Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#5485988 Napisano: 02.12.2012 01:09:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

miriam napisał(a):

deva napisał(a):

czy ktos dostał smsma z konkursu Cztery katy? do 30 11 miały byc wyniki, nie widziałam, zeby ktos sie chwalił



mieli smski posłać,
u mnie też cisza
emotka



tak, smsy miały być w piatek, u mnie tez cisza moze sie opóznią, oby...




U mnie też cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5477658 Napisano: 28.11.2012 08:17:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
argo napisał(a):

Ja nic nie mam do tej osoby i nic nikomu nie wytykam emotka po prostu smieszy mnie takie zachowanie.Jesli nie wygralem? Trudno bedzie inny konkurs,nie zawsze mozna wygrywac,ale po co sie klocic? Bo ma sie taka pewnosc,ze jest sie drugim na liscie ? emotka Kluczyki wreczone jak widac i nic i nikt tego nie zmieni.

Ashley wiem,ze cenne nagrody nie wpadaja sobie ot tak,bo sam cos o tym wiem,ale trzeba pogodzic sie z taka,a nie inna decyzja jury w tymze konkursie.

I nic nikomu nie zabraniam emotka Niech ludzie graja ile wlezie,im wieksza i lepsza konkurencja tym lepiej smakuje zwyciestwo emotka

Takie jest moje zdanie. emotka

JESZCZE RAZ NAPISZE... NIC DO NIKOGO NIE MAM emotka

a wiec grajmy i bawmy sie emotka




Argo, nie wiem dlaczego interpretujesz komentarze na fb jako kłótnię. Decyzji Komisji nic nie zmieni i bardzo dobrze, że nie. Nie wyobrażam sobie, by Komisja odebrała nagrodę laureatowi. Komentarze mają na celu zwrócenie uwagi Komisji na popełnione błędy, ale tylko po to, aby w następnej promocji z tych błędów wyciągnąć należyte wnioski. Regulamin obowiązuje obie strony. Czasami faktycznie skacze mi gula, ale tylko i wyłącznie wówczas, kiedy wygrywają plagiaty. Hasła z promocji Platinum nie zaliczam jednak do plagiatów, bo jest tak krótkie i popularne, że nie wiadomo komu przypisać jego autorstwo. Jest ładne, ale popularne. I tylko tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5477459 Napisano: 28.11.2012 07:00:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Argo, w konkursach biorę udział od ponad 10 lat, tylko czasami w nich wygrywam, więc gdyby gula mi skakała przy każdej porażce, już dawno wylądowałabym w domu wariatów emotka
Sukces wygrywania polega na tym, że umie się z klasą przegrywać. Cenię sobie i podziwiam całą wygrywającą konkurencję. Nie oznacza to jednak, że będę klaskać, jeśli zamiast kreatywnego hasła wygra coś w rodzaju Dodaj do ulubionych. Kreatywność nie polega na wycinaniu np. nazwy Verva z popularnego sloganu i wstawieniu w to miejsce np. Platinum.
BMW nie wpadło mi za kopiowanie cudzych pomysłów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5477434 Napisano: 28.11.2012 06:50:58 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

osoba nie potrafiąca cieszyć się sukcesem innych osób ,zazdrosna, doszukująca się błędów,wytykająca je-renatak0 taką znalazłam definicję hejterstwa



Zapewne od angielskiego hate emotka

Ashley, zawistnik nie rozumie, że gdyby umiał się cieszyć cudzym szczęściem, sam miałby w ten sposób o wiele więcej powodów do radości. Zasłużyłaś sobie na taką nagrodę swoją kreatywnością, więc świętuj, ciesz się i twórz nadal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5477155 Napisano: 28.11.2012 04:28:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
adya napisał(a):

skarb888 napisał(a):

jarko44 napisał(a):

aga67 napisał(a):

jarko44 napisał(a):

Jak tam autkowe konkursy - Audi, Clio i Koleos Intersport?


A to wszystko dziś?



Clio dziś o 18 ma być nazwisko na stronie ( raczej już osoba jest powiadomiona), Intersport Koleos dziś komisja i niezwłoczne powiadomienie, Audi powiadomienie laureata do 5.12.



http://aktywni.in...kursu_WYGRAJ_RENAULT

Nie grałam tam, ale gratuluję zwycięzcy emotka
Fajne autko
emotka

fajny ten tekst, który wygrał... a Ty co sądzisz jarko?
emotka



Tekst jest super emotka Dobrze, że nie brałam udziału, bo przegrałabym. Gratuluję serdecznie zasłużonej nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5463276 Napisano: 21.11.2012 02:04:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mirai napisał(a):

normafia napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

normafia napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

a wyniki Konkursu Orlen Platinum ktoś widział? miały byc na stronie emotka



Na początku zeszłego tygodnia mówili, że na koniec tygodnia opublikują na stronie, wczoraj obiecywali, iż już za chwileczkę dadzą, a dzisiaj udzielili informacji, że do końca tego tygodnia się postarają emotka


coś mi się wydaje, ze kręcą emotka a samochód chociaż przyznali? w regulaminie, jest zapis, że mogą nie przyznać samochodu... emotka emotka jesli jest zwycięzca to gratki emotka jesli nie, to szkoda, że nakupowałam tyle tych olejów emotka



Sądzę, że przyznali wszystkie nagrody, włącznie z samochodem, a ich kręcenie wynika z wyjątkowo luźnego podejścia do czasu emotka


To mam nadzieję, że przed końcem świata ten bonik do mnie dotrze... emotka



To zależy, która przepowiednia końca świata okaże się prawdziwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5461641 Napisano: 20.11.2012 02:38:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka Null. Jesienią moja wena odlatuje do ciepłych krajów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5461595 Napisano: 20.11.2012 02:12:43 w Inne mniejsze markety
apoccalipsa napisał(a):

oj obawiam się, że już po wszystkim



Też tak myślę Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5461589 Napisano: 20.11.2012 02:10:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiabuczkowska napisał(a):

normafia napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

a wyniki Konkursu Orlen Platinum ktoś widział? miały byc na stronie emotka



Na początku zeszłego tygodnia mówili, że na koniec tygodnia opublikują na stronie, wczoraj obiecywali, iż już za chwileczkę dadzą, a dzisiaj udzielili informacji, że do końca tego tygodnia się postarają emotka


coś mi się wydaje, ze kręcą emotka a samochód chociaż przyznali? w regulaminie, jest zapis, że mogą nie przyznać samochodu... emotka emotka jesli jest zwycięzca to gratki emotka jesli nie, to szkoda, że nakupowałam tyle tych olejów emotka



Sądzę, że przyznali wszystkie nagrody, włącznie z samochodem, a ich kręcenie wynika z wyjątkowo luźnego podejścia do czasu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5461582 Napisano: 20.11.2012 02:04:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

To może otworzymy sklep z olejami Platinum emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5461514 Napisano: 20.11.2012 01:32:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiabuczkowska napisał(a):

a wyniki Konkursu Orlen Platinum ktoś widział? miały byc na stronie emotka



Na początku zeszłego tygodnia mówili, że na koniec tygodnia opublikują na stronie, wczoraj obiecywali, iż już za chwileczkę dadzą, a dzisiaj udzielili informacji, że do końca tego tygodnia się postarają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5446548 Napisano: 12.11.2012 10:56:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
normafia napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

czy Platinum Orlen już rozwiązany? czy laureat już powiadomiony?



Podobno w czwartek między 15:00 - 17:00 obdzwonili już wszystkich emotka




Do końca tygodnia mają być wyniki na stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5446532 Napisano: 12.11.2012 10:46:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiabuczkowska napisał(a):

czy Platinum Orlen już rozwiązany? czy laureat już powiadomiony?



Podobno w czwartek między 15:00 - 17:00 obdzwonili już wszystkich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5443758 Napisano: 10.11.2012 11:02:56 w Inne mniejsze markety
margo466 napisał(a):

normafia napisał(a):

normafia napisał(a):

diabe napisał(a):

normafia napisał(a):

diabe napisał(a):

adamadam napisał(a):

diabe napisał(a):

Czy rezerwa z Platinum jest? Dowiedziałam się pocztą pantoflową że jest osoba która wygrała Quada bez paragonu i szuka głupka za marne .. zł emotka


haha pewnie chce 10 zł dać!!


no odrobinkę więcej , ale mniej niż 100 zł emotka , ja rozumię chociaż 10 % ale taka suma -masakra.Quad wart 20 tys zł-bez komentarza emotka



A na co przydadzą się paragony osobie, która nie wygrała? Przecież to już bezużyteczny śmieć i dziwię się tym, co na kawałku niepotrzebnego papieru chcą zarobić
emotka


Czyli w Twoim rozumowaniu- jak nic nie wygram w konkursie- to jest bezużyteczny śmieć i trzeba paragon oddać? Jakoś nie widzę w Twoich postach że ogłaszasz się iż chcesz oddać paragony z konkursów.Czyli nastała nowa moda nie kupujemy nic na konkursy bo je dostaniemy od Ciebie bo to są bezużyteczne śmieci ? OK wygram samochód i się zgłoszę -pozdrawiam emotka



Nie ogłaszam, że oddam paragony, ale też nigdy nie kupuję, bo zawsze je mam- tyle, ile trzeba.
Po konkursie, kiedy nic mi nie wpadnie i wszystko już pozamiatane, to paragony wyrzucam, stają się dla mnie bezużyteczne. Nie ogłaszam się na forum, że sprezentuję paragony, gdyż nie cierpię sterczeć w kolejce na poczcie, wolę ten czas przeznaczyć na tworzenie do następnych konków emotka Nigdy jednak nie nabijam sobie portfela na tych, którym udało się wygrać. Nie wnikam dlaczego nie mają paragonu. Niektórych nie stać na robienie co rusz zakupów promocyjnych, inni mają poważne życiowe problemy i brakuje im czasu, są też tacy co mieszkają w mniejszych miejscowościach- po zakupy musieliby jechać wiele kilometrów. A Ty nigdy nie grasz z jednym paragonem na więcej zgłoszeń?



czy branie udziału w konkursach to jest obowiązek jakiś? bo wtedy zrozumiałabym Twoje wywody



A gdzie widzisz w mojej wypowiedzi słowo obowiązek. Czyżbym miała do czynienia z mistrzynią nadinterpretacji? emotka
Rozumiem rzecz jasna o co Ci chodzi, więc odpowiadam- każdy człowiek potrzebuje drobnych przyjemności, nie tylko ci zamożniejsi, których stać na większą inwestycję. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5443644 Napisano: 10.11.2012 09:07:35 w Inne mniejsze markety
normafia napisał(a):

diabe napisał(a):

normafia napisał(a):

diabe napisał(a):

adamadam napisał(a):

diabe napisał(a):

Czy rezerwa z Platinum jest? Dowiedziałam się pocztą pantoflową że jest osoba która wygrała Quada bez paragonu i szuka głupka za marne .. zł emotka


haha pewnie chce 10 zł dać!!


no odrobinkę więcej , ale mniej niż 100 zł emotka , ja rozumię chociaż 10 % ale taka suma -masakra.Quad wart 20 tys zł-bez komentarza emotka



A na co przydadzą się paragony osobie, która nie wygrała? Przecież to już bezużyteczny śmieć i dziwię się tym, co na kawałku niepotrzebnego papieru chcą zarobić
emotka


Czyli w Twoim rozumowaniu- jak nic nie wygram w konkursie- to jest bezużyteczny śmieć i trzeba paragon oddać? Jakoś nie widzę w Twoich postach że ogłaszasz się iż chcesz oddać paragony z konkursów.Czyli nastała nowa moda nie kupujemy nic na konkursy bo je dostaniemy od Ciebie bo to są bezużyteczne śmieci ? OK wygram samochód i się zgłoszę -pozdrawiam emotka



Nie ogłaszam, że oddam paragony, ale też nigdy nie kupuję, bo zawsze je mam- tyle, ile trzeba.
Po konkursie, kiedy nic mi nie wpadnie i wszystko już pozamiatane, to paragony wyrzucam, stają się dla mnie bezużyteczne. Nie ogłaszam się na forum, że sprezentuję paragony, gdyż nie cierpię sterczeć w kolejce na poczcie, wolę ten czas przeznaczyć na tworzenie do następnych konków emotka Nigdy jednak nie nabijam sobie portfela na tych, którym udało się wygrać. Nie wnikam dlaczego nie mają paragonu. Niektórych nie stać na robienie co rusz zakupów promocyjnych, inni mają poważne życiowe problemy i brakuje im czasu, są też tacy co mieszkają w mniejszych miejscowościach- po zakupy musieliby jechać wiele kilometrów. A Ty nigdy nie grasz z jednym paragonem na więcej zgłoszeń?


Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5443628 Napisano: 10.11.2012 08:59:09 w Inne mniejsze markety
diabe napisał(a):

normafia napisał(a):

diabe napisał(a):

adamadam napisał(a):

diabe napisał(a):

Czy rezerwa z Platinum jest? Dowiedziałam się pocztą pantoflową że jest osoba która wygrała Quada bez paragonu i szuka głupka za marne .. zł emotka


haha pewnie chce 10 zł dać!!


no odrobinkę więcej , ale mniej niż 100 zł emotka , ja rozumię chociaż 10 % ale taka suma -masakra.Quad wart 20 tys zł-bez komentarza emotka



A na co przydadzą się paragony osobie, która nie wygrała? Przecież to już bezużyteczny śmieć i dziwię się tym, co na kawałku niepotrzebnego papieru chcą zarobić
emotka


Czyli w Twoim rozumowaniu- jak nic nie wygram w konkursie- to jest bezużyteczny śmieć i trzeba paragon oddać? Jakoś nie widzę w Twoich postach że ogłaszasz się iż chcesz oddać paragony z konkursów.Czyli nastała nowa moda nie kupujemy nic na konkursy bo je dostaniemy od Ciebie bo to są bezużyteczne śmieci ? OK wygram samochód i się zgłoszę -pozdrawiam emotka



Nie ogłaszam, że oddam paragony, ale też nigdy nie kupuję, bo zawsze je mam- tyle, ile trzeba.
Po konkursie, kiedy nic mi nie wpadnie i wszystko już pozamiatane, to paragony wyrzucam, stają się dla mnie bezużyteczne. Nie ogłaszam się na forum, że sprezentuję paragony, gdyż nie cierpię sterczeć w kolejce na poczcie, wolę ten czas przeznaczyć na tworzenie do następnych konków emotka Nigdy jednak nie nabijam sobie portfela na tych, którym udało się wygrać. Nie wnikam dlaczego nie mają paragonu. Niektórych nie stać na robienie co róż zakupów promocyjnych, inni mają poważne życiowe problemy i brakuje im czasu, są też tacy co mieszkają w mniejszych miejscowościach- po zakupy musieliby jechać wiele kilometrów. A Ty nigdy nie grasz z jednym paragonem na więcej zgłoszeń? Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5443093 Napisano: 09.11.2012 06:47:07 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

normafia napisał(a):

A na co przydadzą się paragony osobie, która nie wygrała? Przecież to już bezużyteczny śmieć i dziwię się tym, co na kawałku niepotrzebnego papieru chcą zarobić
emotka


Ty tak na poważnie, czy z lekką nutką ironii?
emotka

trebor1 - nie musisz się tłumaczyć za kogoś emotka



Tym razem zupełnie na poważnie, bez nutki ironii. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5443082 Napisano: 09.11.2012 06:40:00 w Inne mniejsze markety
diabe napisał(a):

adamadam napisał(a):

diabe napisał(a):

Czy rezerwa z Platinum jest? Dowiedziałam się pocztą pantoflową że jest osoba która wygrała Quada bez paragonu i szuka głupka za marne .. zł emotka


haha pewnie chce 10 zł dać!!


no odrobinkę więcej , ale mniej niż 100 zł emotka , ja rozumię chociaż 10 % ale taka suma -masakra.Quad wart 20 tys zł-bez komentarza emotka



A na co przydadzą się paragony osobie, która nie wygrała? Przecież to już bezużyteczny śmieć i dziwię się tym, co na kawałku niepotrzebnego papieru chcą zarobić
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5442559 Napisano: 09.11.2012 02:15:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
normafia napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

mgrzel napisał(a):

Czy samochód z Platinum już oddany w czyjeś ręce? Jeśli ktoś wie a nie może napisać to chociaż niech wyśle lakoniczne TAK na pw emotka



tak, niestety nie w moje emotka

dzwonili wczoraj w godz 15-17, wszystko obdzwonione


Wczoraj ktoś pisał,że dzwonili z przedostatniego etapu więc nie wiadomo czy ostatni i auto też obdzwonione? emotka


emotka emotka



Ale chyba nie wygrało Platinum, dodaj do ulubionych! ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5442476 Napisano: 09.11.2012 01:43:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadjas123 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

mgrzel napisał(a):

Czy samochód z Platinum już oddany w czyjeś ręce? Jeśli ktoś wie a nie może napisać to chociaż niech wyśle lakoniczne TAK na pw emotka



tak, niestety nie w moje emotka

dzwonili wczoraj w godz 15-17, wszystko obdzwonione


Wczoraj ktoś pisał,że dzwonili z przedostatniego etapu więc nie wiadomo czy ostatni i auto też obdzwonione? emotka


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0