Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#6464802 Napisano: 17.02.2018 21:37:13 w Pomocy!!!!
slonecznik1309 napisał(a):

chcę coś sprzedać na olx - deskę snowboardową i koleś tak napisał do mnie: "Ja mam możliwość wysłania do Pani kuriera poprzez firmę w której pracuje tylko jest kwestia jak sie umówimy za przelew za deskę bo za pobraniem
nie mam możliwości"
czy to jakis podstęp, że to on chce wysłać do mnie kuriera po tą deskę?

no raczej niech ci na początku przeleje kasę za ta deskę Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6464390 Napisano: 16.02.2018 11:59:46 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Kto podpowie w wygraniu termosu z Milki, proszę  emotka
Już tyle zgłoszeń wysłałam i  0 wygranych emotka

I ja bym poprosiła o pomoc w wygraniu termosu emotka Chcę oby jeden dla córci emotka

Szukam pomocy (czytaj: podpowiedzi) co napisać, by wygrać auto emotka
Samo auto nie jest mi potrzebne (później i tak mogę odsprzedać temu, kto mi pomoże), ale chodzi o sam fakt wygrywania - ja tak to lubię... emotka

A ja nie szukam podpowiedzi jak wygrać auto,ale tego co mi je wygra.Jak już kiedyś mówiłam lepiej na tym forum milczeć i o nic nie pytać,bo każde pytanie będzie karane chłostą. cb656  a żebyś wiedział ,że kiedyś łatwo było o taką podpowiedź na tym forum ,teraz nawet strach zapytać,i dlatego sama próbuję wymęczyć ten termos z marnym skutkiem. Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6464353 Napisano: 16.02.2018 11:33:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
inter81 napisał(a):

ikropka napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ikropka napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Monika11 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lager napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

https://heineken.com.pl/#zwyciezcy
czy oni mieszają z wynikami czy ludzie mają tak niesamowite szczęście, że wygrali po dwie nagrody ( ograniczenie 5 kodow na osobę dziennie ) ???

Ale nie ma na stronie wyników z 1 dnia emotka

już są na stronie wyniki

ale nie wszystkie nagrody dali
i dalej tak dziwnie, że te same osoby się powtarzają
no chyba że mają takie szczęście emotka  

wyniki w loteriach G3 zawsze mnie zastanawiały. Szczęście niektórych jest wprost niewiarygodne

i znowu podwójne wygrane 

i pierwszego dnia ten sam pan też miał piłkę. To się nazywa szczęście.


jeśli chodzi o playstation i piłke małgorzata J. Rybnik pierwszego dnia to wysłała 5 kodów słownie 5 od niechcenia bo uznała że nagrody sa do d... skoro nie ma kegów z piwem. fuks jak fortuna w 1972. w poprzednich edycjach na 1 sezon loterii 2 góra 3 beczki piwa

Ta pani tymi 5 kodami od niechcenia trafiła chyba również piłkę w tym dniu,no chyba że taka zbieżność danych.To nawet lepszy fuks niż jak fortuna w 1972.emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6464020 Napisano: 15.02.2018 14:14:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Telefon milczy,maila brak.Patrząc na dzisiejsze wyniki -przeprowadzę się do Torunia,tam mam większe szanse na wygraną. emotka  Może jakaś opatrzność tam czuwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6463908 Napisano: 15.02.2018 10:24:53 w Smolar
andii napisał(a):

https://www.smola...a-dopasuj-albo-zwroc

żadna promocja,produkt trzeba zwrócić  emotka   odesłać produkt promocyjny wykorzystany w mniej niż 20% Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6458067 Napisano: 31.01.2018 13:15:28 w Pomocy!!!!
arabela79 napisał(a):

Co Wam pomaga na zatoki? 
Mecze się kolejny tydzień,  jem już Duomox, kolejny antybiotyk od grudnia emotka poprawa taka, że mam siłę wstać z łóżka,  ale doszedł ból głowy. 
Straciłam zmysł węchu,  plucze Irigasin, zatkana i glucha dalej się czuję....

Ja dostałam taki zestaw 1-Na początku Vick Sinex do nosa 2-Pectodrill syrop  3-Fixin do płukania , płuczemy po około 10-15 minutach od zastosowania Vicks Sinex  .Idealnie,można,powiedzieć z siłą wodospadu mi to udrożniło zatoki. Do tego oczywiście brałam ibuprofen przeciwbólowo i antybiotyk. Wyświetl w wątku >>
1 arabela79 0

gosia16

#6457706 Napisano: 30.01.2018 13:11:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

shineoff napisał(a):

agusia222 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na głośnik od albedo?I co wozi dziś gls?

ja czekam na głośnik

O kurczę, a długo czekacie? Ja byłam zaszokowana tempem Albedo - w poniedziałek odesłałam im paragon itp., a w piątek już był kurier z nagrodą emotka  Jedyne co doprowadza mnie do szału to brak info sms od kurierów, że "dziś będzie", albo chociaż telefonu jakiegoś. Dzwonią domofonem i już, a potem weź się człowieku zastanawiaj, czy jak byłeś w robocie to czasem kurier nie przyjechał -.-

A ich zapewne doprowadza do szału takie gadanie emotka Kurier nie ma obowiązku do Ciebie dzwonić, a co nie dopiero smsy wysyłać. Powinien Ci zostawiać za każdym razem awizo jak Cię nie ma i tyle. Chcesz dostawać wszystkie przesyłki - zamawiaj do firmy w której pracujesz i nie wygłupiaj się nawet z takimi roszczeniami emotka

Pod warunkiem, że to awizo zostawi.A ja nie jestem wróżką , zeby przewidzieć że mam 31 stycznia 2018 szansę na nieoczekiwaną wizytę kuriera.A nawet jak kiedyś zapowiadał się na piatek to dotarł w poniedziałek.emotka Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0

gosia16

#6456781 Napisano: 26.01.2018 19:33:37 w WC - rozmowy o wszystkim
primaballerina napisał(a):

Z jednej strony rozumiem pasję, chęć przełamywania barier i zdobywania szczytów... tych rzeczywistych i tych własnych. Z drugiej - zastanawiam się, czy ktoś realizując własne marzenia ma prawo narażać zdrowie czy życie kogoś innego. Ale w tej chwili to wszystko dla mnie tak mało ważne. Serce mi pęka, gdy oglądam relacje z tv, czy czytam doniesienia w internecie. Patrzę w oczy na zdjęciu polskiego himalaisty i Francuzki i jest mi tak żal tych ludzi, że aż trudno to wyrazić. Tak bardzo chciałabym, by im się udało i by przeżyli. Już nieważne, czy są zdobywcami, czy szaleńcami... Chciałabym, by po prostu im się udało. 

A ja się modlę o to ,by udało się również tym ,którzy pójdą im na pomoc.Aby oni wrócili. Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6456610 Napisano: 26.01.2018 13:22:01 w moje dzisiejsze wygrane :)

gosia16

#6455716 Napisano: 23.01.2018 22:19:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

cb656 napisał(a):

jak były konkursy chipsowe, wolałem nawet oddać dzieciom sąsiadów, niż samemu się tuczyć. 

Jasne, zawsze lepiej jak to się dzieci tuczą 

Jasne, że tak emotka Młody organizm ma inną przemianę materii i spalanie.
Nie robiłem tego ukradkiem, za plecami, tylko w porozumieniu z rodzicem. Rodzic wzdychał z ulgą, że nie musi wydawać kasy na to, co dzieci I TAK by sobie sprawiły po krótszych lub dłuższych marudzeniach. Co, nie miałas nigdy przebojów z dzieckiem przy kasie "Mamusiu, a mogę lizaka? A gumę? Mamooo!!"

No jak raz córka chciała gumę w Biedronce przy kasie to miałam przeboje.Za nic nie dała sobie wytłumaczyć ,że to nie do żuciaemotka Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6455714 Napisano: 23.01.2018 22:14:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

biokoo napisał(a):

Co robicie z tymi wszystkimi towarami których macie w nadmiarze, które kupujecie na konkursy?
Rozdajecie gdzieś ? Mówię o słodyczach, proszkach itp.

Tego to już zupełnie nie rozumiem, aż tak chory nie jestem - kupuję wyłącznie na własne potrzeby, żaden "nadmiar" nie wchodzi w grę. Czasem (wcześniej) jak były konkursy chipsowe, wolałem nawet oddać dzieciom sąsiadów, niż samemu się tuczyć. Takie ujęcie tematu jest mi zupełnie obce i pogardzam takim podejściem, które każe nakupować na konkurs towarów, które nie są do niczego innego potrzebne emotka
No ale widocznie zjawisko istnieje, skoro o nim piszesz. To jest jakiś kosmos emotka

Jasne,zawsze lepiej jak to się dzieci tuczą emotka  To się nazywa zdrowe podejście do tematu emotka Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6454817 Napisano: 20.01.2018 18:04:35 w Carrefour konkursy
jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

defed napisał(a):

Czy w Waszych C4 market są jakiekolwiek produkty Fa??? Poszłam zobaczyć czy są mydełka, a nawet żelu czy deo nie zastałam, ani w damskich, ani męskich, ani na półkach promo... WTF? emotka

u nas były osttanie 3 sztuki dezodorantów emotka

dzisiaj kupilam, full wybór mydeł FA od wyboru do koloru:)

właśnie wróciłam z zakupów - w moim sklepie produkty Fa stały na osobnym regale,z reklama konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6454501 Napisano: 19.01.2018 16:06:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
kuferek od Smolara za wczoraj - mila Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6452664 Napisano: 15.01.2018 16:11:10 w Wkurza mnie...
Dzisiaj wszystko mnie wkur....za.Kurier który miał być w piątak ,a ja jak ciołek siedziałam między 16 a 22.00.Oczywiście kuriera niet a po powrocie dzisiaj  sprawdzam - paczki doręczone w piątek o 16 i 17.emotka Dzisiaj mi się juz nie chce awanturować ,czekam na te paczki ,może dzisiaj dowiezie,bo jak nie to jutro rano po powrocie z pracy tą sprawę kulturalnie nie załatwię. I komuś przez przypadek dałam łapkę w dól jak otworzyłam stronę na smartfonie,nawet nie wiem gdzie i komu. Wyświetl w wątku >>
1 rudawka 0

gosia16

#6450340 Napisano: 08.01.2018 18:46:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Który to jest numer kasy fiskalnej w Belvicie? ten co zaczyna się od liter BCY,czy nr transakcji? Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6447837 Napisano: 02.01.2018 13:52:43 w WC - rozmowy o wszystkim
cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś może przybliżyć mi co daje się w prezencie na chrzest zostając chrzestnym? 
Mój towarzysz życia zostanie po raz pierwszy chrzestnym i nie jestem obeznana w temacie. Chrześniak jest ważną dla nas osobą i nie chcę walnąć jakiejś plamy. emotka  

a może coś takiego ,na życiowe pamiątki  https://eprezenty...rezent,p,117241.html taka https://alechrzes...pamiatka-chrztu.html

jak się poszuka to sa różne rodzaje Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6445338 Napisano: 22.12.2017 14:23:03 w Wkurza mnie...
Jeśli ktoś czeka dzisiaj lub jutro na paczkę od DHL to może się nie doczekać https://www.rmfma...na-Swieta,38669.html Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6445010 Napisano: 21.12.2017 16:12:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Boże ,nie wiem jak to się stało - za wczoraj, rzutem na taśmę, wygrany Heniek. emotka  Cud,prawdziwy cud przed świętami. Wyświetl w wątku >>

gosia16

#6444574 Napisano: 20.12.2017 17:50:40 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Dostałam dzisiaj sms że mam jutro czekać na kuriera między 11 a 23. Padłam.
Widełki czasowe o szeeeeeerokiej rozpiętości sobie ustawili.  emotka   Ta 23 to już chyba pod dostawę nocną podchodzi?

Szykuj nocleg emotka

W pracy odbieram paczki o 2 w nocy i jeszcze noclegu nie szykowałamemotka  Raczej kurier nie wyglądał nigdy na śpiącego. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#6444559 Napisano: 20.12.2017 17:37:11 w Visa Konkursy
cb656 napisał(a):

azaflora napisał(a):

U mnie też z 7 grudnia, czy jestem głucha, bo wyraźnie słyszałam "w postaci apaszkiemotka , tam są chyba opaskii?

Dlaczego pytasz o to ludzi na forum, zamiast zapytać swojego rozmówcę od razu podczas rozmowy telefonicznej, skoro masz wątpliwości? emotka emotka Czy tak nie byłoby PROŚCIEJ? emotka

Najlepiej niech zamilknie i nie zadaje pytań.To forum jest od wyższych celów emotka  Jak  czytam odpowiedzi niektórych osób,to wolę o nic nie pytać.Idę milczeć dalej w samotności. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0