Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jkkp

jkkp

#5575949 Napisano: 06.02.2013 11:08:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonar2301 napisał(a):

Czy ktoś jest w stanie udzielić mi informacji na temat Beskidzkich emotka Czy już poinformowali z ostatniego etapu? A jeśli nie- na jakim są etapie teraz? emotka emotka


dziś dzwonili rano z przedostatniego etapu Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5572049 Napisano: 02.02.2013 02:26:33 w Wkurza mnie...
ja kiedyś na spacerze w parku znalazłam nowiutkiego smartfona leżał przy strumieniu, na nim 5 połączeń od mamy, wzięłam telefon zadzwoniłam na numer mamy, okazało się że dziecko zgubiło wracając ze szkoły przez park, do którego miało zakaz wchodzienia. Matka niestety była w pracy, umówiliśmy się, że przyjedzie do mnie odebrać po pracy telefon (na abonament) była tak zaskoczona że ze łzami w oczach dziękowała, że są tacy ludzi, przynisła kawę, ale nie oczekiwałam żadnych nagród. Poczułam się miło po samych słowach dziękuje pani bardzo:) Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5571394 Napisano: 01.02.2013 06:08:03 w Wkurza mnie...
merkana napisał(a):

edith napisał(a):

Wkurza mnie mój ganglion coraz bardziej emotka Dzisiaj wyjątkowo boli mnie reka i niestety musze znowu udac się do chirurga tym razem umowić już termin zabiegu emotka Mial ktoś to robione??Boli??I czy to dziadostwo odrasta potem??



Ja z moim ganglionem żyję już 3 rok. Czasem ch******e boli, ale przechodzi. Miałam mieć zabieg, ale lekarz stwierdził ,że i tak odrośnie ( w większości przypadków tak jest), więc bez sensu sobie rękę kroić i potem się użerać ze szwami itd, tylko po to, żeby za jakiś czas wyskoczyło znowu:)


merkana ma rację, nie daj się ciąć, do tego blizna zostaje, ja ze swoim żyję już ponad 3 lata. Gdy bylam w Akademi Medycznej w Warszawie zaprzyjaźniony lekarz kazał mi masować i wciskać, bolało ale zniknął na kilka miesięcy, potem jak tylko sie pojawiał, to masowałam i ginął, więc zanim dasz sie pociąć to pomyśl o tym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5570219 Napisano: 31.01.2013 05:33:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

A tak a propos Monnari, to czy dużo osób wygrało mailem? emotka

Zastanawiam się, czy nie trzeba było na kuponie jednak napisać... Choć teraz to i tak nie ma znaczenia. Dobrze przynajmniej, że ciuchy się trafiły świetne i w cenie nie Monnari, bo inaczej to bym zwątpiła całkiem. emotka


ja wygraam @, bo panie w moim sklepie były tak niemiłe, że doszłam do wniosku że nie zaryzykuję wrzucenia do urny z kartonu po butach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5567588 Napisano: 29.01.2013 04:40:28 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

kaki76 napisał(a):

pewnie masz amice kuchenke? Nie moglam juz edytowac,sorki za post pod postem


tak - mam amicę - ale mam ją od 13 lat ! emotka
no nic - dobra flaszka poszła


też mam tak w swojej kuchence i za każdym razem gdy jest skok napięcia lub brak pradu, trzeba od nowa ustawić zegar by piekarnik zadziałał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5544321 Napisano: 08.01.2013 09:44:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

http://konkurs.soraya.pl/zwyciezcy/

wszyscy z Poznania przypadek ? emotka


A czego się spodziewałaś? Przecież zgłoszenia można było słać mejlem, a nawet pocztą tradycyjną. Się powinny wstydzić pozostałe plastyczki, bo coś im słabo poszło emotka


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5542952 Napisano: 07.01.2013 12:26:43 w Wkurza mnie...
renatak0 napisał(a):

zaskoczyło mnie,że ktoś wziął sobie nick prawie taki jak ja róznica to 0 i o na koncu, ale się nabrałam czytając wpis tego nicka, wystraszyłam się ,ze mam taka skleroze ,ze nie wiem co piszę, gorzej bedzie przy wynukach konkursu, będę się zastanawiać czy to ja czy nie emotka


ale ja tez pomyślałam że to Ty piszesz, ale potem zerknęłam na datę od kiedy ta osoba na forum i zrozumiałam, że nie TY emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5472827 Napisano: 26.11.2012 06:19:58 w Biedronka
gocha542 napisał(a):

wyraźnie w gazecie pisze:
oryginalny paragon potwierdzający dokonanie zakupów zgodnie z
listą zakupów ze s.50 ,za które organizator wypłaci nagrodę
UWAGA!Brak jakiegokolwiek elementu uniemozliwi wypłate nagrody!


tak ale za elementy są uznawane: kupon i paragon, więc nie wiem czy tu wszyscy dobrze rozumują emotka
bo ja bym to inaczej interpretowała, niż kupno 26 produktów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5466306 Napisano: 23.11.2012 09:46:21 w Konkursy ABC
tereniagno napisał(a):

lizzie napisał(a):

tereniagno napisał(a):

beata21 napisał(a):

To Prima juz pozamiatana ?
bo gralam 16 -tego


17,też niestety nic emotka



Ja wygrałam z 17, dzwonili ok. 12-tej emotka


Gratuluje,to nie ma już na co czekać emotka


do mnie dzwonili z 17 wczoraj ok godziny 17:10 toster wpadł Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5463211 Napisano: 21.11.2012 01:19:27 w Konkursy ABC
anus napisał(a):

Głodny nie jesteś sobą to był konk w ABC? - bo Pani przed chwilą dzwoniła, jestem w totalnym szoku


i u mnie telefonik przed chwilką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5459783 Napisano: 19.11.2012 02:27:49 w Konkursy ABC


Bardzo różnie raz sms innym razem dzwonią.


dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5459686 Napisano: 19.11.2012 01:37:43 w Konkursy ABC
Reni napisał(a):

brunetka napisał(a):

olivkap napisał(a):

Reni napisał(a):

brunetka napisał(a):

Jak myślicie kiedy zaczną powiadamiać z konkursu Głodny nie jesteś sobą?


mam nadzieję, że jak najszybciej emotka



Fajnie by było, bo jestem głodna wyników emotka


Jak się nie pospieszą to zaczniemy gwiazdorzyć emotka


emotka emotka emotka



i ja czekam na rozwiązanie, pierwszy raz brałam udział na hasła w abc, czy może ktoś podpowiedzić, czy oni będą dzwonić, czy smsy puszczą? Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5433962 Napisano: 05.11.2012 09:55:33 w Inne mniejsze markety
a ja miałam lepsza przygodę, pojechałam do carrefour express w Elblągu, a tam nie mają żadnego z produktu biorącego udział, bo powiedzieli, że 0,5L nie mają w asortymencie, maja 1L i 2L i co wy na to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5430249 Napisano: 02.11.2012 09:35:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
beata21 napisał(a):

mirai napisał(a):

bartula napisał(a):

Wiadomo co z Platinum? Czy już pozamiatane? Może być pw emotka


Też chciałbym wiedzieć. Ale dobry i ten wygrany bon... emotka


Tez mnie ciekawi, czy auto ma juz swojego wlasciciela ?


z samochodem będa dzwonić w następnym tygodniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5367889 Napisano: 19.09.2012 09:20:12 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

jkkp napisał(a):

a mnie wkurza że moje dzieci maja pana od angielskiego w szkole, gdzie tylko widnieje na dokumentach, bo tylko zwolnienia przynosi i dzieci lekcji nie mają. Prośby, grośby, pisma i facet nie do ruszenie, w roku szkolnym odbywa ok 10-15 godzin lekcyjnych, no jak tak można emotka


W takim razie powinni dzieciakom dać kogoś w zastępstwie emotka A później niektórzy burzą się, że nauczyciele są oczerniani za to, że nic nie robią. Po części to racja, bo są nauczyciele i nauczyciele. Jeden przykłada się do pracy, a inny wszystko olewa. emotka


no własnie żadnych zastępstw, dzieci są na poziomie zerówki w 5 klasie, książki i ćwiczenia co roku w granicach 100 zł i wiecie co są czyściutkie prawie nie ruszane, ale pan na koniec wszystkim 5 wstawia, jacy to geniusze w tej szkole emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5367846 Napisano: 19.09.2012 08:55:34 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza że moje dzieci maja pana od angielskiego w szkole, gdzie tylko widnieje na dokumentach, bo tylko zwolnienia przynosi i dzieci lekcji nie mają. Prośby, grośby, pisma i facet nie do ruszenie, w roku szkolnym odbywa ok 10-15 godzin lekcyjnych, no jak tak można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5355032 Napisano: 07.09.2012 11:57:01 w Inne mniejsze markety
z konkursu nestle5posiłów (ogólnopolski)
a ja mam pytanie jak sie nie odbierze, to kiedy dzwonia drugi raz? Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5339386 Napisano: 24.08.2012 12:30:41 w Inne mniejsze markety
no nie jestem pewna co do PSP i do PS3, bo trzymam przes sobą ultkę a na niej jest 50 konsol wraz z grą Mario&Sonic coś tam, a ta gra jest przedstawiona jako Wii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5304312 Napisano: 28.07.2012 07:52:17 w co chcielibyście wygrać?
sylzab2294 napisał(a):

mia napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

autko nadal mi się marzy lub jego równowartość emotka mmmm marzenia emotka


No to mi dokładnie to samo się marzy - coś, co by mnie ustawiło finansowo przynajmniej na jaki rok, żeby wreszcie nie myśleć ciągle o pieniądzach, debetach i rachunkach... emotka emotka emotka

ech i ja sie do tych waszych marzeń dołączę...mam nadzieję że i na Nas przyjdzie czas
emotka


i tego się trzymajcie emotka ja na swoje autko czekałam 3 lata (taki sobie plan założyłam) i pamiętam jak na święta Bożgo Narodzenia rodzina mi wypominała, że swego planu nie wykonałam... a rok się 2011 kończy emotka ale pamiętam jak wszystkim 30 grudnia rozesłałam sms, że plan wykonany, uczucie nie do opisania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#5299997 Napisano: 25.07.2012 07:16:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
OPEK wozi bony ze smolara (Kaufland) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0