



2 x wycieczka, 10 x rower, 10 x aparat fot. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5345914 Napisano: 30.08.2012 10:55:12 w Carrefour konkursy
ashley878 napisał(a):

A vanish?



Od pół godziny lecą rowery z Vanisha Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5327177 Napisano: 14.08.2012 01:47:56 w Kaufland konkursy
ashley878 napisał(a):

czy jest już zwycięzcA BRYZY z kauflandu z autem



Jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5291852 Napisano: 18.07.2012 11:48:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

humanista napisał(a):

marcin_zelu napisał(a):

Czy jest ktoś kto brał udział w konkursie Palmolive Rossman i nie wygrał?




ja nie wygrałem w Rossmannie z Palmolive nic

tyle esek na różne konkursy do Grafa wysyłam i nigdy od nich nic nie wygrałem... zastanawiam się jak to jest, że wciąź nagrody dostają osoby o tych samych nazwiskach...



Graf mnie wczesniej olewał, przy coca-coli w realu docenił. Moje spostrzeżenie - tu wysłane hasełka rzeczywiscie były lepsze, niż te wcześniejsze.



Graf ma wyjątkowo specyficzny gust. U mnie piłkę wygrało najbardziej dziwaczne hasło. Kiedyś publikowali nagrodzone prace. Pamiętam swoje zaskoczenie jak w konkursie Różowa siła z nagrodami ładne hasła dostały bony, a jedno dziwne (i przez tę dziwaczność pewnie oryginalne)- Opla Astrę.
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5181441 Napisano: 12.05.2012 07:38:34 w Reklamacje wyników konkursów
adamadam napisał(a):

czy nie ma innych konkursów?



Są tylko o drobiazgi, auta- null. Loterii nie uważam za konkursy. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5181429 Napisano: 12.05.2012 07:27:42 w Reklamacje wyników konkursów
milioner napisał(a):

Jestem w szoku... emotka . http://www.palettemojkolor.pl/ czytam i nie wierzę.

Czuję się odpowiedzialny za ten sukces z Pallete bo w sumie to ja rozpętałem tu to piekło reklamacyjne. Pierwszy raz w sumie zrobiłem to prosząc o odzew na forum, bo do tej pory zawsze wysyłałem stosy emaili z różnych kont email do organizatorów i firm ganiąc nieprawidłowości, ale efekt zawsze był mizerny.

Ale kropla drąży skałę, uderz w stół a nożyce się odezwą itd. To działa.

Ta akcja pokazuje siłę forum i solidarności ludzi. Wciąż nie mogę uwierzyć. W sumie nieważne już kto wygra, ale ważne że wygrała sprawiedliwość a ta akcja rozniesie się echem wśród agencji, bo trudno by było inaczej. Sęk w tym by wszystkie inne podobne akcje były podobnie napiętnowane.

Przypomnę wam też pewną sytuację z Absolwentem. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Na Facebooku organizator był niezwykle śmiało ganiony przez jedną uczestniczkę konkursu za nieprawidłowości w konkursie z 2009 roku. Nie wiedzieli jak się tłumaczyć, ale robili to sprawnie. Beata C. dopytywała się o skład jury, czy jury będzie zmienione, o jasne zasady oceny odpowiedzi i... wygrała Mercedesa... Fakt, że miała dobrą, nawet bardzo dobrą tę odpowiedź, ale to, że wybrali dobrą, wiążę z faktem - że sama o to zawalczyła, by dobrze, uczciwie i rzetelnie oceniali.

Ogromne podziękowanie dla Wscieklego za przygotowanie profesjonalnej reklamacji.

Wątpiącym życzę więcej wiary, bo sami tworzymy rzeczywistość, mamy ją taką na jaką sami sobie zasłużymy.

Powodzenia wszystkim i nigdy się nie poddawajcie.



Tu należy się sprostowanie- nie Mercedesa, tylko najwspanialsze, odjazdowe BMW
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5176494 Napisano: 09.05.2012 11:07:51 w Reklamacje wyników konkursów
Firma zachowała się z klasą, godny wzór do naśladowania dla innych organizatorów. Jestem mile zaskoczona i pod wrażeniem. Myślę, że drugą główną wybiorą z odpowiedzi nagrodzonych już laptopami. Życzę powodzenia wszystkim, którzy brali udział w konkursie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5168817 Napisano: 02.05.2012 03:01:36 w Reklamacje wyników konkursów
Skoro na agencji robią wrażenie długie teksty, to nie po co ograniczenie znaków do 160? Trudniej jest zawrzeć dużo treści w niewielkiej ilości znaków, niż klepać rozwlekle, gubiąc po drodze sens.
Nie mniej, też jestem przekonana, że to nie oszustwo, tylko przeoczenie. Agencje, które mają coś do ukrycia zwykle nie publikują zwycięskich tekstów. Trudno jednak zaprzeczyć, iż ci co przeczytali regulamin i się do niego zastosowali, zostali skrzywdzeni. Dlatego składają reklamacje- mają prawo być wkurzeni. Z drugiej strony wiem, że nic to nie da- agencja będzie bronić własnej skóry, powie np. iż już pierwsze 160 znaków wybranej pracy zasługuje na Micrę. Żywię obawy, że wkrótce zostaną same loterie. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5164997 Napisano: 28.04.2012 08:55:04 w Reklamacje wyników konkursów
milioner napisał(a):

Mogli się pomylić? Przeoczyć zapis?
Jak ktoś zapłaci o mniej podatku to, mu darują, bo się pomylił lub przeoczył zapis? Idzie się do więzienia za oszustwa podatkowe lub dostaje grzywnę. Oszustwo to oszustwo. Pomylili się o 50% więcej znaków? Nie. Oni o tyle oszukali resztę oczestników. Tak więc wydaje mi się, nie jest źle, jest w miarę rzeczowo ale i emocjonalnie, trzeba też trochę zagrać czasem na emocjach.

Jak prokurator czyta zarzuty, to takie, że ktoś oszukał, a nie że się pomylił lub przeoczył zapis. Tak to będzie się tłumaczył ich adwokat w sądzie.



Gdyby było tak jak piszesz, większość z nas siedziałaby w więzieniach. Na szczęście, zanim tam pójdziesz, muszą ci UDOWODNIÆ oszustwo. Ludzie się mylą, mogą te pomyłki naprawiać- np. w korektach, również w zeznaniu podatkowym. Osobiście nie sadzę, że agencja oszukała, bo w takim wypadku nie opublikowałaby wyników na stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5164973 Napisano: 28.04.2012 08:26:29 w Reklamacje wyników konkursów
milioner napisał(a):

Przygotowałem taką reklamację, jeśli jest ktoś bardziej doświadczony i chciałby coś zmienić, dodać to będzie to więcej niż cenne:

Szanowni Państwo.


Czuję się więcej niż oszukany konkursem Zawsze Olśniewająca z Palette.
Regulamin, który do końca konkursu nie był zmieniony, stwierdza, że ważne odpowiedzi to te, które mają 160 znaków. Tymczasem nagrodzili Państwo kilka odpowiedzi powyżej tej liczby, a co najważniejsze Nissana Micrę dostała osoba za odpowiedź z 287 znakami. Jest to zatem ewidentne złamanie regulaminu, a przez ten regulamin i udział w konkursie zawarliśmy ze sobą umowę, którą reguluje kodeks handlowy i cywilny. W związku z powyższym wysłałem również skargę do UOKiK o tej samej treści.

Wszyscy uczestnicy tego konkursu zostali przez Państwa oszukani.

Zapewne znają Państwo ostatnie wyroki UOKiK za nieuczciwe konkursy SMSowe. Jest ich coraz więcej i kwoty kar przewyższają wielokrotnie wartość nagród. Nie licząc zniszczonej reputacji marki palette, generalnie oznacza to klęskę. My zaś uczciwi klienci, konsumenci, uczestnicy Państwa konkursów prosimy jedynie o sprawiedliwość i respektowanie regulaminów stworzonych przez samych Państwa.

W związku z oszustwem podczas obrad jury i nagrodzenia nieuczciwie osoby, która nie spełniała warunków regulaminu, żądam unieważnienia wyników konkursu i ponownego ich rozpatrzenia. W razie nie wywiązania się z naszych żądań, informuję Państwa, że jako uczestnicy tego konkursu złożymy przeciwko Państwo pozew zbiorowy do sądu. Jest nas bardzo duża grupa oszukanych klientów. Żądamy ponownego rozpatrzenia nadesłanych odpowiedzi i wyłonienia zwyciezców wśród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi, spełniających wymogi konkursu, a więc wymóg 160 znaków.

Imię Nazwisko,
Adres,
telefon


na końcu własnoręcznie podpisane oświadczenie, o które prosili w emailu zwrotnym:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Albedo Marketing sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu,
ul. Tatrzańska 8, 60-413 Poznań moich danych osobowych wyłącznie w celu przeprowadzenia postępowania reklamacyjnego związanego z Konkursem pod nazwą ZAWSZE OLŚNIEWAJ¡CA Z PALETTE. Zapoznałem się z regulaminem Konkursu i wyrażam zgodę na jego treść zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2002.101.926 (z późn. zmianami).


Wszystko wysłałem na

Albedo Marketing Sp. z o.o.,
ul. Tatrzańska 8, 60-413, Poznań,
z dopiskiem Reklamacja ZAWSZE OLŚNIEWAJ¡CA Z PALETTE”

W takiej bądź zmienionej wersji gdy to wyślemy w dużej grupie to obalimy system, wzniecimy rewolucję, wywołamy naszą małą prywatną wojnę. Wszelkie uwagi więcej niż cenne.



Reklamacja powinna być rzeczowa, najpierw wskaż przedmiot reklamacji, potem dopiero zawrzyj jej opis. Możesz pisać, że czujesz się oszukany, ale nie masz prawa zarzucać oszustwa jurorom- oszustwo to działanie świadome, a oni mogli zwyczajnie się pomylić lub przeoczyć ten zapis w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5164959 Napisano: 28.04.2012 08:14:42 w Reklamacje wyników konkursów
radosna napisał(a):

ewikewik napisał(a):


No własnie... samochód

ewikewik napisał(a):

Czy z Albedo już wcześniej nie było problemów w promocjach Henkela gdzie w każdej promocji przydzielali samochody ludziom z Olsztyna?




Pamiętam taki konkurs sprzed kilku lat, w którym nagrodzono identyczne hasło (zmieniono tylko nazwę produktu, którego dotyczył) jak w konkursie o kilka miesięcy wcześniejszym. I w jednym, i w drugim konkursie nagrodą był samochód. Pierwszy konkurs dotyczył jakiejś wódki, drugi albo Gillette albo szamponu. Może ktoś z Was to kojarzy? Bo to drugie hasło, czyli ten plagiat, zatwierdzało Albedo.



Chodziło o wódkę SOPLICA i szampon H&S (Konkurs Męskie wyzwanie). W SOPLICY do wygrania był Land Rover, w H@S- Hummer. Jakiś cwaniak skopiował hasło z SOPLICY, zmieniając nazwę produktu i wygrał Hummera. Tamte konkursy organizowały inne agencje.












Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5159895 Napisano: 25.04.2012 07:32:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Stoję o zakład, że odpowiedź na reklamację będzie brzmiała: W odniesieniu do Pani wątpliwości co do prawidłowości nagrodzonych odpowiedzi informuję, iż zgodnie z regulaminem przy rozdzielaniu nagród Komisja uwzględniła kreatywność, pomysłowość i oryginalność odpowiedzi konkursowych. Kierując się więc tymi przesłankami Komisja dokonała najlepszych w swej ocenie wyborów. Wyjaśniam, ze wymogi kreatywności i oryginalności uzasadniają takie podejście do zadania postawionego przed uczestnikami. itd.
Wiem z doświadczenia, jakie odpowiedzi przysyłają organizatorzy, którzy łamią regulamin.
Osobiście nie brałam udziału w Palette, bo pisałam do BLACKA napalona na Porsche, ale widzę, że tu nic nie straciłam. Też mnie oburza takie podejście agencji do wyboru zwycięzcy.

































Wyświetl w wątku >>
0 0