Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#5781712 Napisano: 28.11.2013 12:19:02 w TESCO konkursy
filippo napisał(a):

A Smolar to gdzie oglasza najlepsze prace konkursowe? Nie moge znalezc linku



Tutaj: http://www.smolar.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5781695 Napisano: 28.11.2013 12:01:41 w TESCO konkursy
ace napisał(a):

normafia napisał(a):

mia napisał(a):

normafia napisał(a):

A ja nie umiem sobie tego wytłumaczyć, ponieważ w celu zablokowania tego oklepanego pomysłu wysłałam podobne zgłoszenie (z fałszywym numerem paragonu), więc to co wygrało, nie było już oryginalne, z uwagi na fakt, że jeden pomysł wykorzystało dwóch uczestników. Ja jednak nie wtryniłam tam słowa GLAMOUR, a GRACJA. Blokowałam ten pomysł, bo za często ostatnio wygrywał auta (TCHIBO w Tesco). Również często blokuję "Dodaj do ulubionych", wysyłając 20 identycznych haseł. emotka


To dosyć duże ryzyko. A gdyby to hasło wygrało? emotka
Jak widać, nie brakowało wiele - może tylko nie ta godzina.



Raczej nie zakładałam, że wygra takie coś, więc tworzyłam większe ilości to co dotąd SMOLAR lubił (też liczyłam zgłoski) emotka Jasne, że jest to ryzyko, że jeśli wygra fałszywy numer paragonu, to będę sobie w brodę pluć. Nie mogę do każdego konkursu kupować hurtowych ilości promocyjnych produktów, bo zbankrutuję. Parę lat temu jednak bardzo żałowałam, że w konkursie TOP GEAR na hasło reklamowe nie blokowałam zwycięskiego sloganu z Auto Świat (Auto Świat, tygodnik z napędem na wszystkie strony!), bo Lancię wygrał plagiator z mojego miasta TOP GEAR- napęd na wszystkie strony!. Zgłaszałam plagiat, udowodniłam, pokazałam nawet, że plagiator też brał udział w tamtym konkursie z "Auto Świat"... i NIC!


a ja tu bym sie zastanawiala czy to plagiat... Bo to jakos takie ... popularne mi sie wydaje. Zreszta dopoki haslo sklada sie z 1 zdania niezlozonego to jestem w stanie uwierzyc ze ktos po prostu wpadl na ten sam pomysl...



To jedno zdanie w 2004 roku warte było BMW- cena 300 tys. Slogan nie wystąpił nigdzie wcześniej. Plagiator brał udział w tymże konkursie Auto Świata- zdobył jedną z dalszych nagród pocieszenia. Przypadek? Raczej nie, bo pan często bierze udział w konkursach, a hasło warte takiej nagrody trudno zapomnieć zapalonemu konkursowiczowi... Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5781405 Napisano: 27.11.2013 22:10:26 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

normafia napisał(a):

A ja nie umiem sobie tego wytłumaczyć, ponieważ w celu zablokowania tego oklepanego pomysłu wysłałam podobne zgłoszenie (z fałszywym numerem paragonu), więc to co wygrało, nie było już oryginalne, z uwagi na fakt, że jeden pomysł wykorzystało dwóch uczestników. Ja jednak nie wtryniłam tam słowa GLAMOUR, a GRACJA. Blokowałam ten pomysł, bo za często ostatnio wygrywał auta (TCHIBO w Tesco). Również często blokuję "Dodaj do ulubionych", wysyłając 20 identycznych haseł. emotka


To dosyć duże ryzyko. A gdyby to hasło wygrało? emotka
Jak widać, nie brakowało wiele - może tylko nie ta godzina.



Raczej nie zakładałam, że wygra takie coś, więc tworzyłam większe ilości to co dotąd SMOLAR lubił (też liczyłam zgłoski) emotka Jasne, że jest to ryzyko, że jeśli wygra fałszywy numer paragonu, to będę sobie w brodę pluć. Nie mogę do każdego konkursu kupować hurtowych ilości promocyjnych produktów, bo zbankrutuję. Parę lat temu jednak bardzo żałowałam, że w konkursie TOP GEAR na hasło reklamowe nie blokowałam zwycięskiego sloganu z Auto Świat (Auto Świat, tygodnik z napędem na wszystkie strony!), bo Lancię wygrał plagiator z mojego miasta TOP GEAR- napęd na wszystkie strony!. Zgłaszałam plagiat, udowodniłam, pokazałam nawet, że plagiator też brał udział w tamtym konkursie z "Auto Świat"... i NIC! Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5781399 Napisano: 27.11.2013 21:56:54 w TESCO konkursy
maria1980 napisał(a):

normafia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Komisja ze Smolara miała być we wtorek, a zwycięzcy mieli info w poniedziałek. Może nie mieli dużo zgłoszeń.



Myślę, że w ciągu miesiąca trochę się jednak tego uzbierało. W Tesco w Szczecinie dziwili się, że taką popularnością cieszy się ta woda i schodzi z półek mimo wysokiej ceny (cena promocyjna była tylko przez tydzień).



U nas w Tesco pod koniec konkursu w ogóle juz jej nie było ... I nie zagrałam emotka



I to jest Twoja wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5781379 Napisano: 27.11.2013 21:27:24 w TESCO konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

Smolar już od jakiegoś czasu stawia na zwykłe, proste zgłoszenia, co można zauważyć w wynikach. A zwykłych, prostych jest dużo, więc dla mnie wygrać teraz u nich to czysta loteria.



Nigdy nie przykładali wagi do tego, czy treść jest mądra, za to liczyli zgłoski emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5781368 Napisano: 27.11.2013 21:17:34 w TESCO konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

Beatko, tak sobie tylko to wszystko tłumaczę emotka



A ja nie umiem sobie tego wytłumaczyć, ponieważ w celu zablokowania tego oklepanego pomysłu wysłałam podobne zgłoszenie (z fałszywym numerem paragonu), więc to co wygrało, nie było już oryginalne, z uwagi na fakt, że jeden pomysł wykorzystało dwóch uczestników. Ja jednak nie wtryniłam tam słowa GLAMOUR, a GRACJA. Blokowałam ten pomysł, bo za często ostatnio wygrywał auta (TCHIBO w Tesco). Również często blokuję "Dodaj do ulubionych", wysyłając 20 identycznych haseł. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5781356 Napisano: 27.11.2013 21:02:36 w TESCO konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

Komisja ze Smolara miała być we wtorek, a zwycięzcy mieli info w poniedziałek. Może nie mieli dużo zgłoszeń.



Myślę, że w ciągu miesiąca trochę się jednak tego uzbierało. W Tesco w Szczecinie dziwili się, że taką popularnością cieszy się ta woda i schodzi z półek mimo wysokiej ceny (cena promocyjna była tylko przez tydzień). Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5781284 Napisano: 27.11.2013 19:18:56 w TESCO konkursy
mrking napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

lukaszroony1989 napisał(a):

ace napisał(a):

och no powiem, że zwycięskie hasełko z wody S.P. nie przypadło mi do gustu emotka Ale ja we Włoszech nigdy nie byłam więc się nie znam emotka



To nie hasło to ustawiony chaotycznie zlepek słów, ale w sumie mnie też nie było we Włoszech, może wpierw trzeba się tam wybrać, żeby coś wygrać w podobnym konkursie. emotka


Nie jest chaotycznie -każdy zaczyna się od litery która tworzy słowo San Pellegrino. Zastrzegam, że to nie moje hasło- ja nawet tam wód nie wygrałam choć bardzo się starałam emotka



Faktycznie zlepek słów, których pierwsze litery tworzą nazwę wody..



Typowo włoskie jest pochodzenie słowa GLAMOUR emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5772698 Napisano: 14.11.2013 15:30:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

Wygrać z "E" nie dostąpiłam zaszczytu, moje życzenia nie wzbudziły zachwytu. Na nic moje starania i misternie ułożone zdania. Czy w końcu pochwały usłyszę, gdy w drugim etapie coś napiszę? Ile mam uronić łez, nim niepowodzeń nastąpi kres? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5772677 Napisano: 14.11.2013 15:08:56 w Biedronka
normafia napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Za laurki nagrodzili, w konia forum znów zrobili. Zwykły papier z toalety znów pokonał tekst poety! emotka Zamiast pisać, klej kupimy... Wszyscy Oplem pojeździmy! emotka



Porzućmy te stresy, tu rozdają ople, a nie mercedesy!



Do zobaczenia, idę pisać śmieszne życzenia. Może w drugim etapie ktoś z forum opla złapie? Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5772674 Napisano: 14.11.2013 14:59:14 w Biedronka
ashley878 napisał(a):

Za laurki nagrodzili, w konia forum znów zrobili. Zwykły papier z toalety znów pokonał tekst poety! emotka Zamiast pisać, klej kupimy... Wszyscy Oplem pojeździmy! emotka



Porzućmy te stresy, tu rozdają ople, a nie mercedesy! Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5772665 Napisano: 14.11.2013 14:51:53 w Biedronka
monikar napisał(a):

płonne są nasze nadzieje, opel już do kogoś grzeje emotka



W moim sercu rana się nie zagoi, bo opel u kogoś w garażu już stoi! Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5772656 Napisano: 14.11.2013 14:46:19 w Biedronka
normafia napisał(a):

ashley878 napisał(a):

is77 napisał(a):

jeszcze mogli prosić o loginy na e-konkach - to nie musieliby tak długo weryfikować emotka



O loginy nie prosili, Google search zatrudnili!



W końcu znajdą nowe triki, każą nam podawać nicki!



Altruitka: Zamiast robić sobie kpiny, sami podajmy loginy! Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5772652 Napisano: 14.11.2013 14:44:10 w Biedronka
ashley878 napisał(a):

is77 napisał(a):

jeszcze mogli prosić o loginy na e-konkach - to nie musieliby tak długo weryfikować emotka



O loginy nie prosili, Google search zatrudnili!



W końcu znajdą nowe triki, każą nam podawać nicki! Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5772643 Napisano: 14.11.2013 14:34:18 w Biedronka
ashley878 napisał(a):

E nagradza za nazwiska, mugol aż ze szczęścia tryska. Wyjadacze zęby w ścianę, bo tablety już rozdane! emotka emotka emotka emotka



Auto też ma właściciela, co się w konkach nie udziela! emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5772626 Napisano: 14.11.2013 14:21:47 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

normafia napisał(a):



A cóż tam się działo? Ja akurat omijam loterie szerokim łukiem. emotka



Ja też nie grałam, ale pamiętam.

Loteria marki E w Biedronce.
3x Opel
120x rower miejski
Listy chyba nawet w połowie nie były zapełnione, bo... nie podawało się szczegółowych danych i ludzie grali xxx razy na jeden nr paragonu. Z tego co kojarzę, później robili dodatkowe losowanie, którego chyba nie przewidywali w regulaminie. Teraz się nieco "zabezpieczyli" przed taką sytuacją.



Mogę zrozumieć, że podaje się numer paragonu, numer telefonu, ale po co imię i nazwisko? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5772619 Napisano: 14.11.2013 14:10:05 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

normafia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

normafia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Może po prostu wybrali większość osób spoza forum.



Ilonka, ale świadomie, czy nie emotka emotka


Myślę, że zupełnie świadomie i po odpowiednim zweryfikowaniu emotka



Ja też nie ufam organizatorom, którzy żądają przy zgłoszeniu nazwisk. No bo po co to, skoro powiadamiają telefonicznie?


Niestety konkursowicze są poniekąd sami sobie winni. Zwłaszcza po ostatniej loterii E...



A cóż tam się działo? Ja akurat omijam loterie szerokim łukiem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5772612 Napisano: 14.11.2013 14:06:22 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

normafia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Może po prostu wybrali większość osób spoza forum.



Ilonka, ale świadomie, czy nie emotka emotka


Myślę, że zupełnie świadomie i po odpowiednim zweryfikowaniu emotka



Ja też nie ufam organizatorom, którzy żądają przy zgłoszeniu nazwisk. No bo po co to, skoro powiadamiają telefonicznie? Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5772597 Napisano: 14.11.2013 13:57:22 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

Może po prostu wybrali większość osób spoza forum.



Ilonka, ale świadomie, czy nie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5770750 Napisano: 11.11.2013 20:08:09 w PLAGIATY
ziolko napisał(a):

ace napisał(a):



Ale dla mnie reakcja Anavy (to co odpisała naszemu konkursowemu Ciachu i likwidacja konta) jak dla mnie jest jednoznaczna...



nawet nie próbowała nic pisać, tylko od razu uciekła... więc.. emotka



To, że usunęła konto świadczy na jej niekorzyść, ale żadna próba wytłumaczenia sytuacji nic by nie pomogła, bo podobno tłumaczą się tylko winni... Jeśli A. własnoręcznie splagiatowała pracę Ciacha, to gromy posypały się słusznie. Tylko wciąż nie rozumiem dlaczego macie 100% pewności, że to nie Ł. ukradł (bo tak się to nazywa) pracę Ciasssteczka? Wyświetl w wątku >>
0 0