Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#5850435 Napisano: 15.04.2014 12:02:53 w Intermarche
Dalej dzwonią z bonami, zgłoszenie z rana ostatniego dnia.
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5837294 Napisano: 13.03.2014 21:37:12 w Gratulacje! Dla wygranych!
Avatea, wspaniale! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5823976 Napisano: 14.02.2014 20:38:56 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

Jakoś tak dzisiaj... wszystko.
Walentynki- jak ja nienawidzę tego dnia emotka
Kwiaty od męża- zaraz napiszecie, że dobrze, że dostałam kwiaty. Problem w tym, że ja nienawidzę kwiatów i on dobrze o tym wie. Wolałabym nic nie dostać emotka
Życie- jakoś tak ogólnie. emotka



A ja myślałam, że tylko mnie wkurzają Walentynki... Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5823820 Napisano: 14.02.2014 15:59:53 w Gratulacje! Dla wygranych!

cudaczek121, gratulacje za przedwczoraj. Dopiero dziś zauważyłam w Żywcu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5823814 Napisano: 14.02.2014 15:54:40 w Gratulacje! Dla wygranych!

apoccalipsa, gratulacje, trzymam kciuki za nagrodę tygodniową! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5823764 Napisano: 14.02.2014 14:56:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

normafia napisał(a):

assal napisał(a):

Jeżeli konkurs polega na umieszczeniu pracy w formularzu, nie można oceniać linków zewnętrznych emotka
Musi być oceniane to, co jest w formularz wpisane emotka



Kiedy hasło reklamowe należy napisać na kuponie, też nie powinny być oceniane prace zewnętrzne. To samo dotyczy SMS-ów.
Organizator ma zawsze ostatnie zdanie w kwestii interpretacji postanowień regulaminowych.



no właśnie a co z smsami? zapewne było wiele konkursów w których nagrodzone zostały linki do prezentacji na youtbe tylko że my nigdy się o tym nie dowiemy...ja myślę, że trzeba by zmienić podejście organizatorów a laurki będą lądowały w koszach



Organizatorzy rzadko teraz podają co wygrało. Nie da się walki oprzeć na naszych przypuszczeniach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5823757 Napisano: 14.02.2014 14:46:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Jeżeli konkurs polega na umieszczeniu pracy w formularzu, nie można oceniać linków zewnętrznych emotka
Musi być oceniane to, co jest w formularz wpisane emotka



Kiedy hasło reklamowe należy napisać na kuponie, też nie powinny być oceniane prace zewnętrzne. To samo dotyczy SMS-ów.
Organizator ma zawsze ostatnie zdanie w kwestii interpretacji postanowień regulaminowych. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5823742 Napisano: 14.02.2014 14:33:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

aga67 napisał(a):

myszania napisał(a):

No szacun jak szacun jak wygrywasz haslem, a nie haslo + świecidło emotka


Podejrzewam ,że hasło,wiersz,świecidło i jeszcze filmik emotka Ale cóż,takie życie.Jak ktoś ma aspiracje na tak wypasione nagrody to musi stanać w szranki z takimi pomysłami jak u zwyciężczyni z Mola.



Pod warunkiem, że Regulamin poza hasłem dopuszcza takie pierdziu pierdziu emotka



Regulamin po prostu nie zabrania dołączyć linka, a dziura regulaminowa zawsze była wykorzystywana przez uczestników- zwłaszcza w wymarłych już konkursach na czas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5823720 Napisano: 14.02.2014 14:18:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aga67 napisał(a):

isiulka napisał(a):

joan napisał(a):

xpac napisał(a):

Widzieliście kto wygrał samochód z Mola?? to nie ta sama co wygrała ten samochód http://www.gloswi...a,id,t.html?cookie=1 ??


Mnie bardziej zastanawia, czy ludzie tyłek liśćmi babki podcierają, czy co? Brakuje na liście 36 laureatów za dzbanki, ciekawe, czemu? Czyżby posłali zgłoszenia na max punktów z nadzieją na samochód i późniejsze dokupienie paragonów? (A wygrawszy jedynie dzbanek, nie opłacało im się paragonów szukać.)



Zwyciężczyni nie tylko wymyśliła hasło reklamowe - "Tracisz moce? Życie cię goni? Motor Show doda ci koni!", ale napisała też wiersz o Motor Show, a także - dołączyła do hasła projekt plastyczny przedstawiający nową Skodę Octavię. Wykonane w projekcie koła samochodu poruszają się po przyciśnięciu guzika.


Sprawą mógłby się zająć urząd antymonopolowy emotka i wprowadzić jakiś zakaz udziału w konkursach gdzie głowna sa auta lub inne baaardzo cenne nagrody(patrz np.kuchnia w Polo)dla tej rodziny emotka A tak na serio,to przecież wszyscy tu wiemy jak się wygrywa takie nagrody,a są osoby nie do pobicia i w sumie to szacun za kreatywność i krok przed wszystkimi emotka
ps.nie mam żadnych zdolności plastycznych,gram tam,gdzie wydaje się mi, ze szanse ma sam tekst.




Mam to samo- wszystko co namaluję przypomina rozrzucone siano. Liczę na nagrodę tylko tam, gdzie oceniany jest wyłącznie tekst. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5818337 Napisano: 05.02.2014 14:17:43 w Reklamacje wyników konkursów
isiulka napisał(a):

normafia napisał(a):


A ja się zastanawiam jakie prace plastyczne ci kreatywni wyślą na konkurs DUREXU. Już się rumienię na samą myśl emotka

z durexa to nie jest konkurs ogolnopolski, wiec raczej konkurencja ograniczona



I nagrody mniej atrakcyjne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5818327 Napisano: 05.02.2014 14:09:14 w Reklamacje wyników konkursów

A ja się zastanawiam jakie prace plastyczne ci kreatywni wyślą na konkurs DUREXU. Już się rumienię na samą myśl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5815784 Napisano: 31.01.2014 20:11:26 w Żegnamy zmarłych
olunka napisał(a):

w środę zmarła moja mama, jutro pogrzeb, miala tylko 65 lat...



Bardzo ci współczuję. Moja Mama zmarła w czerwcu, a wczoraj minął dokładnie rok, kiedy choroba zaatakowała po raz pierwszy. emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

normafia

#5815204 Napisano: 30.01.2014 16:33:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
claudia napisał(a):

normafia napisał(a):

marlena083 napisał(a):

Ja miałam 30 i mam tylko dzbanek... A tak się staralam...



Też miałam 30, ale niestety, się nie postarałam. Szykowałam święta, a to w moim przypadku wyklucza kreatywność emotka



dokładnie,termin zakończenia to był taki sobie.Nawet chciałam w wigilię lecieć po ten brakujący papier, ale rodzinka już się wkurzała, więc odpuściłam. A może by mieli nowe adidaski, a tak to mają dzbanek emotka



No właśnie. Do mnie też zjechała rodzinka, zajęła wszystkie miejsca, poprzesuwała meble, uszkodziła łącza internetowe, odcięła dostęp do komputera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5815198 Napisano: 30.01.2014 16:22:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marlena083 napisał(a):

Ja miałam 30 i mam tylko dzbanek... A tak się staralam...



Też miałam 30, ale niestety, się nie postarałam. Szykowałam święta, a to w moim przypadku wyklucza kreatywność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5815186 Napisano: 30.01.2014 16:12:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

assal napisał(a):

Z voucherami maile były. Czy wszystkie hurtem, nie wiem emotka


osz to pewnie wszystko już poszło.. ja tam miałam mniej niż 10 pkt więc pewnie mnie olali emotka



Teraz idą dzbanki. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5805841 Napisano: 13.01.2014 11:21:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
apoccalipsa napisał(a):

joan napisał(a):

sneerr napisał(a):

Mnie dziwi że są na tym forum ludzie, którzy mają staż kilku letni i każdorazowo są zaskoczeni jak ktoś na loterie czy konkursy smsowe wysyła prace plastyczne.
(...)


Bo to jest, jak wdepnięcie w psie g* - niby można się tego spodziewać wszędzie, ale i tak każdorazowo człowiek się wk* emotka

celna uwaga emotka



emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5802559 Napisano: 07.01.2014 16:52:14 w Gratulacje! Dla wygranych!

normafia

#5784026 Napisano: 02.12.2013 15:21:21 w Gratulacje! Dla wygranych!
Mariolakal, wielkie gratki emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5782544 Napisano: 29.11.2013 15:32:54 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

A mnie wkurza,że siedzę w pracy i zaczęłam w pewnym momencie płakać bez powodu, chociaż nikt mi nic złego nie zrobił emotka



Nie martw się, też tak mam. A jak dobrze pomyślę, to zawsze wydumam sobie jakiś powód emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5781726 Napisano: 28.11.2013 12:34:38 w TESCO konkursy
cudaczek121 napisał(a):

normafia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Smolar już od jakiegoś czasu stawia na zwykłe, proste zgłoszenia, co można zauważyć w wynikach. A zwykłych, prostych jest dużo, więc dla mnie wygrać teraz u nich to czysta loteria.



Nigdy nie przykładali wagi do tego, czy treść jest mądra, za to liczyli zgłoski emotka



to może tam trzeba trzynastozgłoskowcem pisać emotka



Przedtem preferowali ósemki- to był szczyt artyzmu. Dopiero przy MiTo zaakceptowali 13-tkę. Więc trzeba założyć różne możliwości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0