Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosia16

gosia16

#4208259 Napisano: 10.03.2011 10:10:47 w Dziś cieszę się z.....
wiki1985r napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Cieszę się, z nareszcie mogę powiedzieć ,że dzisiaj doszłam do siebie po Dniu Kobiet.Dobrze że takie święto jest raz w roku. emotka


Mój mąż wczoraj robił z kolegą Dzień mężczyzny emotka
Cieszę się,że nie marudzi jak zwykle emotka


Mój imprezę ma dzisiaj,powiedział jednak że nie będzie tak huczna jak moja - ciekawe czemu emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4208234 Napisano: 10.03.2011 09:57:59 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, z nareszcie mogę powiedzieć ,że dzisiaj doszłam do siebie po Dniu Kobiet.Dobrze że takie święto jest raz w roku. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4198666 Napisano: 06.03.2011 07:30:17 w PODZIĘKOWANIA
Podziękowania dla benasi za walizeczkę dla mojej córki emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4178253 Napisano: 27.02.2011 03:52:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
letniowoc napisał(a):

Powie mi ktoś , gdzie znajdę listę laureatów (imię i nazwisko) tego konkursu http://dlaniejdla...headandshoulders.pl/ miało być nagrodzonych po 100 osób



z tego co widzę to nagrodzonych jest chyba tylko 47 osób
Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4158848 Napisano: 20.02.2011 06:56:13 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):

lula81 napisał(a):

wszystko mnie wkurza zwłaszcza to ,ze we wszystkich konkursach przegrywam , bo nie umie dobrze oszukiwać emotka

i znów pociągająca jestem nosem
i teściowa mnie wkurza
iiiiii w ogóle wyć mi się chce emotka



o, wlasnie, moja tesciowa tez mnie wkurza emotka


a mnie mąż - były emotka i bolące gardło Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4155863 Napisano: 19.02.2011 02:01:08 w Połączenia nieodebrane
sambolera napisał(a):

Lech dziś dzwoni w sprawie wysyłki zdjęć na maila


W Lechu niestety nie wygrałam.Sądzę że to albo jakaś medycyna naturalna ,automat konkursowy lub operator komórkowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4155538 Napisano: 19.02.2011 12:06:30 w Połączenia nieodebrane
Co dzisiaj może wydzwaniać: 3 x zastrzeżony o 12.40 połączenia co pół minuty na fonie konkursowym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4152391 Napisano: 18.02.2011 10:35:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
gosia16 napisał(a):

anneczka23 napisał(a):

witajcie, czy możecie mi podać jakiś link do wyników konkursu w którym do wygrania były kosmetyki HEAN i eveline? dostałam sporą przesyłkę i nie wiem za co?.nadawca:hearst-marquard publishing. prosze o priv




to od cosmopolitan ,shape ,joy,olivia czyli jakaś gazeta



lub to http://www.joytre...2011/lista-laureatow
Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4152383 Napisano: 18.02.2011 10:33:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
anneczka23 napisał(a):

witajcie, czy możecie mi podać jakiś link do wyników konkursu w którym do wygrania były kosmetyki HEAN i eveline? dostałam sporą przesyłkę i nie wiem za co?.nadawca:hearst-marquard publishing. prosze o priv




to od cosmopolitan ,shape ,joy,olivia czyli jakaś gazeta Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4147886 Napisano: 16.02.2011 08:47:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
gosia16 napisał(a):

drzemek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

drzemek napisał(a):

Tak, a wpisy zapewne robi osoba, której niestety nie udało się wygrać, wykorzystując dziurę w gierce... Nie ma telefonu to cóż innego zostało zrobić jak nadawać na innych emotka



niekoniecznie emotka ja np. lubię konkursy z grami, ale takie gdzie da się uczciwie zdobyć duża liczbę punktów trenując. Kiedy był konkurs Wild Bean Cafe na układanie w jednej lini obrazków, mój chłopak znalazł sposób na zdobywanie dużej ilośc punktów i zgłosiliśmy tego buga organizatorom. Co to za radość wygrać nieuczciwie?

Poza tym nawet jeśli dana osoba nie wygrała chociaż oszukiwała to znaczy, że jest ktoś kto oszukiwał jeszcze bardziej emotka


Co to za radosć? Radość +2500 zł. Tamta osoba nie wygrała, bo organizator usunął dużą liczbę wyników... tak ot... emotka


ale nick który jest na końcu wpisu jest też chyba w pierwszym etapie na liście


jednak nie ma, pomyliłam się Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4147877 Napisano: 16.02.2011 08:46:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
drzemek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

drzemek napisał(a):

Tak, a wpisy zapewne robi osoba, której niestety nie udało się wygrać, wykorzystując dziurę w gierce... Nie ma telefonu to cóż innego zostało zrobić jak nadawać na innych emotka



niekoniecznie emotka ja np. lubię konkursy z grami, ale takie gdzie da się uczciwie zdobyć duża liczbę punktów trenując. Kiedy był konkurs Wild Bean Cafe na układanie w jednej lini obrazków, mój chłopak znalazł sposób na zdobywanie dużej ilośc punktów i zgłosiliśmy tego buga organizatorom. Co to za radość wygrać nieuczciwie?

Poza tym nawet jeśli dana osoba nie wygrała chociaż oszukiwała to znaczy, że jest ktoś kto oszukiwał jeszcze bardziej emotka


Co to za radosć? Radość +2500 zł. Tamta osoba nie wygrała, bo organizator usunął dużą liczbę wyników... tak ot... emotka


ale nick który jest na końcu wpisu jest też chyba w pierwszym etapie na liście Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4147471 Napisano: 16.02.2011 07:02:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
http://www.wysoki...y.pl/kanada/0,0.html

zobaczcie ranking drugiego etapu ,żenada
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4141194 Napisano: 14.02.2011 06:43:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
agamaty napisał(a):

visserarthur napisał(a):

visserarthur napisał(a):

gosia1983 napisał(a):

Cześć, co myślićie o głównej wygranej w ogólnym konkursie bounty? Wyniki 12 marca, a 20 wyjazd. Przecież w tak krótkim czasie nie da się zrobić tych obowiązkowych szczepień itd...



a juz sie pakujesz? tam chyba nie jest napisane, ze wyjazd jest 20.



no niby jest napisane... ale może przesuną, jeśli paszport ma być ważny 6 m-cy



dlatego chyba wpisali wymogi dot. zwycięzcy, nie masz szczepień - nie lecisz


no to wszyscy którzy liczą na wyjazd - do szczepienia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4140700 Napisano: 14.02.2011 04:00:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarł dzisiaj ogromny wok Zelmera z fb .Ta patelnia to chyba dla męża pod te Walentynki emotka A co - niech czuje respekt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4135111 Napisano: 12.02.2011 12:23:45 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Niesamowicie się cieszę z tego, że w końcu posprzątałem pokój! Jaka to była harówa emotka (...)


Lepiej powiedz, kto ma przyjść emotka



Walentynka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4119502 Napisano: 07.02.2011 08:04:50 w Wkurza mnie...
samantha22 napisał(a):

ja tam widzę normalny avatr - serduszko z dłoni emotka


serrrrrrrduszko jak nic emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4117997 Napisano: 07.02.2011 01:18:57 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie,ze 3 osoby z forum zamówiły zakupy w realu,numery paragonów dostały ale kasy jakoś nie wpłacaja.Nawet nie odzywają się na pw mimo,ze są na forum.


czyli następnym razem najpierw kasa potem numery,
już się parę razy dałam zrobić w balona i teraz tylko taka kolejność Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4117838 Napisano: 07.02.2011 12:39:21 w Wkurza mnie...
nineczka17 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

lula81 napisał(a):

nooooo moje po tych wszystkich chorobach dziś obsypane ospą emotka 4 miesiąc ciągle coś emotka


moje miały ospę w lato od 7lipca tak co dwa tygodnie więc do połowy sierpnia bawiliśmy się w to strasznie ich wysypało takiej ospy nie widziałam jak je smarowała to płakałam nad dziećmiemotka



mój ospę przechodził w listopadzie.. Ciesz się, że mają teraz, a nie w lato emotka
tragedia siedzieć w domu jak jest piękna pogoda, teraz mozna przeżyc..

nineczka - a u nas akurat ospa przeszła głądko i lekko.. ciekawe od czego to zależy?

widzę, że wszyscy chorują.. echh emotka


to zależy jaki wirus się dostało w prezencie
my dostaliśmy taki że wszystkie które chorowały dzieci z córy klasy i pozarażały innych to strasznie przechodziły,moje dzieci nie miały miejsca wolnego krostka na krostce i są nawet blizny emotka

córa miała na stopie podeszwie chodzić dziecko nie mogło i na całych dłoniach emotka


moje pierwsze dziecko jak chodziło do przedszkola przyniosło ospę i zaraziło mnie i moja siostrę ,całe szczęście łagodną odmianą,ale i tak to co wyskoczyło to swędziało nieziemsko ,dodatkowo ja czułam jakby mi coś zgniatało klatkę piersiową- uroki ospy w pozadziecięcym wieku,młodsza jak przyniosła z przedszkola była wysypana już całościowo ,masakra Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4112854 Napisano: 05.02.2011 03:00:59 w Wkurza mnie...
olus15 napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

wkurza mnie to ze mnei grypa rozkłada:/ ze sie musiałąm na basenie doprawić:/ i nie mamsily na nic, najchetniej bym sie z łozka nie ruszała emotka




ja powoli wychodzę z grypy
ale ostatnie dni były naprawdę ciężkie



ja jestem w trakcie jej odmiany z dolegliwościami toaletowymi - chcąc nie chcąc muszę pośpiesznie ruszać się z łóżka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosia16

#4093258 Napisano: 30.01.2011 05:11:54 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

gosia16 napisał(a):

amif napisał(a):

madzia34 napisał(a):

normalnie wkurzona jestem na maxa-mielismy leciec na wycieczke do tunezji pod koniec lutego ale zaczeły sie tam zamieszki to zmienilismy na egipt i tem tez zamieszki ,noz kurna a własnie wyrobiłam dzieciom paszporty emotka



to samo z moimi wakacjami, na szczęscie nie zdążyłam zapłacić rezerwacji emotka



Całe szczęście ja wybrałam przezornie w tym roku Grecję
emotka


Nie mów hop emotka
Grecja od ponad roku ma ostry kryzys finansowy... tylko patrzeć, jak ludzie wyjdą na ulice emotka


Na tą ewentualność też się zabezpieczyłam ,mała wyspa z własnym lotniskiem,z dala od Grecji kontynentalnej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0