Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#5440226 Napisano: 08.11.2012 12:45:34 w Numery telefonów i maile do agencji.

gocha28 napisał(a):

ma ktoś numer do 4Fame??



22 511 24 20 Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5438829 Napisano: 07.11.2012 07:29:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadjas123 napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na bony 50 zł ze Statoilu?



Ano czeka... Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5436232 Napisano: 06.11.2012 01:02:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
wojtekgra napisał(a):

normafia napisał(a):

wojtekgra napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

anava napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

ania1234 napisał(a):

diabe napisał(a):

A co z PLatinum????Dalej cisza emotka



Wątpię, żeby laureat nagrody głównej się tu pochwalił emotka


no właśnie gdzie ten laureat głownej w platinum
emotka


a czy poza główną wszystkie nagrody już rozdane?



raczej nie, bo do mnie nie dzwonili emotka

jak ktoś ma ochotę to niech zadzwoni do nich i zapyta czemu tak przeciągają 691304099


A autko wybierają spośród quadów?




Nie, z pozostałych haseł- jedno hasło może zostać nagrodzone tylko raz, więc jak się załapało na nagrodę tygodniową lub dzienną, to odpada w przypadku głównej.


No to pewnie wygrało jakieś wysłane ostatniego dnia - wtedy zawsze największy jest ruch emotka



Też tak przypuszczam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5436090 Napisano: 06.11.2012 12:15:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
wojtekgra napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

anava napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

ania1234 napisał(a):

diabe napisał(a):

A co z PLatinum????Dalej cisza emotka



Wątpię, żeby laureat nagrody głównej się tu pochwalił emotka


no właśnie gdzie ten laureat głownej w platinum
emotka


a czy poza główną wszystkie nagrody już rozdane?



raczej nie, bo do mnie nie dzwonili emotka

jak ktoś ma ochotę to niech zadzwoni do nich i zapyta czemu tak przeciągają 691304099


A autko wybierają spośród quadów?




Nie, z pozostałych haseł- jedno hasło może zostać nagrodzone tylko raz, więc jak się załapało na nagrodę tygodniową lub dzienną, to odpada w przypadku głównej. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5427147 Napisano: 30.10.2012 05:38:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
masza napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

vilemo napisał(a):

malenka89 - gratulacje emotka emotka emotka


gratulacje! emotka emotka emotka emotka emotka


i ode mnie emotka



i ode mnie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5415083 Napisano: 23.10.2012 12:55:09 w Wkurza mnie...
bethan napisał(a):

A ja myślę, że w takiej sytuacji człowiek o minimalnym choćby stopniu empatii nie myślałby o takich rzeczach, a już na pewno nie pisał w wątku wkurza mnie.



A ja myślę, że przy takiej serii tragedii Nataszce potrzebna są choćby najmniejsze promyki radości. Z chorobą najczęściej związane są duże koszty, a wycieczkę można sprzedać i podratować domowy budżet. Takie dwa lata złamałyby nie jednego. Nataszka, życzę Ci, aby dla Ciebie zaświeciło słońce- piękniejsze niż na Maderze i wielu wygranych, które przyniosą Ci już tylko samą radość. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5412731 Napisano: 22.10.2012 10:00:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

Dobrze, że haseł nie podali, bo nie ma powodu do głębszych rozważań emotka



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5380911 Napisano: 28.09.2012 12:39:53 w Inne mniejsze markety
jackk76 napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

masza napisał(a):

wiadomocoś o bonach ze Schweppsa? Ktoś pisał ze do konca wrzesnia mieli czas na wysyłkę to samo z piłkami Tango 12 z Amino Knorr......


Kobieta w sierpniu tylko powiedziała, że planują wysłać końcem września-ale wg regulaminu mają czas do końca listopada. Poza tym podobno mają sporo reklamacji i doniesień więc pewnie nie prędko dostaniemy.



Reklamacje wcale mnie nie dziwią - dopiero po wygraniu w smsie dowiadywało się, że konkursem zajmuje się Media Contact, a jak oni przydzielają cenniejsze wygrane to chyba każdy się domyśla.



Ciekawe gdzie parkuje Ssang Young Korando z zeszłorocznych urodzin Tesco emotka Była tam jakaś lista laureatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5379196 Napisano: 27.09.2012 01:00:20 w Gratulacje! Dla wygranych!

Mahuska, gorące gratulacje! Super fura! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5377421 Napisano: 26.09.2012 11:51:16 w Rossmann
raia2012 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

U mnie też kolejna porażka emotka Zaczynam w siebie wątpić emotka Tak oto rossnet może podkopać wiarę we własne siły i możliwości emotka



I u mnie jedno wielkie nic!



U mnie też null. Z tym, że nie wierzę w wygraną w konkursach, gdzie komisja widzi nazwiska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5373429 Napisano: 23.09.2012 06:50:12 w Wkurza mnie...
diabe napisał(a):

iiwoonaa napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

zwierzyniec napisał(a):

annaszura napisał(a):

Wkurza mnie, że co nie kliknę na e-konki to mnie przenosi na sejfik.com


mnie też
emotka


i mnie emotka


wiem o czym piszecie
emotka
mnie też to nie bawi emotka


i u mnie emotka



i u mnie to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5363093 Napisano: 14.09.2012 01:46:21 w Gratulacje! Dla wygranych!
ashley878 napisał(a):

Dziękuje za wszystkie gratulacje te na forum i te na PW ;*



I ja również dziękuję wszystkim. Życzę Wam w najbliższej przyszłości wymarzonych wygranych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5362829 Napisano: 14.09.2012 10:32:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
ashley878
Wielkie gratulacje, super! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5362560 Napisano: 14.09.2012 07:19:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

targicola napisał(a):

ziolko napisał(a):

joan genialny pomysł - mam nadzieję, że jakaś agencja to przeczyta i wdroży ten pomysł w życie

skończyłoby się kupowanie paragonów na główne nagrody, tak jak jest teraz, bo by nie było wiadomo, co kto wygrał emotka


kupno-kupnem.ale niektórzy mogliby posprzedawać drukareczki do paragonów,gdyby sprawdzano prawdziwość przesłanego paragonu w sklepie..... emotka


No ba emotka

Zresztą, nie trzeba przecież sprawdzać wszystkich; wystarczy na te grubsze nagrody + 5 innych wyrywkowo. Do mojej mamy często przychodzą klienci z wyblakłymi / uszkodzonymi paragonami sprzed półtora roku i jest problem ze złożeniem reklamacji w serwisie. Wtedy mama idzie do koleżanki i tamta drukuje duplikat paragonu czy coś w tym stylu. Z tym, że nie od ręki, ale sprawdzenie danych w systemie to banalna sprawa.

fragles - każda akcja wywołuje reakcję. Jeśli chodzi o TQG, ich postępowanie to efekt działań części konkursowiczów. Nie wiem, czy to się jeszcze uda zatrzymać, mechanizm poszedł w ruch i nakręca się z każdą akcją promocyjną. Pretensje mam tylko do tych, którzy są za to odpowiedzialni. Na pewno nie do TQG, bo oni mnie tylko tak czasami krzywdzą, że moich zgłoszeń nie wybierają.
Zawiść, złośliwość, podejrzliwość... Pracownicy agencji siedzą sobie tutaj i czytają o tym, jak to ludzie robią ich w uja. Moim zdaniem, to może człowieka zdenerwować. Powiem więcej: część organizatorów ma wszystko w d*; nie trzymają się regulaminów, losują tam, gdzie zezwolenia nie mają i pozwalają na nadużycia wszelkiego rodzaju. Z drugiej strony stoją ci, co nie mają do nas zaufania i pozwalają sobie od czasu do czasu na wredny gest. Nie będzie normalności ze strony organizatora, jeśli nie będzie normalności u nas. A że czasem dostajemy kulkę od organizatora? Trzeba się zastanowić, czy to nie był rykoszet.



Ja jestem cykor i bałabym się grać, wysyłając hasła bez pokrycia w paragonach. Jednak ci co mieszkają w mniejszych miejscowościach, gdzie nie ma dużych sieciowych sklepów, mają do pewno do wyboru odbyć daleką podróż lub kupić paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5361474 Napisano: 13.09.2012 10:49:09 w Gratulacje! Dla wygranych!
Bardzo, bardzo Wam dziękuję, jesteście kochani! Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5361435 Napisano: 13.09.2012 10:38:03 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dziękuję, jeszcze nie mogę ochłonąć! Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5354396 Napisano: 06.09.2012 06:07:57 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

lista laureatów wczorajszej bryzy to pomyłka emotka



Muszę przyznać, że dobrze się ubawiłam. Kiedyś za taką pomyłkę reszta forumowiczów spali mnie na stosie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5351347 Napisano: 04.09.2012 09:10:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
asiakali napisał(a):

Zrozumiałam ,że prezentacja wygrała auto....moja wina ,bo nie doczytałam....a nagrodzona wypowiedż mi się podobała
Następnym razem zanim zabiorę się za krytykę walnę się po paluchach
jeśli kogoś uraziłam to przepraszam



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5351326 Napisano: 04.09.2012 08:51:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonaszpilka napisał(a):

normafia napisał(a):

aurorcia, asiakali, merkana- ja odnoszę wrażenie, że na to forum dostały się osoby rodem z dżungli (w przypadku merkany- z Kambodży). Łatwo jest obgadywać za plecami, teraz możecie się popisać odwagą i krytykować prosto w oczy. Zanim jednak to zrobicie, nie dajcie się podpuszczać takim osobom jak ejulek59, który chyba celowo z trzech nagrodzonych prac (2xhasło, 1xprezentacja= 1 auto, 2xnawigacja) wybrał akurat prezentację. Najpierw sprawdzajcie, co rzeczywiście wygrało. emotka



Tym bardziej, że w Absolwencie prezentacje były dozwolone. Więc nie było to działanie sprzeczne z regulaminem emotka



I to się właśnie nazywa KLASA emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5351273 Napisano: 04.09.2012 07:56:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
aurorcia, asiakali, merkana- ja odnoszę wrażenie, że na to forum dostały się osoby rodem z dżungli (w przypadku merkany- z Kambodży). Łatwo jest obgadywać za plecami, teraz możecie się popisać odwagą i krytykować prosto w oczy. Zanim jednak to zrobicie, nie dajcie się podpuszczać takim osobom jak ejulek59, który chyba celowo z trzech nagrodzonych prac (2xhasło, 1xprezentacja= 1 auto, 2xnawigacja) wybrał akurat prezentację. Najpierw sprawdzajcie, co rzeczywiście wygrało. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0