Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#4093203 Napisano: 30.01.2011 04:43:17 w Wkurza mnie...
amif napisał(a):

madzia34 napisał(a):

normalnie wkurzona jestem na maxa-mielismy leciec na wycieczke do tunezji pod koniec lutego ale zaczeły sie tam zamieszki to zmienilismy na egipt i tem tez zamieszki ,noz kurna a własnie wyrobiłam dzieciom paszporty emotka



to samo z moimi wakacjami, na szczęscie nie zdążyłam zapłacić rezerwacji emotka



Całe szczęście ja wybrałam przezornie w tym roku Grecję
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4056081 Napisano: 17.01.2011 03:51:52 w Carrefour konkursy
truli napisał(a):

wsciekly napisał(a):

truli napisał(a):

wsciekly napisał(a):

szukam info o nowym konku pasty Colgate Total w Carrefourze

do wygrania mają być podobnie jak przy płynie Colgate Plax golarki i prostownice

ma ktoś może najnowszą gazetkę emotka

może tam będzie jakieś info, bo na stronie Carrefoura jest tylko zajawka


nasz ostatnio ulubiony organizator to robi emotka



chyba nie Media S emotka emotka


blisko tez media ale inne


http://www.carref...efour_22.12.2010.pdf proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4055874 Napisano: 17.01.2011 02:52:46 w Rossmann
geddesia napisał(a):

ivisia napisał(a):

geddesia napisał(a):

to moze ktos teraz powie wg jakiego zegara grał i wygrał?



słonka noo ale zaraz po wynikach edycji świątecznej podawałam wam, wg czego grać - tu na forum!

wg http://wwp.greenwichmeantime.com/ - wysyłać zgłoszonka o równej : 18:00:00

To nie moja wina, że mnie nie chcieliście słuchać emotka

A mnie i tym razem się udało! emotka


widocznie taka wytrwana konkursowiczka ze mnie, że nawet nie zauważyłam emotka emotka


geddesia napisał(a):

ivisia napisał(a):

geddesia napisał(a):

to moze ktos teraz powie wg jakiego zegara grał i wygrał?



słonka noo ale zaraz po wynikach edycji świątecznej podawałam wam, wg czego grać - tu na forum!

wg http://wwp.greenwichmeantime.com/ - wysyłać zgłoszonka o równej : 18:00:00

To nie moja wina, że mnie nie chcieliście słuchać emotka

A mnie i tym razem się udało! emotka


widocznie taka wytrwana konkursowiczka ze mnie, że nawet nie zauważyłam emotka emotka


ja wysyłałam 17.59.59 wg tego zegara i też nie narzekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4052142 Napisano: 15.01.2011 08:57:21 w Wkurza mnie...
melissa napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Wkurza mnie że miałam lecieć do Tunezji na wakacje i co ? i nie polecę emotka Teraz to już nie wiem co mam wybrać.



No,raczej bardziej cywilizowane rejony - może Hiszpania,Grecja,Bułgaria? Można znaleźć ciekawe i niedrogie oferty emotka


myślę o Grecji ale tam plaże głównie żwirkowo kamieniste a ja lecę z 6-latką i pragnę piasku
Hiszpania -ceny trochę mnie przerażają
Bułgaria mało egzotyczna
chyba jednak postawie na Grecję - może znajdę jakąś ciekawą ofertę
a dzieci chciały wielbłąda zobaczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4052108 Napisano: 15.01.2011 08:45:00 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że miałam lecieć do Tunezji na wakacje i co ? i nie polecę emotka Teraz to już nie wiem co mam wybrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4044929 Napisano: 13.01.2011 10:54:10 w Carrefour konkursy
pola731 napisał(a):

kochaniutka napisał(a):

joan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

wystarczy w sms-ie podawać numer paragonu i np. kwotę na paragonie i już nie będzie miała agencja problemu kto oszukuje a kto nie.Rozwiazanie tego problemu powinno więc należeć do agencji .


Dokładnie, jakoś nie czuję, żeby wpisanie dodatkowych danych miało ograniczać moją twórczą wypowiedź. Bardzo podoba mi się np. konkurs Felixa. Póki co, żadnych zastrzeżeń z mojej strony dla tej promocji emotka


Moim zdaniem, w środku opakowań powinny być kody, i te kody by się wysyłało. Każdy paragon można podrobić, więc czy suma, czy data, czy numer paragonu jest mało istotny. Ale z tym za dużo roboty niestety.


Każdy kod można wyszarpać z opakowania - widziałam opakowania soków Kubuś ogołocone , zgrzewki Lecha podziurawione , z Tymbarku pozrywane...


z moli wyszarpane ,z sera wycięte - ludzie nie znają umiaru Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4044807 Napisano: 13.01.2011 10:08:48 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

wkurza mnie stronka 3DWhite - po kliknięciu na zegar wiesza się i pokazuje błąd ... a ja coś szybko w tym roku się zniechęcam i nie chce mi się siedzieć i wpatrywać w zegar



mnie też się zawiesiła strona po kliknięciu
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4044770 Napisano: 13.01.2011 09:59:29 w Carrefour konkursy
joan napisał(a):

kambria napisał(a):

a skąd wiedzą które paragony kupione?
przecież jak ktoś ma z innego miasta to nie znaczy ze oszukiwał


Ostatni długi weekend spędziłam w Tatrach i (przypadkiem) zrobiłam zakupy w sklepie ABC (Szaflary). Nie zagrałam w tym konku i nie wiem, czy w ogóle zagram, ale uważam za nonsens, żeby uczestnik konkursu miał się tłumaczyć z odległośc w km pomiędzy miejscem zameldowania, a kodem pocztowym z paragonu.

Oczywiście, rozumiem zbulwersowanie TQG handlem paragonami, ale organizator powinien zadbać o tę kwestię w regulaminie. Odbijają na uczestnikach konkursu własny brak wyobraźni emotka


wystarczy w sms-ie podawać numer paragonu i np. kwotę na paragonie i już nie będzie miała agencja problemu kto oszukuje a kto nie.Rozwiazanie tego problemu powinno więc należeć do agencji . Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4044716 Napisano: 13.01.2011 09:39:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
agicho napisał(a):

gosia16 napisał(a):

agicho napisał(a):

http://www.lidl.p...kspres_Siemens__.pdf


Miał być jeden ekspres na sklep podczas losowania- gdzie moje miasto?? emotka emotka


podają chyba miejscowości zamieszkania wygranych a nie adresy lidla



Możliwe ale mogli zaznaczyć,ze to z losowania z tego i tego Lidla- a nawet oddalonego o 100 km od siebie miesjcowości nie dostrzegam!


na pewno tak jest bo w Wojkowicach nie ma Lidla Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4044709 Napisano: 13.01.2011 09:37:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
agicho napisał(a):

http://www.lidl.p...kspres_Siemens__.pdf


Miał być jeden ekspres na sklep podczas losowania- gdzie moje miasto?? emotka emotka


podają chyba miejscowości zamieszkania wygranych a nie adresy lidla Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4032609 Napisano: 09.01.2011 03:57:07 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

cudaczek napisał(a):

snowflake napisał(a):

ksantypa napisał(a):

mia napisał(a):

wsciekly napisał(a):

mia napisał(a):

Uwaga!
W konkursach na Rossnecie w regulaminie pojawił się zapis: Uczestnik konkursu musi być osobą pełnoletnią!
Tak gwoli informacji, bo wynika z tego, że że np. osoba 17-letnia nie może już brać udziału w konkursach na Rossnecie... emotka



zawsze był taki zapis, ale nie wszyscy studiują regulamin emotka


Nonsens!
Sprawdź sobie większość starych konkursów, choćby Astor czy Mexx!
Nie wiem, od kiedy pojawił się ten zapis, ale na pewno od niedawna! emotka


od konkursu z Fingrs jest taki wpis


no ale żeby odebrać nagrodę w sklepie trzeba pokazać dowód osobisty...więc pomijając dowody tymczasowe ( są takie jeszcze? ) tylko pełnoletnie osoby mogły odbierać nagrody/brać udział w konkursach...



Tak, czy inaczej - bardzo dobrze, że tylko pełnoletnie osoby biorą pod uwagę emotka



Tak poza wszystkim, to chyba od zawsze trzeba było być pełnoletnim, żeby założyć konto na rossnecie, a żeby brać udział w konkursach trzeba było być zarejestrowanym... A tu proszę jaki zonk: połowa chomików niepełnoletnia? emotka


a ja uwazam , ze tak nie powinno byc aby tylko osoby pelnoletnie mogly brac udzial w konkursach -no chyba ze to konkurs z alkoholoem czy innymi durexami.Kupujac w rossmanie nikt nie sprawdza dowodu-czyli klientem mozesz byc ale zeby brac udzual w konkursie w ktorym do wygrania jest karma dla kota albo perfumy to musisz byc doroslymI nie chodzi mi o to ze mam dwoch nastoletnich synow , ktorzy biora udzial w konkursach rossnet bo w razie co mam tez dwoje rodzicow emotka doroslych ale o to , że nawet w konkursie winiary w ktorym mozna bylo wygrac kartu przedplacowe mogl wziasc udzial osobnik niuepelnoletni a na rossmanie takie mecyje


Durex od 18 emotka emotka raczej jestem w tym przypadku za obniżeniem wieku konkursowego,alkohol rozumiem Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

gosia16

#4017193 Napisano: 04.01.2011 03:18:20 w Wkurza mnie...
fryz napisał(a):

Wkurzałam się ze wszyscy w okół chorzy az sama zachorowalam emotka


To tak jak ja - nie obroniłam się przed atakiem pociągajacych kaszlących i czuję się przez to niewyraźna emotka i to mnie też wkurza Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4008834 Napisano: 31.12.2010 06:45:32 w Dziś cieszę się z.....
cieszę się że mi wyszedł taki fajny noworoczny tort - czekoladowy z kawałkami oczywiście promocyjnej czekolady ,konserwowany wysokoprocentowo
po wylizaniu miski z kremu już mi było wesoło emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4005171 Napisano: 30.12.2010 10:46:08 w TESCO konkursy
lavenda7 napisał(a):

morbias napisał(a):

ja tez spasowałem po kilku dniach... I naprawdę ten konkurs to szczyt możliwości w kantowaniu ludzi;)


Dokładnie, kolejna agencja, którą można skreślić;)


no dobra skreślić,ale gdzie te bony emotka
tam była niezła kasa do wygrania codziennie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#3995375 Napisano: 27.12.2010 10:02:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarła elektroniczna skakanka -po świętach jak znalazł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#3991655 Napisano: 24.12.2010 08:15:14 w Rossmann
olciak napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

kto dzisiaj grał? emotka


emotka


ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#3984257 Napisano: 21.12.2010 05:05:38 w Rossmann

gosia16

#3980758 Napisano: 20.12.2010 03:19:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
doarła świetna kurteczka z acidolaku,zestaw garnier z fb i torba z e-koszyk - chyba roztopy się zaczęły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#3971355 Napisano: 17.12.2010 02:45:29 w Rossmann
psemulek napisał(a):

Ludzie, o co chodzi z tymi kodami do odbioru żelu Bourjois, bo dzisiaj przeszłam się do Rossmanna (mam 5 km, więc miałam wyprawę w mrozie emotka ), a ode mnie wołają jakieś kody. Skąd je wziąć?


te kody to powinny mieć panie sprzedawczynie,co najmniej tak u mnie było Wyświetl w wątku >>
0 0