Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jkkp

jkkp

#4125443 Napisano: 09.02.2011 05:16:47 w Połączenia nieodebrane
abodak napisał(a):

jkkp napisał(a):

z czego dzwoniła dziś linea recta?
telefon z końcówką 998


do mnie dzwonili powiedziec ze daty urodzenia nie podalam w dokumentach.Podalam telefonicznie i Pani powiedziala ze wszystko oki


ale jaki konkurs, nescafe? Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4125426 Napisano: 09.02.2011 05:12:38 w Połączenia nieodebrane
z czego dzwoniła dziś linea recta?
telefon z końcówką 998 Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4124393 Napisano: 09.02.2011 11:40:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarły sanaczki razy dwa z tesco emotka GSL Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4122465 Napisano: 08.02.2011 06:28:44 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

merynosek napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):


A do tematu - kiedy się skonczy walka o jedzenie z moim synem.. Typ niejadka + mlekoholik - czy to mija z wiekiem??
Wkurza mnie już to, że każda łyżeczka czegokolwiek do paszczy jest w-a-l-k-ą..



Mój ma 3,5 i z jedzeniem nadal jest problem...
I mnie to wkurza... No i standardowo Dove... (wiem, wiem... powtarzam się...)


Na niejadków mam sposób:)Jezeli to naprawdę jest niejadek.Zobacz ile tak naprawdę zjada.Weź woreczek foliowy i jakiś słoik.To samo co zjada twoj dziecko wrzucaj do woreczka i wlewaj do słoika to co wypija.Zobacz wieczorem czy aby napewno masz prawo mówić niejadek??

.
A ja mam problem odwrotny, mój synek pochłania takie ilości, że jestem przerażona, a jak mu nakładam mniej to ma pretensje, że tak mało dostaje emotka ( 10 lat) emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4121949 Napisano: 08.02.2011 03:33:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
dagmara napisał(a):

Kochani, dzieci są jak najbardziej prawdziwe (jeśli ktoś chce mogę przesłać akty urodzenia, ewentualnie zdjęca) Wytworzenie ich czy jest przyjemne każdy wie, wychowanie troszkę trudniejsze. Myślę,że możemy sobie pozwalać na wykorzystywanie tego faktu w konkursach. A co do samochodu to niestety nadal wygraliśmy jeden, ale zdecydowanie będziemu probować (już tylko w konkursach, o większej ilości dzieci na razie nie myślimy)


ale właśnie dlatego odniosłam bardzo miłe wrażenie ze zdjęcia i nagroda jak najbardziej zasłużona i dla mnie tu nie ma polemiki na temat wygrywania.
Mi też się parę razy zdarzyło użyć faktu w konkursie, że wygrałam walkę o życie i zostało to docenione w postaci jakichś nagród, choć o wiele drobniejszych emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4121909 Napisano: 08.02.2011 03:17:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonaszpilka napisał(a):

jkkp napisał(a):

ale z tą siódemką dzieci, to gdzieś widziałam zdjęcie przy samochodzie wygranym jakimś, tylko nie moge sobie przypomnieć, co to był za konkursemotka




To był konkurs zetki i wpis pani Dagmary był naprawdę świetny emotka Tam była tylko wzmianka o 7 dzieciaczków i w ogóle nie o to w tym wpisie się rozbijało.

A tutaj ten pan wygrywa już w kolejnym konkursie podkreślając 25 lecie swojego małżeństwa i 7 dzieci (od przedszkolaka do studenta) emotka Jeżeli to nie pani Dagmara, albo to nie jej mąż, to podejrzewam, że ktoś znalazł niezły sposób na wzbudzenie pozytywnych uczuć w komisjach emotka Nie dość, że mają 25 letni staż, nie dość że mają 7 dzieci to jeszcze mąż nadal tak kocha żonę, że bierze dla niej udział w konkursach emotka

Lecę szukać kandydata na meża, który chciałby spłodzić mi 8 dzieci! muszę jakoś przebić tego pana, bo podbiera co fajniejsze nagrody emotka

A tak w ogóle... to czy w konkursach opisowych muszę pisać prawdę czy mogę polecieć z fikcją literacką? emotka


tak sobie pomyślałam, bo zdjęcie było przesympatyczne i wyglądali super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4121844 Napisano: 08.02.2011 03:00:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
ale z tą siódemką dzieci, to gdzieś widziałam zdjęcie przy samochodzie wygranym jakimś, tylko nie moge sobie przypomnieć, co to był za konkursemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4121827 Napisano: 08.02.2011 02:56:39 w Wkurza mnie...
kubatbg napisał(a):

emotka emotka emotka emotka emotka

STRASZNIE emotka mnie reklama immunaru czy czegos tam w radio ... emotka na rmf leci non stop a to dziecko na sam koniec gdy mowi mniaam to jak by miało dowana do potęgi ;/ (nie obrażając dzieci chorych)


a ja myślałam, że tylko mnie ta reklama denerwuje emotka ale cieszę się, że innym też się nie podoba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4121340 Napisano: 08.02.2011 12:40:08 w Inne mniejsze markety
nataszka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

graf dzwoni z konkiem Air Wicka (Leclerc, Intermarche) Wygraj wyjazd w góry

trzeba wysłać najpierw skan paragonu mailem a potem jeszcze oryginał pocztą


no to czekam na telefon emotka


czeka też pewnie z połowa forum emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4119528 Napisano: 07.02.2011 08:10:36 w Wkurza mnie...
kajeczka napisał(a):

poleciały 4pkt karne emotka i koniec pokazu emotka


co?? juz po emotka to idę męża teraz poogladać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4119512 Napisano: 07.02.2011 08:07:26 w Wkurza mnie...
ignam napisał(a):

dolly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mia napisał(a):

iaziaz napisał(a):

mia napisał(a):

Wkurza mnie, że zielonetrampki wstawiła se jako awatar mega fiuta, który rozwalił całą stronę emotka
Od razu uprzedzę- zazdrość mnie w tym akurat momencie nie zżera... emotka emotka emotka


mega wielki jest tylko avatar,reszta
emotka emotka


Toż o to mi chodziło, nie o to małe i łyse emotka emotka emotka



weźcie, bo się nie mogę przestać śmiać..
emotka emotka

a tak na marginesie - wchodzę w top paragony, a mój mąż taaa.. i to ma być forum konkursowe? jasne..
chyba się wkurzył, że inne oglądam.. emotka




ciiiiiichoooo mój dziecko usypia, nie mogę się śmiać emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


Normalnie do Paragonów nie zaglądam ale mnie zachęciłyście emotka emotka emotka


nie ma to jak atmosferę rozładować i jaja sobie zrobić emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4113884 Napisano: 05.02.2011 09:27:51 w Wkurza mnie...
picola napisał(a):

merynosek napisał(a):

Dzięki za odzew dziewczyny :*
Już się nie wkurzam emotka


ja tez chętnie Ci odpowiem bo masz ładny avatar emotka


i ja jak moge to pomogę, więc głowa do góry i pisz do tych co odpisuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4105961 Napisano: 03.02.2011 12:19:16 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

jkkp napisał(a):

no wkurza mnie era, dzwoni po raz 20 do mnie baba i chce właściciela, bo ma oferte dla niego, tłumaczę, jej, że mąż ma swoją komórkę i jak chce przedstawić mu ofertę to niech do niego dzwoni, jak wysłumaczyć upierdliwej babie, że nie polecę do pracy zanieść telefon swój mężowi, żeby mogła ofertę mu przedstawić i jeszcze bezczelnie się rozłączyła jak jej powiedziałam, niech dzwoni dalej i szczęścia szuka emotka



Powiedz: proszę chwilę poczekać, odłóż telefon i zajmij się tym, co robiłaś przed jej telefonem. Po 5 minutach czekania odechce jej się i więcej nie zadzwoni emotka


no masakra jakaś, ale dzięki za radę następnym razem tak zrobię
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4105888 Napisano: 03.02.2011 12:06:16 w Wkurza mnie...
no wkurza mnie era, dzwoni po raz 20 do mnie baba i chce właściciela, bo ma oferte dla niego, tłumaczę, jej, że mąż ma swoją komórkę i jak chce przedstawić mu ofertę to niech do niego dzwoni, jak wysłumaczyć upierdliwej babie, że nie polecę do pracy zanieść telefon swój mężowi, żeby mogła ofertę mu przedstawić i jeszcze bezczelnie się rozłączyła jak jej powiedziałam, niech dzwoni dalej i szczęścia szuka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4105677 Napisano: 03.02.2011 11:20:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarł aparat z Netto ( UPS) Power Shot A495 niebieski emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4103031 Napisano: 02.02.2011 02:44:59 w Inne mniejsze markety
jkkp napisał(a):

isiulka napisał(a):

może ktos powiedzieć, czy przed sekundka nie szly smsy z bialego stolu? bo dostałam dziwnego smska ze jestem na liście laureatów, ale nie ma słowa o jaki konkurs chodzi...


może rezerwa z zimy mistrzów, z białego stołu to chyba by się więcej osób pochwaliło emotka


przepraszam nie zima mistrzów, tylko zima ten konkurs z intermarche emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4103016 Napisano: 02.02.2011 02:40:05 w Inne mniejsze markety
isiulka napisał(a):

może ktos powiedzieć, czy przed sekundka nie szly smsy z bialego stolu? bo dostałam dziwnego smska ze jestem na liście laureatów, ale nie ma słowa o jaki konkurs chodzi...


może rezerwa z zimy mistrzów, z białego stołu to chyba by się więcej osób pochwaliło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4099946 Napisano: 01.02.2011 04:07:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
hubu napisał(a):

Puszki z Felixa emotka


i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4099399 Napisano: 01.02.2011 01:46:44 w Połączenia nieodebrane
dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że to to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#4099336 Napisano: 01.02.2011 01:27:46 w Połączenia nieodebrane
numer prywatny nieodebrany o 14 czy ktoś wie z czego moga dzwonić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0